Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 компания за Доломитите
Автор: Rado   
Дата:   25-04-16 06:30

Здравейте,
търся компания за фототрипче в Доломитите, ориентировъчна дата 15-29 май. Ще пътуваме с кемпер, без фиксирани места за нощувки и резервации.
В зависимост от групата може да вземем колела, екипировка за виа ферата, палатки. Цена 850лв, не включва храна която ще си носим от тук. В зависивост от времето
може да отскочим до Венеция или езерото Блед.

Отговори на това съобщение
 Re: компания за Доломитите
Автор: Shri   
Дата:   25-04-16 21:14

Не е ли малко рано за Доломитите по това време? Ще има доста сняг край пътя. Аз също пътувам с кемпер, но тази година ще гоня островите Лафотен в Норвегия. Догодина, живот и здраве ще посветя / отново/ 2 месеца на Доломитите и Южна Австрия.
Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: компания за Доломитите
Автор: Rado   
Дата:   25-04-16 21:28

Здравей, тази година съм решил да видя как е ранна пролет в Доломитите, сняг няма да има освен по върховете.На Лофотен бях есентта, определено си заслужава и пак ще се ходи.Ако имаш нужда от нещо питай. Обмислям и една Исландия с кемпер, живи-здрави едно по едно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: компания за Доломитите
Автор: Shri   
Дата:   27-04-16 21:36

Бях вече в Норвегия преди 2 години. Но стигнах само до нивото на Берген. Сега искам да те попитам: Приемат ли плащане с дебитни карти навсякъде / магазини, бензиностанции и там разни тунели и мостове/. П
редишното ходене плащах в брой. Но сега си мисля, че по-добре е с карта?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »