Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: bg2014   
Дата:   24-07-16 22:45

Колеги, преди време някой колега купи от мен посочения обектив Никон 35мм /1.8 автофокусен.
Продавал съм няколко такива, но единият го продадох без документи за гаранцията. Сега намерих документите. Гаранцията е до края на тази година - 21.дек.2016 г. Ако колегата има нужда от гаранционната карта мога да я изпратя, но не знам на кого. Ако този колега случайно чете тази тема и желае гаранционната карта, книжката за обектива и касовата бележка да ми пише на Л.С. Серийния номер на обектива е: 280(.)515 - умишлено пропускам една цифра, но колегата я знае и освен това, когато ми шише ще ми излезе в историята с пратките с данните си.
Извинете за тази тема, но просто така се получи и някой може да има нужда от тази гаранция (дано няма такава нужда...).
Поздрави!
 Re: Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: ace-photo   
Дата:   24-07-16 23:09

Този обектив мисля, че няма нужда от гаранция.Дано съм прав.
 Re: Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: roburt48   
Дата:   25-07-16 11:49

Имал съм такъв и наистина едва ли му е нужна гаранция :)[shtrak]
 Re: Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: tziko   
Дата:   27-07-16 21:14

Up ^

[cool]
 Re: Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: Twingo   
Дата:   27-07-16 22:47

При куриера няма ли история на пратките?
 Re: Странна тема за обектив Nikon 35мм, 1.8G,
Автор: bg2014   
Дата:   28-07-16 00:45

Има, но ако си продавал няколко такива обектива на всеки ли да звъня за да питам за номера на обектива. Неудобно е малко....
Знам, че е колега от форума. Знам, че обектива беше почти нов и едва ли му трябва гаранционната карта (тези обективи дори като ги изпуснеш не се чупят) и въпреки това реших да попитам. Радвам се, че не се обажда.
Да си го ползва със здраве.
Благодаря, че вдигате темата.
Поздрави на всички!



Публикацията е редактирана (28-07-16 00:45)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.