Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 15:36

понеже гледам, че ХП си затворил смислената тема, преди да са изкажа по нея, а па аз си Умрем да се изказвам, рекох да си се изкажа, пускайки алтернативна тема.

ората са неграмотни, бе! ма па понякога мислят на английски [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ако им махнеш знаковете ша настане информационно затъмнение [smilie5] [smilie18] [smilie25] [smilie21]

казвайте бързо кой квото има да казва, че и аз ше затварям!

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: marves   
Дата:   18-04-15 15:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 16:02

бе аз знам къф е смисълът, ма ме кефи да разлайвам кучетата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Daniel_P   
Дата:   18-04-15 16:14

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Толкова е просто:
!-Това значи че си удивен от творението.
Много !!!!!! Означава много удивен.
А +++!!!!! Мега много удивен.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (18-04-15 16:14)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 16:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: cTpaHHo   
Дата:   18-04-15 16:29

Яко е!
Всеки може да използва каквото си иска изразно средство.
Интересно е всъщност.

Обществото се самоорганизира за неорганизирана спонтанна взаимоподкрепа, чрез различни знаци и възклицания.

Интересно също как би реагирало обществото на нововъведения. Като как биха изглеждали подобни коментари в умовете:

$$$$$$$
£££££££
~~~~~~~

или

OM

OOOOOOOMMM!

;)


Om, Shanti

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: lamerko   
Дата:   18-04-15 16:50

(y) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 16:55

й

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: J0R0   
Дата:   18-04-15 17:06

Да накараме Сашо да замени символите в базата данни. Даже може някакъв алгоритъм още при въвеждането, да заменя символите със съответните мисли.



! - Вашата снимка много ми харесва, имате усет за нещата, продължавайте да творите в същия дух и да ни радвате с вашите произведения.

!! - Несъмнено Вие сте голям професионалист, умете да уловите момента. Снимката Ви ми въздейства изключително силно. Възхищавам Ви се за начина по който работите със светлината.


!!! - Тази снимка поставена до творбите на Ансел Адамс, Бресон и Салгадо с нищо не им отстъпва. Перфектната композиция е достойна да влезе във всеки учебник. Избрали сте най-добрата гледна точка към обекта, а цветът и хармонията в снимката директно препращат към Малките холандци


:-) - Чувството Ви за хумор е невероятно, а още по-невероятно е че успяхте да ме разсмеете и да ми оправите настроенито. Не се бях усмихвал/а от три дни, откакто гаджето ме остави. Как го постигате, незнам.


+++ - Контескта на Вашето произведение ме вкарва в дълбоките дебри на философията, метафизиката и божественото. От половин час гледам тази снимка и не мога да откъсна поглед, а вече закъснявам за работа. Но няма да ида. Вие променихте начина ми на мислене и ценнностната ми система. Само с един единствен кадър.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: MikeDimit   
Дата:   18-04-15 17:24

! :-) +++
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 17:31

:-) +++

[thankyou] [thankyou] [thankyou]
абе, жоро...дай тая опция само за 3 дни!
кофти, че изтървахме 1-ви април...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 17:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ejel   
Дата:   18-04-15 17:52

О, тема за английски и неграмотност:)++++!!!![smitten]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: uri64   
Дата:   18-04-15 18:02

J0R0 [smilie24]

отдавна е трябвало да се направи...колко клавиатури изхвърлени заради захабени от ползване клавиши с ! + ) и : са щели да бъдат спасени...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: sherbit   
Дата:   18-04-15 18:12

Ако може само автора да вижда кой му е гласувал това няма да има никакъв смисъл. Оправете кода в тази посока.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 18:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Posledenzalez   
Дата:   18-04-15 18:28

--.. .- -… .- .-- -. .- - . -- .- ---… -….- -.--.-

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: HP   
Дата:   18-04-15 18:31

Хайде и ХП да добави още нещо -това с тия знаци е все едно да разговаряш с някого , а той да ти отговаря с " ъъъъъъ, ахъъъъъъъъъъъ, ммммммм, тццц, ааааааааа, ииииииии" . Предполага се, че тук има люде които знаят поне половината азбука. Половината да знаят как се използва, пак повечко думи ще има изписани. Или тези, които не знаят, са повече?????
Абсолютно ненужни са тия удивителни под снимките,ама кво разбирам аз....

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ejel   
Дата:   18-04-15 18:49

Карай, нали има въпросителни за утеха[smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 18:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ishootraw   
Дата:   18-04-15 19:15

В тази посока на мисли, същото важи и за хората, които си споделят линка с новокачената снимка от форума във ФБ. След това следва по едно приятелско рамо, ако авторът има приятелчета, които са активни и тук. С това се обезсмисля цялата идея снимката да е анонимна първите 3 дни. Същото важи и за снимки с подписи и лога.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: philip   
Дата:   18-04-15 19:30

J0R0: "Да накараме Сашо да замени символите в базата данни..."

J0R0, не е нужно, достатъчно е само твоя "превод" да се добави в ПРАВИЛАТА и сме готови[smilie18]

И вече имам пълно основание всички изброени от теб да маркирам като полезни, само за последния шЪ сЪ въздържа да не ме карат да плащам надника на коментиращия[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: burningice   
Дата:   18-04-15 19:31

бе аз знам къф е смисълът, ма ме кефи да разлайвам кучетата
Ху летс де дог'зааут?

! (гласувах за твоята снимка, върни ми жеста).

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: tkqjwh   
Дата:   18-04-15 20:23

http://kordan.35photo.ru/photo_866255/



Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Gecata   
Дата:   18-04-15 20:38

Ами омръзна ми!.......- през ден през два някой да пуска теми как трябва и как не трябва да се изказвам под снимките. А давате ли си сметка, че 99,5% от снимките са такива, че освен +++, !!! няма какво друго да кажеш, нито пък има някакъв смисъл? Ревете за смислен коментар?! Опитайте и ще видите колко гняв и неприязън ще си навлечете със смислени и обективни коментари. Аз лично вече нямам нерви за нещо повече от +++, или !!!. За вас незнам. Колкото до онези 0,5% , предпочитам да изкажа възхищението си и да почерпя опит от авторите им в личен контакт - хем повод да се видим на бира.[smilie7]



Публикацията е редактирана (18-04-15 20:39)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 21:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   18-04-15 21:05

Мен пък ми омръзна всеки да дава акъл без да го има :)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 21:16

язе фотография, че си намерим.
ма мнооо смешно с тюхкането, охкането и ахкането.
а с тюхкането, охкането и ахкането на английски - за там погледнете на жоро шифъра [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 21:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: pmartinov   
Дата:   18-04-15 21:27

J0R0
Дата: 18-04-15 17:06

Да накараме Сашо да замени символите в базата данни. Даже може някакъв алгоритъм още при въвеждането, да заменя символите със съответните мисли.



! - Вашата снимка много ми харесва, имате усет за нещата, продължавайте да творите в същия дух и да ни радвате с вашите произведения.

!! - Несъмнено Вие сте голям професионалист, умете да уловите момента. Снимката Ви ми въздейства изключително силно. Възхищавам Ви се за начина по който работите със светлината.


!!! - Тази снимка поставена до творбите на Ансел Адамс, Бресон и Салгадо с нищо не им отстъпва. Перфектната композиция е достойна да влезе във всеки учебник. Избрали сте най-добрата гледна точка към обекта, а цветът и хармонията в снимката директно препращат към Малките холандци


:-) - Чувството Ви за хумор е невероятно, а още по-невероятно е че успяхте да ме разсмеете и да ми оправите настроенито. Не се бях усмихвал/а от три дни, откакто гаджето ме остави. Как го постигате, незнам.


+++ - Контескта на Вашето произведение ме вкарва в дълбоките дебри на философията, метафизиката и божественото. От половин час гледам тази снимка и не мога да откъсна поглед, а вече закъснявам за работа. Но няма да ида. Вие променихте начина ми на мислене и ценнностната ми система. Само с един единствен кадър.


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: CDman   
Дата:   18-04-15 21:56

Ако ще променяте нещо - добавете емоти в коментарите [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: uri64   
Дата:   18-04-15 23:41

На мен лично сред топ 5 на коментарните "свирки" ми е "разкошотия!" [cool]


Но от днес имам нов фаворит - коментара "Ш са пукна! Браво!" [smilie24] [cool] [smilie24]

Въобще като разгледа коментарите под най-високо рейтингуваните снимки, човек може да си помисли, че една част от потребителите на ФФ е контингент на помощни училища...което най-вероятно не е вярно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: аляска   
Дата:   19-04-15 00:04

Наистина ни омръзна от безсмислени теми.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: nyamago   
Дата:   19-04-15 01:23

Животът не винаги е съвсем перфектен [smilie8] Свиквайте с това!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: shampoanta   
Дата:   19-04-15 09:36

uri64 това с "разкошотия!" ме изкуши да погледна в топ класацията, верно е класика в жанра [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: realnoncho   
Дата:   19-04-15 09:54

Сега си погледнах последните коментари - еми и да напишеш нещо няма отговор, седи като черно петно между изящните !!! - https://photo-forum.net/i/1905099
.
Що да се мъчим, като хората си харесват тоя начин [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: fotorafi   
Дата:   19-04-15 10:11

Не сте преживели епохата на "развития социализъм" да имате главен редактор, завършила физика и математика. Да дава оценки, да има правото със замах да ви маха снимките с израза: "Тази снимка е добра, ясна, изразителна.., но на мен не ми говори..не ми харесва.."
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: pumabg   
Дата:   19-04-15 10:14

realnoncho [smilie24]
То само тук да беше...
Я го виж тоя сладур как обира овациите в 500px...
https://500px.com/MartinPerez

Плебса си обича средата... Харесва бездарното, евтиното и лесно смилаемо кюфте...
Дали тук или някъде другаде е все тая...
Фотографията съвсем скоро ще умре, точно както умря и музиката..

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: pumabg   
Дата:   19-04-15 10:20

Рафи, по време на цензура или диктатура се е творило и твори най великото изкуство... Защото ТО Изкуството има нужда от мотив, а борбата за изказ е по силна от всеки терор!
Сега е много по зле! Защото го няма Живков, БКП или някой друг, който да ни е виновен...
За това обаче е пълно с армии от хора лишени от всякакво чувство за естетика, морал или каквато и да била висша ценност...
Тези машини за лайна не определят бита всекидневно и винаги печелят битката на ценности, просто защото са много...
Тези процеси, както написах и по горе не се случват само в БГ, те са на всякъде по света...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: bairi100   
Дата:   19-04-15 10:40

На последък съм на вълна единичен + с превод одобрявам,хубаво-с превод -харесва ми и трето Чудна!-в превод-много хубава [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: SameButDifferent   
Дата:   19-04-15 11:00

На мен пък много често ми идва да напиша "БрехТ" или "ВъхТ", но понеже се опасявам, че няма да бъда разбрана, не пиша нищо. [smilie6]

На английски възклицанието е "Wow", но то ми идва само когато мисля на английски. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: golded   
Дата:   19-04-15 11:29

Чудя се , защо авторката на темата си мисли че може да облъчва
форума с този, диалектно неграмотно хулиганско просташки изказ, който
според психолози и психиатри е израз на дълбоко и непреодолимо комплексарство,
или на желание да бъдеш забелязан, макар и с псевдо оригиналност,
и защо си мисли , че другите нямат право се изразяват със символи,
или както намерят за добре!?!?



Публикацията е редактирана (19-04-15 11:45)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: uri64   
Дата:   19-04-15 11:37

> На английски възклицанието е "Wow",
> но то ми идва само когато мисля на
> английски. [smilie18]
>

М'чи кЪк тъй, Wow си е изконно българска дума, изкована още от хан Крум....историците твърдят, че това емоционално заредено възклицание се е изплъзнало от устата му, когато му показали чашата, направена от черепАхата на византийската гад, точно преди да отпие глътка червено от нея....в мрака на историята се губи единствено какво точно е било виното - Мерло ли, Шира ли....щот нали после бил изкоренил всичките лозя, тиквата му с тиква и с това е отворил страната за тотално завладяване от западните пивоварни....сигур е бил досущ като Боко...Според някои учЕни, Wow е намерило място и на колоната на Омуртаг, но няколко поколения по-късно, тогавашни радетели за чистотата на езика (особено по разните тогавашни БГ форуми) го били изчегъртали с длето...
[smilie5]



Публикацията е редактирана (19-04-15 11:37)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: тьма   
Дата:   19-04-15 12:33

golded , не се чуди - просто приеми човека такъв, какъвто е, и продължавай нататък [smile]
А темата наистина е излишна или - напротив - на когото му е скука - нека си пише в нея[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-04-15 12:36

!

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   19-04-15 12:53

тъма твърде много си противоречиш ... почти като всяка жена де ...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-04-15 13:01

Ако си кажа честно, от известно време насам открих тези знаци и ги предпочитам, пред дълбокосмислените коментари и лирични отклонения.

От една страна хем авторът се щади (<>), от друга конфликтът и немирносста се свеждат до минимум.

Коментирането е интересно, почти толкова колкото и самото снимане.

Добрият коментар е почти толкова безпощаден, колкото и научно-техническата империчност в изказа на персоната, за която fotorafi споменава.

Аз имам само едно обяснение и то е чисто и просто мързел. Ама такъв поТплатен отвсякъде.



Публикацията е редактирана (19-04-15 13:04)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: nyamago   
Дата:   19-04-15 13:24

За мен в този форум ненадминат (недостижим?) пример за стил на коментарите е лицето с псевдоним Паскал Пастиров. Избива всички плюсове и удивителни с литературно съвършенство, в което дори някой като Тъма няма за какво да се захване... Царят на коментарите, мой идол и пример за подражание [cool] (Пнякога дори плагистствам - не можем всички да сме гении [smilie8])

Сега ако можеше да приложи същото безпогрешно красноречие и в негативни коментари, посочващи (често крещящи) недостатъци в някои снимки - форумът щеше дае едно по-добро място...
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   19-04-15 13:38

ааа, имаше и студетът сапфиров и харалампи от червени връх [smilie18] [smilie18] [smilie18]
допущам някаква връзка м/у тези лица/никове/автори

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: DeDomus   
Дата:   19-04-15 18:09

Мерим пулса на умрелия, а?

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: sherbit   
Дата:   19-04-15 18:50

++++ за косата на Нончо. Сламката и мен ме дразни.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: gchokov   
Дата:   19-04-15 18:52

мара Въпрос с повишена трудност - пишеш на някакъв диалект "много готин" и коментираш как хората коментират под снимките.. Дали това е случайност?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   19-04-15 19:17

освен тъй съм и руса...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: philip   
Дата:   19-04-15 20:23

Коментарите на Мара ме кефят, вероятно защото ми напомнят за един скъп приятел - Евгени Ефремов...

Всякакви коментари са добре дошли според мен, стига да не са обидни за модели и автори.

Дразни ме обаче пасивността на много от нас: гласувам за някой добър кадър, поглеждам автора, оказва се пестелив гласоподавател, а инак често пуска снимки за гласуване...


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: iliyanb   
Дата:   19-04-15 20:32

Аз сега чак разбирам как болшинството от потребителите гледат на препинателните знаци.
Мислех си, че служат за подсещане на нарциси, които заливат сайта с творби, пък гласуват между 7 и 10 пъти годишно, че има и други потребители в сайта, демек не са сами. И въпреки това поведението на такъв вид нарциси не ме е спирало да гласувам за някой такъв нарцистичен кадър де, ако ми хареса.
Не виждам разлика между "Харесва ми!" и !!!. И има някои потребители, от които като получа !!!, определено съм доволен.

А икономиката измества бързо и сигурно фотографията от сайта. Икономическия интерес направо мачка като валяк и малкото стойностни неща. Тия, които сте недоволни от препинателните, ако не сте критикували досега, пробвайте и споделете резултата. Моят резултат е, че съм блокиран от няколко потребителя вече.

И не е лошо да се поглежда и в "Нови предложения за албум" чат пат. Верно някои величайши сигурно ослепяват като влезнат там, ама все някога и малко черна работа трябва да се свърши.

Преди време четох за сплотени Б-та, които взаимно се помпат с точици. Сигурно е така. Прави ми впечатление обаче една огромна група от още по-сплотени А-та, които направо изтрепват всичко. Там нещата са направо "мамма миа".

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: kvakioh   
Дата:   19-04-15 20:44

Използването на само препинателни знаци е необяснимо като карането на колело през кръстовище без да се бута, телевизията, лакирането на ноктите на жените в различен цвят само на единия пръст, безалкохолната бира, въздигането на безброй молове в големите градове и много други чудеса на модерния свят...
Забравих "модерните" татуировки и пушенето в кола при шофиране.



Публикацията е редактирана (19-04-15 21:11)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: realnoncho   
Дата:   19-04-15 21:00

iliyanb,

Как чак сега, преди още сме си говорили [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: iliyanb   
Дата:   19-04-15 21:13

Нончо, не съм в течение на всички важни неща, случили се в този свят на идилия фото-форум през годините. Пък и не всичко ме интересува, че да ровя архиви. Виж за някоя добра фотография може и да разровя[smilie3]. И това не ми пречи да мисля, че +++ не е най-големият проблем на сайта. Понякога !!! или "Харесва ми" от определен автор значи повече от доста сладкодумия или изсмукана от пръстите критика. Получавал съм критика и под кадри и на лични съобщения. Приемал съм я добре.
Най-хубаво ще е всички коментари да се забранят[smilie18] . Тогава ще стане само като електронна игра, разбира се, с любезното съдействие на фейсбуук.

А +++ под кадри, неструващи и пет пари, за мен нямат значение. Те са следствие от начина, по който функционира икономическият сайт фото-форум.



Публикацията е редактирана (19-04-15 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: тьма   
Дата:   19-04-15 21:23

>:<


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: sasalko   
Дата:   19-04-15 22:29

От скоро качвам снимки и ми беше много интересно какво точно означават тези препинателни знаци и се чудех няма ли думи изразяващи това, обикновено хората използващи думи критикуват, никъде не съм видяла --- или :( човечета. Или !!! или +++ много рядко някой се хаби да напише харесва ми. Благодаря за темата внесе малко яснота :)
сега май трябваше да напиша +++ или !!! за темата :)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: mihalo   
Дата:   20-04-15 04:42


Зад всеки коментар, колкото и да е извратен от позиция на семантиката, стои Личност! Следователно: Дали, да не вземем да си уважаваме ши`аните Различия?

Баси якото нравоучение чУек! [smilie25]
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Kalimas   
Дата:   20-04-15 10:14

На мен любимото ми е " ??? " - така и не разбрах какво се питат хората. Нещо положително или нещо отрицателно. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   20-04-15 12:27

"ко е туй, мама му стара?!"
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

аз па напоследък гласувам абсолютно безмълвно.
в редки случаи пиша под нещо, дето ми е харесало, под нещо, дето ме е впечатлило, но при отваряне леко ме е разочаровало...или па под нещо, под което голямо охкане се е изсипало, па аз не виждам причина...
е, сигур има и други случаи...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: damiaven   
Дата:   20-04-15 15:26

Доста често съм давал искрено отрицателно мнение за претенциозни кадри , написвайки : ТОВА Е АБСОЛЮТЕН КИЧ.
Под въпросните кадри е имало само супер-положителни ахкания, охкания и многословни подмазвачески "наколенки".
Авторите, разбира се,ме блокират. Имаше една мадама, дето снимаше хорските бебета как спят в саксии, върху камини, върху пешкири и в какви ли не пошли ситуации. Технически сравнително добре изпълнени, но КИЧОЗНИ, откъдето и да ги погледнеш.
...
На повечето кадри, които ми допаднат, слагам само удивителни. И съм убеден, че това е достатъчно. На тези, които съвсем ми легнат на сърцето - пускам немногословен коментар. Просто нямаме време / всички ние / да обговорим цялата визуална лавина , идваща срещу нас.
...
Този сайт има много недостатъци и за това са виновни единствено СОБСТВЕНИЦИТЕ.
Какво им пречи на тези хора да помолят или да наемат група модератори-представени тук с истинските им имена, творчески биографии, портфолия в различни жанрове.И тези модератори / с имената си ! / да открият една секция в сайта - примерно "ИЗБРАНО ОТ НАС".Със ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ КОМЕНТАРИ И ОБОСНОВКИ. Нали затова са модератори... Така много хора, и начинаещи и напреднали ентусиасти, ще разберат има ли смисъл да си губят времето с този сайт , или ще се огледат за други платформи.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: iliyanb   
Дата:   20-04-15 16:08

damiaven [smilie24] Съгласен съм с всичко без последното изречение. Собствениците най не им е по вкуса да има потребители, които да се оглеждат за други платформи[smilie5] . Тоест девизът е "Изпразвайте всички SD-карти по възможност тук! Колкото повече, толкова повече."[beer] А и кадрите постнати директно от картите се харесват все повече и повече... Щото такива като авторът на темата вече рядко, ама доста рядко пускат по нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: tosyo   
Дата:   21-04-15 09:30

Супер забавно четиво! Предлагам на админите да сложат бутон "харесва ми" и под изказванията, защото има такива, които са много по добри от показваните снимки! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Антивик   
Дата:   21-04-15 10:36

tosyo написа:

> Супер забавно четиво! Предлагам на админите да сложат бутон "харесва ми" и под изказванията, защото има такива, които са много по добри от показваните снимки! [beer]

Подкрепям с две ръце [cool] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   21-04-15 16:28

и аз [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ivanino   
Дата:   21-04-15 22:33

Да обявиш по някакъв начин, че си гласувал за една снимка – било то и с !!!, ...., +++, или :-) - за мен означава и показване на уважение към автора на снимката. И не виждам никаква разлика между тези препинателни знаци и „Харесва ми!”, „Браво”, „Чудесна”, „Чудна”, „Страхотна”и още десетки подобни епитети, които се лепят под снимките с „копи-пейст”. Освен това, много е спорно дали гласуването, свързано с надеждата за „връщане” на глас, е толкова голям грях! Защо да не отделя време и да гласувам за хубава снимка на колега, който е отделил време, за да гласува за моя снимка, вместо да губя време и да гласувам на автор, който по принцип не гласува за чужди снимки, защото е недостижим! А това, че хората масово или в преобладаващите случаи гласуват с препинателни знаци показва, че в системата за гласуване нещо не е наред. Бони хубаво иронизира удивителните и плюсовете, но да си спомни колко често темата за гласуването в сайта е била поставяна на дневен ред…! А damiaven, iliyanb и philip са много прави!


Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »