Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Екшън камери
Автор: lamerko   
Дата:   14-09-15 12:13

ГоПро-то е някак си по-готино. Не е просто да параметри - усещането е съвсем друго :)

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: патаран   
Дата:   14-09-15 13:12

ГоПро 3 и 4 имат сериозен бъг затова моето стоя един месец в сервиз иначе никакъв проблем да се закачи SJ за зенмусе, има и кабел за FPV. Видеото ми е такова защото е снимано почти на тъмно, гопро 3+ на такава светлина има много шум.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: marrio31   
Дата:   14-09-15 13:15

Я кажи за тоя бъг,при моята 3 блек не съм забелязал нищо проблемно..

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: патаран   
Дата:   14-09-15 13:33

Camera Freezes Up, забива, след ъпдейт направи 3-4 клипа заби и не тръгна повече.

https://www.youtube.com/watch?v=_NEVPaNZsVA

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: nsirakov   
Дата:   15-09-15 09:38

Разцъквах херо4, очарован съм от камерата, много по-хубава е от евтинджоската ми, но 1000 лева за нещо дет ще ми върши работа, колкото китайчето за 100 лева, е па неам да дам.... ако има добри души да ми е купят, ще си изгоря китайчето ритуално... иначе оставам с него, колкото и да е гадно и гнусно (но на мен ми върши работа, обрзът, който получавам ме ЗАДОВОЛЯВА напълно откъм качество, под вода си снима перфектно СПОРЕД МЕН, изобщо - не ми трябва ферари, доволен съм и от рено...)

иначе спор няма Го-про си е Го-про - за протата дето могат да си го позволят и им трябва за Про-работата им...

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: jivkojj   
Дата:   15-09-15 10:01

Това е "проблема" на форума - човек се регистрира и иска съвет за камера да си щрака семейството и по екскурзийки и накрая след дълги лакърдии и съвети на разни "про"-та, дето всеки ден печатят 3х5 метра билбрди си тръгва я с Д7200, я с фул-фрейм [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kamenvk   
Дата:   15-09-15 10:11

@jivkojj - има нещо такова. Непрекъснато се изтъкват технологии, които в повечето случаи не са от най-достъпните, и не се ползват във всекидневието, а за по-специални случаи.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kamenvk   
Дата:   17-09-15 11:58

Най-новото попълнение в този сегмент са РЕ камерите, приличащи на перископ.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kvakioh   
Дата:   28-09-15 13:10

Кажете някоя камерка, която е стабилна на сняг и студ, примерно не повече от 10-15мин на 0 градуса. Няма да се мокри, но да държи на студа. С що-годе добро видео, не кадри.



Публикацията е редактирана (28-09-15 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: serjy   
Дата:   12-10-15 15:10

някой има ли SONY HDR-AS200V да сподели лични впечатления?

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: goldstar   
Дата:   12-10-15 16:31

Гопро си е Гопро (4 блек ) имам я и съм предоволен от всичко което може това мъниче. Дори я нося с мен всеки ден и си свалям снимки с Wi-Fi което има.Мен ме кефи , и съм доволен как казва автора [shtrak] [thankyou] [smitten] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kiten   
Дата:   12-10-15 17:08

SONY HDR-AS200V и SONY HDR-AS100V имат перфектна стабилизация при видео. Освен това са със цайс оптика. Работят с XAVC S кодек. Ползвам AS100V от година и половина. Челната леща им е покрита с някакво много здраво и яко стъкло, защото веднъж я изтървах от 4 метра височина и се търкаля още толкова по каменни стълби и никаква драскотина няма по стъклото. Освен това няма и "мазане и сечене" при запис от дрон.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: serjy   
Дата:   12-10-15 17:24

kiten [smilie24] Благодаря! А какво време издържат на видео на батерии само?

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kiten   
Дата:   13-10-15 01:42

1 час, иначе когато се включи павърбанк батерия паралелно цял ден стига да позволява обстановката.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: serjy   
Дата:   13-10-15 08:07

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: siluet   
Дата:   14-10-15 22:37

Имам и Сони AS100, повече от година, като цяло е по-добра от съответното ГоПро, работи много стабилно без никакви проблеми, стабилизацията и е много добра,стерео звук, устойчива на дъжд без калъф батерията държи доста, никога не ми е изгасвала по време на снимане, снимките също са много добри за екшън камера.
Ето един клип директно от камерата МП4 24Мбс, от един невероятно красив остров.

https://youtu.be/G-Z6iTMTqK8




Публикацията е редактирана (15-10-15 17:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камери
Автор: kiten   
Дата:   15-10-15 01:27

Звука е 128мб и басите не излизат добре. Камерката снима невероятно видео когато се сложи микро карта XC U3 и всички настройки и се направят на max.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »