Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: yoyof1   
Дата:   26-11-15 15:52

http://dynaphos.com/product/15/215/2530_cullmann_sydney_pro_daypack_600_backpack

Някакви впечетления, изглежда добре и е на прилична цена! Колебая се между тази SYDNEY pro DayPack 600+ и Lowepro Flipside Sport 15L AW?
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268415148012.html
http://dynaphos.com/product/15/215/2530_cullmann_sydney_pro_daypack_600_backpack


Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: kvakioh   
Дата:   26-11-15 18:15

Цуллман в случая. Много добре се представят като нова марка чанти и раници.
ДА добавя, че точно на избраното Lowepro видях досега поне 3 различни ментета китайски от 30 до 75 паунда...Макар че се съмнявам, от избраните магазини да са такива.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-11-15 18:26

Моето личо мнение - основано на опит от над 9 години с над 5 продукта на марката:
НИКОГА не купувайте раница Lowepro, ако смятата да я използвате повече от 1-2 години и ще я ползвате редовно.
Ако е за 2-3 пъти годишно може и да си вземете, но ако я използвате всекидневно - Lowepro ще ви изостави много по-скоро отколкото можете да предположите [smilie23] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: hhumpff   
Дата:   26-11-15 22:39

А доживотната гаранция не помага ли в случая с Lowepro?

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: imitev   
Дата:   26-11-15 22:45

Какво предполагаш че значи "доживотна" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: zeromx   
Дата:   27-11-15 10:08

Преди 3 месеца купих cullmann lima backpack 600+ за престоят ми в Индия.Вътре съм сложил не повече техника,отколкото позволява раницата и вече виждам горната дръжка е тръгнала да се къса...

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: axlastro   
Дата:   27-11-15 10:35

Избраните раници са коренно различни като концепция. Трябва да решиш какво ти трябва на теб. Lowepro-то е хубаво с това, че само я завърташ и сменяш обективи и т.н. докато е на теб. Става за бърза работа. Другата е по-скоро за кратки пътувания в града, на места където ще можеш спокойно да седниеш да си смениш обективите и т.н. Lowepro-то за мен е с предимство най-вече заради това, че е по-трудно да ти откраднат техниката по летища, гари и т.н. Цента и обаче е доста висока. Имаха май друг подобен модел тип градска, която е на доста по-приемлива цена. Ако някой се сети да каже.


Аз ползвам един канонски слинг, който ми дойде подарък с фотоапарата вече 2 години и го тормозя доста. Засега няма следи от употреба и единствено не ми харесва, че не е защитен от вода. За Cullman не знам какво да кажа, но имам Manfrotto една малка за безогледалката и съм я топил в една река (без да искам) макар и само до средата, но се справи и с това. За здравина не мога да кажа, защото ми е сравнително нова. Взех я за 15 лв. от форума.

Прецени кое ти е удобно на теб - аз тия квадратните чанти не мога да ги понасям. За мен или слинг или раница или пък раница, която става на слинг (има такива).

П.П. А какво точно мислиш да слагаш в нея и каква е целта или просто искаш да хванеш "примоцията"

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: yakumo   
Дата:   27-11-15 12:39

Ползвал съм поне десет различни модела Lowepro в различни класове, изключително съм доволен от всички като качество на изработка и здравина - в момента все още ползвам раница от ниския клас, която абсолютно всеки работен ден, понякога и през почивните, е с мен скоро започва деветата година експлоатация без нито една забележка.

Напоследък доста често чета оплаквания от марката, но пък и често се оказва, че всъщност става дума за уж Lowepro, но с неизвестен произход, купено на съмнително ниска цена.



Публикацията е редактирана (27-11-15 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: da.fo   
Дата:   27-11-15 12:52

Хубавите стоки винаги имат копия ментаци (визирам Lowepro) [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: yakumo   
Дата:   27-11-15 14:33

Току-що погледнах конкретния модел Lowepro - за 200 лв. според мен веднага я отнасяй!

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: superretards   
Дата:   27-11-15 16:14

И аз това се чудех и мислех да пусна тема. С изненада видях, че е пусната същата тема неотдавна. Единствено нещо, което ме спира да взема lowepro-то е това, че няма да имам място да побера някоя друга дреха в нея. Иначе тази опция с колана - да изваждаш камерата и да сменяш обективите бързо, е страшна. За автора не знам, но аз ще поизчакам още малко мнения [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: axlastro   
Дата:   27-11-15 21:18

Няма пълно щастие. Мисля, че имат и модел с място за дрехи.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: yoyof1   
Дата:   28-11-15 20:59

https://www.youtube.com/watch?v=EdryJyLiDCg


Не мога да реша, но като чели залитам към този Cullmann!?

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   28-11-15 21:54

Жалко, че вече никой не внася изключително здравите продукти на TAMRAC®. 5 години търкаляне и никакъв проблем с ципове, хеметизация и шевове.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: volenE   
Дата:   29-11-15 20:05

Аз препоръчвам Think Thank. Повече от 2 години ежедневна употреба и никакви следи от износване. Циповете се движат "мазно", пък раницата постоянно е натъпкана с техника до пръсване. Разбира се малко по-скъпи са.

Имам и няколко Lowepro-та, но качеството е доста по-ниско.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: roumen6   
Дата:   29-11-15 22:49

кой предлага Think Thank в страната?

Отговори на това съобщение
 Re: Раница Cullmann, Lowepro?
Автор: deerstalker   
Дата:   29-11-15 23:37

раници

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »