Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: 798099   
Дата:   30-04-16 15:52

Мисля, че e-mil, в поста си от 29-04-16 18:38 е казал всичко, което има да се казва - купуваш онова, което отговаря максимално на нуждите ти. Реалните ти нужди, а не "вижте ме какъв телефон имам"!

Познавам собственик на IT фирма (успешна, при това) който си служи с "Нокия" за 35 лева. Ами съвсем естествено - този човек има 24-часов достъп до компютър, за какво му е още един в джоба?! Телефонът му е точно за "ало-ало".

Всичко останало си е чиста парвенющина.


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-16 16:36

e-mil

Айтелефоните дето струват по 1000 лева изобщо не ги броя. Както и самсунгите за тези пари.

Имах предвид телефон с нормална цена, параметри и размери...

Моят телефон е 4,8" HD, 4 ядрен и батерията му изкарва 3-4 дни ало ало. Едва се навих да го взема, като ми се скапа батерията на самсунг B2100...

Купих си за 105 лева с половин година остатъчна гаранция Мото Г първо поколение от олх...

Мислех да си взема леново с голяма батерия P1m, но ми е голям.

Другите малки са абслолютни боклуци - бавни, калпав дисплей, малка батерия... С изключение на Sony Z3 compact, но и той е една камара излишни пари погледнато през моята призма.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-16 16:45

А и за изплащането - в бг ли изплащате или в чужбинско?

Аз съм с план 1000 минути към всички + 1гб интернет за 15 лв на месец. Кой план да си избера за да изплащам сони з5 компакт и да ми излезе на сметка накрая?

Когато купиш на изплащане сметката обикновено я плащаш с плана...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: e-mil   
Дата:   30-04-16 19:31

Автор: imitev
Дата: 30-04-16 16:36
Имах предвид телефон с нормална цена, параметри и размери...
Другите малки са абслолютни боклуци - бавни, калпав дисплей, малка батерия...


Е-хехе... първо бяха изчезнали, сега се оказа, че ги има, ама били скъпи. Че кога преди е имало бързи смартфони, с 4,8" хубави екрани и голяма батерия на нормална по твоите разбирания цена? Винаги за тия неща се е плащало повече.
Ами преди 6-7 години телефоните с 4,8" бяха най-големите на пазара и най-скъпите. И бяха единици - HTC HD струваше над 1000 лв и го водеха флагман. Преди 3 години телефони с този размер под 200 долара бяха поне 70-80 модела. А сега са над 130-140 модела под 500 лв.

И с какво сравняваш бързината и качеството на дисплея? Със скъпите за теб модели? Кога преди е имало средна ръка телефон с четириядрен процесор?

Автор: imitev
Дата: 30-04-16 16:45
"Аз съм с план 1000 минути към всички + 1гб интернет за 15 лв на месец. Кой план да си избера за да изплащам сони з5 компакт и да ми излезе на сметка накрая?"


Аз съм на евтин план от 26 лв с 420 минути и 1ГБ месечно, който през първата година беше 1,5ГБ. И сега през зимата ми пуснаха LTE безплатно. Минутите са малко, защото сключих договора преди Теленор да сменят плановете. Но аз говоря сравнително малко и обикновено ми стигат. Интернета - също, понеже край мен най-често има Wi-Fi. Рядко плащам повече от 86 лв месечно заедно с лизинга. Сега за същия абонамент бих получил 2000 минути и 2ГБ пак с 4G.

За Z3 compact ще трябва да избереш доста по-скъп план - примерно 40-60 лв, за да ти излезе по-евтин от магазина.
При мен тогава случайно се получи по-евтино с нисък абонамент, защото съвпаднаха няколко обстоятелства:
- Свършваше ми договора и без това щях да подписвам нов;
- Вече бях подарил на брат ми стария си Galaxy S3, който в замяна ми даде един мъничък-мъничък Galaxy Y (понеже говедото му с говедо и той не харесва нормални смартфони) и имах отчаяна нужда от по-голям екран за да мога поне имейли да пускам;
- И без това исках да взема Galaxy Note 3 или 4 заради писалката;
- А Note 4 току-що беше излязъл с шумна реклама, но доставките закъсняваха и както обикновено първите бройки навсякъде бяха с завишени цени (точно по него време един наш телеком продаваше новия iPhone 6 по 2000 лв);

Така че цената за мен изобщо не беше водеща. Разликата беше малка - S3 го плащах по 40 и не-помня-колко-лева, а този ми го предложиха по 51,60 за абонамент от 26. Чак после забелязах, че ми излиза по-евтино от магазина, което естествено след половин година се промени и цената навсякъде стана малко по-ниска.


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-16 20:41

Всичко се плаща на този свят...

Чети още първият път съм написал на нормална цена.

МотоГ 1 удовлетворява всички мои изисквания, затова избрах него. Честно казано сигурно ще си взема пак с бутони. Много по-удобно е за разговори.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 6s или Samsung Galaxy S7 да си взема?
Автор: e-mil   
Дата:   30-04-16 21:38

Автор: imitev
Дата: 30-04-16 20:41
"Чети още първият път съм написал на нормална цена."


Четох и точно затова ясно попитах: Кога преди е имало смартфони, които:
- хем да са 4,8"
- бързи
- с хубави екрани
- голяма батерия
- на нормална за теб цена.

Кога е имало много от тях, та твърдиш, че сега са изчезнали?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »