Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 19:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 19:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Gecata   
Дата:   26-07-16 19:32

Както бих подходил с Canon 6Д, 24-105/4 и светкавица Canon Speedlite 580EX [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: vkk1   
Дата:   26-07-16 19:40

Добре бе човек, как не разбра че настройките зависят от количеството и качеството на светлината и няма ЕДНА настройка.
Баси то и аз мъчно напредвам, ама твоето е направо безобразие.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 19:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: petrov88   
Дата:   26-07-16 20:12

Нека казусът е, че хората си купуват скъпа техника ей тъй, 'щото е модерно.



Публикацията е редактирана (26-07-16 20:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Doriyan   
Дата:   26-07-16 20:27

ISO 400, F8, 1/60, директен флаш, хем всичко на фокус, хем няма шум [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 20:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: burningice   
Дата:   26-07-16 20:52

Както бих подходил с Canon 6Д, 24-105/4 и светкавица Canon Speedlite 580EX не е така, защото на канона е всичко наобратно [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Jk.freeman   
Дата:   26-07-16 20:53

vkk1 прави ми много лошо впечатление в 4-5 теми може и повече, в които му влизаш някак си много остро на форумния Лъв без да има никаква провокация или отправена обида от негова страна. Сега, аз тоя форум го чета от скоро(8-9мес) и до колкото съм подразбрал, си имате някаква стара любов или да се изразя някакви стари свади с Бобито. Няма как да знам какво е имало преди години, но от времето което споменах(8-9мес) аз не съм прочел в нито една тема, в нито едно изказване форумния Лъв да обиди, да наругае, да се заяде или по какъвто и начин да се опита да урони престижа на някой съфорумец. Ако греша препрати ми линк, може да съм изтървал нещо. Та мисълта ми е, че той никога не ти е говорил така, даже се опитва да държи приятелски тон, а ти винаги му влизаш с рогите, що? И вече се набива на очи, и най-малкото е грозно, наистина. Ти си знаеш, прави каквото ти е кеф, ама не ти прави чест. Дали ще спрете или ще продължавате така си е ваша работа, не сте малки деца, ама замисли се за стотиците хора които влизат тука да научат нещо, а всъщност ви четат разправиите. И то твоите. Не искам да си мислиш, че се заяждам с тебе или да те обидя, но отношението ти към него е арогантно. Ти такъв ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: burningice   
Дата:   26-07-16 20:58

А и снимките зависят много от попа, защото като изръмжи с дебелия си глас на детето и вида със страшната брада и след това се опита да го потопи в казана, то в отчаянието си се хваща за косата на майка си и се разкрачва максимално, така че да не може да бъде потопено и работата доста загрубява.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   26-07-16 21:26

БОБИ-ЛЪВЧЕТО написа:

> 6д-то колко исо може да поеме


6400 без забележки.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: vkk1   
Дата:   26-07-16 21:38

Jk.freeman, така любезният Боби е гонен от този форум поне 6-7 пъти за обиди и псувни към всички участници.
По принцип не взимам участие в негови теми, но този въпрос е задаван поне 10 пъти в какви ли не форми и аз лично съм се опитвал не веднъж най-човешки да му обясня, да помогна до колкото ми позволяват възможностите, като финалът обикновено завършва с куп псувни от негова страна, продиктувани от абсолютното му неразбиране на материята и осъзнаване на тотално му безсилие да проумее как работи този така "сложен" уред. По този случай е гонен поне 3 пъти и от "другия" форум.
Както вярвам си забелязал, крайно рядко влизам в спор с когото и да било, избягвам такива ситуации и в живота.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Gecata   
Дата:   26-07-16 21:47

6d поема исо колкото му сложиш, поскоро зависи колко може да изтрае клиента :)

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 21:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 21:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Gecata   
Дата:   26-07-16 21:54

И с какво ли не още......Камерата е мотика,просто инструмент ако ще и със златна дръжка да е ... . Фотографията е в главата, останалото са технически подробности.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 21:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: bpavlov   
Дата:   26-07-16 23:06


Kопанье му е майката, а фотофорума е таткото

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 23:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: realnoncho   
Дата:   26-07-16 23:28

Зеленото квадратче.
Щом са те взели за фотограф, значи нямат изисквания.

.
.
.
.
.

Много се радвам, че съм първи блокиран за казване на истината [smilie24]

Само не знам на теб колко акаунта трябва да ти блокират.


.
.
.
.
.

Я обади какви са изискванията на клиентите, нали все пак за това ме блокираш.

Кажи коя част от твоето изкуство харесаха или просто си се похвалил, че имаш голем черен апарат?


Никаква толерантност за такива нагли "фотографи" във форума [beer]

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

А темата ясно е друга, защото случайно нацелвам точно където трябва, нали [smilie5]

Та и колега, аз все пак съм аматьор, ти си ПРО, какви колеги [smilie25]



Публикацията е редактирана (26-07-16 23:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 23:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: fotocolor   
Дата:   26-07-16 23:33

Зависи много от църквата.Случвало се да ползвам само Canon EF 50/1.4 за целия ритуал.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   26-07-16 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »