Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   14-10-16 18:48

Възможно ли е снимка която съм качил вчера и която за последно е била с рейтинг Б над 100 днес да е с рейтинг Б 12? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: stillen   
Дата:   14-10-16 18:50

В петък всичко е възможно, но обърни внимание на тази тема:



Публикацията е редактирана (14-10-16 18:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: realnoncho   
Дата:   14-10-16 18:52

Да, има една тема по-надолу в която админите обясниха, че се е случило покрай тестове и сега са възстановили нещата.

Жалко, че се затвори. Беше страхотно за края на петъка да се види какво ще кажат надалите истерични вопли по случая [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: шдфдшд   
Дата:   14-10-16 19:02

...Ralchev , ако съм на твое място , ще искам компенсация...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: burningice   
Дата:   14-10-16 19:04

Може ли да ми пратите на ЛС потребителя, където помпи "Б" рейтинг, че искам да изляза от "Представяне".

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: lamerko   
Дата:   14-10-16 19:17

Май за тази снимка ставаше на въпрос, но явно става въпрос за грешка, а не за "помпане"...

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: iliyanb   
Дата:   14-10-16 20:03

Каментатор три, жалко верно. Ако беше истина, щеше да ти даде нови простори във фототрафията, да се почувстваш в твои води демек[smilie18], а сайтът да отговори на естетическите ти критерии. Кога още те пратих да се учиш да снимаш, кажи [smilie18]? Гледам пак в последно време вървиш по мен. Аз не те броя много много, но все пак е добре да не ми се вреш, ако държиш на самочувствието си.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: b0bb0   
Дата:   14-10-16 20:37

За какво служи рейтингът?

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: DigitriX   
Дата:   14-10-16 20:43


http://dekar-m.com/img/product/202/1317250602522245352.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   14-10-16 21:07

Значи да разбирам че са се провели тестове по помпане на точки за да не си играят хората от 'картела' всеки ден да следят снимките на своите си хора :D Има ли картели тука? [smilie5]
Ама защо от моите точици.... от сиромаха така да вземат....
Ще има ли наказание и затвор за виновните? [smilie5]
Бойко, знам, че редовно следиш форума, удари едно рамо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: catandgoddess   
Дата:   14-10-16 21:10

IvanRalchev : имаш прекрасни пейзажи! [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   14-10-16 21:12

Catandgoddess, Благодаря много, утре се засилвам за нови 5 дена в Стара планина :)

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: realnoncho   
Дата:   14-10-16 21:39

IvanRalchev,
Ей това е приказка [smilie24]

iliyanb,
Защо просто не си признаеш, че днес направи грешка?
Нападението не винаги е най-добрата защита.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: iliyanb   
Дата:   14-10-16 21:52

Аз ли, Истински нончо, грешка направих? Или ФФ е опитно поле за научни изследвания или сайт в пробен режим, не въведен в експлоатация? А? Това днеска беше недопустимо и комично. Аз съм направил грешка?

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: chrisnoch   
Дата:   14-10-16 22:01

Не разбирам защо виете на умряло за някакви си точки.
За тях ли живеете?
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: realnoncho   
Дата:   14-10-16 22:16

Да, ти направи грешка, защото обвини автори, които както се оказа нямат общо със случая. Може да насочиш гнева и обидата си към администрацията на сайта, а за другите неща да се извиниш.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   14-10-16 22:26

chrisnoch: за мен са важни тея точки, с тях вземам хляб и домакински електроуреди с 50% отстъпка. А и зад точките се крият и едни други важни неща. Атанас Буров е казал, че България ще се оправи едва тогава когато българина започне да си плаща точната цена за всяко едно нещо, без да се опитва да мишкува. Какво е общото с точките които получава всеки един фотограф за труда и старанието което е положил? Лесно може да се досети човек. Като цяло нямам идея да обсъждам "групичките" и не това ми е идеята да пусна темата. Мога да кажа, че както "големите" риби си пазят територията, "малките" правят абсолютно същото. Призовавам ви, да гласувате не по някакви задължения, а да сте свободни да гласувате само за това което истински ви докосва.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: iliyanb   
Дата:   14-10-16 22:28

Ако нещо ти е трудно да разбереш Илиев, е това, че обвиних и то не директно тези, които изливат кофи с точки. А те са само едни. Само едни имат техническата възможност да го правят и ако не си тесногръд и не знам как да те нарека още, ще си припомниш, че съм повдигал въпроса и във връзка с мои снимки, на които са изливани такива. Слава Богу, че е било епизодично почти единично. Авторите на въпросните снимки от днес не съм нито споменавал нито имам желание да се чувстват гузни, отговорни и т.н. да каквото и да било. И на последно място, не съм ги обвинявал. Моля направи ми услуга с това да приключим диалога, щото не ми се говори повече. И понеже знам, че обичаш последната дума да е твоя - давай с лигавото емотиконче и да се приключва. Ще си сипя едно.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: colorphoto   
Дата:   14-10-16 23:37

Едва ли ще ти е първото питие за днес.....

Не че е лошо де.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: asahi   
Дата:   15-10-16 00:21

"Автор: chrisnoch
Дата: 14-10-16 22:01

Не разбирам защо виете на умряло за някакви си точки.
За тях ли живеете?
[smilie11]"

Само ти ли не знаеш? В Била с Б точки дават сирене.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   15-10-16 04:36

Значи сега някой преяжда със сиренце [smilie5]

И вероятно тук таме има някой тарикат който се прережда щото е само за масло и жена му го чака. :) Невежеството и нежеланието да прогресираме като хора и държава винаги могат да бъдат оправдани. :)
Анита Мейзер е олицетворението на това как гласува масовия българин днес. :) Сигурно така са казали и на другите участнички в конкурса - "толкова ли ви е важно да бъдете оценени по-високо и да носите разни лаврови венци и корони."
Пуснах темата защото мислех, че има някакво ново правило което изчиства точките след 24 часа. Вярвах че е това, и че ми е убягнало. С манталитета и балканските навици на българина не желая да се боря. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: petrov88   
Дата:   15-10-16 09:05

Има човек- има проблем, няма рейтинг "Б"- няма проблем! :)
Все пак обаче наистина някои са снимки са по- заслужили от останалите...
Фейсбук сигурно е пълен с подобни групи, но аз знам за няколко, в които присъствам, където всеки си качва каквото иска, а после в страниците на групите се публикуват само фотографии, които са били одобрени от администраторите и като цяло веднъж на 100 снимки виждам нещо, което не ми допада.
Все пак е важно да се спомене, че и групите не са български ( а от там и манталитета навярно :D)
To сърдити пак ще има, но не е като например 20 човека да дадат заветните "Б" точки, където на един може да му е харесала снимката цялостно, на друг да събужда спомени от младините, трети да дава точки просто по подразбиране, а четвъртия да е объркал бутона за гласуване .. :)



Публикацията е редактирана (15-10-16 09:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: chones   
Дата:   15-10-16 09:31

Хора, Вие за точки ли живеете? Кви точки, кви пет лева?[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-10-16 09:42

Ако точките във ФФ са ви критерий за оценяване на фотографски възможности и талант, по-добре продайте апарата си и се върнете на село. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: uri64   
Дата:   15-10-16 10:51

От това по-тъпа реплика - здраве....който е роден в София/Ню Йорк/Сидни/ Улан Батор примерно, и е живял работил и творил там цял живот къде да ходи тепърва....в Мери-Члери ли?....[smilie5]



Публикацията е редактирана (15-10-16 10:52)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »