Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 5D mark4 тест на високо iso
Автор: Jirko   
Дата:   19-10-16 18:12

Привет на всички.
Преди седмица успях да пробвам за кратко, новата 5ца и не щеш ли, това взе, че се случи през нощта. Та успях да го сложа редом до стария модел и да си направя лични изводи за това колко е напред, поне на високо исо.
Уви не успях за сега да го тествам през деня, та да разберем истина ли е това, което твърдят за динамичния обхват. Ако успея скоро да го взема отново ще пусна и други снимки.
Тестчето е любителско, но все пак дава представя какво може да изкара един средностатистически потребител от тази камера :)

Качил съм ги в блога на този линк http://ivanmiladinov.com/blog/canon-5dmark-iso-test/

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: BXMarkov   
Дата:   19-10-16 18:51

Поне на мен ми харесва това,което виждам [smilie24] Разликата е чувствителна, по-малко шум и по-фин детайл.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: Батко   
Дата:   19-10-16 19:29

Canon имат страхотни обективи!
За камерите : или хубаво, или нищо ...
За 7k пари друго бих си взел, а и твоят тест го доказва, благодаря за който!

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: chrisnoch   
Дата:   20-10-16 03:48

Всички производители имат страхотни обективи за много пари.
Ама когато няма на какво да ги "закачиш" ...
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: mogila   
Дата:   20-10-16 08:58

chrisnoch, всички производители имат, но на някои марки са по-добри и много по-ефтини.

и как няма на какво да ги закачиш? Това изказване във връзка с Канон е просто смешно...

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   20-10-16 09:25

Той chrisnoch-а се скъса от шедьоври със Сонито ...

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: chrisnoch   
Дата:   20-10-16 19:52

LorDDemoniC,
Като те гледам какви "шедьоври" праскаш с Канон, направо свят ми се извива! [smilie5]
Аз снимки не публикувам, 'щото снимам само за кеф и не ми дреме за никакви точки.


mogila,
Качествените обективи на Канон не са по-евтини, а телата им са ... кажи-речи от миналия век.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: mogila   
Дата:   21-10-16 00:42

chrisnoch по-ефтини са.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   21-10-16 08:19

Кришно ли си мришно ли си, защо все се месиш там където нямаш никаква работа, влизай си в темите за сони и си пиши глупостите колкото искаш. Човека е направил ревю на канон и не виждам някъде да прави сравнение с плей стейшъните ви, за да се месиш. А що се отнася до това дали Канон има на какво да си закачват обективите, направи една статистика кой е най използвания апарат в 500px, или който и да е друг сайт, или прочети кой е най продавания фул фрейм в света и ще намериш отговора на въпроса ти.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: sowell   
Дата:   21-10-16 08:35

Благодаря на Jirko за споделените впечатления от новото 5D! Мисля, че това е труд, който не всеки би си направил.


Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-10-16 15:18

Канон си пооправиха сензорите. 4-ката е супер и може би в момента е най-ревелантния слр на пазара.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark4 тест на високо iso
Автор: Jirko   
Дата:   24-10-16 08:39

Всички знаем, че лоша система няма. Просто всеки си избира, кое е най-подходящо за него. 4ката е хубав апарат, тепърва ще го развиват този сензор. На мен лично ми е непосилно скъп на този етап, както с всичко ново.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »