Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   23-05-16 05:46

По-нагоре някой писа че "всеки един нормален човек би се възхищавал на жирафите безкрайно"

Чак пък безкрайно?!

Има и по-интересни животни и по-странни и по-редки,ама човека горе като рекъл - жираф-та жираф.....

Не че имам нещо против жирафите,ама това звучи като казано от незрял индивид,или краен маниак зоофил!

Но поне искренно се смях две минути на мераците жирафофилски!

Тук преди време друг ми писа че ако не съм се впечатлявал и въодушевявал от врабците значи съм бил с неправилно мислене.....

Въобще тук скици всякакви,като сложиш и ревящите против месоядството съвсем не е скука!


Другото,което ми прави впечатление е че футболните почитатели не могат да вденат че има хора за които ритането на топка не е нещо велико и чутовно а е просто ритане на топка.....

С годините опорочиха и извратиха футболното движение и го преправиха в машина за печелене и препиране на милиарди,за отвличане на емоциите на масите от нерадостното им ежедневие и клапан отдушник за натрупаното социално напрежение.

Инак играта е прекрасна сама по себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   23-05-16 09:13

Етоооо "Неочакваната новина"

Сега ще се затрият 3 клуба, за да може "легендата" и друг "честен бизнесмен" да придобият едни облаги.

Човека от родолюбие си е направил юбилея тук. Искал да зарадва вярната публика...АПЛОДИСМЕНТИ!!!
И после в почивния ден, между другото, без фанфари и заря...хоп...[smilie5]
"Каталунеца" всъщност имал едни малко по-различни интереси.[smilie21]

Един ден преди това: Далеч съм от българския футбол...

Дано не се затрие темата, да говорим пак след няколко години...[beer] [beer] [beer] [beer]


Мооооя страна, моояяяяя Българияаааааааа...



Публикацията е редактирана (23-05-16 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: shamelessEyes   
Дата:   23-05-16 17:05

colorphoto, относно мисленето ти, от това което си изразил като мнение излиза, че "футболното движение" е контузено и сигурно си прав, но да даваш квалификации, акцентирайки върху еди кви си фили, месоядство и недоразвитост си е типичната българска черта.

Хората изказват мнение и звучи логично на фона на българското кИбабче, което няма нищо общо с тарикатите с извратени колена и гъвкави китки, съответно, ритащи топка и мятащи зарове.

По логиката, която намирам в темата, мога да направя аналогия с безбройно многото автомобили, паркирани и торящи градинките. Никога не ми е харесвало, не знам има ли човек на когото да му харесва, а сме заринати до ушите в тенекия и ... това е нормално, нали!?

А иначе за Жирафите ..и те са като Катериците, та и като Слоновете даже, но никой не може да бъде като нас хората [smilie18] и по специално Стойков.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   23-05-16 19:45

Оценката я даде народа. Непознати по улиците се прегртъщаха и радваха като деца. Шпалир от летището до националния стадион...Няма да го видим повече това.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: catandgoddess   
Дата:   24-05-16 11:34

Именно де :)[smilie21]

И Вапцаров е писал по темата[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   24-05-16 16:45

shamelessEyess: Ми българин съм и е нормално да имам типично български черти,не патагонски.

Твоето също е квалификация.

За месоядството имай предвид че съм до голяма степен вегетарианец по неволя - имам подагра от няколко години и много рядко ям месо.

Но редовното ядене на месо много ми липсва и не мога да го заместя с нищо друго за съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   24-05-16 18:03

Егал съм ти жирафите

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   24-05-16 21:18


Колега mixmike , ти сякаш злорадстваш и не искаш нещо хубаво да се случва с БГ футбола.
В момента футбола е НЕ В КРИЗА, АМИ В КЛИНИЧНА СМЪРТ!
Който и да се опита да направи нещо за този полумъртъв футбол заслужава шанс, поздравления и подкрепа. Особено, ако е ЛИЧНОСТ, ИМЕ в световния футбол.... направо трябва да го боготворят всички футболни фенове.
Стоичков е голямо име във футбола по света. А у нас само баламурниците и несбъднали мечтите си спортисти го отричат.
Стоичков е име. Талант, голмайстор на Световно и най-добър футболист за определена година.
Ето виж: Ето виж:
Каквото и да пишеш - показваш единствено ТИ какъв си, а не Стоичков.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sevenseconds   
Дата:   26-05-16 09:24

Голям футболист, малък човек...второто за мен е по-важно...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »