Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте фотораница :)
Автор: Neuromancer42   
Дата:   26-08-15 12:41

Здравейте, в момента една приятелка се намира в САЩ и искам през нея да си взема фотораница. Не ми трябва нещо кой знае какво, просто като ходя из града, малки походчета и през летището - да имам къде да си държа фотоапаратa, лаптопа + някакви други основни неща. И просто да е здрава. Максималната цена е някъде около 50-55 долара :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: Neuromancer42   
Дата:   26-08-15 12:59

Идеята ми е по-скоро, че ми трябва хубава универсална раница с възможност да си сложа фотоапарата в специален джоб, отколкото хубава фотографска раница с възможност евентуално да нося и други неща в нея. Надявам се да ме разбрахте [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: da.fo   
Дата:   26-08-15 21:13

Щом и лаптоп искаш да влезе - нещата стават по сериозни [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: Neuromancer42   
Дата:   26-08-15 22:11

Пак казвам - трябва ми доста бейсик джоб за фотоапарат :) За сега съм си харесал Lowepro Fastpack 350.
Освен това искам да попитам - някой знае ли освен Амазон и Ибей друг сайт за изгодно поръчване на такава техника от САЩ?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: MarinY   
Дата:   26-08-15 22:30

Fastpack 350 е два пъти над бюджета ти, а другите са много малки. Лаптоп няма да влезе.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: MarinY   
Дата:   26-08-15 22:33

за " ... ми трябва хубава универсална раница с възможност да си сложа фотоапарата в специален джоб, отколкото хубава фотографска раница с възможност евентуално да нося и други неща в нея ..." търси малка туристическа или за колоездачи. Място за камерата ще намериш, че са и по-леки и по-евтини.(заради изолацията на удароустойчивост)



Публикацията е редактирана (26-08-15 22:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: da.fo   
Дата:   27-08-15 09:50

Имам я Lowepro Fastpack 350. Пише , че може да побере лаптоп до 17" но не съм пробвал. Но тя е към 130/140 $ в Щатите. Няма евтино и хубаво [smilie3]

Избрал си маркова раница от среден клас и да е за малко пари - от 3те характеристики могат да се спазят само 2. Ти избираш кои да са.



Публикацията е редактирана (27-08-15 10:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: realnoncho   
Дата:   27-08-15 10:19

Все пак да дадем някакво предложение по зададената оскъдна информация - нещо такова?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: SLR   
Дата:   27-08-15 17:41

Над бюджета е, но гледах вчера че Фотолан продават 2-3 раници на 50 % намаление.
За НДК София става въпрос


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: Neuromancer42   
Дата:   02-09-15 01:38

Lowepro Fastpack 350 върви по около 50 долара в Ибей - директно от Китай :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: mantano   
Дата:   02-09-15 10:48

Ето две предложения от B&H - едната е малко над бюджета. Разгледай, има и други подходщи.



тук

тук


Повечето неща ги изпращат до щатски адрес с безплатна доставка - поне преди беше така.

Тук също можеш да погледнеш:

http://www.adorama.com



Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: Jebediah   
Дата:   02-09-15 12:28

от 4-5 години съм с Fastpack 250, раницата е изключително здрава и удобна, доста високо качество на изработка(поне според мен) и за тези години почти всеки ден е на гърба ми и не е мръднала, за жалост има някои недостатъци:
* не можеш побираш много багаж в отделението над техниката
* има само един страничен джоб
* няма ремък за статив отстрани

Това са ми наблюденията от моята, ако в момента трябва да взимам раница бих се огледал по-подробно в другите вариант преди да взема същата :).

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: kerekovski   
Дата:   02-09-15 13:14

От съвсем скоро имам Lowepro DSLR Video Fastpack 350 AW. Голяма раница, прилично отделение за техниката, прилично отделение (но по-малко) и за багаж над техниката. Отделен джоб за 17" лаптоп. Един страничен джоб има, защото от другата страна е fast-достъпът до техниката. AW (all weather) сериите идват с вграден в дъното дъждобран, както и странични коланчета със закопчалки горе от двете страни, което е удобно за прихващане на статива, пъхнат в страничния джоб или в отделението за статив, което излиза под страничния джоб. И заради двете предимства взех специално AW серията. В началото ми се стори огромна, но бързо свикнах с нея. Винаги има с какво да я напълниш ;)

Ето 2 видео-ревюта:

https://www.youtube.com/watch?v=-aIrYWpwAR0

https://www.youtube.com/watch?v=rBSTlVmanBU

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница :)
Автор: smithee   
Дата:   02-09-15 14:44

Аз пък ползвам ето тази раница - http://www.emag.bg/foto-ranica-hama-daytour-230-cherna-103744/pd/DJV68BBBM/. Много съм доволен. Преди 2 седмици издържа на 4 часов проливен дъжд и град - всичко в нея бе съвсем сухо. В момента цената и е много добра , а може и още 10лв да смъкнеш ако пуснеш обява в olx [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »