Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Дрон за риболов
Автор: mamata   
Дата:   07-10-15 22:16

marrio31
Мислех, че аз съм единствен, дето му е станало тясно във водата и се е върнал на сушата, но явно съм грешал. Навалицата ме отказа от кльонка, продадох лодката и сега по гьолчетата с блеснарка и плувка...

Отговори на това съобщение
 Re: Дрон за риболов
Автор: marrio31   
Дата:   07-10-15 22:44

Не си единствения,особено със кльонка стана много трудно,разчукаха се яко[smile] 92-95 година е било добре за сома,а най-лошото е че и рибата много намаля.Сливенки напиши в youtube bait boat и гледай за захранката.

Отговори на това съобщение
 Re: Дрон за риболов
Автор: Антивик   
Дата:   08-10-15 09:58

marrio31 написа:

> https://www.youtube.com/watch?v=XkWGzLDMs80

> такива играчки има по 100-200лв ,не се
> знае колко време ще
...................................................

[smilie2] [smilie10] То като го гледам на първия клип този паткарник, ако се изсиля с шаранджийката и с мааалце по-ячко олово, ще го преметна[smilie3] . Не е нужно нищо радио управляемо.
За големите язовири е друго, а и за частните де не дават да се пускат лодки, но пък радио управляемите са измислени много отдавна, но и на тях за хубавите, цените им вървят към бая солени.
Интересно ми е как ако тегли блесна с дрон ще си натаманява играта и джигосването..., а и как аджиба ще прецени на каква дълбочина да я отпусне, освен ако само не разпъва с него, но това и с лодка може да се направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Дрон за риболов
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-10-15 18:24

mamata написа:

> А блесната с червея какво общо има? Или някакво ноу-хау в риболова?


И аз това се чудех.
Всъщност с 16 грамов ваглер и добра пръчка са възможни хвърляния на над 70 метра, така че с подходящо оборудване не виждам за какво му е на човек дрон... Вярно че една блесна няма аеродинамиката на ваглер, но пък при нея могат да се ползват и други техники на замятане.

Отговори на това съобщение
 Re: Дрон за риболов
Автор: asahi   
Дата:   19-10-15 19:22

По-добре е да си измисли пасивно метателно устройство, което да му хвърля захранката и блесната.

Отговори на това съобщение
 Re: Дрон за риболов
Автор: антивик   
Дата:   20-10-15 04:33

asahi написа:

> По-добре е да си измисли пасивно метателно устройство, което да му хвърля захранката и блесната.

Че то си е измислено, вика му се прашка, за блесна не знам до колко ще се справи, но захранката си я хвърля както си требе.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »