Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 21:07

Здравейте, сърафорумници!Спешно ми трябва програмата. Може ли някой да ми я прати, тъй като не се оправям торентите. Благодаря предварително! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: compur   
Дата:   23-07-16 21:11

заповядай! - 12 евро на месец

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-07-16 21:13

Дай skype...за $0 на година!



Публикацията е редактирана (23-07-16 21:14)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 21:15

poli_f_11

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   23-07-16 22:20

Ами като спешно ти трябва, съвсем спешно отвори гугъл и си я потърси. Остана да очакваш без да теглиш направо някой да ти свърши работата. Аман вече...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 22:34

щом като моля за помощ явно не мога да се справя сама

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   23-07-16 22:38

Ето ти cs3 portable: ЦЪК .

Това е първия резултат от гугъл. Portable означава, че направо стартираш .ехе-то без инсталация.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 22:42





Публикацията е редактирана (23-07-16 23:46)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   23-07-16 22:47

Твоите очаквания са някой да ти "прати" програмата. А ако напишеш "photoshop cs3 download" в гугъл, със сигурност ще си намериш каквото ти трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: pdimitrov   
Дата:   23-07-16 22:50

1. Регистриран(а) днес и веднага с рогата.
2. Не е прочел(а) правилата на форума.
3. На мен досега не са ми казвали, че съм тъп, пък съм питал няколко пъти в този форум. 'Що ли?...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 22:53

пробвах, не се справих и помолих за помощ;ако работата не беше за изненада отдавна щях да помоля моя човек да ми помогне; правите така, че човек да съжалява, че моли за помощ; щом като сами сме толкова груби във виртуалното пространство, какво остава за лице в лице; ето от тук ни идват проблемите- от самите нас; щом като не ти се помага да беше подминал поста ми

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   23-07-16 23:05

Не става дума за това дали ми се помага, или не. Целта е тук да се пускат по-малко такива теми. Все едно целия форум да се напълни с въпроси, чийто отговор е на 1 клик разстояние :)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   23-07-16 23:17

е аз разбирам, че е така, но търсих в стари теми, не открих; не се справих с 1 клик и специално си направих регистрация; а накрая излиза, че не съм си направила труда

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   23-07-16 23:31

сто поста за нищо…

в крайна сметка намери ли го или не?
CS3 е доста стара, препоръчвам поне CS5 ако не може по-нова, специално CS3 имах читава и много лека версия някога, може и да ми е останала някъде по архивите, ако все още се търси пишете ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: vkk1   
Дата:   23-07-16 23:35

В крайна сметка това е уж е форум за фотография, а не за краден софтуер, чак е и недоволна жената и слага определения на участниците. Ей това е наглост братче.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   23-07-16 23:41

vkk1 - и да и не, на мен админите са ми трили постова за това, не се сърдя, но така бях успял някога да си намеря нещо което ми е много необходимо, а истината е че всички почти ползваме и кракнати програми, с удоволствие бих си купил всичко, ако имах пари, но тук това е практически невъзможно, хеле пък с огромните пари които се изкарват от фотография (не дай боже изкуство)… и това е добре известно на всички


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   23-07-16 23:59

Що за наглост, сякаш нещо сме и длъжни. И аз съм съгласен с vkk1, че това не е торент или някакъв подобен сайт, че да се иска да и изпращаме пиратски софтуер. Пък и да имах никога не бих го дал на непознат... А бе да си гледа работата!



Публикацията е редактирана (24-07-16 00:06)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   24-07-16 00:06

Аз пък не виждам разлика м/у пиратски и платен софтуер, освен сумата, която плащам [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   24-07-16 00:12

Ами прати и като не виждаш, после ако се окаже, че е не е тази за която се представя и те опандизят за разпространение на такъв-ти си знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   24-07-16 00:27

Ако мислим по тоя начин, сигурно 75% от всички хора трябва да ги опандизят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: langel   
Дата:   24-07-16 00:35

И 99% да са, не е това начина.

Коректният въпрос е "Бихте ли ме посъветвали от къде да си сваля..."

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: aldygreen   
Дата:   24-07-16 01:08

Ех, че готино! ФФ разпространител на нелегален софтуер. За такова нещо при добро желание от властите, като едното нищо могат да го клъцнат. Темата е за затваряне. Но не е моя работа...
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: iliyanb   
Дата:   24-07-16 02:22

Хосе, мерцедес ми се кара, ма няам кеш. Нещо да предложиш? Може и на лични. Некоя тънкана??? Измайсторена?



Публикацията е редактирана (24-07-16 02:24)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: антивик   
Дата:   24-07-16 07:11

Спокойно бре, девойчето види се, не е изчело добре правилата на форума и политиката към софтуерите. Ново е още, ще се научи кое и как.[smilie3]



Публикацията е редактирана (24-07-16 07:49)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   24-07-16 11:27

мхм… и музиката си купувате, сигурен съм

iliyanb - крадени коли да искаш...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   24-07-16 11:34

Що да не си купуваме?купувам си и дискове и плочи-голям кеф е!

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roburt48   
Дата:   24-07-16 12:41

Направихте момичето/госпожата на дармадан !! Аз бих попитал всички Вас - някой плащал ли си е софтуера, който ползва ?? Много "праведници" тука бре [smilie5] ... Толкова ли не се намери някой, който да обясни учтиво за какво иде реч ?? Аз бих препоръчал на автора просто да затвори тази тема, не заради "криминалния" и характер, а за да не дава храна на хейтващите "праведници" [smilie5]



Публикацията е редактирана (24-07-16 12:57)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Kras-cho   
Дата:   24-07-16 12:50

Автор: roburt48
Дата: 24-07-16 12:41

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mmjm   
Дата:   24-07-16 13:14

С удоволствие бих си купил фотографиите ти, ма що да не ти ги свия, че доходите не ми позволяват друго[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: uri64   
Дата:   24-07-16 13:18

Това с доходите...ми за 20 лв. месечно може да се ползват легално Шопа с Бридж и Ацр и Лайтрум...дето не са дадени тия 20 лева за кафета...ебаси...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mmjm   
Дата:   24-07-16 13:27

roburt48, прочети пак правилата, с които си се съгласил при регистрацията тук!
12. Всякакви теми за пиратски софтуер, кракове и кий-генератори във форумите ще бъдат изтривани без предупреждение. При рецидив, авторите им ще бъдат деактивирани.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-07-16 13:36

Автор: mitpis
Ами прати и като не виждаш, после ако се окаже, че е не е тази за която се представя и те опандизят за разпространение на такъв-ти си знаеш.

По основание на кой закон?

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roburt48   
Дата:   24-07-16 13:37

Цял живот (56 г.) живея по някакви правила, които всеки тълкува по различен и удобен за него начин .... Никому не пречеше кротко да обясни на авторката за какво иде реч !

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mmjm   
Дата:   24-07-16 13:59

форумът има собственици, цитираната точка ги пази пред закона и е важна за съществуването на сайта. Същото важи и за т.8
Само спазването на определени правила не е достатъчно, нужно е и осмислянето им.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: compur   
Дата:   24-07-16 14:48

моля, моля! аз, още в пост №2, дадох решение на задачката! амa то било за друго...



Публикацията е редактирана (24-07-16 22:37)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: baraba   
Дата:   24-07-16 14:56

Айде праведните, отивайте да стачкувате срещу торентите, да ви видя после колко софтуер ще си купите, ще си измрете със досегашния или ще се тъпчите при руснаците, ама сте много изрядни ей

Тия дето имат фотоателиета нека да са изрядни ,останалите за домашно ползване ще си ползват каквото искат

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   24-07-16 15:04

То хубаво има правила, ама щом не се следи за тях и админите спят (както винаги:), какъв е смисълът от тях?

Иначе пак ще кажа, не виждам смисъл да дам 20 лв на месец за шоп+бридж+еди-кво си, като пиратските ще ми вършат съвсем същата работа. Ама нали сме голямата работа, и трябва всичко да е "легално"...



Публикацията е редактирана (24-07-16 15:05)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-07-16 15:27

Twingo[smilie24]

И защо трябва да ходя на пазара да давам по 3лв/кг череши, като имам 50дка овощни градини, а?[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: realnoncho   
Дата:   24-07-16 15:45

CS3 e стара версия, миналата година Adobe дори пуснаха безплатно за ползване CS2. И при търсене авторката щеше да стигне до тази версия, която да върши същата работа и въобще нямаше да стигне до тази тема.

Та въпросът е принципен...

Това да се регистрираш за питане за пиратски софтуер във фото-форум си е тъжно. Да се репчиш като ти го кажат още повече.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: compur   
Дата:   24-07-16 18:28

и аз търся "да си дръпна" едно 5D MkIII от некой торент, ама... немам информация от кой [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   24-07-16 19:17

Автор: Jk.freeman
Дата: 24-07-16 13:36

Автор: mitpis
Ами прати и като не виждаш, после ако се окаже, че е не е тази за която се представя и те опандизят за разпространение на такъв-ти си знаеш.

По основание на кой закон?

Jk.freeman на основание на закона ЗА АВТОРСКОТО ПРАВО И СРОДНИТЕ МУ ПРАВА
Чл. 14. Ако не е уговорено друго, авторското право върху компютърни програми и бази данни, създадени в рамките на трудово правоотношение, принадлежи на работодателя.
Чети сам какви са санкциите при нарушаване на този член.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-07-16 19:52

Този член няма нищо, ама абсолютно нищо общо с разясняване на казусът "имаш или нямаш право да ползваш нелицензиран софтуеър на територията на Република България". Имаме някакъв член който защитава даден продукт, но няма наказателен закон който да ми попречи да го даунлоудна, да го инстална и да си го ползвам. Ако бяхме в щатите доста от нас вече щяха да гният по затворите, но уви кеффф...България е страна членка да Фрееландия. Ако искаш можеш да дойдеш с мене да отидем до най близкото РПУ, където аз ще влезна самичък, ти ще ме изчакаш 5мин отвънка. Аз ще им кажа, че идвам да се предам на закона за това че ми е гузно, че вече 20 години не съм платил за нито един Windows, Photoshop и т.н.. И че от както има торенти съм си скъсвал задника да свалям. Като им го кажа и може да ме помислят за луд и да ме изкарат с шутове на вънка. Но да ме опандизят или да дойдат вкъщи да ми конфискуват машината...АБСУРД!!!

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   24-07-16 20:04

Тук не става въпрос за ползване,a за разпространение.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: aldygreen   
Дата:   24-07-16 20:22

написа:

> Но да ме опандизят или да
> дойдат вкъщи да ми конфискуват
> машината...АБСУРД!!!

Бай, бабо да не те срещне мечка.
В къщата ти няма да дойдат тия от РПУ, а едни други чичковци, които обикновено действат по сигнал или ако някой "свише" ти вдигне мерника. Тогава ще видиш какво е власт и закон в действие.
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-07-16 20:26

Тогава отговорност носят торент сайтовете. Аз и ти само ползваме софтуеъра, те ни го предоставят. Но всъщност се оказва, че и те не нарушават никой закон. Те пък казват юзърите си ги сийдват помежду си. И вече имаме един затворен цикъл който също не нарушава някой закон според Конституцията. И пак се връщаме във фрееландия. [beer] Е кво по-хубаво да искам...и що да ги давам тия 240лв на година на Adobe, още толкова на Microsoft и още толкова на разни други. От бързи сметки вече имаме едни 600-700лв спестени, с които мисля да заведа дъщеря си на море. Еми кеф...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   24-07-16 20:44

Ставаше въпрос някой да даде директно на мацката програмата щото тя видишли не могла да си я дръпне от торентите,в което се съмнявам.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-07-16 20:57

Може и да си прав за съмнението ти, но да ти кажа приятелю, че нищо не ме учудва вече. Ти ще ми повярваш ли ако ти кажа, че мъж на 40год, доктор, специалист детски болести или не знам там как се водеше, не може да смени в тях един бушон на ел. таблото. Да, за тебе лъжа за мене истина...като изгори крушка жена му се качва и я сменя, той не можел. Но човек спасил стотици детски животи, върнал усмивките на хиляди родителя, как да го съдя, кажи...ама това е живота...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Atman   
Дата:   24-07-16 21:12

Въх, ма то страшна работа било. Аз вчера си свалих песента на Кондьо
"Ленче,Ленче" Ми ся......? Ми шъ са заключа, да ни дойдат някви чичковци..............и ще си я слушам тихичко.....тиииихоооо, тиииихооо.........[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Atman   
Дата:   24-07-16 21:23

Ами, ако бях DJ..............майко мила............[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: localhost   
Дата:   25-07-16 07:02

написа:

> Може и да си прав за съмнението ти,
> но да ти кажа приятелю, че нищо не
> ме учудва вече. Ти ще ми повярваш
> ли ако ти кажа, че мъж на 40год,
> доктор, специалист детски болести
> или не знам там как се водеше, не
> може да смени в тях един бушон на
> ел. таблото. Да, за тебе лъжа за
> мене истина...като изгори крушка
> жена му се качва и я сменя, той не
> можел. Но човек спасил стотици
> детски животи, върнал усмивките на
> хиляди родителя, как да го съдя,
> кажи...ама това е живота...

И по-добре, че не може. Аман от специалисти по всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: colorphoto   
Дата:   25-07-16 16:32

Темата отдавна е за затваряне.

Повечето любители е ясно какъв софтуер ползват,и да се водят спорове тук няма смисъл.

Сега,ако някои са решили че е момент да се похвалят с висок стандарт и праведен морал е друга тема.....



Публикацията е редактирана (25-07-16 17:27)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Twingo   
Дата:   25-07-16 16:36

colorphoto [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: vkk1   
Дата:   25-07-16 17:06

т.е. да разбираме, че colorphoto няма нищо против всеки да си крадне от снимките му за свои комерсиални проекти, за да не изглежда че имаме "висок стандарт и праведен морал". Щом за софтуер е приемливо, какво пречи да си чопнем и снимките, които ни харесват тук?

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: colorphoto   
Дата:   25-07-16 17:12

vkk:Стига пози.

Любителите едва ли правят комерсиални проекти.

Писах вече - споровете няма да променят нещата - много пъти са се водили и тук и другаде и позициите са ясни,ама като опре до финансово битие всеки сам си знае за себе си.

Темата още от първия пост е за затваряне.



Публикацията е редактирана (25-07-16 17:23)

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: kiten   
Дата:   25-07-16 21:45

Девойчето е объркало този форум с фейсбука! И понеже във фейсбука са готови да помагат с каквото могат и както могат са преносочили питането за тука.
Девойчето иска cs3 за андроид[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roumen6   
Дата:   26-07-16 11:44

то и "помагането" не е еднозначно...

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: baraba   
Дата:   26-07-16 14:18

Абе като чета постовете, големи помагачи сте се събрали, само лаете за закони,ама щото няма как да се провери кои как ги спазва,иначе сте най-праведните от праведните ,като не ви се помага си намерете работе не дремете като коне на празна ясла пред РК

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: roumen6   
Дата:   26-07-16 14:33

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: mitpis   
Дата:   26-07-16 23:08

baraba
Дата: 26-07-16 14:18

Абе като чета постовете, големи помагачи сте се събрали, само лаете за закони,ама щото няма как да се провери кои как ги спазва,иначе сте най-праведните от праведните ,като не ви се помага си намерете работе не дремете като коне на празна ясла препред РК

Ще отговоря в твоя стил:
Абе baraba или квато си ти там, кой ти е казал , че сме помагачи, аре ходи улево и си гледай работата.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 18:36

всъщност най-интересното е че след като получи въпросната CS3 версия изчезна безследно…

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: Jk.freeman   
Дата:   28-07-16 21:55

Ти пък се затъжи ли?[smilie18] [smilie18] Ние нали сме тука...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 23:39

жени… [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: ppbambucha   
Дата:   28-07-16 23:48

Най- интересното е, че не съм изчезнала просто не знам какво да ви кажа; бързо ме нападнахте без да знаете коя съм, каква съм, за какво ми трябва програмата; както и да е ще се оправя и без вашата помощ

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: realnoncho   
Дата:   28-07-16 23:54

Тази горната информация как би променило въпроса на темата и последвалото поведение? В темата дори така поднесена има полезна информация, ако не можеш да филтрираш най-добре си спри нета, че навсякъде е плява.

Отговори на това съобщение
 Re: photoshop cs3
Автор: hose   
Дата:   28-07-16 23:57

ppbambucha - пратихме ти я, пък ти какво си направила с нея вече не знаем [smilie25]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »