Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: Gecata   
Дата:   17-04-15 17:35

Автор: sherbit
Цялата работа около сватбите е смешна. Голтаци теглят кредити за пищен банкет, много често младите се развеждат докато родителите още изплащат "купона". Същото е по абитуриентски балове. Надхвърля стандарта си сиромаха, това ражда такива благи професии.


-Това за благите професии много ми хареса. Чудя се само дали погребален агент да си не е още по-благо [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: pepi34   
Дата:   17-04-15 18:27

написа:

> ''pepi 34'' Защо да са тъпи? Какво ми
> пречи да питам? Може да имам
> желание, да вляза в бизнеса и си
> проучвам нещата, не е срамно да
> питаш! Ако ти ги разбираш нещата
> сподели, не е нужно да се стряскаш,
> че ти гледат в паницата:)

Споделям ги, поне 2 пъти годишно! Пред поне 200 души. Не се стряскам от никого. Просто тук .............. този въпрос........... не е тъп, петъчен е :)
Всичко е относително, затова писах влез в бизнеса, мини всички стъпала, печели. Аз се радвам за всеки, който може да печели. Другото е еротичен чат. Затова не се радвам особено на теми за чесане на езици. И не си губа времето да споделям неща, ако има риск да отидат на вятъра.
Ето ти по-долу линк , на които пише кога и как съм споделил достатъчно по темата :). И там споделям не само аз а и хора от цивилизования свят :)

http://napsfv.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: burningice   
Дата:   17-04-15 19:50

Ted е работил 10 минути, а на фотографа техниката работи още по-кратко - за части от секундата (1/250; 1/180...), включително и на тези, които имат наглостта да снимат със светкавици и то не на първо , а представете си на второ перде, вместо да пестят и използват наличната светлина, за да лъсне "зърното" на "филма" :)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: giogerovvideo   
Дата:   17-04-15 21:22

''pepi 34'' Чак пък, еротичен чат!!! Тук хората са малко или много обективни в мненията. Благодаря за инфото, ще имам впредвид тези сбирки![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: sherbit   
Дата:   17-04-15 22:11

Българина ще стане достоен гражданин на света, когато започне да плаща достойно за нещата, които получава.... Цитат по памет.
Не излкючвам, че за снимането се плаща достойно. Проблем е че не си отстояваме достойно заплащане за свършеното пред работодателя. Това е друга тема! Но на доходите ни е абсурдно. Същото е за DJ и други арни прфесии.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: pepi34   
Дата:   19-04-15 02:06

Цитата е на банкера Буров :) . Аз мога да споделям и безплатно, стига да има смисъл. Самият въпрос е безмислен, не като въпрос, а по начина , които е зададен. Извинявам се, ако автора се е обидил, еротичния чат не е лично към него. Просто тук от 2-3г. повечето неща клонят натам.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: Bumerang   
Дата:   19-04-15 06:44

Винаги съм се чудел на ония кандидат младоженци ,които са казвали:"Ами нямаме пари да се оженим".Сега разбрах защо.
Смятаме: фотограф,видео оператор, диджей,фризьори,маникюристи костюми ,рокли ,обувки,чанти,воали,торти ,ресторант,бакшиши,хотели за някои гости и още 10-тина неща за които младоженците не казват на "бащата на булката" за да не се ядосва и да не му развалят празника.Затова сега е "модерно" да се живее на семейни начала.Спомням си по думите на моите родители.Оженили са се за 1 час с една кутия бонбони.Снимки от подписване нямат.Първата им обща снимка в градското фото с дядо и баба и аз /вече на 5г/-това е.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: sherbit   
Дата:   19-04-15 07:08

Аз се ожених за 12 лева.



Публикацията е редактирана (19-04-15 07:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба - заснемане?
Автор: Bumerang   
Дата:   19-04-15 08:12

и се снимал селфи[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »