Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: canon sx 410 is
Автор: steeens   
Дата:   14-04-16 15:38

[beer] [beer] [beer] Добре се получило. Като снимаш пейзаж също ще стане. Ще ти върши работа апарата. С малко обработка в някоя програма нещата ще се подобрят значително.
 Re: canon sx 410 is
Автор: karel   
Дата:   28-04-16 12:13

Здравейте, днес продадох апарата и искам да си взема друг като съм се спрял на следните модели. Моля за вашите мнения и препоръки.

1-Фотоапарат Nikon D3300 Black тяло + Обектив Nikon AF-P DX NIKKOR 18-55mm f:3.5-5.6G

2-Фотоапарат Nikon 1 J5 Black kit (10-30mm VR PD-ZOOM)

3-Фотоапарат Sony A5000 Black Kit (16-50mm OSS)

4-Фотоапарат Olympus E-PL6 Pen (White) kit 14-42mm II R (White) + 40-150mm ED R (White)

Бюджета ми е ограничен до тези цени и модели.
Успех!
 Re: canon sx 410 is
Автор: steeens   
Дата:   28-04-16 12:43

karel, можеш да смениш заглавието на темата. Може да се редактира, за разлика от първия пост.[smilie24]
 Re: canon sx 410 is
Автор: Pavlov   
Дата:   28-04-16 12:57

По правилото за голямата матрица можем да изключим Nikon1 J5 и Olympus E-PL6. Останалите два са в различни класове. Едното е DSLR, другото - компактен безогледален апарат. Матриците им са еднакви по размер. Може би е най-добре да ги пробваш и двата в някой магазин, да прецениш кой ще ти е по-удобен.
Аз на твое място бих си взел от базара някой запазен обектив Nikkor 18-105VR за около 300 лв, и каквото намеря тяло за останалите пари.
 Re: canon sx 410 is
Автор: crocodile   
Дата:   28-04-16 14:15

karel , снимката на жълтата сграда е правена при ярка слънчева светлина , прекалено контрастна сцена и резултата ще е подобен и при много по добри апарати. Ако апарата ти имаше заключване на експозицията щеше да имаш нормално небе и снимката щеше да изглежда по добре. Снимай сутрин или вечер или в облачни дни ,поиграй си и с настройките за цвят ако има такива.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.