Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Избор на безогледалка
Автор: Don_Diego   
Дата:   03-07-15 23:14

ето ти за А6000

http://photocafe.bg/sony-a6000-preview/


за фуджи на български ревю, не знам... има достатъчно ревюта и на английски и на руски (понеже ползвам двата, такива съм търсил)

Отишъл си в магазина с ясна идея какво търсиш, какво ги слушаш консултантите, не ми е ясно?!! Утре в друг магазин ще ти препоръчат панасоник, а в трети самсунг... бозата ще е пълна. Фуджи и сонито са ок, няма да сбъркаш с нито един от двата модела...

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: marianmumu   
Дата:   03-07-15 23:25

Благодаря.Един от двата ще да е.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: caspin   
Дата:   03-07-15 23:26

Тъкмо се чудех за апарат за носене по концерти...
Е няма да е новия Канон[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: kalabrieza   
Дата:   04-07-15 00:22

Автор: chrisnoch
Дата: 02-07-15 14:58

Пиши се какъвто душа ти сака! [smile]
Ако оставим хумористичните закачки настрана, средната цена на безогледална система Фуджи е доста по-висока от подобна система Сони.


Първо да се извиня защото съм нещо като нелегален във форума по простата причина , че нямам нито една снимка посната но в предвид , че съм активен читател от почти две петилетки и през всичкото това време съм трупал някакъв практически опит .... съм дълбоко несъгласен с горното мнение.
Това което имам в предвид е , че скапан фужинон не съществува и дори да се стартира с китаци добрите резултати зависят само от уменията на фотографа а не от ограниченията на пластмасовите лещи. В тоя смисъл Фужи е значително по-евтино в сравнение с пръчките които предлагат от СОНИ за APS-C формат. Та на най-модерния в тоя клас А6000 колко и кой обективи могат да се закачат които да изстискат сока на матрицата и да покажат на какво е способна иновативата АФ и каква им е цената.Това последното е даже е безсмислено понеже даже не е заложено дори да се проектира такъв клас обективи.

ПС. Ако имаш спомени от комунистическо в Кореком Сони Тринитрон бяха средно статистически по-скъпи от филипс.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: ivjordan   
Дата:   04-07-15 00:36

Много е вероятно по концерти да не те пуснат с апарат със сменяема оптика, пък бил той и безогледален. Мен лично на втората вечер на Каварна ме пуснаха с Fuji XM, но на третата - греда! На пропуска се усетиха, че е със сменяема оптика и се наложи да се връщам да го оставям.
Та, не разчитай, че на концертите ще си с безогледалката. За там най-добре някой наточен сапунер, че те гледат дали се сменя обектива и ако не се сменя си вътре, а иначе имаш проблеми.

П.П. Моята първоначална идея да взема ХМ-то бяха именно концертите, но се оказа, че тия от охраната са се светнали и гледат не само размера, но и обектива. Разбира се, винаги имаш шанс да попаднеш на пазач-новобранец.



Публикацията е редактирана (04-07-15 00:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: Don_Diego   
Дата:   04-07-15 09:25

Е как ги проверяват бе? Пробват на всеки фотоапарат да му отвият обектива... ако не стане, пускат? [smilie5]

Или познават цялата номенклатура на безогледалките- всички марки!!! Че те по добре да идват да пишат във фото форума, тук само лаици ...
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: realnoncho   
Дата:   05-07-15 09:06

Като има голям шанс да те задържат не е приятно да трябва да го мислиш преди всеки концерт, още повече ако няма къде да си оставиш апарата и трябва да остане при тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: ivjordan   
Дата:   05-07-15 13:21

Ами да, пробват и то доста грубиянски. Преди един концерт някакъв бабаит така упорито искаше да ми отвинти обектива на сапунерката, че едва не го откърти. Ти като видиш как го пипа и сам ше си признаеш, да не би от несменяем, да стане сменяем насила.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на безогледалка
Автор: джъмбо   
Дата:   05-07-15 13:59

има ревю за fujifilm X-T1...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »