Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: мара   
Дата:   25-05-15 13:02

ами добре звучи.

а за хлебопекарната - аз тва рекох - след време неизменно се наранява - поне перките, поне малко...
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-15 13:04

Нищо й няма на хлебопекарната...
Може ли едно ЛС за къде и кога да го донеса/изпратя парчето, без заплащане, да се пробва?
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 13:12

Касерос, Бобкат, Стиропор, Тефлон, Джип....е и? Спори ти се. Тефлона се полза точно за уплатнения при агресивни, горещи флуиди, упътнения за газовете при цеви. Напиши отворено писмо до институциите, толкова хора ще умрат.
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-15 13:19

Не ми се говори с хора, които нападат непознат човек, без да са си обули панталона. А още по-малко неизползващи пълен член, неправилни гласни и нехаещ за себе си и околните.
Обясних кое как е, как стоят нещата, мисля, че ще намерим решение и ще бъде обявено тук.



Публикацията е редактирана (25-05-15 13:21)
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 13:36

Ти си ми прати 4 обидни съобщения, а твърдиш, че си на ниво.
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-15 13:41

Ти започна пръв от нищото, даде и силни обвинения, които са недоказуеми, така става лично, и аз лично отговорих...Обидите са отговор на обидите. Всъщност не са обидни, адекватни са на агресивното поведение.
И пиши като хората, не си малък.[cool]
Едно е да ползваш нещо в индустриална среда, друго е да ти е до главата или знаеш къде по-близо.



Публикацията е редактирана (25-05-15 13:43)
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 14:08

prikachi.com/images/547/8134547u.png
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: aliengg   
Дата:   25-05-15 14:13

Не съм изчел цялата тема, Мара, но имам медия, която според мен става за твоя случай.
Най-малкото досега сме печатали за десетки, да не кажа стотици, абажури.
Самият банер, върху който печатаме, се изпича на близо 120 градуса температура.

[beer]
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 17:31

Недоказуеми твърдения....само ти твръдиш. Ако има нещо доказано в твоята теза в нито един магазин в европа нямаше да се продава продукт, който се загрява, има досег с храна и го ядем. Да не говорим, че градуси за които се споменава в лампата на Мара няма да се достигнат. И ще те изненадам ама молекулата на тефлона си е все една :) Продукти може да има много с този полимер, ама все една е молекулата... дори го слагат в течни продукти. Та какво те прави по-компетентен от всички европейски институции. Заговори за лаборатории и сертификати...силно ме съмнява изобщо да знаеш какво говориш. Ако имаше нещо вярно в твърденията ти, всеки тиган с покритие включващо това вещество в състава си щеше да има информационен лист за безопасност упоменаващ да не го ползват по предназначението му. Целия ми професионален опит е свързан с промишеността, лаборатории, калибриране, изпoи
тване, безопасност... Тефона не от забранените за използване в-ва, както някой фреони,азбест, живак..



Публикацията е редактирана (25-05-15 18:25)
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: мара   
Дата:   25-05-15 18:17

алиен [smilie24]
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 20:02

По-рядък и упорит тип не бях срещал:


http://prikachi.com/images/298/8135298B.jpg




http://prikachi.com/images/299/8135299U.jpg




http://prikachi.com/images/300/8135300p.jpg




http://prikachi.com/images/297/8135297i.jpg



 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-15 20:07

И с това какво ни доказа, че не знаеш нищо за тефлона? Или че се оплакваш, че първо безмислено обиди доста непознат и после ревеш...
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-15 20:11

Това е последното нещо, което пиша по темата. Тефлон има в кухненските съдове, в покритието на много ютии, във валяците на копирните машини. принтерите - предмети и вещи около нас... Все се нагряват. Сигурно не е най-полезното нещо на света, но по-компетентни от нас решават употребата на материалите.
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-15 20:16

Колко фирми провери ти и говори с тях за тефлона, колко тефлон продаде точно от тоя, който препоръча и колко пъти го мина на тестове? Или напразно обижда, хули, злобя, вика и се оплаква?
Аз си казах мнението, показах материали, уредих материали за тестове, някой си от нищото първо ме обиди против форумните правила по най-груб начин, после мънка кое как било...Аман от троли и спамери.
Добре, че снимаш по-добре от мен със стъклата за заваряване. Да си ни жив и здрав.
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: мара   
Дата:   25-05-15 20:37

момчета, не се газирайте!
 Re: много тънка, топлоустойчива бяла плака
Автор: мара   
Дата:   25-05-15 20:39

понеже получих повече от достатъчно отговори, при това - по моя преценка - достатъчно компетентни, БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ и затварям таз тема :)
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]



...само да разбера как става [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.