Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: lord_kik   
Дата:   14-09-16 22:47

И аз да споделя.В понеделник направих запитване до двата магазина за една светкавица понеже и в двата магазина я нама налична само с поръчка,но се свързаха с мен само от Фотопавилион и след като потвърдих поръчката на следващият ден вече беше в магазина.И така днес вече е в мен и съм доволен от бързата реакция,а от Синтезиса още никой не се е свързал с мен.А предисторията е че поръчах въпросната светкавица от Синтезис-а но след грешка в сайта ми се извиниха че не е налична прпоръчаха ми по висок клас,но цената не ми допадна.След това поръчах от един сайт,но гаранцията излезе че не е за Бг. а за Унгария и я отказах.И така Фотопавилион задоволиха моята прищявка.Посещавам и Фотосинтезс-а и бих казал че са много любезни и отзивчиви.Като заключение бих казал че и двата магазина е добре да се посещават,а за цените това е друга тема.



Публикацията е редактирана (14-09-16 22:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: metodiev_martin   
Дата:   29-11-18 23:15

Още един път се убедих, че във Photosynthesis София, стиснатият грък назначава само лоботомирани служители. Бива година, две, три, четири, пет ... но във въпросния магазин непрекъснато се въртят неадекватни продавачи, които просто са попаднали по някаква случайност там. За пореден път ме изумиха с тоталната си некомпетентност и каквато и да било мотивация за работа. Умишлено няма да изпадам в подробности и да пиша фермани - този път какво, що, защо (ако се съберат всички оплаквания, само на потребителите във форума, може да се издаде роман).
Ако продаваха гащи и чорапи, хич нямаше да ми пука, каквито и малоумници да назначават. Но в случая продават техника за хиляди (в някои случи - десетки хиляди)и отношението към клиентите им е под всякаква критика. Общата им култура в сферата на продуктите, които продават, се свежда до четене на етикетите им, ако купувачът има някакви въпрос. Ако по някаква причина единият им нормален/адекватен и компетентен служител напусне, белокосият грък ще трябва да си продава дезодорантите Нивеа по рафтовете.
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: D.S   
Дата:   29-11-18 23:39

Щото в другите магазини за техника всички са вундеркинги, а по Автосалоните продавачите са и майстори и знаят как да сглобят двигател с вътрешно горене ? Ако имаш да даваш десетки хиляди лева за техника, една ли някое приятно момиче ще ти е КАпацитет ? На българина му дай да мрънка, и да изрови тема от години, щото днес някой не му е обърнал внимание.. И да не е спам, пазарувал съм и от двата магазина, едно и също, на едни и същи цени. Това че нямаме пазар за оторизирани сервизи НЕ Е Техен проблем. Ако не ви изнася живеем в свят с отворени граници, можете да си похарчите парите навсякъде



Публикацията е редактирана (29-11-18 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: metodiev_martin   
Дата:   30-11-18 00:15

На анонимници не бих се впрегнал. Даже се чудя, какво стана с политиката на форума да трие кухите профили.
за протокола - бивш или настоящ кадър си им?
PS- а и явно, не си си купувал нова кола от магазина, че да ръсиш такива глупости...



Публикацията е редактирана (30-11-18 00:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: chovecheto   
Дата:   30-11-18 12:39

Проблемът с хората е масово разпространен за съжаление. Независимо дали става въпрос за лекари, учители, продавачи на гащи или техника. Невежеството е повсеместно на всички нива.


Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: ombre   
Дата:   30-11-18 13:54

Павилиона,че имам френдове там.
Аз казах.Хау....[smilie7] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: ikoveliko   
Дата:   30-11-18 14:16

Павилиона и Динафос, че имам отстъпки там (и френдове). В Синтезиса не съм имал, нямам и няма и да имам отстъпка ....(и там имам френдове) [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: chukov   
Дата:   30-11-18 15:45

Аз не мога да кажа дали едната или другата, но от Фотопавилион и Динафос съм безкрайно доволен. Отношение, информация, коректност, доверие и т.н. Пазарувам винаги онлайн, защото живея в дън гори Телилейски.

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: victory13   
Дата:   30-11-18 20:06

абсурдно е който и да е консултант да ме накара да похарча и един лев, ако не съм го решил предварително [smilie5] ...



Публикацията е редактирана (30-11-18 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: burningice   
Дата:   30-11-18 20:07

...но може да откаже мотивиран клиент от покупката, както често се случва.

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: victory13   
Дата:   30-11-18 20:09

може да откаже клиент, мотивиран такъв - трудно... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: burningice   
Дата:   01-12-18 07:59

... мотивираният клиент си купува стоката, но се възползва от съвета писан по-горе за границите.

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: D.S   
Дата:   01-12-18 15:01

Не съм анонимник и не съм им никакъв кадър. Но Егото на българина е толкова голямо, че едва ли който и да е може да го покрие ...

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: sherbit   
Дата:   01-12-18 16:05

Чаках 1 месец за Сигма 10-20. При едните и при другите същата оферта...

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: VladVlad   
Дата:   01-12-18 17:28

Интересна тема. Това е като въпроса, дали да заредя на една верига бензиностанция или на друга верига бензиностанция. В случая имаме две бензиностанции с различни имена, но предлагащи ни едно и също на една и съща цена! Цена, която в повечето случаи не харесваме, защото намираме в повечето случай по - добра, но за съжаление от вън! И след поръчка от вън пак цената е по - добра и трябва да почакаме известно време докато ни пристигне поръчката. Вижда се и по форума, че много хора си купуват стоката от вън! За съжаление мила родна картинка.

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: rossen76   
Дата:   01-12-18 19:07

МЕНЕ НЕ СА МЕ 4ЕРПИЛИ С КАФЕ ДА НЕ СИ С ПРЕВИЛЕГИИ

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: rossen76   
Дата:   01-12-18 19:11

АЗ СЪМ пазарувал в Синтезиса , пробвал съм обективи , не зна дали е субективно но няколко пъти тестван там обектив и в павилиона в Синтесизиса ми се вижда че по добре ми пасват на тялото са по остри. Относно Павилион там имам отстъпка която в Синтезиса липсва едни 40 лева например при покупка на техника .В Павилиона съм закупувал обектив за 1500 лева след 10 дена съм го връщал и са ми връщали парите, в Синтезиса казват не може да се заменя или връща.

Отговори на това съобщение
 Re: Photopavilion или Photosynthesis
Автор: mmjm   
Дата:   01-12-18 19:30

Казваш, в синтезиса обективите по-добре ти пасват на тялото и са по-остри някак? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »