Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Спешно ми трябва
Автор: samurai2   
Дата:   07-01-17 15:48

uri64 [smilie24]
до г-н Б.Бонев живея[smilie3] , а колкото до работата ни влез в феиса и ше видиш дали имаме празен ден и колко и кога снимаме[beer]
дори скоро и благотворителна детска фотосесия правихме болно детенце се нуждаеше от 600 000.Еми събрахме ги.
 Re: Спешно ми трябва
Автор: uri64   
Дата:   07-01-17 21:53

Ееее това място трябва да е някакъв оазис на събитийната фотография, където по един уникален и магичен начин са се смесили времето, пространтвото и фотографическото изкуство. Сигурно ако на оградата между двата двора се сложи повреден обектив с надрани лещи, гъби, омаслени ламели на блендата и скъсан лентов кабел, и се остави да постои там няколко дни, той ще се самооправи и ще придобие чудна картина с неземно боке. И най-простата сапунерка оставена там за една нощ ще почне да може да снима на ИСО 640 000 без какъвто и да е шум. [smilie5]
 Re: Спешно ми трябва
Автор: samurai2   
Дата:   07-01-17 21:55

Щом казваш.Човек колкото и де е искрен с вас все гледате да го обидите.



Публикацията е редактирана (07-01-17 22:01)
 Re: Спешно ми трябва
Автор: Eye_Contact   
Дата:   07-01-17 22:09

samurai2 кефиш ме като Тодор Колев в опасен чар си :) само че той си сменя имената с пилета .Ти си Бонд ся Самурай на герои те влече .Бате Боби или Бобиси колкото и регистрации и ника да смениш по постовете се познаваш пич :) Поне са ми забавни :)
И един сериозен въпрос как събра 600 000 сериозен съм ако са били 599 000 и сте добавели остатъка съм ок.Ама ако са повече кажи ,че и аз снимах благотворително един ден се счупих от бакане и изкарах 550 лв .



Публикацията е редактирана (07-01-17 22:11)
 Re: Спешно ми трябва
Автор: hose   
Дата:   07-01-17 22:19

на мен пък спешно ми трябва гола жена…

петък, йорданов ден - всички ли са препили?! [smilie11]

а то па днес иванов ден…



Публикацията е редактирана (07-01-17 22:19)
 Re: Спешно ми трябва
Автор: samurai2   
Дата:   07-01-17 22:19

Eye_Contact
Виждам много и нищо не знаеш за нас.Порови ми се в феиса и ще разбереш как ги събрахме тез 600 000.Важното е че детенцето благодарение на господ вече се лекува и ще се оправи.
 Re: Спешно ми трябва
Автор: georgioiv   
Дата:   07-01-17 22:31

~ бе айде стига се заяждахте бе, бате боби е велик и класик и титан и това е аксиома ~

бате боби може да снима на 5 секунди с 200/4 обектив и да има попикселна рязкост на снимките

бате боби е единственият, който може да снима в тъмна стая без статив и осветление и да излизат преекспонирани снимки

бате боби може да заснима пред апарата.

бате боби имал толкова много клиенти, че измислил facebook за да ги запомни!


[beer]



Публикацията е редактирана (07-01-17 22:31)
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена