Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Epson L800 проблем
Автор: Stoimen_82   
Дата:   07-12-16 22:25

Здравейте, исках само да споделя, че реакцията на Фактор беше светкавична, пратиха оборотен принтер веднага, а моят утре ще е при тях, освен това когато и да съм се обадил, а то е 2-3 пъти за 1.5години винаги са били много отзивчиви по телефона и са ми помогнали на 100%... също така съм имал работа с Фактор по друга линия в периода 2004 - 2014 и съм разговарял с много техни клиенти, които са били доволни на 100% винаги и от всичко, сега и аз се убедих в това, че в тази българска фирма работят качествено и си заслужава да си купите нещо от тях, винаги си купувам мастила и хартии от тях, както и две L800 за две години, надявам се да се оправи главата и да си печата също толкова качествено както и преди.

Поздрави на Фактор! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 проблем
Автор: JoroHEI   
Дата:   13-12-16 21:14

Искам да изкажа благодарности към Фактор БГ, смениха ми главата на принтера напълно безплатно, както обещаха в темата. Сега принтера работи чудесно като преди. Вярвам че този проблем е по скоро изключение, взел съм мерки(по съвета на Фактор) да не се повтори - включих принтера през марков UPS.

Благодаря ви Фактор! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 проблем
Автор: rumensh   
Дата:   15-12-16 11:55

И аз скоро бях "в бокса" при Фактор,веднага оборотен принтер след профилактиката всичко е ОК, благодаря за което,просто хората си вършат работата професионално,[beer] [smilie24] [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »