Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 1D Mark IV
Автор: izztreshtel   
Дата:   25-09-16 00:40

Здравейте, търся да си купя DSLR апарат Canon 1D mark IV . Сериозен купувач съм , но апарата трябва да е в добро състояние , защото имам дългосрочни планове за него. Колеги , много ви моля , ако някой има намерение да продава този модел или познава някой друг продавач , нека ми пише едно съобщение тук, може и да се свърже с мен на посочения телефон. ( 0886 68 74 52 - Марио ) Можете да ми се обадите по всяко време , без значение дали е късно вечер или рано сутрин . Търся апарата спешно . Благодаря предварително . Поздрави от мен .

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1D Mark IV
Автор: steeens   
Дата:   25-09-16 11:38

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B002TG3ZYQ/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used



тук може да се включиш все още...

и тук всички останали



Публикацията е редактирана (25-09-16 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1D Mark IV
Автор: realnoncho   
Дата:   25-09-16 12:08

Колегата пита за купуване тук, а не в Щатите [smilie3]

По темата - това е про тяло на годинки, шанса да намериш някое едва пипано любителски е малък(или ще е на неприятна цена). Аз като си вземах скоро моето гледах по-скоро да не е над половин милион кадри, отколкото външно състояние. Това е достатъчно яка машина иначе.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »