Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: ikomilanov   
Дата:   04-07-15 22:45

Темата е малко в страни, но ако някой сподели впечатления ще бъда благодарен. Досега бях с Samsung Grand duos , но много бъгав ми се струва-често забива,бави се и въпреки преинсталация на операционната система проблемите остават. Иначе добър дисплей и изненадващо добра камера. Чудя се дали друга марка ще се справя по добре в ценовия диапазон от около 500-600лв? Имаше полезна тема за смартфони с много добри камери, но мен ме интересува по скоро като телефон да е бърз и стабилен и с два сима.


Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: icovalchev   
Дата:   04-07-15 23:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: iivanov   
Дата:   04-07-15 23:27

Още един глас за едноокията [smilie5] ползвам такъв и съм много доволен. Почти не виждам разлика с ифоня. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: jingov   
Дата:   05-07-15 00:29

http://www.pcstore.bg/bg/telefoni-gps/telefoni/smartfon-asus-zenfone-2-ze500cl-1a092ww.html


примерно


Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: ikomilanov   
Дата:   05-07-15 00:31

Направо не е за вярване, че струва 180лв. Нямам никаква идея тази операционна система дали дава всичко,което предлага андроид?

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: h_bio   
Дата:   05-07-15 07:21

Дават даже и пвече...в зависимост от нуждите де. По бърза работа, оригинален офис пакет, добра интеграция с PC. Това са за мен важните неща. Може бе малко по-ограничени мултитаскинг възможности като минус. Бих ти препоръчал Nokia 630 пред 535, отново за под 200лв. А ако искаш наитина по-добра камера и светкавица + по-добър хардуер и изработка скачай на 730/735.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: victory13   
Дата:   05-07-15 07:30

Lumia 535 и добра камера... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   05-07-15 09:58

Аз съм 535 малко е бавен тъч скрийна , а имах бройка и с дефектен тъч скрийн... Камерата е ок на светло и двете са 5 мегаписела. За парите си е доста добър.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: ikomilanov   
Дата:   05-07-15 15:38

Lenovo K 910e ми се струва страхотно предложение, но марката ме притеснява...


Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: victory13   
Дата:   05-07-15 16:10

С S850 съм от близо 2 месеца, марката грам не ме притеснява, камерата е чук [cool]

Междувременно за около 10 дни ползвах Lumia 535, която ми подариха от Виваком, е срещу 10лв.
Не се харесахме нито с телефона, нито с прозореца, да не говорим за камерата. "Подарих" го и аз [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: virosh   
Дата:   05-07-15 16:10

Аз съм с Motorola Moto G 2nd Gen. Не съм ползвал втория слот за сим карта така че не мога да кажа как се държи с две работещи, но е един чудесен телефон за цената си.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: imitev   
Дата:   05-07-15 19:40

На мото г камерата е Отвратителна...

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: gbdesign   
Дата:   05-07-15 19:51

Аз тази дилема я реших със Samsung Galaxy A3 Dual Sym.
Малко ме дразни че е с 1GB вместо с 1.5GB RAM, какъвто е едносимовият, но иначе забележки нямам. Метален корпус, красив дизайн, тънък, бърз, батерията му кара по 3-4 дни с включен Wi-Fi и камерата му снима добре.
Моят го купих от тук Преди това купих на детето едносимовият вариант от Ментел и ми хареса телефончето, така че си купих и за мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: джъмбо   
Дата:   05-07-15 20:25

и мусака да прави ей

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: 2metraninja   
Дата:   06-07-15 11:51

И аз се оглеждах за същото преди 2-3 месеца и гледах Лумията 535, но целия интернет вика че има проблеми с тъчскрина. Взех си един хуявей от амазон под друг бранд - http://www.amazon.co.uk/dp/B00TQPOTTS/ref=pe_385721_37986871_TE_item , доволен съм. Камерата е ОК, екрана е ОК, бърз е много, но не съм ползвал втория сим.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: JohnyWalker   
Дата:   07-07-15 15:51

Някакви отзиви за Леново П70?

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: desmes   
Дата:   07-07-15 18:09

http://forum.androidbg.com/текст


Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: s_dyakov   
Дата:   07-07-15 21:17

Камерата на Мото Г втора генерация е читава и самият телефон за парите си е ок - малко е пластмасов но чак толкова колкото Нокия 535.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: ikomilanov   
Дата:   08-07-15 01:01

Купих Леново К 920 и засега се дьржи перфектно:)

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: Frenchev   
Дата:   08-07-15 01:07

От два месеца съм с Lenovo P70 - две сим карти, 4G, 4000mah батерия, добра камера - за парите си много добър телефон. Никакви проблеми досега.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: GenaDP   
Дата:   08-07-15 01:10

А по-дребни такива няма ли? Всичките нови са с телевизори 4.5"-5", че и по-големи.

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: virosh   
Дата:   08-07-15 07:15

@imitev, ако говориш за първият модел на Moto G - съгласен съм. Купих го на приятелката ми когато излезе и да, камерата не е нищо особенно. Но аз не говоря за него а за вторият който излезе миналата година.
Преди няколко месеца го взех и съм изключително доволен от телефона като цяло а и от камерата, която много рядко ползвам.
Също така нека не забравяме че Moto G серията е бюджетните телефони на Моторола.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: imitev   
Дата:   08-07-15 09:27

Genadp - ми няма, те инчовете са като мегапикселите на фотоапаратите...

Melkor - като излезе и аз пробвах 2ката и камерата му не ми направи чак толкова добро впечатление. Иначе жена ми има 1 - за парите си е приличен телефон, като се изключат някои бъгове, които гугъл полека лека оправят...

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: nikonfan359   
Дата:   26-07-16 10:29

Мога да препоръчам и този, ако не ти е много скъп. http://www.premiummobile.bg/huawei-nexus-6p-na-izplashtane.html

Китайците определено извадиха много добри камери и като цяло устройствата им са добри.



Публикацията е редактирана (26-07-16 14:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Читав двусимов смартфон с добра камера?
Автор: kvakioh   
Дата:   26-07-16 11:05

LG Stylus dual sim.
Ползвам и Galaxy grand prime duos, никога не е бавил или забивал. Но му е тъпа камерата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »