Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Gopro
Автор: sk8radi   
Дата:   20-07-16 20:29

Здравейте!
Преди 30 минути си направих регистрация в сайта и вече го обожавам! Видях много прекрасни снимки и се надявам да продължа да ги виждам.
Аз съм на 16 години и искам да се занимавам с фотография в бъдеще и за това се радвам че открих този сайт. Искам да попитам дали някой знае къде се продават gopro-ta или sjcam на по-изгодни цени или проста са намалени за момента. Аз съм набелязала няколко сайта, но все пак питам за повече информация. Благодаря предварително! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-16 20:38

Добре дошъл!
Светът през обектива е различен и е толкова хубав, колкото искаш да го виждаш.
Въпросът ти за т.н. action cameras, е малко "по-филмов" от специализацията тук. Ще получиш отговори, но е по-добре да попиташ в някой сайт на "оператори".
[beer]

П.П. Дори в сайтове за екстремни спортове, може да са по-запознати с тези камери.



Публикацията е редактирана (20-07-16 20:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: sk8radi   
Дата:   20-07-16 20:41

Благодаря за съвета. Днес си направих консултация с компютърен специалист и той ме посъветва да си направя регистрация тук. Каза все пак да попитам дали някой знае за нещо по-изгодно и реших да попитам.
П.П: Снимките ВИ са страхотни!



Публикацията е редактирана (20-07-16 20:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: hemilio   
Дата:   20-07-16 21:54

Здравей.
Добре дошла!
За какво ти е gopro?
За какво ще го ползваш?
И колко често?
Аз имам gopro 4,и се усещам,че все по рядко го ползвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: Argo   
Дата:   20-07-16 22:51

За Sjcam виж ТУК

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: radomarinov   
Дата:   20-07-16 22:55

hemilio написа:

> За какво ти е gopro?
> За какво ще го ползваш?
>

Ами то от ника е видно за какво[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: sk8radi   
Дата:   21-07-16 09:18

Ами ще го ползвам най-вече за забавление не за нещо много сериозно на този етап. Ще снимам скейтборд видеа, под вода също, в планината понеже живея в подножието на Рила и за всичко просто☺. Не е задължителто да е гопро. Аз принципно търся sjcam но ако взема гопро няма да е 4, защото не мога да си го позволя. Мислех за 3+ и 3 моделите но никъде не ги намирам в България. Не намирам и в амазон, а ако има са също доста скъпи. Аз съм намерила вече доста добра цена за sjcam, но ако някой продава по-ентино нещо или знае сайтове просто да напише. Благодаря за съдействието!

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: tihov   
Дата:   21-07-16 10:05

Виж тази обява https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=74621



Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: lord_kik   
Дата:   21-07-16 10:08

огледай се за Сони ,качеството е на доста високо ниво и са доста по евтини ако търсиш втора употреба също е добър вариант.Аз лично ползвам As30v модела и е невероятна з тези пари,има си wifi,NFC,t imelapse,GPS,а видеото е доста задоволително има проложения за смартфони,единствено от към аксесоари е малко ограничена,но с представка всички аксесоари от Гопро стават.Ако батерията не ти е задоволителна в китайските сайтове има за 10$ батерия и зарядно аз си купих такава и снима повече от 2,30ч.което е доста задоволително.Личен съвет е да вземеш нещо марково,защото китайските са малко на късмет,а SJ имат и ментета които са пълен леш.Моите препоръки са Sony,Garmin,Gopro

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: sk8radi   
Дата:   21-07-16 11:22

Благодаря за съвета. Не съм гледала за сони но трябва да ги проверя и тях. А за sjcam съм намерила български сайт, който май и нещо като дистрибутор и не мисля че са ментета, но си прав че има много такива.

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: ivo70   
Дата:   21-07-16 12:17

http://www.sjcam-bg.com/
Не са ментета, лично е проверено.[cool] [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-07-16 12:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: sk8radi   
Дата:   21-07-16 20:04

Супер..успокоих се. Тъкмо от там съм харесала камера.

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: yakumo   
Дата:   25-07-16 16:19

За 300 лв. това Сони е ОК, пък ако имаш късмет, може и да спечелиш нещо отгоре.


Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: nikolabb   
Дата:   25-07-16 16:46

провери за Xiaomi Yi Action Camera трябва да му купиш case за подводно снимане но е много по-добро от sjcam а цената му е същата.

Отговори на това съобщение
 Re: Gopro
Автор: Ando   
Дата:   26-07-16 12:59

Много добра екшън камера за малко пари виж тук


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »