Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 10:30

Темата е петъчна, същевременно релаксираща и събирателна! Всеки е добре дошъл да сподели мнение, снимки и общи приказки за най-успелия български футболист Христо Стоичков, чието шоу и приятелски мач с други футболни легенди ще се проведе днес 20.05.2016 на националния стадион Васил Левски.
Хора, които ще снимат събитието също са добре дошли да публикуват снимки! Аз мога на този етап само да възхваля успеха на Камата и да съм щастлив и горд българин заради неговите постижения и умения! Уникален талант!

https://youtu.be/NinsOWvvP3o

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: schiele   
Дата:   20-05-16 10:59

след простотиите които наговори и направи, през последните години, съвсем забравих футболните му постижения!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 11:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 11:22

Кой от нас е перфектен? А кой от нас има подобни заслуги? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 11:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 11:30

Съвсем друга ми е идеята! В никакъв случай не подкрепям убийството на животни, хора или други създания, това е неморално и не само! Но да отречем футболните му умения, постижения и слава, заради простотийте които е направил е ограничено! Естествено, че заслугите му не изкупуват вината и неморалните му постъпки, идеята ми е да се съсредоточим върху футболната му кариера и постижения, а не да го съдим за прегрешенията му. Има си Бог за тая работа!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   20-05-16 11:44

Съдници се изявявате нещо? Не ставайте смешни ...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mitpis   
Дата:   20-05-16 11:44

Не харесвам футбол нито Христо Стоичков. Уважавам го за пиара, който е направил на България, заради него ни знаят къде ли не по света. Да е жив и здрав!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: CDman   
Дата:   20-05-16 11:55

Жив и здрав поне още 50 [beer]

https://www.youtube.com/watch?v=-ABhGlMrLgk
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vkk1   
Дата:   20-05-16 12:02

Нищо не може да промени факта, че този човек ми е носил такава радост, че надали има и 5 събития, в които да съм изпитвал по-голямо щастие в живота си.
Онова прословуто лято беше последното, в което съм се гордял с националната си принадлежност.



Публикацията е редактирана (20-05-16 12:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kokotoo   
Дата:   20-05-16 12:04

Велик !!!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 12:05

Българи Юнаци! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Imaginarium   
Дата:   20-05-16 13:51

PhotoBo, тва е все едно да се съсредоточим върху факта, че Хитлер е съживил германската икономика от тоталния крах, в който се е намирала, а не да го съдим за зверствата, които е извършвал.Точно така прозвуча.
Никой, никого не съди тук, това е Божа работа както каза, но фактите са си факти и не бива да се подминават едни, за сметка на други.А фактите са, че убийството на невинно същество е най-грозното нещо, което един човек може да извърши.Казвам най-грозно, а не най-лошо, защото има много по лоши неща от убийството...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 13:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: realnoncho   
Дата:   20-05-16 13:56

Той е чешит, както много други известни хора. Просто е по-нашенски чешит, което си има и добри и лоши страни. Това не може да промени постигнатите успехи.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 13:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 13:59

Уууф, никой не е пророк в страната си. Ама той и затова наговори доста неща, защото на много хора в БГ беше "черен" с успехите си.
Да е жив и здрав[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: realnoncho   
Дата:   20-05-16 14:06

В България има над 100 хиляди ловци, които ако имаха парите с кеф отишли на лов из Африка. Това са хора около вас, така че не се вглеждайте само в този. Той поне е направил и нещо друго.

П.П. За мен НЕ Е пример за подражание като поведение и човек, но и това не променя и заслугите му.



Публикацията е редактирана (20-05-16 14:08)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: alext   
Дата:   20-05-16 14:31

Всички ловни резервати, разположени на територията на Африка, са един от петте жизненоважни за оцеляването на населението икономически сегмента на тази толкова бедна, но толкова красива част на света. Местното население и власти са намерили изключително рационален начин за прочистването на старите и болни животни. Възползвайки се от хобито и интересите на хора като мен, те осигуряват прехраната на хиляди семейства, както с месото на убитите животни, така и с таксите, които се заплащат за всяко едно от тях. Именно поради тази причина, само и единствено определени животни от цели стада могат да бъдат обстрелвани, след изрично одобрение на придружаващия гид във всеки един резерват", За незапознатите от Вас ще спомена, че за обстрел на млади животни и бракониерство е предвиден затвор, без право на съдебен процес. Нима ако бяхте публикували моя снимка с диво прасе, отстреляно от мен, бихте били толкова гневни? Или по-скоро бихте купили такова месо от съседния на Вас магазин под формата на суджук, за да присъства на празничната Ви трапеза? Ще оставя отговора на всички Вас. Бих искал само да допълня, че става въпрос за различни географски ширини и различни нрави. И не на последно място, бих искал да напомня на всички, че аз и моето семейство продължаваме да подпомагаме резервати в България като например ловното стопанство в Етрополе", завършва позицията си Стоичков

Да е жив и здрав и честит юбилей[beer]



Публикацията е редактирана (20-05-16 14:33)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 14:50

Nikolas666 отвори си тема за защита на животните и стига си срал в тази[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 15:00

Аха, а твоята е да с...ори, да плюеш в темата на ФотоБо.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: nsirakov   
Дата:   20-05-16 15:54

Нищо аморално, нито НЕЗАКОННО няма в това да идеш на лов, като отгоре на всичко си плащаш за това, при това напълно в съответствие с нормите, законите и прочие на страната, в която си отишъл да ловуваш.

Аман от криворазбрани идеали, идеалисти и толерасти.

Какво ли мислят за вас например Индийците, за които кравата е свещенно животно... нима трябва да спрем да употребяваме телешко? Вярно е, че за производството на съвременните кремвирши не е пострадало нито едно животно, но също така е вярно, че ПРЕДПОЧИТАМЕ МЕСО! Ние сме всеядни животни - затова и кучешките ни зъби - иначе всички щяхме да приличаме на Бисер Киров (без да искам да го обиждам - фен съм му). Затова като видя сълзливите мрънкания на някои хора пред клипчетата за "нещастните животинки", чийто месо ще купите от хипермаркета утре, ми се иска да не съм се раждал - то бива изродено поколение, ама това вече минава всякакви граници... баба ви само културно е колела кокошките на дръвника в задния ви двор, нали? Няма културен начин да убиеш... за да се нахраниш... Ловците били престъпници???? Последното нещо, което са.... В урбанистичната екосистема, в която живеем, те са хората контролиращи биоразнообразието... Има къде да се информирате за това, но не ви изнася да го прочетете... А за веганите не ми се отваря дума.... те са масови убийци на неродени житни култури, ядейки кълновете им, да не говорим за хилядите моркови и репи, които също имат душа... ама моля ви се... веган е толкова еврогейско.. как да не станем... че и пърформанси правят.. щот си нямат друга работа...

Сега, наясно съм, че няколко хора от вас ще скочат устато... "виж го тоя.. и тоя ми ти бил лекар, ми те дофторите са такива.... " на всички вас - пожелавам - всичко най-хубаво. Аз съм човек, който се смята за напълно в хармония със законовите, етичните, професионалните и личностни норми в съвременното ни общество. Мнението на анонимковци не ме засяга, нито интересува, няма и да ви отговарям за което...

Лично аз смятам, че хленченето пред снимка на отстрелян законово дивеч и мрънкането пред прясно опеченото агнешко не ви прави по-добри или по-морални... прави ви само да изглеждате по-глупави...

Стоичков може да е ловец, може да е грубиян в изказа си, може да ни кара да се засмеем на езиковите му познания, но е един от малкото хора, които са направили нещо, за да се почувстваме горди, че сме българи в най-новата ни 25 годишна история... А това е повече от нещо, което всички тук присъстващи (включително и аз самия) ще направим някога за БЪЛГАРИЯ

Аз казах и свърших!

ХАУ!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: chill   
Дата:   20-05-16 16:02

Нямам нищо против Стоичков да го изяде този жирафф. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 16:11

Автор: Imaginarium
Дата: 20-05-16 13:51

PhotoBo, тва е все едно да се съсредоточим върху факта, че Хитлер е съживил германската икономика от тоталния крах, в който се е намирала, а не да го съдим за зверствата, които е извършвал.Точно така прозвуча.
Никой, никого не съди тук, това е Божа работа както каза, но фактите са си факти и не бива да се подминават едни, за сметка на други.А фактите са, че убийството на невинно същество е най-грозното нещо, което един човек може да извърши.Казвам най-грозно, а не най-лошо, защото има много по лоши неща от убийството...


Няма нищо общо с Хитлер и неговата "дейност", не знам защо така го приемаш и лично аз съжалявам, че така го приемаш и намираш подобна взаимовръзка за удачна! Казваш да не съдим, а в същото време ТИ съдиш някой в неуместната асоциация, която правиш! Нищо не се подминава и не агитирам към такива действия, темата е за футбол и една велика личност изиграла основна роля в национален и световен машаб в сферата на спорта! Никъде, никой не агитира към насилие, убиство над животни или хора в темата, че да опорстваме и да правим психологичен портрет на Камата! Говорим си за спорт, футболни постижения, слава, футболни снимки, видео и подобни удостояващи качествата на българсия футболен талант Христо Стоичков! В темата не се занимаваме с живота, жена му, децата и събитията около личния живот на същия, а за неговите спортни успехи, кариера и признания! Малко вече ме хваща яд, че отворих темата, честно... Ама вярно, който иска да си отвори тема за животните (аз лично имам такава за котките и кучетата) или за личния живот на Христо Стоичков, Григор Димитров, Бербатов, Костадинова, Пулев и фолк дивата до него...или там който ви вълнува!!! На мен повече глупости извън темата не ми се слушат/четат! Моля обърнете внимание на заглавието и първия пост, преди да се изцвъкате! Моля!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mutriu   
Дата:   20-05-16 16:42

nsirakov [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: camelasign   
Дата:   20-05-16 16:49

Изглежда абсурдно, но...точно с платен лов на животни се запазват различни видове в Африка. Иначе там досега бракониерите да са ги избили до крак заради търсенето на животински сувенири най-вече от европейски граждани...Аз съм бил на много места по света и е истина...нищо не знаят на повечето места за България, но името Стоичков са чували дори хора, които са били деца когато е играл.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 17:26

Така и аз бях в Щатите и излизаме от магазина с други българи и си лафим нещо, спира ни някакъв афро-американец и ни пита от къде сме. Ние му казахме, че сме от България и той -"Оо знам я България!" А аз си мисля - знаеш ми дедовия, а той продължава -"Знам и София, знам и най-добрия ви футболист Стоичков..." Останах втрещен как и в никому известна с футболни постижения страна знаят името на великия българин! Та в горната връзка, не можем да отречем футболната слава на спортиста!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 17:39

Казвам го без да се заяждам - симпатичен ми е, малко ми напомня за произведенията на Алеко Константинов.[smilie5]

Много му се радвам на рекламата:

"Инфинити, кю тийси - мириши на лукс." [smilie5]



Публикацията е редактирана (20-05-16 18:16)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: nyamago   
Дата:   20-05-16 17:57

И аз, без да разбирам от футбол, съм се гордял с него навсякъде по обиколения широк свят. Да е жив и здрав! [smilie24]

Отклоненията за етиката на лова или за невинността и емоциите на храната ни са глупави и не на място.

И ако нямаме неговата дарба и успех, не е зле всеки да опита да е гордост за нацията в своята си област - като лекар или програмист, миньор или готвач. (Дори като фотограф - ако има такива тук?)

Честит юбилей на Стоичков и честит Петък на всички тук!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   20-05-16 19:04

[smilie24] [beer] [beer] [beer] За Стоичков и петъка.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: DigitriX   
Дата:   20-05-16 19:25

Стоичков може да е всякакъв, но за 50 години е направил повече за България, отколкото всички тук накуп ще направим и за 5 живота!
Айде, живи и здрави. [smile]

За Ицо и за Петъка. [beer]



Публикацията е редактирана (20-05-16 19:29)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Konstantinov   
Дата:   20-05-16 19:51

Стоичков е гений в своята област и другите неща остават на заден план като известна ексцентричност и любопитни факти.
Вечерях с мои близки в едно заведение и един образ на средна възраст, който живеел и работил в южна африка сподели, че присъствал на прием- среща, на която Стоичков много се гордеел и разказвал за отстрелян жираф и каква хубава масичка му изработили от краката на жирафа.
Мислех че има вероятност поне 15 процента историята да е истина , сега като видях снимката процента нарастна.



Публикацията е редактирана (20-05-16 19:54)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   20-05-16 19:53

И внуците ни няма да гледат такъв голям български футболист.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   20-05-16 20:00

Почва се...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 20:09

Няма да гледат, защото закриха Спортните школи.
В казармата имаше ЦСКА, Левски, Славия....
Бях в ЦСКА охранителна рота и доколкото си спомням оттам излезе Бербатов.
Но съсипаха всичко нашите политици...

Ето един виц:
Политиката е като художествената гимнастика в България.

Обръчи от фирми.
Рязане на ленти.
Прехвърляне на топката.
Волна програма с медиите
и съчетание с бухалки.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   20-05-16 20:41

Имало е,има и ще има ловци по целия свят.

Приемете го този факт и в този форум!

Аман от криворазбрани природозащитници!

Повече ме дразни че навремето Ицо гони и удари нашенец колега в Испания - тази агресия е просташка!

Ще-неще е публична личност трябва да го има предвид.

И некавалерските цинични квалификации към журналистки нагарчат.

Но прослави България наистина![smilie24]

Света е противоречив,хората също.....



Публикацията е редактирана (21-05-16 01:05)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 20:51

Симпатяга е, тук в предаването малко пресилват нещата... - на завалията му е трудно[smilie5]

http://www.vbox7.com/play:9e497520bb



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: velinp   
Дата:   20-05-16 21:13

написа:

> И внуците ни няма да гледат такъв
> голям български футболист.

... и пропуска биха могли да сведат до нула...


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vkk1   
Дата:   20-05-16 21:15

що просто не замълчите бе, мама му стара!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Zdram   
Дата:   20-05-16 21:28

Че те и Емилиян Станев, и Йордан Радичков са били ловци. Страстни! Да ги отречем и тях, а?
Стоичков наистина ни даде много, да е жив и здрав!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 21:40

1994 !!! Евала !!

http://www.vbox7.com/play:4e959b47b0



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radi_nrj   
Дата:   20-05-16 21:45

Това, че Стоичков е простак, хамалин и т.н. си е така и той самия никога не го е отричал. Това обаче изобщо не му пречи да бъде и човек с голямо сърце и един от най-добрите футболисти живяли някога.

А това с лова само един човек, който хал хабер си няма може да го обвинява. Едно ловно стопанство функционира точно както едно животновъдско. С парите от изкарани от продадените животни за месо се плаща храната и отглеждането на останалите. Дали животното е убито с пушка, нож или по най-хуманния начин в някой месокомбинат няма особенно голяма разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 21:54

Еееееееееееее, айде стига с тоя Лов.........
Всеки ден ядем кренвирши, месо и прочее..

Сега към 50-те Христо малко изтрещя и ме дразни, но това не омаловажава постиженията му на младини !!!
Убил един жираф - верно гадно е, ама хилари, тя колко хора затри..., тя започна войните в африка и на други места.... Сега ще почнат нови локални такива...
Ицо си е футболист голям и не е нужно да е професор..., е понякога се гъбаркаме с него, но е ВЕЛИК !
Това е лично мнение и не искам да ми отговарят....



Публикацията е редактирана (20-05-16 22:10)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   20-05-16 22:34

Гледайти, завиждайти дрисли мръсни.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: camelasign   
Дата:   20-05-16 22:43

...мача беше емоция отвсякъде

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 22:45

Доколкото разбрах от Новините, Христо Стоичков е получи днес почетен знак на Президента на България за изключителния му принос към България и развитието на българския спорт, за особени заслуги към европейския и световния футбол, за социална ангажираност и подкрепа на обществено значими каузи, както и по повод неговата 50-годишнина.

[smilie24] [thankyou] [smilie24] [thankyou] [smilie24]

То всеки от нас получава почетен знак от Президента (без значение кой ще е той), нали? [smilie5]
Класически хейт в последно време...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 22:50

По подобен начин сме се чувствали може би само при Аспарух и Симеон Велики ! Кобурга така ни излъга... - Христо - не ! [cool]
Евала !



Публикацията е редактирана (20-05-16 22:51)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   20-05-16 22:56

Христо Стоичков
президент, президент[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   20-05-16 23:00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   20-05-16 23:28

Страхотна тема за ВЕЛИК жив Българин!!!
Няма друг такъв национален празник по всички медии. Днес нямаше Борисов, Пеевски и други велики българи. Говореше се само за Стоичков. И не само в България.
Каквито и глупости да пишете за Стоичков, погледнете ПЪРВО себе си.
Стоичков е Велик и такъв ще си остане за България и за нас истинските българи. За псевдопатриоти и псевдобългари винаги ще има поле за изливане на гнусотия.
Дано има повече такива Българи!



Публикацията е редактирана (20-05-16 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 23:51

Още: [cool]

https://www.youtube.com/watch?v=UlczENWCP2o



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 23:56

Уникален дзвер !

https://www.youtube.com/watch?v=YFidEtuRZRI


Чужденците са Шовинисти повечето, за да направят подобен Клип - явно има защо !

Евала на Христо ![beer]



Публикацията е редактирана (21-05-16 00:49)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: fotograf123   
Дата:   21-05-16 01:05

Автор: DigitriX
Дата: 20-05-16 19:25

Стоичков може да е всякакъв, но за 50 години е направил повече за България, отколкото всички тук накуп ще направим и за 5 живота!
Айде, живи и здрави.



_________________________


Интересно мнение ...


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 01:25





Публикацията е редактирана (21-05-16 06:43)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: fotograf123   
Дата:   21-05-16 01:44

Велик българин ритал топка .. а другите с книгите са локална притурка към Европейската Култура ..


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 01:48

Естествено е да има Хора, които са направили много повече за България от Ицето Стоичков.
Нека почетем неговия принос в днешно време - гений !
Пеле и Марадона не са по-добри !

Христо, ако беше Англичанин - щяха да го превърнат в Икона... - Руни и другите от Манчестър - да си ядат ушите...изключвам Райън Гигс и Бекъм, е те са много добри.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 01:52

Велик в своята кариера и спорт, прославил България по целия свят! Има и други велики сънародници, с които трябва да сме горди, в различни сфери, но вместо да ги класираме и противопоставяме, трябва да сме горди с техните постижения и успехи като цяло. А тази тема е за един от тях, ритал топка, да! Ама ако можеше всеки така да рита!?!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: fotograf123   
Дата:   21-05-16 02:01

Риташ ли топка добре в днешно време си Бог едва ли не ...


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mitpis   
Дата:   21-05-16 02:06

piknik Забрави за Кройф, Меси, Бекенбауер, Боби Чарлтън, Платини, някои италианци направили държавите си световни шампиони...
Жалко, че част от хората пишещи в тази тема забравиха да поздравят и доц. Абаджиев в съседната тема за поздравления...Превърнахме се в "Спортал", а не ФФ.
И аз мисля като fotograf123, но тази тема според мен не е мястото да обсъждаме това.



Публикацията е редактирана (21-05-16 03:55)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 02:07

"fotograf123
Риташ ли топка добре в днешно време си Бог едва ли не ..."

И с какво твоето изказване допринася за темата Христо Стоичков ????[smilie11] [smilie11]

Ти покажи как риташ - fotograf123
То кеф ти Тенис, Билярд, Голф, Крикет... и си Бог едва ли не...



Публикацията е редактирана (21-05-16 02:11)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 02:16

Вече губя надежда, братя! Адски сбъркана ни е народо-психологията, личи си вече отчайващо много... След като и в позитивна тема за човек постигнал много и прославил Родината се намират хора да бълват само негативизъм, змии и гущери... Ще си стоим там долу, където ни е мястото! За мен това вече дори не граничи с различни възгледи, мнение и мисли! Мисля, че ударихме дъното, не знам дали може да бъде по-зле!?! Вече не знам кой е чужд и кой е свой, кой е българин и кой не е... [smilie23]

Амин!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 02:18

"mitpis" това и аз си го мислих, но не искам да смесвам темите - не е културно... мислих да питам 80 към 50 как е ?

"mitpis" - не бива да се разводнява или разваля една тема - тук си е за ИЦЕТО СТОИЧКОВ - ПРЕЗИДЕНТ, ПРЕЗИДЕНТ ! ГОЛЯМ !!!!!
Не му харесвам някои маниери, но как играе.... ГЕНИЙ баце !!!



Публикацията е редактирана (21-05-16 02:20)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mitpis   
Дата:   21-05-16 02:25

Не смесвам, споделям, относно Стоичков писах в началото на темата.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 02:36

mitpis

Аз не съм футболаджия - "у дома да играят Манчестър и Реал Мадрид"
пак няма да ги гледам...

Стоичков е минало, история - бил е добър толкова... точка.
Сега е ловджия, рекламаджия и прочее. И това е нормално.
Е, кажи ми човек с пари на 60 години с какво да се занимава...?
Ще променя света??????

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: da.fo   
Дата:   21-05-16 02:41

Не се интересувам от футбол. За последно съм стоял пред екрана по такъв повод през далечната 1994, защото звездните момчета на България ме накараха да се гордея , че съм българин. Христо Стоичков е сред тях !!! Честит Юбилей Стоичков !!!

И то май оттогава не съм се чувствал така [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mitpis   
Дата:   21-05-16 02:43

piknik Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против Стоичков, както писах по-горе не го харесвам, но го уважавам за приноса му към България, нали знаеш силните не е задължително всички да ги харесват, но всички ги уважават,то си пролича що народ дойде в София. С жена ми много се радвахме тогава през далечната 1994 година въпреки, че не бяхме гледали нито един мач, е може да сме гледали някой-бяхме много млади, ама вече съм забравил.



Публикацията е редактирана (21-05-16 02:58)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   21-05-16 02:49


Поздрав към Христо Стоичков:
https://www.youtube.com/watch?v=AQ9zeDd0mpg



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   21-05-16 06:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bairi100   
Дата:   21-05-16 09:38

Да е жив и здрав Христо Стоичков!Експлозивен българин.Много жалко за незнаещите и непочувствалите[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   21-05-16 09:41

Nikolas666 написа:
Може ли малък списък на нещата, които Стоичков е направил за България ? Не за спорта, за държавата България ? Аз нещо не се сещам ...
Аз също гледах "мача" .....
.

Обедини българския народ поне за ден, поне за няколко часа вчера.
А колко пъти преди това ни е карал да се гордеем.... безброй.
Колко деца мечтаят да са като него....
Колко хора искат да го зърнат, до го докоснат, да се снимат с него...
Това си е велик, чист и неподправен гениален футболист и Българин!

Спомен:
Пътувахме по чужбината някъде ПРЕДИ 1994 г.... Унгария. Студ на кутийки, повреда в колата на 20 км от границата с Австрия (град Ойка). Решаваме - на стоп до Австрия, купуваме друга кола и части за ремонт и се връщаме.
Излизаме на пътя, махаме на "стоп". Спира джип с италианец (Марио) и перфектна музика в колата. Топло, приятно .... но езикова бариера. След въпроса "от къде сте" - отговор "от България" следва невероятна усмивка на Марио и добре смазаното има ..аааа СТОИКОВ.....СТОИКОВ. И разговорът потръгна .
ХРИСТО СТОИЧКОВ е единственият познат по целия сват Българин.
Това е най-ценния посланик на България. Няма Европа, Няма САЩ, няма ОАЕ, няма Русия.
Всички го познават, уважават и боготворят.
Да - футболист, но гениален и велик!
Дай Боже всеки му!



Публикацията е редактирана (21-05-16 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 09:44

Е точно със спорта е прославил по целия свят една малка държава като нашата! Лично право е някой да не се чувства горд българин с успехите на футболиста, но това не омаловажава неговите такива!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   21-05-16 10:02

След бенефисана Христо Бонев, това е най-голямото спортно събитие.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 10:17

Не отричам качествата му, но ми е странно как всички забравиха близкото му приятелство с доста компрометирани политици, скандалите с имоти, скандала с полицейската лампа и т.н. Изобщо не става въпрос за ловджийство!
Откакто се прибра в БГ, се държи като 90-тарска мутра. Доста съмнения имаше за сделки с облагодетелстване за сметка на държавата, но явно това на никой не му прави впечатление.
Ми ок, велик, легенда - да. И аз изпитах гордост докато гледах снощи.
Ма не мога да забравя и откровено лошите му страни.
Ма то щот сме слепи и с къса памет, затова всеки с малко възможности ни "стриже".[smilie23]

Малко по-горе Nikolas666 попита...освен успехите в спорта, какво точно направи за България? Опита да вземе имоти в Пловдив с подкупи и приятелство. Държеше се като талибан по пътищата с полицейска лампа. (Да не припомням, колко трагични случая имаше със самозабравили се спортни звезди...Един руснак-убиец преди месец го аплодираха 12000 души в арената). Псуваше и унижаваше журналистите, дръзнали да го попитат неудобен въпрос. Бербатов обяви отказа си да играе за нац. отбор и то заради корупцията и го нарекоха предател. Стойчков избяга като мишка и то от поста треньор, след слабите резултати, но това явно не направи впечатление на никого.
Въобще, след като си публична личност, ТИ трябва да даваш пример на хората, и не трябва да имаш каквато и да е издънка. И понеже всеки греши...поне имай честта да се извиниш после. Някой да го е чувал да се извинява? Напротив...дори вчера във видеата които се излъчваха, беше обърнато специално внимание на случката с ритнатия съдия и как псувал постоянно...и тълпата в екстаз!
Радвай се народе, затова ще те онождат често![thankyou] [thankyou] [thankyou]

И една малка вметка в тази връзка...
Преди месец хванаха полицаи да продават наркотици в студентски град.
На следващия ден министърката излезе и каза - "въпреки че са полицаи, няма да бъдат покрити и ще си получат заслуженото"
А в нормалните страни, изказването трябва да е "ПОНЕЖЕ са полицаи, наказанието ще е ДВОЙНО за назидание, придружено с оставка на министъра"
Такъв е манталитета в Булгаристан. Една заря оправя всичко[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 10:56

И няколко мнения от файса, за които си струва да се замислим:
1. "В България...чуждестранен инвеститор, който дава работа на 1000 човека и плаща навреме и добри заплати е в пъти по полезен от Стойчков!
Но "материала"...напротив...смята го за империалистически колонизатор, д**а **** ** мръсна.
А каруцара дето добре рита топка - президент"

2. Придаването на национално значение от гледането на едно футболно забавление, при липса на всичко останало, е отчайващо безсилие.

3. ОК, 4-ти в света бяхме! И аз бях по улиците със знаме в ръка...
Но защо българите толкова се гордеят пред другите нации с това?
Колко от вас в момента могат да изброят държавите завършили 4-ти на последните 5 първенства?


Ето и част от едно интервю на легендата от 2013"
"Аз се чувствам каталунец. Живея там, имам къща. Ще умра там. Ще ме погребат в Каталуния. Благодарен съм на Каталуния и каталунците, на запалянковците на Барселона. Така се чувствам, не мога да го променя. Бях капитан на националния отбор на България и моята лента бе знамето на Каталуния. Изобщо не ми пука какво ще кажат. Има си снимки. До последния ми мач, до България - Англия през 1999 г., носех на ръката си знамето на Каталуния"!
България? България нищо не ми е дала!"



Публикацията е редактирана (21-05-16 11:23)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 11:26

ОК де, не му се кланяйте, не го хвалете, мразете го! Забравете какво е направил в света на спорта, изисквайте повече от децата и близките си! Пишете за личността на Стоичков, вместо за неговите успехи, дано това ви прави щастливи, макар че се съмнявам! Хейта явно е заразен, аз смятам да се предпазя от такъв и ще продължавам да се съсредоточавам към положителните събития! Благодаря, че се отбихте и изказахте мнение за една футболна звезда, занимавайки се с личния му живот, вместо катиера! Всички сме светци и светила [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: agop4o   
Дата:   21-05-16 11:37

България нищо не ми е далаА наистина дала ли му е нещо.Много хубаво си е мислил годишнината да си я празнува не тука .Щото е бил сигурен че ще има плюене.А между другото на него му е презкурина че някой не го харесва.[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   21-05-16 11:40

mixmike , ти какъв се явяваш?
Освен, че мнението ти е противно, ти самият нормален ли си или и ти си противен?
От такива като теб хората бягат от България. Помисли си върху това преди да ме намразиш и оплюеш. Все някой трябва да ти каже истината в очите. Извинявай за това!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: CDman   
Дата:   21-05-16 11:51

Понякога ми е болно, че държава с 1300 годишна история и безброй исторически забележителности има нужда от представяне пред света.[smilie8]

Не отричам, че камата с играта си и успехите си на футболния терен дава донякъде положителен облик на България.

За жалост тези неща и хора, които правят облика на България отрицателен са повече.

Та това е положението. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 11:58

Личните нападки само показват безсилие и слабост![smilie23]

Аз пък си мисля, че нискоинтелигентните потенциални миячи, чистачи, сервитьори, тираджии и прочие, бягат защото в БГ е трудно и тук единствено мизерстват. Но да ви кажа честно - никак не са ми притрябвали тук.

Нормалните, възпитани и интелигентни хора опитват нещо да променят тук и ако не става, бягат точно заради овчето малодушие, статуквото, корупцията, бай ганьовщината, ходатайстването, чичовщината и подобни легенди, които се възхвалят. За тях ме е яд.

И като казахте, че толкова хора никой не може да събере на стадиона - НЕ е така! Могат! Учиндолския славей и азис![smilie5]
Евала![beer]

Стойчков - президент, а Бербатов дето Ви каза истината за корупцията - предател! Ашколсун, аферим, машалла!
Боза, анцунг, mega dance center и "Versai"[smilie2]

Аплодирайте и подгответе халките![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   21-05-16 12:03

Хайде сега да ни запознаеш КАКВО ТИ ПРАВИШ за България, за да изчезне малодушието и т.н. Сподели и е възможно да те последваме. Наистина не се знае кой колко може и знае докато, не го покаже?
Възможно е да съм допуснал грешка спрямо теб. Няма да ме заболи реброто, ако ти се извиня ЗАЩОТО си прав.
Да видим?



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:07)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Imaginarium   
Дата:   21-05-16 12:18

Стойчков е велик футболист, НЕСЪМНЕНО!
Но като ще говорим за постижения, нека говорим за стойностни постижения.Такива, които променят света из основи...
Намерете ми статия за Бил Гейтс, Елън Мъск, Дейвид Атенбро, да Винчи, Тесла или Айнщайн как са ловували и убивали.
Индианците например се извиняват и благодарят до ден днешен на всяко едно животно което убиват.Само "модерният западен" човек си мисли, че убийството е нещо напълно нормално.
Животът е свещен и никой няма право да го отнема, независимо от обстоятелствата, а Толстой е казал: "Докато има кланици в света, ще продължават и войните".
Нима ще отречем всички тези хора и тяхните постижения в името на една пържола?И да яденето на месо Е убийство, макар и индиректно.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:27

Работя тук, храня семейството си и дай боже, скоро ще наема и хора. Плащам си и данъците, гласувам на избори и т.н. Нещо което всеки нормален човек трябва да прави, а не да се чуди по цял ден по кафетата, каква далаверка да завърти, какви връзки да пусне и как да мине тънко!
Ма темата не е за мен!

Темата е за човека дето е направил много за България...ма засега никой не казва какво точно е то?!?

Прославил я във футбола! И? Като кажеш по света БГ и те ти повтарят "Стойков"...и какво от това?
Ако им покажеш карта - едва ли ще я намерят. И какво помага това? Какво са научили за БГ? Че можем да псуваме каруцарски и обичаме мръсните игрички? А също обичаме да бием и журналисти, и сме от средно, към нискоинтелигентни.
Ейдур Гудьонсен също е легенда в Исландия. Какво точно ТИ научи от него за родната му страна?

Щото пък аз си спомням, че Стойчков избяга от тук, а после го изгониха и от Селта, съмнителен успех имаше и в ЮАР, после отиде в Русия и медиите гръмнаха, че ще става треньор на голям отбор, а се оказа, че това е лъжа , след това целия свят му се подиграваше на езиковите умения и т.н.
Както ни се подиграват и за звездата Азис, и за останалите "икони" дето тука са на почит.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: roburt48   
Дата:   21-05-16 12:29

За какви "касапи" иде реч ???? Ами тогава имам предложение - да се храним само с химия и да не пипаме нищичко от животински и растителен произход защото е ЖИВО !! Я се стегнете ! А Стоичков - е явление. Никой не го спряга за интелектуалец (там си има други места и категории !) Човека е явление в спорта и никой не може нито да му го отрече, нито да му го отнеме :) Да е жив и здрав !

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 12:31

Айде пак същото, заслужаваме си съдбата, така мисля аз!

roburt48, няма смисъл да им го казваш вече, каузата е загубена, пресечена и размазана през кръста зверски с ятаган!

Аз жовея навън и въобще не мога да се характеризирам с горните типажи ненамерили смисъл и сили да се справят в Родината, но това е съвсем друга тема, нищо не касаеща темата за професионалните постиженията на великия български футболист! Чудя се само как може да има такъв мироглед човек претендиращ за корени и традиции, наричащ се българин, срамувайки се от свои! Мерзост ми иде да изкрещя!!! И така ще се и затрием...



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:36

Ама разбира се...Ако не викаме "ура" в овчи хор сме за никъде!
Някой имал различно мнение - уууу, предател, педераст... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   21-05-16 12:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:41

И Григор Димитров...не е живял в БГ, не може да говори български, оказа се че си е повярвало лайно, отказа да играе за БГ, целия свят му се смее заради големите приказки миналата година, а сега изпадна от топ 50.
Обаче...легенда, икона, Гришето, нашето момче.
Толкова го интересува БГ, колкото ако някой отиде 2 седмици на екскурзия в Париж и каже че е французин.
И говори на "вие българите"...
Цирк

От друга страна - как да не признаеш Бербатов за легенда. Супер футболист, красива игра вместо силова, интелигентен, рисува, изказва се, знае езици, не съм го чувал да каже лоша дума за някой или да обиди. Обичат го и в Германия и в Англия и във Франция. Когато играе го аплодират и феновете на другия отбор.
Но тук в ориенталска България - предател!
И майка му и баща му се изпокараха за пари и се разведоха, а брат му не излиза от районното в Благоевград. Но той си е достоен човек!

И последно...Радвах се на успехите и на Стойчков и на Гришо - да са живи и здрави и да има повече такива сбирки като вчера, които обединяват всички, а не ги разделят.
Но само дотук!
Да си ходи в "родната" Каталуния и Барцилона и толкова[smilie23]



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:50)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kvakioh   
Дата:   21-05-16 12:46

Направил, събрал, почетЕн. Толкова за личността на футболиста. Добре си е свършена работата. Да ни е жив и здрав и да се правят такива сбирки повече.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 12:58

Давай, нареди сега Кубрат Пулев, Стефка Костадинова, Цветана Пиронкова, Станка Златева, Кордан Йовчев... Направи им разбор кой по-неможе, каква пълна нула е, без никакви успехи, признания, награди и медали! Или просто разкажи други пикантни истории за техните семейства, начин на живот, как си харчат парите с кого спят!Еб@ти жълтия плювалник настана тука! Имаш потенциал човек, пълен потенциал към анти-родолюбие и негативизъм. Дано само всичко не приключи със самоубийство!!! [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-05-16 13:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   21-05-16 14:16

PhotoBo, мисля е време да затваряш темата. Стана чудна илюстрация на оня виц за казаните в ада и липсата на дяволи край българския.
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   21-05-16 14:56

Ако прегледаш спортната биография на Кубрат, особено в частта спортсменство, уважение към съперниците и съдийските решения, започвайки от предолимпийския му период и стигнеш до наши дни, вероятно ще го махнеш от горния списък. На негово място бих сложил Нешка Робева и Иван Абаджиев. Като цяло си прав, не само не е нужен някой да пази казана с българите, ами е удачно да се усили и дъното му, че от толкова натискане надолу, може да изпаднем и оттам.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 15:16

steeens, няма да я затварям, както и никой не съм блокирал и няма да блокирам в нея! Всеки има право на мнение, за мен е показателна и поучителна, колкото и да ми е тъжно за някой от писалите, каквито и глупости да прочетох от тях! За пореден път се убедих, че трябва да имам едно на ум за българите и макар да съм родолюбец, трябва да стоя на страна от точно такива българи, радвам се, че не съм сред тях! Един ден ще се видят и тук какви са ги приказвали, аз лично се срамувам и за тях! Толкоз! [beer]



Публикацията е редактирана (21-05-16 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 18:19

Аз не разбрах...темата е за мнения за личността Стойчков (независимо дали негативни или позитивни), или е само за похвали, или е за заяждане с хората НЕизповядващи сляпото благоговеене.

Ако е първата - мисля че трябва да се приема и чуждо мнение и да се опитаме в спора да намерим истината. До тук не намерих нито един пример оборващ моята теза. Само лични нападки.

Ако е второто - ясно, няма да пиша повече. Възхищавайте се по двойки, тройки и по групички.

Ако е третото - да започвам и аз да се заяждам?[smilie10] [smilie5]

Явно е, че никой не вниква в това, което пиша. Не оспорвам победите, успехите и т.н. на нито един български спортист. Съответно се радвам за тях и съпреживявам загубите.
НО...
Не мога да уважавам хора, независимо колко добри спортисти са, когато НЕ СА ХОРА в нормалния си живот. Пред камерите са хрисими, но извън светлините са низки хора.

PhotoBo - Спор се води, когато изложиш гледната си точка и я защитаваш. Преиначаването на мнението на опонента и слагането на думи в устата ми, които не съм изрекъл е некоректно!
Не съм споменавал никой от горния списък със спортисти и точно обратното - радвам се за тях и ги уважавам, защото са Хора ( с главна буква).
Не мога да кажа същото за Гришо и Стоичков. Към двамата мога да добавя и една голяма надежда на българския тенис, която хванаха с допинг и тя избяга с баща си (който и беше треньор) и последно се състезаваше за друга държава.
Ти такъв ли спорт искаш да наблюдаваш...на мошенници?
Като си такъв патриот помниш ли щангиста Наум Шаламанов? Помниш ли че подобряваше рекорди на всяко състезание и България беше най-силната страна в щангите. Легенда, нали? Него боготвориш ли го?
А след като си смени името на Наим Сюлейманоглу и отиде да се състезава за Турция, след като държавата беше инвестирала в него и Иван Абаджиев го беше направил непобедим шампион. Него защо не го сложиш в оня списък горе? Него смяташ ли го за легенда? Президент?[smilie23]

П.С. Без да те подценявам, но едва ли знаеш откъде идва термина "жълта преса". Но пък ще тe ограмотя какво точно значи. КЛЮКА!
Толкова е просто - КЛЮКА!
Това което казвам НЕ е клюка. Това е самата истина, която и в момента можеш да прочетеш в статии, интервюта или да гледаш в youtube.
Срещу нея, ти НЕ противопоставяш НИЩО освен лични нападки.
Няколко въпроса зададох по-горе, и засега не си ми отговорил.
Ако не си ги видял...в предишните мнения са.
Но за да не се правиш на неразбрал, ще ти го извадя тук и ще го болдна...
Би ли изброил какво точно е направил Стоичков, различно от това тираджии качили те на стоп да казват "Ааааа Булгариа...Стойков, яяяяя"?

П.С.2 Не си оборил нито едно от нещата които казах. Имотите, скандалите, полицейската лампа, мутренското поведение...лъжа ли са, истина ли са, приемаш ли ги за нормални? Ако тях приемаш за нормални, случая със Стависки приемаш ли го, щото 12000 човека го аплодираха? Стависки също беше "наше момче". Руснак ама си е направо българин. Нали се състезаваше с нащо момиче. И кво? Утрепа българчетата и си замина. И на "кофти материала" му стигнаха няколко години, че да забрави! БРАВО!
Изобщо къде е границата? Или викаш...той като е световен шампион и ни е зарадвал, може да трепе хора, да присвоява имоти, да се държи нагло?



Публикацията е редактирана (21-05-16 18:26)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 18:56

Ехееее, PhotoBo сега прочетох че не живееш в България.
Евалата...ама спора тогава е безмислен. Колкото човека познавам живеещи в чужбина са все големи патриоти и родолюбци!
Браво! Или по-добре ашколсун, както скоро ще се говори тука по нашите земи.
Ти си стой в чужбината и подклаждай българското огнище по света...прославяй ни с всички сили!
Да ти кажа, от този момент уважавам Стоичков повече...той поне си признава, че е каталунец, но все пак се връща да ни организира по някоя заря.
99% от другите българи си идват само за да идат на море, да се похвалят на родата, колко са напред и да малко преди да си тръгнат, да идат на зъболекар.[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 19:10

И последно...като живееш там в цивилизования свят, какво ти е мнението за Адам Джонсън. Правилно ли го вкараха в затвора за педофилия и го заклеймиха всички, дори съотборниците му? Или кво толкова..."праснал няква 9-класничка", голяма работа. Тя сигурно си го е търсила. Па и той е звезда, национал.
А за Бензема, в аферата с изнудването на съотборника си? Голяма работа, нали направи Франция шампион?
И двамата ги изгониха като мръсни помиари. Единия в затвора, другия го скъсват от дела.
Къде е границата? Колко може да си позволи една "легенда"?
Придобиване на имоти с ходатайстване и подкупи?
Правомощия различни от тези на нормалните хора?
Каруцарски изказ и обиди в национален ефир?
Бягство от отговорност като нац. селекционер?
С кое точно от личността му да се гордея?

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 19:28

Интересна тема[smilie3] Всички известни личности са хора като другите. С разликата, че с извинение трябва като пръднат да внимават да не се наакат щото обикновено пърдят публично, а повечето от нас пърдят частно. Това не прави постиженията им по малки. Научете се да им се радвате. Хора без образование, но с много талант и още повече труд, постигат неща, които може да постигнете само в малките часове, тоест на сън. Не се вживявайте. Тесният социализъм ни учеше да сме специалисти по всичко. Нека уважаваме обаче и тесните специалисти, които дори и необразовани, невъзпитани и т.н. постигат разни неща в дадена сфера значими повече от постигнатите от нас за 2-3 живота. Това за тези, подходили неуважително към човек, постигнал повече от тях. Без значение от сферата на постижението.

И не намесвайте Наум Шаламанов. Била инвестирала държавата в него? Защо точно в него? На случаен принцип ли е избран - един от статиците бъдещи олимпийски шампиони? Като сложите от едната страна обещана панелка в Младост, строена от строителни войски със стени, изолирани със стари вестници, за да се спести материал, плюс жигула последен модел, а от друга страна стотиците хиляди долари на една капиталистическа държава, ще разберете, че тези хора - спортистите, не се разбиват от тренировки и медикаменти хей така - за чест и слава. И те са преди всичко живи хора. Но могат или са си скъсали дупетата, за да могат нещо, което вие не можете[smile], ако ще да се напъвате.



Публикацията е редактирана (21-05-16 20:01)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   21-05-16 19:59

mixmike, да кажеш, че Наум Шаламанов си е сменил името на Наим Сюлейманов е все едно да кажеш, че Сузана Ерова си е сменила името на Ялдъз Ибрахимова. Наим Сюлейманов е роден с това си име, започна спортната си кариера с това име и ако не му бяха „върнали българското име Наум Шаламанов“ и не го бяха показвали като маймуна на всички международни спортни форуми да показват, колко са щастливи българските мюсюлмани от грижата на партията за „възстановяването на българските им имена“ щеше още да се състезава за България, не смесвайте нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 19:59

Ясно, такава ни е психологията...
Уважаваме ги бе, Илияне, нали това казах, НО докато не направят неща, за които обикновения човек влиза в затвора. Или поне се извинят за грешката си и се покаят. Прощаваме бе, не си ли личи по споменатите горе случаи.
Чудя се обаче, защо в държавите, към които се стремим да се присъединим и стигнем нивото им, тези неща не се толерират?
Ако Алън Шиърър, или пък Уейн Руни, направят опит за неправомерно придобиване на имоти, ще им простят ли? Съмнява ме.
Руни едва се измъкна, за една проста изневяра.
Да, не е престъпление, но е неморално, а легендата трябва да служи за пример.
Срещу световния номер 1 - Меси и в момента се водят дела за укрити данъци...и не само срещу него. Какво става в "легенди" които карат пияни? Гонят ги най-позорно и отборите се отказват от тях.
Тук ги спират полицаите, усмихват им се, правят си селфи и ги пускат, за да може 2 километра по-натам да убият хора.
Само тук им прощаваме...щото са легенди.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 20:07

Mixmike, тук полицията и на мен ми се усмихва, без да съм Христо Стоичков, когато съм я мотивирал [smile] . И пак опираме до това, че когато полицията ми се усмихне на мен, ти не разбираш. А когато се усмихне на известна личност, веднага има отзиви [smilie3] . Не се заблуждавай, моля. На най-сериозна корупция съм бил свидетел в Германия. Съжалявам, не живейте с измислени идеали. Животът е кратък и всеки дърпа колкото може. И тук и по света. С разликата, це тук сме бедни и озлобени и по-често ги забелязваме тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 20:08

mmjm
Не съм чувал Йълдъз да се е афиширала като турска певица.
Така че "ги смесваме" нещата.
Щото мен не ме бърка че той се казва Сюлейманоглу, ама него явно го бърка че вдига за България[smilie23]

Илиян, когато си се усмихвал на полицията, беше ли с 2 промила в кръвта?
И ако бяха утрепали твоето дете, пак ли щеше да развиваш теорията "колко добре сме тука...ако знаете в Германия каква корупция има"?



Публикацията е редактирана (21-05-16 20:10)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   21-05-16 20:11

Преди да пишеш глупости, се информирай по-добре. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 20:24

Аз mixmike не развивам теория. Аз само твърдя, че и в ангел ще намерим нещо дяволско, ако търсим. Идеалният свят съществува само в илюзиите. Да акаш по успял в някоя област българин не го разбирам. Публичната известност е проблема, но ти май не ме разбра. Кажи честно, само достойни за уважение неща ли си сътворил в живота си? Аз не съм и го признавам. Не вярвам такъв човек да съществува. Това с полицията беше пример. Може и да съм участвал, може и не. Но ти не разбра. Май си прото сух идеалист. Приятелски те съветвам де не си, щото все някога тежко ще се разочароваш - било от себе си било от близък. За футболни звезди даже няма и да ти се мисли тогава.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   21-05-16 20:32

Илияне, какво и е интересното на темата? Вече няма нищо общо със заглавието и първия пост на автора. Просто, както е нормално в този форум, стана поредната тема за избиване на комплекси [smilie23]
Искам да попитам тези които плюят по Камата, колко от тях гледат футбол и колко от тези които гледат, са от "Левски" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 20:33

Спирам...явно никой не чете!
Аз също съм писал че няма безгрешни хора. Аз също съм грешил, и също съм правил глупости. Нормално е да сгрешиш...НО достойния човек се извинява и си взема поука. Харманлийски цървул в тази ситуация започва да псува и да се държи още по - арогантно и си отива в "Барцилона".
Като избяга от националния отбор, всички тези хора дето го аплодираха вчера, тогава му бяха виновни.
Сега идва и очаква от същите хора да го уважават.
НИКОГА не мога да уважавам такъв човек!

П.С. Незнам дали се забелязва, но говоря изключително конкретно и с примери. Насреща получавам само общи приказки и обобщения.
Еми...живи и здрави, достатъчно време си загубих.

radomarinov
Само един болен цесекар, може да открие в думите ми заяждане на клубно ниво. Особено пък след като няколко пъти дадох за пример истинската легенда Бербатов.
За мое съжаление обаче, Бербатов е мразен в БГ, за разлика от "легендата" от Харманли.[smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (21-05-16 20:42)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   21-05-16 20:37

Е време беше да спреш.. Ама като даваш примери, дай и други- за Бистришките тигри например [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 20:52

Mixmike, избягал някой от националния отбор? Не ми схващаш теорията, съжалявам. Аз говоря за успели хора. Стоичков е един от тях. И когато осъзнаеш, че не е успял заради България, а заради себе си, с цената на много гърч, може и да ме разбереш. Просто цяла България го е чувала, защото е успял заради себе си. Не за герба, не за знамето. Пожелавам ти да схванеш това. Той е той, защото е по-добър от теб и мен в дадена област дори и на глобално ниво, а не защото си е поставял някога за цел да прославя милата родина. Не виждам какво пречи, ако биейки се за себе си, ни е дал и малката възможност да му се израдваме. А да му чиститим юбилея може и без да го нецвъкаме псевдоморалистки. Със сигурност и стотинка няма да ни струва. Ако сме поне малко ларж като хора. Ако не сме, ще серем.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: fotograf123   
Дата:   21-05-16 20:53

Автор: PhotoBo
Дата: 21-05-16 15:16

steeens, няма да я затварям, както и никой не съм блокирал и няма да блокирам в нея! Всеки има право на мнение, за мен е показателна и поучителна, колкото и да ми е тъжно за някой от писалите, каквито и глупости да прочетох от тях! За пореден път се убедих, че трябва да имам едно на ум за българите и макар да съм родолюбец, трябва да стоя на страна от точно такива българи, радвам се, че не съм сред тях! Един ден ще се видят и тук какви са ги приказвали, аз лично се срамувам и за тях! Толкоз!

-----


Приятелю , нали си даваш сметка как чрез този текст на практика е чудесно
защото не си тук ; - )


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 21:01

Да, беше успял и да, продаде успеха си на мутрите. Някои неща са непростими.
Учиндолския също
Баба ми е много по-успяла от всеки ритнитопковец, защото честно се е трудила цял живот, от 16 до 60 годишна. Такива като нея построиха страната, а едни други я разграбиха. А Стоичков им беше рекламно лице.
И хайде стига с тея успели ритнитопковци, борци, боксьори и други гладиатори. Не сме мръднали от римската империя до сега. На простия народ му трябват хляб и зрелища.
Един ритнитопковец "прославил" страната ни, шегувате се. Ловите се за това като удавници за сламка.
Предпочитам страната ми да е известна с други неща, не с ритнитопковците си. Австрия с какво я знае света?


https://photo-forum.net/static/forum/2016-05/hrrz3610.JPG


http://www.frognews.bg/images/stoichkov_vis_2.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 21:06

И стига с това "Те са си изкарали парите"
Кои пари са изкарали? Или не ви е ясно, че всички наливани пари в подобни герои са от реклама на големи корпорации, тази реклама е включена в продуктите им и я плащате всички вие.
Нима смятате, че един футболист, колкото и известен да е той, трябва да печели повече от университетски професор или дори от учител само защото стадото налива пари в рекламната индустрия?
Това ли е моделът за подражание?
С подобни модели за подражание какъв пример се дава на децата?
Не си ли давате сметка, че следващото поколение в България няма да има кой да го лекува и учи.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   21-05-16 21:11

Saxon, за България ли говориш или изобщо [smilie25]
Колко взема Рууни на седмица и колко университетски професор в Англия[smilie11] Нещо ви избяга смисъла на КапитализЪма и залитате по нек'ви Утопии [smilie21]

А сигурно на последните избори си гласувал за "Мутра"[smilie7]



Публикацията е редактирана (21-05-16 21:12)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: fotograf123   
Дата:   21-05-16 21:15





Публикацията е редактирана (21-05-16 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 21:25

Saxon, що не се пробваш във футболния бранш? Толкова е просто. Ще ни затвориш устите мигновено. Новата българска футболна звезда след Бербатов си ти?[smilie18] А като дойде бате Васко или бате Жорко и ти кажат "рекламираш за ВИС" искам като мъж да се изрепчиш и да откажеш, хей така с достойнство.[smilie18] Как забравяте всички какви времена бяха[smilie18]. Някой се е нагодил тогава към времената? Да го оплюем? Къде са идеалистите? На всяка будка за семки в България имаше лепенка от кой се охранява и кой я е застраховал. Много сте ербап. Сега обаче. Тогава сте плашели кварталните келеши с познати мутри. Ако сте били в съответната възраст. И ако нещо се е променило, не е благодарение на вас, а просто политическа конюнктура, вие вървите по течението. Осъзнавате ли? Силните на деня са със силните на деня. И у нас и в Зимбабве и в Мадагаскар, а и в по-бели страни[smile]



Публикацията е редактирана (21-05-16 21:26)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: shamelessEyes   
Дата:   21-05-16 21:29

Големи естети сте, браво! [smile] - На Стоичков нищо му няма, даже браво за инициативата.

Ама как не се чу една критика за самото "шоу". Това ми се струва по подходящо за обсъждане и критикуване. Не може без критика .. и хубаво че я има!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 21:50

Ама да Стоичков насила е рекламирал за Васко Илиев, въобще не бяха причтели. И Салви хич не му беше приятел и на погребението му не бяха въобще. Кефете се на рекламното лице на ВИС , а сега на Fbet, рожбата на Черепа. Половината страна я тресе стокхолмски синдром и търка ли търка, а ако не търка залага в казината.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 22:14

Не насила saxon, по молба[smilie18] Приятели? Пил си си ракията с тях и знаеш дали са били приятели? Хора с пари, обикалящи софийските заведения нощем. Салви, дет викаш, ич не е от идеалистите, той отдавна е разбрал, че идеализмът е губене на време, още в тогавашните времена. Интересът клати феса. Само че личният живот и професионалните успехи са две разични неща. И ако отричаш успехите на най-великия български футболист за всички времена, ако това ти пречи в дадена тема да постнеш [smilie24] или [beer] по случай неговия юбилей , значи е крайно време да станеш "ритнитопковец" и да покажеш на света как стават нещата. А те са прости. Около футболистите винаги е пълно с професори по културология, доценти по езикознание и монахини. Да очакваш от футболист да отговаря на всички други житейски критерии, витаещи в домовете на средностатистически християнски семейства, е най-нормалното нещо на света [smilie18] . На мен този човек Стоичков ми е дал толкова кеф на 16 годишна възраст наред с другите около него, че ме боли фара за прегрешенията му пред църквата и светия синод. И ако чрез спортните си постижения е помогнал на само 100 деца тогава да станат спортисти, а не наркоманчета, то значи е свършил нещо [smile]. Аз имам прости изисквания към живота. Като ходя на мач, не очаквам да съм в църковна обстановка, като съм на опера, не очаквам кюстендилски борчета да са ми съседи по място и да люпят семки. И двете неща могат да ми дадат кеф. Така съм устроен. Не съм непременно нито простак, нито възвишен моралист.

Много сте ми странни тук. Един човек не трябва да блести от интелект и да е бай добри във всичко, за да буди поне малко уважение за нещо, което е постигнал и което е безспорно. И го казвам с чиста съвест и бидейки наясно, че Стоичков е постигнал всичко за себе си, не за мен, не за вас, не за България. И понеже знам що е спортът, му се възхищавам на хъса, който е имал, за да постигне всичко това. Не е като да шляпаш по клавиатурата в събота вечер.



Публикацията е редактирана (21-05-16 22:24)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 22:28

Един човек не трябва да блести с интелект, но е нужно поне малко за да осъзнае някои неща.
Примерно да е чел "Грехът на дядо Иван" от Ангел Каралийчев. И да сложи нещата на везната. Разбира се зависи от везната. На моята някои неща тежат повече от спортните успехи на "Камата", на твоята явно е друго яче.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 22:37

Темата вече стана доста обширна, и всеки може да си я тълкува както иска, но аз разбрах едно:
Българина има робска психика, и никога няма да се отърве от нея.
Може да го е*ат, може да му убиват децата, може да го унижават, но накрая като види кебапчетата(зарята) и сам си слага вазелина!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 22:38

О не saxon, какво и къде тежи е друг въпрос. Към Камата нямам претенции да е чел каквото и да е [smile] Щото на теб ако ти хвърлят топка сигурно ще я посрещнеш като крак от маса или ще я приемеш за змия. Това няма да ми попречи да те уважа, че си чел Ангел Каралийчев. Демек дадени твои неумения няма да те принизят в очите ми, ако имаш други, които те издигат [smilie3]

Mixmie, така е. Стоичков - главен виновник за неволите на българина и кризата на нацията [smilie18] . Плащаш ли си софтура? Да разширим темата или тук таме минаваш по български? Аз плащам всичко. Разграничавам кеф от работа, важно от неважно и т.н. Стоичков ми е на страната на кефа. Давал ми е кеф. Така както ми е кеф да гледам автомобилни състезания с нечовеци зад волана, рискуващи да се разбият всяка секунда заради пустите хорски рекламни пари. Полуидиоти, чийто личен живот не познавам и не ме интересува. Ако някой от тях има рожден ден и ми е под ръка, веднага ще му го чиститя, особено юбилей. Няма да го подлагам на изпити по морал, няма да му гледам съдебното досие, а пък съвсем няма да ровя в интернет за компромати кога, къде и какво е осрал.



Публикацията е редактирана (21-05-16 22:45)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 22:50

Илияне, въпреки че се включи по-късно, и донякъде имаш извинение, така и не разбра, че никой не оспорва успехи, медали, заслуги в спорта и т.н.
Оспорваме това, че заради успехите в спорта, простия селянин се е помислил за нещо повече от останалите. Че законите не важат за него, че може да се държи непристойно и тълпата да му ръкопляска, че дори да се е осрал, вместо да се извини, може да се държи още по-нагло, щото бил "камата", номер 8 и подобни.
И когато "дойде на гости" в БГ (защото сам се определя като каталунец) започва съвсем лицемерно да възхвалява тази публика, която е излъгал малко преди това и е избягал като мишка. От своя страна пък "овцете" му се кланят, щото бил легенда и явно му е позволено. Същите овце дето "духаха супата" и на "чичовото".[smilie23]

Илияне, мен също НИКАК не ме интересува личния живот на звездите, докато не се осерат и това ме засяга. Щото нали се сещаш че и аз съм крещял и ми е идвало да счупя телевизора, и после идва ганьо и ми вика "духайте супата"



Публикацията е редактирана (21-05-16 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 22:50

Ilyanb, това как аз посрещам топка, няма как да го знаеш, но не е в това въпроса. Разказът на Ангел Каралийчев беше за тебе, Стоичков знам че не го е чел. Ти понеже си го чел, вероятно разбра какво искам да кажа.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 22:55

Абе хора, направих темата заради спортните успехи на футболиста през своята кариера, вие продължавате да се занимавате с интелекта, житието и битието на спортиста. Що се хабите, защо въобще се налага да се обясняваме... какъв спор, какви въпроси, какво чудо!?! Темата си беше идеална за патък, в събота още се морите и се мъчите да загасите онуй, що не гасне! Никой не исках да карам да се чувства принуден да харесва някого, а да си кажем по едно виртуално наздраве заради доказаната кариера и успех на Камата, в името на това, че е един велик българин във футболната сфера и в момента има повод за нашето признание! A то се стигна до лични нападки, скандали, излишни препирни, обсъждане на личния живот, морал, интелект, благосъстояние, връзки и др. Няма смисъл изобщо, можеше просто да подкрепите безспорната футболна легенда заради неговата кариера и радост, която ви е донесла със своята игра, вместо да хабите толкова енергия да покажете колко не го харесвате като личност изобщо! [beer]

Дано до неделя сте мирясали! Наздраве! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 22:59

Mixmike, овце са тези, кито консумират интелекта на спортистите. Нормалните хора консумират зрелището им. И когато ги разграничите нещата, ще спите спокойно. Аз не величая интелектуалното ниво на Стоичков. Там нямам и грам очаквания. Ти го познаваш благодарение на спортните му успехи вероятно. Тъпо е да плюеш на база интелект или "селски" и "градски" произход в тази връзка. Ти знаеш, че половината от българското футболно съсловие го нарича "кюрд" още преди да се провъзгласи за "каталунец". И то само на фенска основа, по-силна от българщината вероятно. Смехотворно е такива неща да излизат на преден план. Ако и за момент се поставите на мястото на тези хора и се замислите те с каква простотия се сблъскват, било противникови фенове било комплексирани платени журналистчета, ще ви се изясни някакъв процент от нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Dora93   
Дата:   21-05-16 23:19

Егати темата за някакъв футболист. 1 милион зрители го гледали, това е поредното доказателство за падение на нацията.

ПП: Единственият интелигентен футболист, а и спортист въобще за който се сещам е Камю. Бил е футболист на млади години преди да стане писател.



Публикацията е редактирана (21-05-16 23:34)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: cvetanov95   
Дата:   21-05-16 23:24

ГРЕШКА В ЗАГЛАВИЕТО
Поправете го веднага.

50 ГОДИНИ НОМЕР 1 В ПРИСТОТИЯТА!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Тед   
Дата:   21-05-16 23:24

Вижте какво, футболът не се играе от доценти и професори.
Има обективни критерии - купи, голмайстор на световно, докара Бг до 4 - о място /поне головете помогнаха/ шампион с Барса и още куп толкова.

На всички писали в темата важи правилото, че като видят няйкой да ходи по вода, веднага почват да му търсят кусурите и лаят, че това е така, защото не може да плува....

В чужбина имат респект и го уважават. Освен всичко е футболист. Вие коментирате дали ползва четка за бръснене или пяна за бръснене.

Дали е убил животно - отишъл, платил си, отстрелял. Там това е бизнес. Не е бракониер /бракониера нарушава Закона/.И аз не го разбирам....какво общо има това с футбола?!

Българинът не му признава успехите на терена и му измисля какви ли не неща - прост, убиец, /т.е. прочетох 2-3 поста по-нагоре/.... Той като плевел е тръгнал от футбола, отрекън от треньора си в най-важната възраст. Тръгнал от нищото. Постигнал всичко да не кажа за един футболист.
Някой от вас така да е пипал топката и на такова ниво - НЕ. Като е НЕ поне мълчете...
Вие искате футболист светец или поп голмайстор... ама сте весели....фотографи....
СЛедва да обсъдите с каква паста за зъби си мие зъбите....



Публикацията е редактирана (21-05-16 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   21-05-16 23:46

Нямаше да кажа и дума, ако не беше подлога на мутрите едно време. Както той така и Славчо. Не случайно дадох пример с разказа на Каралийчев, бива да си го припомните.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kireto_a   
Дата:   21-05-16 23:55

Четох до някъде. Подкрепям мнението на майк.

Ще пратя тази снимка:

http://www.nickbrandt.com/portfolio.cfm?nK=7617&nS=2#image-8

и ще кажа, че тя е струвала на автора много повече усилия от колкот на ицето да вкара всичките си голове. Тя е празник за очите и ще зарадва много повече и качествени хора отколкот всички голове на ицето взети заедно и ще се гледа много дълги години след като нито един тираджия няма да знае кой е ицето.

Жирафа е уникално животно и всеки един нормален човек би му се наслаждавал безкрайно.

Всеки тук казва, че най радостен се е чуствал 94-та. Колко са празни животите ви. Тъжно е. Миналата година синът ми на 4 години погали жираф по муцуната. Толкова радостен не е бил. 24 карата щастие. А аз? Аз се насрах от кеф. Всеки ден всичкото ни спортист да печели по 3 златни медала по де що има спорт, няма да ме зарадва повече. За съжаление жирафите ще изчезнат, кретените с пушки не.

Щом можеш да вдигнеш пушка с оптически мерник и да застреляш Жираф, не си човек и според мен си способен на всичко, а такива хора не заслужават уважение, колкот и да се напъват.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 23:59

Искрено му желая, да е жив и здрав, още поне толкова години!
Най-малкото заради хубавите моменти, които ми е дал.[beer] [beer] [beer]

...но като човек не ме кефи![beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-05-16 00:50

Те това ти мнение беше достатъчно и ако го беше изказал в тоя му вид още в началото, както и още няколко уважаеми господа, щЕхме да си спестим бая чоплене на клавиатурите и поне 3 страници тема! Аз съм доволен и няма как да не съм съгласен с мнението ти, респект! [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   22-05-16 01:09

Каква тема...каква футболна драма драги зрители.
Какъв футболист, какъв българин. Господ е Българин!
Наистина си мисля, че някой участници в темата са били на "нещо възвишено" и после ефекта е свършил, и те са слезнали отново на земята.
Еле пък и с познанията за единствения интелигентен футболист, за великата снимка на 5 жирафа (дето в Африка са като домашни животни) направо избихте рибата. Евала!
Добре, че темата е към края си.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: dimo71   
Дата:   22-05-16 01:18

Поздравление за темата PhotoBo!!!
Исках да пиша и аз нещо, но като взех да чета... и ми се отщя. Темата ясно показа и други неща. Отвратих се. Сега разбирам напълно хората, които напуснаха този форум.
Вчера влезнах със сина ми в Target, за да му купя нещо си там от спортния отдел в магазина. И виждам срещу мен огромен рекламен билборд на WILSON с Григор Димитров. Много готино ми стана.


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: camelasign   
Дата:   22-05-16 01:24

...абе кой от нас не псува...Камю пък пише отровно и дълбоко депресиращо. Но Стоичков е успял главно заради България и главно заради строя едно време. Тук са го направили футболист и са изковали таланта му няколко треньори.



Публикацията е редактирана (22-05-16 01:28)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   22-05-16 01:31

Айн, цу цвайн , цу дрън![smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Daniel_P   
Дата:   22-05-16 04:49

Евала за таланта и за успехите му!Да е жив и здрав!
И да прославил е името на България ма както казаха и до там!
Напълно подкрепям мнението на майк!
Таланта му е голям вярно, но футбола е просто една игра и то порочна!
Факта, че можете да упростите непрестойните му дела извън футбола, който ако не бе Христо, бихте осъдили сериозно!Просто защото е голям талант да рита топка! Имено това показва как за едни законите трябва да важат, а за други не! И имено докато не се промени това каузата е изгубена! И Боби без да ми се сърди ще му кажа, че там където живее, за нещата който Майк спомена по горе Стоичков щеше да е легенда с няколко дела поне, ако не и на топло!Така че каузата е загубена имено ако си затваряме очите за това! Най ме дразни от всичко, че макар, че е постигнал толкова много в това което умее и даже е станал легенда, няма самосъзнанието да бъде честен и добър човек за пример!Не визирам колко трябва де е интелигентен или че трябва да говори 5 езика, а просто да е честен и достоен!Така че както каза колегата по горе за мен баба ми е по голям герой от него защото честно цял живот е градила!
Само да добавя относно ловът!
Там не виждам нищо толкова фрапиращо както се изказаха някой колеги! Ако там реално е спазен закона не виждам какъв е проблемът! Ако сте вегани ще ви разбера ма ако не сте, всяка вечер ядете месо! Което значи, че ядете невинно животно! И това че прасето, телето или кокошките са вкусни и лесни за отглеждане и са възприети за масова храна не означава че са виновни и тря да умират! И съм сигурен че ако жирафат бе вкусен и лесен за отглеждане вярвайте нямаше да е по различен от прасето ;) За лова е ок но би ми се искало да е голям БЪЛГАРИН, гений с талант завиден но и честен и достоен човек!
Та всеки има мнение и това е моето за Стоичков които е гении безпорно, но![beer]



Публикацията е редактирана (22-05-16 04:59)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   22-05-16 08:13

Дора, гледай си манджите.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kokotoo   
Дата:   22-05-16 11:31

Тед [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Dora93   
Дата:   22-05-16 16:02

"Старите футболисти са като бившите тв звезди. Маргинали с незабелижими и семпли физиономии. Чичковци, които никога няма да забележиш. Докато притежателите им са били на върха са излъчвали власт, притегателност и дори ерос. Когато духът на успеха ги е напуснал изглеждат спихнати като изсъхнал зарзават. Сик транзит глория мунди. Ама и спортът (амбицията за победа) оставя един много неприятен - от антропологична гледна точка - пичат, както би казал най-успешния българин:)" - Явор Дачков

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vladis   
Дата:   22-05-16 17:07

Да, Бекенбауер, Кройф, Гуардиола и много други след края на кариерата си като футболисти изобщо никой не ги забелязваше...
Стоичков е бил много прав да иска това събитие да бъде в Испания.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   22-05-16 17:16

Допадна ми това в тази тема, че хората, които дават негативни мнения ( забележки, критика и омраза) към Стоичков са все хора, които нито са помирисвали тревата на стадиона (като те спънат на терена), нито са били във вмирисаната на пот и тестостерон съблекалня след мача.
Все такива са многознайковците в тази тема. Нищо нямам против тях.
Просто е досадна тази българска черта - който най-малко знае да досажда най много и да се опитва да налага негативното си грешно мнение на хората.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   22-05-16 17:49

Дора [smilie5]
Най-големия мъдрец цитирахте[smilie23]
Цитати от други педали да ви се намират?



Публикацията е редактирана (22-05-16 17:54)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: 798099   
Дата:   22-05-16 20:00

Възхищавам се на Стоичков като футболист. Вярно, прост е като пръчка, затова и се е снимал с жирафа. Не, че толкова му се убива, ама за рекламата, какво ли не прави човек, камо ли такъв прост екземпляр като нго. Напоследък рекламира INFINITI Q 30, като ни обяснява "що е то" "премиум компакт кросоувър". Нищо, че за средностатистическия образован (моля, отбележете) българин, това са минимум две брутни годишни заплати...

Ами това е бре, хора!!! Огледайте се и си помислете с какви пари се карат колите, които вие не можете да си позволите дори и в най-мокрите си мечти. И не само колите. Е, поне Стоичков си е изкрал парите с труд. Ама бил такъв, бил онакъв... Ами, станете като него, а?! Поне не е крал, както стотици и хиляди други "известни" .

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   22-05-16 21:28

Дрисльовци, половината от вас са се снимали с прасето на село.... В кръчми с умрели животни по стените и лакирани колела на каруци. Характера на този човек палеше отбора. С няколко топ футболисти и няколко на средно ниво, с пламък и жар почти бяхме в подножието на световния футболен връх. На 37 съм и нито едно събитие не е радвало и сплотявало народа, както успехите на отбора воден от този човек.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   22-05-16 21:41

Дрисльо ще викаш на тоя в огледалото. Какъвто идолът, такива и идолопоклонниците - срещу аргументите си служат с обиди.
Много жалко, че няма друго събитие, което да сплоти народа, както в една нормална държава.
За ритнитопковците - фермани и гръмки заглавия, за златните ни медалисти от световните олимпиади по математика и физика - два реда на трета колона.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vkk1   
Дата:   22-05-16 21:58

много ме радва, когато хора от рода на 93-ти набор дават оценки за събития, на които изобщо не са били свидетели и ни учат що е то падение на нацията. И убедено изричат философски твърдения за живота, ала фейсбук статуси.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Saxon   
Дата:   22-05-16 22:34

Аз съм 69-ти, за теб не знам. И съм в този сайт от 2005-та. Това, че в момента нямам снимки тук, не означава, че съм нямал преди.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   22-05-16 22:43

"И стига с това "Те са си изкарали парите"
Кои пари са изкарали? Или не ви е ясно, че всички наливани пари в подобни герои са от реклама на големи корпорации, тази реклама е включена в продуктите им и я плащате всички вие.
Нима смятате, че един футболист, колкото и известен да е той, трябва да печели повече от университетски професор или дори от учител само защото стадото налива пари в рекламната индустрия?
Това ли е моделът за подражание?
С подобни модели за подражание какъв пример се дава на децата?
Не си ли давате сметка, че следващото поколение в България няма да има кой да го лекува и учи."

Гениални фрази. Пробвай при Мая и Сергей.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: catandgoddess   
Дата:   23-05-16 02:05

И пак Контрол - Велика Нация

Тоя Колю не е прославил нищо, но дефинира точно, направо с тояга[smilie5]

ПП: по темата е, има го и Левачката като лирически герой[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   23-05-16 05:46

По-нагоре някой писа че "всеки един нормален човек би се възхищавал на жирафите безкрайно"

Чак пък безкрайно?!

Има и по-интересни животни и по-странни и по-редки,ама човека горе като рекъл - жираф-та жираф.....

Не че имам нещо против жирафите,ама това звучи като казано от незрял индивид,или краен маниак зоофил!

Но поне искренно се смях две минути на мераците жирафофилски!

Тук преди време друг ми писа че ако не съм се впечатлявал и въодушевявал от врабците значи съм бил с неправилно мислене.....

Въобще тук скици всякакви,като сложиш и ревящите против месоядството съвсем не е скука!


Другото,което ми прави впечатление е че футболните почитатели не могат да вденат че има хора за които ритането на топка не е нещо велико и чутовно а е просто ритане на топка.....

С годините опорочиха и извратиха футболното движение и го преправиха в машина за печелене и препиране на милиарди,за отвличане на емоциите на масите от нерадостното им ежедневие и клапан отдушник за натрупаното социално напрежение.

Инак играта е прекрасна сама по себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   23-05-16 09:13

Етоооо "Неочакваната новина"

Сега ще се затрият 3 клуба, за да може "легендата" и друг "честен бизнесмен" да придобият едни облаги.

Човека от родолюбие си е направил юбилея тук. Искал да зарадва вярната публика...АПЛОДИСМЕНТИ!!!
И после в почивния ден, между другото, без фанфари и заря...хоп...[smilie5]
"Каталунеца" всъщност имал едни малко по-различни интереси.[smilie21]

Един ден преди това: Далеч съм от българския футбол...

Дано не се затрие темата, да говорим пак след няколко години...[beer] [beer] [beer] [beer]


Мооооя страна, моояяяяя Българияаааааааа...



Публикацията е редактирана (23-05-16 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: shamelessEyes   
Дата:   23-05-16 17:05

colorphoto, относно мисленето ти, от това което си изразил като мнение излиза, че "футболното движение" е контузено и сигурно си прав, но да даваш квалификации, акцентирайки върху еди кви си фили, месоядство и недоразвитост си е типичната българска черта.

Хората изказват мнение и звучи логично на фона на българското кИбабче, което няма нищо общо с тарикатите с извратени колена и гъвкави китки, съответно, ритащи топка и мятащи зарове.

По логиката, която намирам в темата, мога да направя аналогия с безбройно многото автомобили, паркирани и торящи градинките. Никога не ми е харесвало, не знам има ли човек на когото да му харесва, а сме заринати до ушите в тенекия и ... това е нормално, нали!?

А иначе за Жирафите ..и те са като Катериците, та и като Слоновете даже, но никой не може да бъде като нас хората [smilie18] и по специално Стойков.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   23-05-16 19:45

Оценката я даде народа. Непознати по улиците се прегртъщаха и радваха като деца. Шпалир от летището до националния стадион...Няма да го видим повече това.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: catandgoddess   
Дата:   24-05-16 11:34

Именно де :)[smilie21]

И Вапцаров е писал по темата[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   24-05-16 16:45

shamelessEyess: Ми българин съм и е нормално да имам типично български черти,не патагонски.

Твоето също е квалификация.

За месоядството имай предвид че съм до голяма степен вегетарианец по неволя - имам подагра от няколко години и много рядко ям месо.

Но редовното ядене на месо много ми липсва и не мога да го заместя с нищо друго за съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   24-05-16 18:03

Егал съм ти жирафите

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   24-05-16 21:18


Колега mixmike , ти сякаш злорадстваш и не искаш нещо хубаво да се случва с БГ футбола.
В момента футбола е НЕ В КРИЗА, АМИ В КЛИНИЧНА СМЪРТ!
Който и да се опита да направи нещо за този полумъртъв футбол заслужава шанс, поздравления и подкрепа. Особено, ако е ЛИЧНОСТ, ИМЕ в световния футбол.... направо трябва да го боготворят всички футболни фенове.
Стоичков е голямо име във футбола по света. А у нас само баламурниците и несбъднали мечтите си спортисти го отричат.
Стоичков е име. Талант, голмайстор на Световно и най-добър футболист за определена година.
Ето виж: Ето виж:
Каквото и да пишеш - показваш единствено ТИ какъв си, а не Стоичков.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sevenseconds   
Дата:   26-05-16 09:24

Голям футболист, малък човек...второто за мен е по-важно...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »