Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Светкавица?
Автор: mitko9988   
Дата:   19-08-16 21:12

Здравейте! Искам да закупя светкавица Metz 44 AF-1 за Nikon D3200.
Ако някой може да ми каже дали е съвместима с апарата?

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: radomarinov   
Дата:   19-08-16 21:17

Ми купи я и ще видиш[smilie21]
Бас, че не можеш да пуснеш още една такава тема[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: Argo   
Дата:   19-08-16 21:29

Абре mitko9988 ти колко още теми ще пуснеш за тази светкавица ? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: mitko9988   
Дата:   19-08-16 21:40

Причината поради която пускам темата няколкократно е защото не получавам добър отговор и никой не обръща внимание на темите които пускат начинаещите.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: vkk1   
Дата:   19-08-16 21:42

Ми като не си доволен от отговорите, седни и прочети бе братле! Това не е бюро справки, тук всеки отговаря на добра воля!

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: Mantano   
Дата:   19-08-16 22:10

mitko9988 какъв по-добър отговор искаш ? В първата ти тема от преди година доста колеги са ти дали полезна информация. Ти какво очакваш ? А и от една година разучаваш толкова не можа ли да научиш как работи google?

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: SEURET   
Дата:   20-08-16 21:46

Светкавицата е съвместима с D3200

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: kiten   
Дата:   21-08-16 00:42

Не те съветвам да си купуваш мец - много им е крехка и слаба пластмасата! Отделно нямат издържливостта на канонските и никонските маркови светкавици и лампите им свършват бързо!!! Дали е с гаранция или без гаранция се тая [smilie23] дерат и плащаш яко за ремонта на оторизирания сервиз да ти я оправят!!!.
По добре дай още някой лев и си купи истинска никонска светкавица и пей сърце.
А пък и темата, ако се затвори ще е още по-добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: S.nikolov   
Дата:   21-08-16 15:13

Вместо да даваш 350лв за тази ръчна светкавица - додай още 100лв и си вземи с ТТЛ, а пък където дадеш 350-400лв - там ще дадеш и 500 за 2ра ръка никонска!

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: dimidumi   
Дата:   21-08-16 15:24

Много "професори" тук, много нещо [smilie5]. mitko9988 , аз ти препоръчвам да си я купиш тази светкавица Metz 44 AF-1 за Nikon, напълно е съвместима , има ТТЛ , има и ръчен режим 4-ри степени, не прегрява и не изключва при интензивно снимане с над 100 кадъра на пълна мощност. Единствения недостатък е пластмасовото краче на хотшуто, ако я удариш някъде когато е на камерата може да го счупиш, обаче пласмасата не е китайска и е доста здрава и трудно се случва такъв проблем. Имам такива 2-ве светки от 3-год и никога не са ме предавали, а и са с най-добро ценово съотношение цена-качество. На светкавицата пише made in Germany, колко е вярно , не знам [smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: kiten   
Дата:   22-08-16 02:58

dimidumi с тия "екстри" се хвали, когато седнеш да си продаваш светките в оел хикса! Едно време и Германия си беше сила и мачкаше европа, а сега е обратно мигранти я мачкат. Пластмасата им е от рециклирани материали и и няма никаква издържливост .

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: dimidumi   
Дата:   22-08-16 11:04

Нямам и намерение да си продавам Мец-овете, добре ми служат за сега, за 300 лв светка си струва парите, дай примери с други подобни в този клас с по-добри параметри и на съшата цена. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: ishootraw   
Дата:   22-08-16 11:11

Nissin i40, се намира за около 320лв нова. Много компактна и надеждна, много лесно меню, само с две врътки, има и ЛЕД постоянно осветление за видео. Притежавам една и съм много доволен.
Падала ми е два пъти от около 1.5м и нищо и няма :)

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: SEURET   
Дата:   22-08-16 11:38

44-ката отдавна е с метално краче. Аз лично използвам 52-ка за Никон и определено е най-добрата светкавица с която съм работил. Корпуса на 44-ката и 52-ката е еднакъв и досега не съм чупил пластмаси, не съм сменял и лампи...Докато на SB-800 съм сменил два пъти лампа, а SB-900 ми загряваше непрекъснато...

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица?
Автор: jingov   
Дата:   22-08-16 13:10

Още един глас за Метца, ползвах 44, сега 52аф [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »