Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: nyamago   
Дата:   20-08-16 01:59

> Тук апологетите на "купувашкаквототипредлагамисиебимайката"

Напротив, аз съм твърд апологет на'НЕкупувашкаквотонетихаресва'- но някой не чете какво пиша. Псувните са само твои, нито продавачите на нехаресвани стоки са ги казали някому, нито аз.

Всъщост 'купувашкаквототидавамитъйнататък' е определено и единствено от същото онова време и общество, от което е и вкоренената вяра, че нещата 'ни се полагат', че някой ни е длъжен, че индустрията 'задоволява потребностите на населението' - на всички по равно. И че справедливост и равенство са синоними.

> забравят, че всички постижения и фундамент на бизнеса са/е в резултат на ръкостискане.

Именно! Няма ръкостискане - няма бизнес / сделка (Това нарекохме гласуване с портфейла и, виждам, си го разбрал). Стиснеш ли, обаче, отсрещната ръка - си се съгласил на условията на другата страна. И пост-фактум да оспорваш тези условия и да злословиш по адрес на страната, чиято ръка си стиснал - е пе*ераско поведение.


> Ако това не го разбирате, значи ще плащате за да ви клатят

Отново комплексарския страх да не те клати някой. Нямам представа откъде произлиза у нашия народ, но е патологичен. Нормалните хора живеят и взаимодейстат с обкръжението без такъв страх.

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: ZENON   
Дата:   20-08-16 16:55

nyamago, щях да се смея ако се шегуваш, но ти си напълно сериозен.
Пазарувай със здравв.

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: nyamago   
Дата:   20-08-16 18:33

По-сериозен рядко съм бил.

А пазаруването не ми е смисъл на живота и не изпълва много от земните ми дни. Но всичко гледам да правя със здраве. (И със здравв, ако пък ти се / или не се / шегуваш, а не си натиснал по грешка съседен клавиш).
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: JXT   
Дата:   22-08-16 16:37

А знаете ли, че като си купиш принтер и обикновено не ти дават кабелче за връзка към компа!?
А като си купиш монитор ти дават само най-тъпия VGA кабел, а не ти слагат в комплекта DVI и HDMI кабели?

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: ZENON   
Дата:   22-08-16 17:37

nyamago,
от телефон е така понякога.
Между другото ходи виж французи, поляци и т.н. бели хора какво правят за парите си.
Само у нас е тоя бабитлък/ташкарлък - виж ме колко съм ларж.
И в този ред на мисли мен не ме е шубе някой да не ме изклати, бесен съм, че всеки преглъща и си трае като мишка в трици. А когато някой скокне, че ни клатят, все ще се намери някой/някои дето ще го хванат за краката и обратно в казана.
Не виждам някога да се оправим с такъв манталитет.



Публикацията е редактирана (22-08-16 19:40)

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: dimidumi   
Дата:   22-08-16 17:43

ZENON [smilie24]

...ами такива са цървулите по тези географски ширини, имаше една песен, лека фолклорна закачка, там се загатва за богатата българска "душевност" ..."Тез червени домати"...[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: itilien   
Дата:   22-08-16 17:49

"Между другото ходи виж французи, пляци и т.н. бели хора какво правят за парите си.
Само у нас е тоя бабитлък/ташкарлък - виж ме колко съм ларж.
И в този ред на мисли мен не ме е шубе някой да не ме изклати, бесен съм, че всеки преглъща и си трае като мишка в трици. А когато някой скокне, че ни клатят, все ще се намери някой/някои дето ще го хванат за краката и обретно в казана."


Дет се вика, тия никони без капачки и сенници, и сонита, които са по-малко от 3 пъти по-добри от предните само нашенци ги купуват, а французи, поляци и т.н. бели хора не ги бутват даже.



Публикацията е редактирана (22-08-16 18:34)

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: Rand   
Дата:   22-08-16 18:19

А nyamago специално си поръчва техника от България за да се прекара с лоша окомплектовка, че в Англия апаратите вървят комплект с моделка и Range Rover, с който да я водиш на фото-сесии из природата.

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: nyamago   
Дата:   22-08-16 18:34

За мен спорът (ако изобщо е имало такъв) е приключен. Аз съм убеден, набеден и победен. И се изнизвам безславно от тая стая, защото няма смисъл.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: WTF??? Аман от икономии на дребно...
Автор: ZENON   
Дата:   22-08-16 19:40

Аз нямам представа кой от къде купува. Коментирам тарикатлъка на дребно на уж сериозни фирми и отражението му в народопсихологията българска.
Един поглед на темата е достатъчен.

Освен това, след като убедих nyamago, че сите фирми са тарикати, отивам да жулна една бира за мен си и една за него [smilie5]
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »