Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: фотопринтер
Автор: compur   
Дата:   04-07-15 09:36

уж тема за фотографи и фотографини, а няма една снимка... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: da.fo   
Дата:   04-07-15 17:10

С какво ме отблъсна фактор.бг:
1. Имах принтер(R 3000) , който беше със запушена дюза и от фирмата отказаха да го приемат и се опитат да го "отпушат" а ми предложиха купуването на такава за 800 лв. при положение , че на старо купих принтера за 500(+ 6 литра мастило в тази цена).
2. Друга фирма ми извърши гореописаната услуга за 50 лева.
3. Принтер с тяхната фабрична СНПМ е поне 2,5 пъти по скъп от друг с поставена допълнително.
4. Консумативите им - хартията е 2 пъти по скъпа а мастилото 6 пъти - снимка при тях 10/15 излиза над 22 ст. а с алтернативни консумативи 6,5 ст.
5. Политиката им на реклама е крайно агресивна към конкурентите - "НИЕ СМЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ - другите печатат с натурален китайски сок !!!"
6. Не са доказали , че техните мастила се произвеждат в Япония , макар , че производството на принтери е изнесено във Филипините и Индонезия което кара потребителите да се съмняват.
7. Поисках да ми разпечатат мой файл , който да изложа на светлинни условия същите с които излагам и разпечатки от алтернативни доставчици - 9 месеца така и не получих разпечатка. Означава , че нещо се притесняват от бъдещия тест !!!
8. На сайта си нямат цени с изключение на последната година(може би от хорски срам)а за някои артикули и до днес трябва да питаш за таква. Подобни сайтове автоматично ги избягвам - "Попитайте за цена " [smilie18]
Минавам покрай гробището оня ден и жена ми ми показва снимки(изложени на входната ограда) направени от нас(преди повече от година) и от други фирми. Нашите са в пъти по добре като качество запазило се независимо, че снимките гледат на изток и половината от деня са на 100% сльнчево греене. Какво да искам повече от алтернативните мастила и хартии, които са с над 3 пъти по ниска себестойност. Първия ми принтер Epson R 285 е купуван някъде в средата на 2007-ма година и до сега не се е запушил с "натуралния китайски сок" !!!Тогава купих принтера за 150 лева + СНПМ 130 = 280 а я си спомнете по колко лева искаха Фактор бг. в началото за техния L 800(който по качество е същия) , че даже и не слагаха цена в сайта си а искаха да им се "молиш" за такава [smilie23]

Това е моята истина, колкото и да не се харесва на Фактор.бг !!!


Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: da.fo   
Дата:   04-07-15 17:17

Нямаше да пусна горния си пост ако фактор.бг не ме предизвикваше с агресивната си реклама. Има 2 български поговорки:
- "Едно куче като не знае кога да лае - само вкарва вълка в кошарата."
- "Вола като рие кал и го хвърля на главата си."


Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: tattoos   
Дата:   06-07-15 01:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: venciwideo   
Дата:   07-07-15 02:54

то си е вярно смешка, като в емаг тоя прословут епсан е 400лв трябва да си луд да го купиш от фактора....[smilie18]
.. а и други фирми сервизират епсани ето тия примерно

http://procart-bg.com/article/22

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: factor.bg   
Дата:   07-07-15 10:19

Ето няколко интересни линка, на които си струва да се обърне внимание:

http://factor.bg/epson_photo.php

http://www.emag.bg/mastilenostruen-printer-epson-l800-a4-c11cb57302/pd/E53QTBBBM/

http://procart-bg.com/product/361

http://vbox7.com/play:35190b1a26



Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: cameraman   
Дата:   07-07-15 11:50

И понеже ме намесихте в темата- аз съм човекът, който продава PX830. Кое точно е смешното в нежеланието ми да ти продам принтера за 150 лева? Освен това в обявата изрично е написано, че принтерът е нов внос и е обслужен в сервиз. Ако ви интересува- сервизът е споменат в темата по-горе. Този принтер според интернет е имал доста по-висока цена от 350 лева. Всеки вече може да си направи справка. Изобщо ми се струва, че тази тема е рай за дърдорковци. Имаш избор- магазини, сервизи, интернет пространство. Никой не е длъжен да ти продава нищо на каквато цена ти отърва на тебе. Като не ти отърва- хайде моля... другия търговец. Само да не се обиждаме кой какъв е и колко е фотографчия.[smilie25]
Фактор бил виновен, че не пишел цените, аз съм бил смешен, че съм ги пишел... Друг е смешен- тоя дето иска все да е на далавера.
А само преди два месеца Л800 беше малко под 700 кинта.



Публикацията е редактирана (07-07-15 12:12)

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: tattoos   
Дата:   08-07-15 11:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: cameraman   
Дата:   08-07-15 13:57

И последно... след като видях линка за EPSON PX830 за 510 лева не се сдържам да попитам, не е ли нормална цена 350 лева за втора употреба, след профилактично сервизиране? Впрочем , докато махнаджиите се смеят, един нов собственик печата снимки.



Публикацията е редактирана (08-07-15 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re: фотопринтер
Автор: tattoos   
Дата:   09-07-15 01:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »