Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: Chipsy   
Дата:   28-06-15 14:44


> [smilie11] дъл не гризнах здраво
> дръвцето и какво ще стане, ще го
> видим утре, ма нещо бая почвам да
> си мисля, че ЯКО СЕ ПРЕКАРАХ....


Страшно си се прецакал, пич, ходи да ти леят куршум и да ти баят, ГОЛЯМА ПРЕЦАКВАЦИЯ!!!
Станала е грешка, случват се дори и на най-добрите - Амазон, Адорама, Б&Х са ми обърквали поръчки, случва се. Действията след това определят кой магазин е добър и кой не е.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   28-06-15 14:57

В Адорама са ми обърквали поръчка,при което ми направиха 15% отстъпка и ми пратиха правилния артикул с хиляди извинения на мейла.Без да съм си искал компенсация. Една светкавица купувах.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: антивик   
Дата:   28-06-15 20:06

Срам не срам ма и аз май гризнах дръвцето от този онлайн магазин[smilie2] ....
Във вторник си правя геройски поръчка за 1 обективче и адаптерче /и за двете им пише в асортимента, че са налични/[smilie3] . В другия /павилиона/ още след поръчката последва обаждане и обяснение на ситуацията(не били налични, трябвало да чакам 1-2 месеца). Обаче тука - дръвце - цял преди обед Ни дума, Ни вопъл, Ни стон, Ни съобщение или потвърждение някакво.
Свързвам се значи аз по поща и съобщения за да бъда попитан за каква поръчка става въпрос и след като им посочвам поръчката с номера, получавам потвърждение и да чакам изпращане на следващия ден и получаване на по следващия /пращане сряда, получаване четвъртък/.
И моя милост зачаква геройски и със скрита радост, че ще получа нещо ново и ще пробвам нова техника[smile]. Чакането го изчаках, довтаса четвъртъка и къде 13,05 часа получавам пратката. Прибирам се, отварям и....https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/smiley_085322.gif
- адаптера точен, обаче обектива съвсем друг чешит/огледален/ де не ми върши работа.
Веднага се започва търсене на връзка със съответния магазин, обаче онлайна не отговаря[smilie2] , свързвам се с касата, но от тях нищо не зависело[smilie22] .... накрая от онлайна ми дига някакъв момък и ми обяснява, че колежката му в момента била в разход, да съм върнел обектива, а в понеделник работата ще се оправи[smilie3] , пробвам да подпитам с лека надежда за петъка, но ме срязва, че колежката я нямало и ....
Петъка преминава в пращане на няколко съобщения, какъв е резултата се сещате сами[smilie5] и днеска /събота/ случайно проверявам списъка с продуктите на магазина и .... [smilie10] за поръчаното обективче вместо в наличност - "Наличност: Очаквайте скоро" .... а те така - "На ти булка Спасов ден"....
Кога аджиба успя да свърши след като се води, че са в почивни дни...[smilie11] дъл не гризнах здраво дръвцето и какво ще стане, ще го видим утре, ма нещо бая почвам да си мисля, че ЯКО СЕ ПРЕКАРАХ....


Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: антивик   
Дата:   28-06-15 20:08

Чак до леене няма да се стигне, ма ще му търся колая, а другия път ще си правя по-добре сметката....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: антивик   
Дата:   01-07-15 06:42

Излезнах късметлия, след няколко дневно чакане и почти без никакви комуникации, все пак си получих поръчаното обективче.
Все пак за следващия път ще имам 1 на ум и доста по-подробно ще поровя какво, къде и как....[smilie3]
Еле па и това, че този синтезис работел само със спидито за доставки, а там па е една(поне тук де)....[smilie10] , но това е друга тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: megan   
Дата:   04-07-15 11:09

Мислих и аз нещо да поръчам от тях, но направо ги игнорирам...Чао!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: антивик   
Дата:   04-07-15 11:12

Амиии...може де се пробва, но трябват яки нерви и човек да е готов да очаква какво ли не....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: penco   
Дата:   04-07-15 19:46

Глупости на търкалета!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: webborisov   
Дата:   30-06-16 15:35

Никога, ама никога не си правете труда да поръчвате от този сайт. Никакво обслужване, да не говоря. Тези телефони са ги сложили за ей така, 20 позвънявания никой не вдига, на имйели не отговарят, така че хора просто не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: roburt48   
Дата:   30-06-16 16:48

Да си пратят малко персонала в Турция да го пообучат как се вадят мангизи от джоба на клиента [smilie5] Там и един долар да имаш ще ти го изкарат от джоба и то с финес, хиляди салтанати, и ще те накарат да се чувстваш бог !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: lamerko   
Дата:   30-06-16 16:50

Доброто обслужване и малките жестове продават. Твърде много търговци не могат да разберат тази простичка формула за успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: idivanov   
Дата:   03-07-16 23:14

Тези "ужасни истории" явно не се отнасят за варненските Синтезис и Павилион. Тук хората са любезни и отзивчиви. Лично впечатление.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »