Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Събота... След обяд... Фотографски джип?
Автор: marrio31   
Дата:   26-09-16 12:11

Не мога да разбера защо ги харесвате тези дизели,за джип принципно е по-добре да е дизел заради мощността в ниските обороти,но с тази хубава нафта която сипваме..Имах терано 2.7 тди харчеше градско към 14-15,извън градско 10-11,този двигател на тераното е най-добрия дизел и не е толкова сложен,но по-новите дизели имат доста проблеми с хубавата ни нафта.Сега бих предпочел бензин с газова уредба,лошото е,че японските коли вече не са японски [smile] Тераното ми е правено в Испания и половината чаркове са на рено.

Отговори на това съобщение
 Re: Събота... След обяд... Фотографски джип?
Автор: victory13   
Дата:   26-09-16 12:19

Ами зависи не от бранда на бензиностанцията, а даже от конкретната бензиностанция. В София зареждам от точно 1 място. Но и аз съм зачертал дебело "любимците" на хоти, защото не дизел, а бензиновата ми кола спря след зареждане на "пункта на детелината за младост и дружба"...

Отговори на това съобщение
 Re: Събота... След обяд... Фотографски джип?
Автор: marrio31   
Дата:   26-09-16 12:23

Да и бензина не е добър,аз карам от доста време нисан максима(нищо общо с тераното,истинска кола) на метан,само метана не могат да го кръщават,газта също я скапват със съотношение пропан-бутан.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »