Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Колко време
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 15:19

Колко време прекарвате горе-долу на ден във Фото Форум? Ето - аз от сутринта се мотая из форума, загубих си половината ден и нищо полезно не свърших през това време. Времето било пари, казват. В моя случай колко ли съм изгубил? Баси зарибяването, ще се опитам да се поправя - никакъв Фото Форум утре, вдруги ден и в събота и неделя! Чак в понеделник може, но за не повече от 30 минути, живот и здраве :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: kvakioh   
Дата:   22-09-16 15:23

Ми това е едно от местата, където отварям всеки ден, по няколко пъти. Когато може. Гледам кадри, мнения, пиша недотам добри мнения и излизам.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: iasen2   
Дата:   22-09-16 15:39

Аз влизам тук само за да се заяждам с някого. Нищо полезно вече няма да намериш във фотофорума. А като видя поредната тема на Тъма и ми се доповръща и излизам.



Публикацията е редактирана (22-09-16 15:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 15:51

Аз попаднах на една тема на Тъма с много хубави снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: asahi   
Дата:   22-09-16 16:31

15 минути, въпреки, че табът е постоянно отворен.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: chepkata   
Дата:   22-09-16 17:09

То е като да питаш "колко пари харчите за..." Ми, колкото имам, останало за убиване.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: тьма   
Дата:   22-09-16 17:12

О, от тринадесет години съм постоянно вътре, за да пиша теми, от които Ясен повръща, за да коментирам както намеря за добре, да ме блокират половината Б-автори, за да качвам снимки и след това да ги трия, за да помогна на много автори да излязат от Нови или бившото Представяне, за да прочета някоя велика мисъл за себе си и да се посмея, за да си спомня за хора, които вече не са между нас.... 1 3 години - дали загубени, или не...Но вече не губя толкова време, имам стратегия какво и как да гледам, кое да прочета, кой автор да погледна дали е качил нещо ново - около час и половина, понякога дори вече не влизам, което е страхотно постижение и радост за много хора - не само тук, а и в семейството ми [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: asahi   
Дата:   22-09-16 20:51

тъма user id_13318
Младичка си.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 21:39

Тъма, 13 години си е бая време. Оттогава ли съществува Фото Форум? Аз помня че имаше един друг форум - Фото Култ преди, има ли го още? Помня и че по-едно време Фото Форум имаше раиран 2-Д дизайн който беше много сполучлив. Що им е трябвало да го сменят, не знам?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: Murnau   
Дата:   22-09-16 21:47

Брунт, кой ти е старият никнейм?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 21:53

Това е хубав въпрос - имам ли регистрация във Фото Култ или нямам. Може би имам, не помня - било е отдавна. Дори и да имам съм забравил и името, и паролата. Същото е с Фото Форум. Форуми много, как да ги помниш всичките. Аз на мейла си забравям най-редовно паролата, какво да говорим за по-периферните работи. Старост-нерадост, добре че измислиха хапче против Алцхаймер - тъкмо навреме :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 22:30

Да, сигурно имам още един профил - и във Фото Култ и тук. Не помня какъв. Предполагам че не съм единствен, колко ли още "мъртви души" има? Но това е работа на администраторите - като видят че в някой профил не е влизано примерно 5 години - ми да вземат да го изтрият. Той човека може междувременно да е гушнал букета, защо го водят още "на отчет".

Така че отговорът на питането е - по-скоро нямам друг активен профил. Няма ме и в НАП, за мой най-голям кеф. Абе изобщо, шапка на тояга :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: uri64   
Дата:   23-09-16 00:51

да бе...сегашния профил регистриран преди няколко месеца, ама какъв бях преди това и какви съм ги писал във форума тогава не помня....хайде тия с амнезията относно предишния никнейм някъде другаде ако може [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   23-09-16 08:25

Проблясък имам на паметта - спомних си че по времето на раирания дизайн на форума имах един Крокус. И мислех да си направа профил със същия ник. Обаче после реших че е тъпо понеже Крокуси под път и над път. И май си кръстих профила на фотоапарт какъвто съм имал. Лентов фотоапарат. И в другия сайт - пак така. Ако имате ник в който не е влизано от години и е име на фотоапарат (лентов), тогава трийте го смело - моят ще да е :-)

Може да е Любител-166, понеже съм имал такъв. Или Киев-30 - и такъв съм имал, пълна екзотика е. Може да е Сокол-2 - един от най-любимите ми апарати. Вилия съм имал, но профилът ми едва ли е с ник вилия - много е гейско :-)

По разните чужбински сайтове гледам имат политика за триене на дублираните никове. Трябва и в БГ да се въведе това. Трябва да има копче с което простият юзър като мен да може да си изтрие профила ако прецени че вече не му трябва. Другото са мъртви души, кой печели от тях, не знам? Не съм аз :-)

Ето ме мен - заминавам за Лондон да си търся гадже, сбогом Фото Форум, нямам нужда вече от теб. В Лондон сайтове бол, ще ставам англичанин, нищо че съм над 60. И така нататък, натискам копчето и изтривам ненужния профил :-)

Струва ми се "куул" както казва синът на един набор. Не мислите ли и вие така?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: bg2014   
Дата:   23-09-16 09:40

Въпрос на настроение. Понякога 5 часа, понякога 10 минути.
Колкото по-млад и неопитен е един колега, толкова повече време трябва да отделя на форума. За да израсне, за да научи много тънкости и да събере смелост да стане самостоятелен.
Ако някой приеме форума (този и всеки друг) за нещо мноооого важно в живота му - тогава го очаква разочарование. Рано или късно това разочарование настъпва. Дали си отдавна във форума или си току-що проходил няма значение. Всеки минава през това изпитание. Трябва време и психика да се преодолее тази съвременна болест - отхвърлянето на твоята личност от другите съмишленици по идея, хоби или професия. Ако успееш, разбираш колко "кухи лейки" има около нас. И техните "сериозни мнения" стават парфюм за нас. Дори понякога този парфюм започва да ни липсва и започваме да го търсим подсъзнателно. Има пример по-горе в темата, нали?
Забавна и поучителна тема се заформя.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   23-09-16 09:52

Тъма според мен е изключително важен юзър. Иска ми се да имаше повече такива наоколо. Работата е в това че на почти всички снимащи изобщо не им дреме за другите. Другите са някакви досадници с претенции за еди какво си. И дори имат нахалството да притежават фотоапарат. Каква наглост. Важен сам само аз, важни са само моите снимки. Тези на другите не ме интересуват. Другите да ми дишат прахта (или пръднята ако повече ви харесва). Това е проблем.

Не може да има изкуство там където няма кой да го оцени. Без ценители. Поради това в София няма нито една специализирана за фотография галерия - няма критично необходимата маса от ценители. А ето - в Лондон има, и не само една. Дори в Глазгоу - един мрачен, пост-индустриален град - дори там има. А в София не.

Затова трябва да се отнасяме с особен респект към хора като Тъма. Той или тя е Ценител с главно Ц.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   23-09-16 10:19

Гледам юзър с ник "смяна" - викам си аз съм, нали имах фотоапаратче Смяна-8 навремето, от ония с тумбестото тяло и кафявите калъфи. Кръстил съм си ника смяна и съм забравил. Отварям профила - с две снимки. Я да видя какво съм снимал? И гледам снимал някаква палатка - ясно, не съм аз. Палатки не снимам :-)

Мъртви души. Като гушна цветята след някоя годинка и друга и вие ще си мислите че има такъв човек тук с ник брунт, пък аз ще

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: brunt   
Дата:   23-09-16 10:22

...съм умрял отдавна и ще ми е гот.

Не е в ред компа, откакто свалих няколко хубави снимки оттук. Зомбиран е, едвам крета. Е преди малко както си пишех текста изведнъж от само себе си се прати. Затва го довършвам в следващия пост, сори.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: тьма   
Дата:   23-09-16 12:02

brunt, хм, благодаря, по едно време го играех и активен *юзър* - ужасно грозна чуждица, след това изтрих всичко и реших да съм *майка Тереза*, но нещо не ми се получава [smilie3]



asahi, преди да бъда тьма, бях joy04, но поради някои причини, хаха, ме блокираха, сега ми е трудно да се открия с този ник, та, с една дума, не съм толкова младичка тук


Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: OIM   
Дата:   23-09-16 12:31

Брунт, поне им слагай по ясни заглавия на тия теми
Следващата ти тема каква ще бъде - ''Помощ '' ли


Отговори на това съобщение
 Re: Колко време
Автор: тьма   
Дата:   23-09-16 13:09

опс, открих се [cool]

https://photo-forum.net/photographer/joy04


ха-ха, на какъв балон ме вдигаха заради стихчето вдясно - спомени..

но не помня как се определяше поредният номер


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »