Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: photoshop cs3
Автор: colorphoto   
Дата:   25-07-16 16:32

Темата отдавна е за затваряне.

Повечето любители е ясно какъв софтуер ползват,и да се водят спорове тук няма смисъл.

Сега,ако някои са решили че е момент да се похвалят с висок стандарт и праведен морал е друга тема.....



Публикацията е редактирана (25-07-16 17:27)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   25-07-16 16:36

colorphoto [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: vkk1   
Дата:   25-07-16 17:06

т.е. да разбираме, че colorphoto няма нищо против всеки да си крадне от снимките му за свои комерсиални проекти, за да не изглежда че имаме "висок стандарт и праведен морал". Щом за софтуер е приемливо, какво пречи да си чопнем и снимките, които ни харесват тук?

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: colorphoto   
Дата:   25-07-16 17:12

vkk:Стига пози.

Любителите едва ли правят комерсиални проекти.

Писах вече - споровете няма да променят нещата - много пъти са се водили и тук и другаде и позициите са ясни,ама като опре до финансово битие всеки сам си знае за себе си.

Темата още от първия пост е за затваряне.



Публикацията е редактирана (25-07-16 17:23)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: kiten   
Дата:   25-07-16 21:45

Девойчето е объркало този форум с фейсбука! И понеже във фейсбука са готови да помагат с каквото могат и както могат са преносочили питането за тука.
Девойчето иска cs3 за андроид[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roumen6   
Дата:   26-07-16 11:44

то и "помагането" не е еднозначно...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: baraba   
Дата:   26-07-16 14:18

Абе като чета постовете, големи помагачи сте се събрали, само лаете за закони,ама щото няма как да се провери кои как ги спазва,иначе сте най-праведните от праведните ,като не ви се помага си намерете работе не дремете като коне на празна ясла пред РК

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roumen6   
Дата:   26-07-16 14:33

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   26-07-16 23:08

baraba
Дата: 26-07-16 14:18

Абе като чета постовете, големи помагачи сте се събрали, само лаете за закони,ама щото няма как да се провери кои как ги спазва,иначе сте най-праведните от праведните ,като не ви се помага си намерете работе не дремете като коне на празна ясла препред РК

Ще отговоря в твоя стил:
Абе baraba или квато си ти там, кой ти е казал , че сме помагачи, аре ходи улево и си гледай работата.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 18:36

всъщност най-интересното е че след като получи въпросната CS3 версия изчезна безследно…

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   28-07-16 21:55

Ти пък се затъжи ли?[smilie18] [smilie18] Ние нали сме тука...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 23:39

жени… [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   28-07-16 23:48

Най- интересното е, че не съм изчезнала просто не знам какво да ви кажа; бързо ме нападнахте без да знаете коя съм, каква съм, за какво ми трябва програмата; както и да е ще се оправя и без вашата помощ

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: realnoncho   
Дата:   28-07-16 23:54

Тази горната информация как би променило въпроса на темата и последвалото поведение? В темата дори така поднесена има полезна информация, ако не можеш да филтрираш най-добре си спри нета, че навсякъде е плява.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 23:57

ppbambucha - пратихме ти я, пък ти какво си направила с нея вече не знаем [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »