Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 10:30

Темата е петъчна, същевременно релаксираща и събирателна! Всеки е добре дошъл да сподели мнение, снимки и общи приказки за най-успелия български футболист Христо Стоичков, чието шоу и приятелски мач с други футболни легенди ще се проведе днес 20.05.2016 на националния стадион Васил Левски.
Хора, които ще снимат събитието също са добре дошли да публикуват снимки! Аз мога на този етап само да възхваля успеха на Камата и да съм щастлив и горд българин заради неговите постижения и умения! Уникален талант!

https://youtu.be/NinsOWvvP3o

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: schiele   
Дата:   20-05-16 10:59

след простотиите които наговори и направи, през последните години, съвсем забравих футболните му постижения!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 11:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 11:22

Кой от нас е перфектен? А кой от нас има подобни заслуги? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 11:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 11:30

Съвсем друга ми е идеята! В никакъв случай не подкрепям убийството на животни, хора или други създания, това е неморално и не само! Но да отречем футболните му умения, постижения и слава, заради простотийте които е направил е ограничено! Естествено, че заслугите му не изкупуват вината и неморалните му постъпки, идеята ми е да се съсредоточим върху футболната му кариера и постижения, а не да го съдим за прегрешенията му. Има си Бог за тая работа!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   20-05-16 11:44

Съдници се изявявате нещо? Не ставайте смешни ...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mitpis   
Дата:   20-05-16 11:44

Не харесвам футбол нито Христо Стоичков. Уважавам го за пиара, който е направил на България, заради него ни знаят къде ли не по света. Да е жив и здрав!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: CDman   
Дата:   20-05-16 11:55

Жив и здрав поне още 50 [beer]

https://www.youtube.com/watch?v=-ABhGlMrLgk
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vkk1   
Дата:   20-05-16 12:02

Нищо не може да промени факта, че този човек ми е носил такава радост, че надали има и 5 събития, в които да съм изпитвал по-голямо щастие в живота си.
Онова прословуто лято беше последното, в което съм се гордял с националната си принадлежност.



Публикацията е редактирана (20-05-16 12:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kokotoo   
Дата:   20-05-16 12:04

Велик !!!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 12:05

Българи Юнаци! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Imaginarium   
Дата:   20-05-16 13:51

PhotoBo, тва е все едно да се съсредоточим върху факта, че Хитлер е съживил германската икономика от тоталния крах, в който се е намирала, а не да го съдим за зверствата, които е извършвал.Точно така прозвуча.
Никой, никого не съди тук, това е Божа работа както каза, но фактите са си факти и не бива да се подминават едни, за сметка на други.А фактите са, че убийството на невинно същество е най-грозното нещо, което един човек може да извърши.Казвам най-грозно, а не най-лошо, защото има много по лоши неща от убийството...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 13:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: realnoncho   
Дата:   20-05-16 13:56

Той е чешит, както много други известни хора. Просто е по-нашенски чешит, което си има и добри и лоши страни. Това не може да промени постигнатите успехи.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 13:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 13:59

Уууф, никой не е пророк в страната си. Ама той и затова наговори доста неща, защото на много хора в БГ беше "черен" с успехите си.
Да е жив и здрав[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: realnoncho   
Дата:   20-05-16 14:06

В България има над 100 хиляди ловци, които ако имаха парите с кеф отишли на лов из Африка. Това са хора около вас, така че не се вглеждайте само в този. Той поне е направил и нещо друго.

П.П. За мен НЕ Е пример за подражание като поведение и човек, но и това не променя и заслугите му.



Публикацията е редактирана (20-05-16 14:08)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: alext   
Дата:   20-05-16 14:31

Всички ловни резервати, разположени на територията на Африка, са един от петте жизненоважни за оцеляването на населението икономически сегмента на тази толкова бедна, но толкова красива част на света. Местното население и власти са намерили изключително рационален начин за прочистването на старите и болни животни. Възползвайки се от хобито и интересите на хора като мен, те осигуряват прехраната на хиляди семейства, както с месото на убитите животни, така и с таксите, които се заплащат за всяко едно от тях. Именно поради тази причина, само и единствено определени животни от цели стада могат да бъдат обстрелвани, след изрично одобрение на придружаващия гид във всеки един резерват", За незапознатите от Вас ще спомена, че за обстрел на млади животни и бракониерство е предвиден затвор, без право на съдебен процес. Нима ако бяхте публикували моя снимка с диво прасе, отстреляно от мен, бихте били толкова гневни? Или по-скоро бихте купили такова месо от съседния на Вас магазин под формата на суджук, за да присъства на празничната Ви трапеза? Ще оставя отговора на всички Вас. Бих искал само да допълня, че става въпрос за различни географски ширини и различни нрави. И не на последно място, бих искал да напомня на всички, че аз и моето семейство продължаваме да подпомагаме резервати в България като например ловното стопанство в Етрополе", завършва позицията си Стоичков

Да е жив и здрав и честит юбилей[beer]



Публикацията е редактирана (20-05-16 14:33)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 14:50

Nikolas666 отвори си тема за защита на животните и стига си срал в тази[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-05-16 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radomarinov   
Дата:   20-05-16 15:00

Аха, а твоята е да с...ори, да плюеш в темата на ФотоБо.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: nsirakov   
Дата:   20-05-16 15:54

Нищо аморално, нито НЕЗАКОННО няма в това да идеш на лов, като отгоре на всичко си плащаш за това, при това напълно в съответствие с нормите, законите и прочие на страната, в която си отишъл да ловуваш.

Аман от криворазбрани идеали, идеалисти и толерасти.

Какво ли мислят за вас например Индийците, за които кравата е свещенно животно... нима трябва да спрем да употребяваме телешко? Вярно е, че за производството на съвременните кремвирши не е пострадало нито едно животно, но също така е вярно, че ПРЕДПОЧИТАМЕ МЕСО! Ние сме всеядни животни - затова и кучешките ни зъби - иначе всички щяхме да приличаме на Бисер Киров (без да искам да го обиждам - фен съм му). Затова като видя сълзливите мрънкания на някои хора пред клипчетата за "нещастните животинки", чийто месо ще купите от хипермаркета утре, ми се иска да не съм се раждал - то бива изродено поколение, ама това вече минава всякакви граници... баба ви само културно е колела кокошките на дръвника в задния ви двор, нали? Няма културен начин да убиеш... за да се нахраниш... Ловците били престъпници???? Последното нещо, което са.... В урбанистичната екосистема, в която живеем, те са хората контролиращи биоразнообразието... Има къде да се информирате за това, но не ви изнася да го прочетете... А за веганите не ми се отваря дума.... те са масови убийци на неродени житни култури, ядейки кълновете им, да не говорим за хилядите моркови и репи, които също имат душа... ама моля ви се... веган е толкова еврогейско.. как да не станем... че и пърформанси правят.. щот си нямат друга работа...

Сега, наясно съм, че няколко хора от вас ще скочат устато... "виж го тоя.. и тоя ми ти бил лекар, ми те дофторите са такива.... " на всички вас - пожелавам - всичко най-хубаво. Аз съм човек, който се смята за напълно в хармония със законовите, етичните, професионалните и личностни норми в съвременното ни общество. Мнението на анонимковци не ме засяга, нито интересува, няма и да ви отговарям за което...

Лично аз смятам, че хленченето пред снимка на отстрелян законово дивеч и мрънкането пред прясно опеченото агнешко не ви прави по-добри или по-морални... прави ви само да изглеждате по-глупави...

Стоичков може да е ловец, може да е грубиян в изказа си, може да ни кара да се засмеем на езиковите му познания, но е един от малкото хора, които са направили нещо, за да се почувстваме горди, че сме българи в най-новата ни 25 годишна история... А това е повече от нещо, което всички тук присъстващи (включително и аз самия) ще направим някога за БЪЛГАРИЯ

Аз казах и свърших!

ХАУ!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »