Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Nikon D3200 или Canon D100
Автор: swy   
Дата:   22-09-16 13:38

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=80190

Взимай този.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D3200 или Canon D100
Автор: brunt   
Дата:   22-09-16 23:52

Канонът не е хубав, ама никак. Тялото е прекалено леко и със зверски откат при вдигане на огледалото. Докато Никона е шампион по техн. показатели. Избери Никон. Никон е вече царят на ДСЛР-ите. Канон да яде ряпа :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D3200 или Canon D100
Автор: kvakioh   
Дата:   23-09-16 13:38

brunt, не знам как, но след повече от 30000 кадъра с Канона не съм усетил зверския откат. Освен това си има тих режим на снимане, с което дори превъзхожда по тишинка доста безогледалки дори.
Единствен недостатък аз лично виждам при Канона, че не е за всеки с тия малки размери. Ползвал съм го и с грип, тогава ми е по-удобен.
При Канон е най-добрия китов 18-55, само Фуджи 18-55/2.8-4 е по-добър. Там също нещата са доста тихички като фокус и движение. Без откат.
18-55 II версията на Никон като китов е доста по-зле от предишния дори. А с 18-105 става леко кютук. Но това си е до лично предпочитание.
ЗА картинка 24Мпикс мисля са малко по-добре от 18-те на Канон, но само дотам...Особено с китови и по-масови обективи нещата не са толкова в предимство голямо на Никона. Дори и 3300 да е.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »