Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Angelinaboeva   
Дата:   26-11-15 17:59

Господина ми писа за бартер моето тяло за неговата светкавица. Тялото го продавам за 400 лева светката я дава за 210. Каза ми по телефона че няма да ми даде доплащане . след леко обмисляне реши че 80 лева стигат. Аз коректно му казах че ще си помисля и ако ме интересува ще се чуем . Той настоятелно се обади след 1 час да пита какво става на което му казах че ще откажа. Но господина не спря и ми писа отново. Може да видите текста. Просто ви съветвам да не купувате нищо от него защото не ми изглежда на серезно това.

vasko_543
zdravei pak ti pisha za barter predlagam ti barter za svetkavicata + 200 lv
za tvoiq aparat + obektiva 50 kata

Angelinaboeva
Обективи не предлагам вообще като вариант

vasko_543
axa ok togas davam ti 120 lv + svetkavicata za tqloto na nikona

Angelinaboeva А защо имате такъв голям интерес да го смените ? Всичко наред ли и е на светкавицата ?

vasko_543 svetkavicata e 4isto nova vie shte si q vidite i 6te si reshite vie puskate nikon4eto do samokov za barter s preglet i test i as vi puskam do sofia svetkavicata za barter i preglet i test i i otivame i ekon s edin i sht moment i te ni kazvat da gi otvorime i ako e si4ko nared kazvame priemame bartera ako ne e nared otkazvame bartera i si plashtame dostavkite seki

Angelinaboeva Ами за момента точно ще откажа бартер ! Нали ви обесних че искам да прочета повече за светкавицата

vasko_543 ami pro4eteto i mi pishete ako reshite nqmate nikakav problem
120 lv + svetkavicata difuzera klf4e kutiq si4ko kakvo to si ima samo trebe da si kupite alkalni barteri za da q testvate

vasko_543kakvo staana 6e pravime li bartera davam ti 130 lv posledno i t iplashtash dostavkite

Angelinaboeva nali vi kazah che ne iskam da pravq barter !!!!!

vasko_543 pfff dati se nevidi bashhh ko mi kaza kazami 4e 6te proverish v neta za svetkavicata i togava 6e pishesh pitah te iskash li ti kaza 6e si pomisla kakva si pashh nz

Angelinaboeva abe ei kazah ti 1 put che shte se obadq ! oshte kat mi zvunna ti kazah che ne iskam barter !!!!! koe ne e qsno ! ti otnovo dosajdash ! kazah pak ne iskam barter shte otlaja ! ti ne razhirash
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Бонд   
Дата:   26-11-15 18:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: brutas   
Дата:   26-11-15 18:06

не е много коректно да се показва лична кореспонденция [smilie5]
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Pavlov   
Дата:   26-11-15 18:08

14. Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

Мисля, че важи и за двама ви.
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Бонд   
Дата:   26-11-15 18:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-11-15 18:19

Че е досаден тоя vasko_543 - досаден е ! А ама за сега от никъде не се вижда да е бил Некоректен Продавач - темата ви е базирана на предположение че може би иска да ви пробобута дефектна светкавица, но това е неосновано на факти предположение.
Очевидно типа е досаден и неприятен - а на вас ви е трудно да го отсвирите. Но това не го прави Некоректен Продавач, а само нетърпелив досадник [smilie8]
По-скоро темата ви е Некоректна за сега - с това показване на кореспонденцията, и квалифициране на човека без основание [smilie8]




От друга гледна точка: И двата профила - както на Ангелина така и на Васко са напълно анонимни, нямат профилна снимка, нито качени в галериите кадри. Ангелина е регистрирана в сайта преди една година и месец-два, а Васко_с_цифрите е регистриран 7 години и половина преди нея. КОЕТО НЕ ОЗНАЧАВА АБСОЛЮТНО НИЩО де.
Не знам изобщо защо изобщо го споменавам [smilie5] ....може би за да е адекватен коментара ми на празнодумието на темата [smilie18] [smilie18] [beer]

 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: batsali   
Дата:   26-11-15 18:34

Ами така като четох и аз не останах окончателно убеден, че Ангелина не ще да прави бартер. Ако не щеш бартер, не казвай, че ще мислиш и ще търсиш информация за светкавицата. Реши си, погледни си, после отговаряй. Като се прави сделка всичко трябва да се казва ясно и точно, особено ако не си лице в лице с другата страна и има по-голям шанс някой нещо да не разбере правилно.
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Мандевски   
Дата:   26-11-15 19:32

Следя с невероятен интерес как терзанията на Angelinaboeva, Бонд и Боби Лъвчето успяват да се обединят в главата на един-единствен, вероятно много объркан съфорумец. Не разбирам как им се връзвате на тия глупави профили да им обяснявате каквото и да е било. Некоректно е да съществуват такива екземпляри в този форум![smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Бонд   
Дата:   26-11-15 19:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Angelinaboeva   
Дата:   26-11-15 21:04

Темата ми е защото той нее обосновано некоректен но аз му казах два пъти по телефона отказвам бартер ! Написах му че не желая бартер ! В отговор на това получавам груб думи ! Все едно съм му длъжна ! Нямам снимки в профила защото не се смятам за достойна да кача мое творение все още ! Което си е мое право ! Но чета и следя форума всекидневно ! За мене некоректен продавач нее само този дето праща развалени неща но и този дето се опитва с всичка сила да си пробуда нещата! Достатъчно н че на човек му бе отказано по телефона и той продължи да ми пише веднага след това ! След като му казах че за момента ще откажа бартер той продължи да пише на другия ден
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: imitev   
Дата:   26-11-15 21:09

Толкова време загубено напълно безсмислено...

Представям си ако продавате на живо на битака...[smilie8]
 Re: Внимание ! Некоректен Продавач
Автор: Angelinaboeva   
Дата:   26-11-15 21:12

Как то и да е тая тема я повдигнах зада помогна на някой да се пази ! Защото това нее нормално така да си набутваш стоката ! Да отиде на битака да си я пробута ! Затварям темата ! И се надявам на някой да му бъде полезна !
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.