Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 D700 - смяна на затвор
Автор: Boio   
Дата:   24-09-16 18:16

Здравейте,
Някой дали има представа за цената за смяна на затвор на D700? Питам тук, тъй като информацията ми е спешна и ако някой знае ще съм много благодарен. Ако не - в понеделник ще звънна в Профайлд.
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: asahi   
Дата:   24-09-16 19:08

Който го сменя ще ти каже цена. В Профайлд е една, в Солун - друга, в Лондон - трета.

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: deandim   
Дата:   24-09-16 19:45

Преди бях попитал Профайлд..ето отговора "Хипотетичен ремонт по замяна на затвора на D700 би струвал около 480 лв"

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: Boio   
Дата:   24-09-16 19:48

Това ми е ясно. Ако ще се сменя - ще е в Профайлд или в друг сервиз в София/България, ако има къде. Профайлд днес няма как да ги попитам, за това питам тук, ако някой е минал през това и може да помогне с информация - добре.
Цялата работа е да разбера има ли смисъл да взема апарат със счупен затвор за определена сума, или да не се занимавам.

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: Boio   
Дата:   24-09-16 19:49

deandim, мерси

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: deandim   
Дата:   24-09-16 20:01

Ако си сигурен ще е затвора обаче.Защото първото което ми написаха е " Първо бихме искали да споменем, че начинът ни на работа изисква предварителна диагностика (оглед след постъпване в сервиза и проявление на проблема) и едва след това се съставя прогнозна цена за ремонт.:"

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: Boio   
Дата:   24-09-16 23:43

Да, проблемът е, че няма как да съм напълно сигурен, че е само това проблемът. Така или иначе вероятно ще се откажа, тъй като цената + ремонта се приближават доста до цените на които така или иначе се продава апарата на старо.
Благодаря все пак за информацията!

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: Murnau   
Дата:   26-09-16 22:13

В крайна сметка питахте ли каква е цената в Профайлд?
Мерси

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: svilen66   
Дата:   26-09-16 22:46

При мене ремонта излезе около 700 лв.Става въпрос за февруари тази година-помня че труда беше 100лв-другото части и гуми.ПРОФАЙЛД!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: vangata   
Дата:   30-09-16 17:24

Няма варянт да вземеш фулфрейм втора ръка, на малко кадри под 2000лв. така че си струва :) пък и камерата е страхотна
бърз и точен автофокус ниски нива на шум
всичко останало е суета [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: D700 - смяна на затвор
Автор: pdimitrov   
Дата:   30-09-16 18:14

Аз сега се чудя дали да не дам едни 700€ за D700 на 11 200 кадъра... За под 2000лв може спокойно да се вземе такъв апарат на под 50 000, само че в България D700 държи цена като 5D MkII по някаква причина.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »