Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: Fifata   
Дата:   23-11-15 17:54

Здравейте!
Имам lightroom 6.1 и тъй като ми дава вече в него да обработвам и видео, обаче не съм го ползвал до сега за такива цели, а в момента имам 114 отделни видео клипчета и искам да ги комбинирам в 1 цял файл без да правя никакви обработки повече. Та как мога да ги експортна директно?
Има ли начин или да търся друга програма, която да ползвам за тази цел?
Благодаря предварително за отделеното време!

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: kiten   
Дата:   23-11-15 22:09

Ти, колега или колежка до сега като не си се заинтересувал от друга програма, дерзай върху лайтрума.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: Fifata   
Дата:   24-11-15 10:06

Благодаря за безмисления отговор. По добре да не беше писал, вместо да изказваш глупави мнения и така или иначе не помогна по проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: chrisnoch   
Дата:   24-11-15 15:21

Fifata,
Колегите, които се занимават с видео, използват специализирани програми за видео, а не фотографски програми, които в един момент са започнали да поддържат И видео. Lightroom е на Adobe, така че вероятно са добавили някаква окастрена версия на Adobe Premiere. Колкото и да е окастрена тази версия, няма начин да не можеш с нея да "съединиш" произволен брой клипове и да ги експортнеш като едно видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: mogila   
Дата:   24-11-15 19:27

Още повече пък най-бъгавата програма, която може изобщо да се срещне...

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: Fifata   
Дата:   24-11-15 21:35

Ами да. Разбрах го. Колега от форума ми написа лично съобщение със съвет да си сваля pinnacle studio и това и направих и пуснах файловете за съединяване, ама защо беше нужно заяждането и безмисления отговор. Аз просто попитах дали може или не може???!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: kiten   
Дата:   24-11-15 22:09

Заяждането бе, защото с трици не се ловят маймуняци!
Та, зависи с какви параметри са видеофайловете и колегата от форума за коя версия Пинакъл ВИ е подшушнал.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: Бонд   
Дата:   24-11-15 22:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6.1 въпрос за видео...
Автор: Fifata   
Дата:   24-11-15 22:46

МТС са файловете и са 114 на брой. Приятел ми снима сватбата, но не ми се чака да ми направи клипа като хората, а си свалих от неговата камера файловете който е снимал и исках да си ги кача на 1 цял файл и да си ги изгледам. Имам инсталиран lightroom в компа и видях, че подържа видео, а колегата Бонд ми препоръча Пинакъл студио 15, а аз намерих даже 17-та версия и я свалих и пуснах да се съединят файловете, без дори да правя каквито и да е обработки по тях и това ми беше и идеята по темата, дали мога да го направя с lightroom-a без да свалям нещо допълнително което да ми пълни ССД диска на компа, ама явно се разбра погрешно темата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »