Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   13-04-15 22:55

бе то аз всъщност не влизам другаде, освен тука...
ма не защото нещо са ми направили - просто кат ми педне нещо хубаво, обикновено не е от фотосайтове.


ама тия чудеса, дето сте ги дали кат примери - ЛЕЛЕ МАЙКООООООООООООООООООУУУ!


НО, все пак съм склонна да се надявам, че някой е проявил чувство за хумор [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: viktorio009   
Дата:   13-04-15 23:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: tkqjwh   
Дата:   14-04-15 00:18

http://periakin.35photo.ru/



Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Lycan   
Дата:   14-04-15 02:36




мда, колос е този перякин







Разбира се, има и добри руснаци! Един албанец слага по няколко в джоба си:




Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   14-04-15 17:37

обемът на плявата в руските сайтове е съответен на останалото.
просто невъобразима работа...ей на - позяпах...ми то докат видиш нещо сЪсветно ставаш за подстригване.
требе от секо положение да ползваш некъв филтър.
което автоматично отвява тия, дето още не са набрали скорост.
трябва да имаш някаква сериозна лична мотивация или да си адски гладен за изображение, за да се навреш у такава многотия...

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: asahi   
Дата:   14-04-15 17:46

Выставка "Best of Russia 2014" – лучшие фотографии России

Надявам се не е пускано.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: BOZO   
Дата:   14-04-15 18:35

Албанеца има силни кадри.
Хубаво е, че показва и циганията в Гърция, защото сме свикнали да виждаме само излъсканите им курорти.
Проблема на цялата тая паплач е, че където отидат като "бежанци" насират пейзажа и превръщат всичко на кенеф и бунище.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Kalimas   
Дата:   15-04-15 10:20

http://www.photosight.ru/
Този сайт е по-близък като идея до ФФ. 35photo.ru винаги ми е правил впечатление с това, че в него се продават кадри. Сиреч, намалява драстично броя на любителите и начинаещите фотографи :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Alsand   
Дата:   15-04-15 12:26

Аз лично не виждам нищо странно в оценяването в руските сайтове. Действително разликата е в общото ниво. Това, че си много харесван тук в БГ, извън страната не означава абсолютно нищо.То и ФСБ и Щурците са много харесвани у нас, но западно от Калотина, никой не им е обръщал внимание. Аз лично нямам оплаквания от оценяването в 35 фото. Радвам се, че въобще съм пълноправен член на този сайт и гледам и се уча от сериозните майстори там.

Иначе забелязвам нещо интересно. Ето тази моя снимка във Фото Форум е събрала 23 гласа, от които с рейтинг Б е един:
https://photo-forum.net//i/1828879


В 35 Фото, същият кадър има два пъти повече гласове - 47:

http://sandev.35photo.ru/photo_704688/




Публикацията е редактирана (15-04-15 12:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: spotter84   
Дата:   15-04-15 15:03

Моите скромни наблюдения са следните. Руснаците залагат на доста семпли, изчистени фонове, светли интериори, както и техните моделки вкарват едно много невинно, естествено излъчване. Тоест не се търси похотлив, хищен поглед, а обратното. Това е според мен. Ако говорим за облечените кадри, там се залага на много нежни роклички, без грам кичозност. И отново онова детско излъчване :D

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: narval   
Дата:   15-04-15 17:14

Нормално е в сайт за който си има определено входно ниво да има и процентно по-голямо количество добри кадри от масовите сайтове, където всеки може да се регистрира и публикува. Отделно, че 35photo е доста популярно място,в което участват не само руснаци, но и много украинци, балтийци, поляци, чехи, има французи, германци, както и немалко хора от присъстващите в този сайт. Както по-рано писах, не толкова рядко се появяват на първа в 35photo снимки на български автори. Muzka e почти редовен там, виждал съм работи на Таня Маркова на първа, на Tais, a съм сигурен че има и доста други. Аз например имам 3 снимки на първа в 35photo, но само една тук, която пък там е с неособено висок рейтинг. Има си просто различни вкусове, които са лесно видими в различните сайтове. Погледнете 1x.com, снимките там са съвсем различни от тези при руснаците, но не вярвам някой да си мисли, че в 1х се публикуват посредствени работи. Там редовно се публикуват снимки на хора от този форум, така че хайде стига с този комплекс, че бг авторите са некадърни и че само в този сайт са харесвани.


Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: batsali   
Дата:   15-04-15 17:21

Внимавайте да не хвалите руски автори да не ви обвинят в русофилия и платено родоотстъпничество. Апропо, какви са тия долни японофили тука в тоя форум? Само японска техника ползвате. Срамота. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: nyamago   
Дата:   15-04-15 18:36

Ooo - не се съмнявайте, че някои тук вече имат записано дебело в досиетата (водени 'където трабва'): "Податлив на про-руска пропаганда и идеологическа диверсия. Публично декларира симпатии към руска фотография и следователно - опасен русофил. Враг на демокрацията и на правилната вътрешна и международна политика."

Нищо не е без значение, нищо не е случайно! [smilie6]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: tkqjwh   
Дата:   18-04-15 20:42

http://kordan.35photo.ru/photo_866255/



Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: mbs   
Дата:   18-04-15 22:49

Май всичко се каза по темата...

Две много различни неща... като две страни на една и съща "руска" монета:

http://apalkin.35photo.ru/

http://xsinon.35photo.ru/



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »