Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Избор за статив
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-05-15 15:41

kvakioh , не се сърди - вярвам ти, че снимаш и във водата. Това клипче е доста наивно - да сравняваш детски стативчета за 30-40 лева със сериозен профи статив е смешно.

Всичко , което казвам е от личен опит - имах "Силк" от около 100лв. около 1.8 кг. и видях как трепери на лек вятър или във водата. Сега съм с кютук - Velbon DV7000 , тежи 3.5кг. и е много стабилен с огромна флуидна глава. Разбира се е видеостатив от по-нисък клас, но става и за фотография.

Може да се засечем на някоя сбирка , като Ваканция или ФФФ и да си "премерим" стативите на по бира.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор за статив
Автор: m.djorov   
Дата:   22-05-15 16:21

Идеята на клипчето е именно да покаже, както те самите пишат в описанието разликата между евтин и скъп статив, щото нали все за 3 крака с глава става дума.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор за статив
Автор: kvakioh   
Дата:   22-05-15 20:54

Бива, скоро ще потърся Gitzo oснова някъде из Европа. По принцип както казах за карбона, така както навлиза и ще се прави масово, значи скоро ще елиминира тотално метала като материал. Частично де, за краката основно.
За клипа, показах точно моментите, където човекът показва точно карбонов топ статив как не се клати и др. "Слик" като марка е неизвестен никому...
Мисля, че ще имам възможност следващата седмица да снимам в по-дълбока вода със два различни статива, така че ще има сравнение.



Публикацията е редактирана (22-05-15 21:04)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »