Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна
 Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 10:02

Ей я кажете какви мъже бяхте в казармата, кой колко човека е застрелял, как се шият копчета с тел, кой си видял децата пораснали!!! https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/smiley_080745.gif


Ще погледна след няколко часа, очаквам поне 2-3 страници [smilie5]

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: Frenchev   
Дата:   10-02-15 10:04

Удачно място да се изкажа "за" връщането на казармата. Може и само 3 месеца да е, но да се върне. Точка. Не подлежи на обжалване.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: batsali   
Дата:   10-02-15 10:13

Задължително и за жените [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: Frenchev   
Дата:   10-02-15 10:15

съгласен, но да са отделно от мъжете. То иначе се губи смисъла.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: rx   
Дата:   10-02-15 10:16

С две ръце подкрепям предходните мнения, НО с едно уточнение - в този си вид, в който беше последните години това е една откровена простотия.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: Frenchev   
Дата:   10-02-15 10:16

Един момък влязъл в казармата. След 9 месеца и малко се обажда баща му:
– Мюмюне, жена ти роди.
– Какво ми роди бе тате?
- Братче.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: batsali   
Дата:   10-02-15 10:20

А какъв е смисъла?

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 10:20

Викахте ли на УВО-то?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: h_bio   
Дата:   10-02-15 10:24

В нашето поделение си имаше жени. НВУ-Велико Търново :)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   10-02-15 10:29

h_bio то вашето е пансион, не казарма :)
Я да видим колко от вас са били във вътрешни войски хъхъхъ

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 10:31

3 месец казарма значи по 600-700 лева на дрехи на човек, разходи по изхранване и никаква полза. Аз бях на 26 в казармата, офицерите ми бяха по-малки. Неграмотни висши военни ... бях най-хитрия в поделението - работех свободно с компютър, другите копаеха окопи. Полза никаква! Да бях работил като в държавната администрация за без пари и да спя в нас полза щеше да има и да спестят!

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: h_bio   
Дата:   10-02-15 10:31

Къв пансион имам над 70 караула, а и бях в Търново 3 месеца. След туй в 101-ва планинска. Вътрепни войски не бяха ли към МВР. Тука си говорим за БА, не за куки.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: kukumichin   
Дата:   10-02-15 10:38

batsali Пита какъв е смисъла, ако не си ходил ще разбереш, ако си ходил не си разбрал.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: h_bio   
Дата:   10-02-15 10:39

Между другото, кой какъв го е играл в казармата? Аз бях кашик-разузнавач.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: lamerko   
Дата:   10-02-15 10:50

Хмз... аз имах над 20 роли - имам материал като за книга. Особено като се вземе предивд времето, когато бях вътре :)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: victory13   
Дата:   10-02-15 10:55

тая тема като обектът си... абсолютно безмислена и най-загубеното време в живота на човек [smilie23] ... сега ще изпълзят "херои" с по една две нашивки, и такива без [smilie18]

пп... тва след 2 години и един месец в "редовете" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 10:55

Темите за връщане на казармата са абсурдни. Трябва да сменят военния устав, там има картинки как трябва да изглежда брада, бакембарди.. не се споменава за вежди и триъгълник. Принципно съм за задължителна трудова повинност за нещо полезно за мъже и жени. 3 месеца примерно на минимална заплата да работиш за държавата според компетенциите си. Моите впечатления от казармата са научих 2-3 песни, да марширувам, гръмнах 10-20 патрона.. а другото: изкараха окото на един юнак "за почест", 20 болни от хепатит, жестоки настинки с миокардити - уволниха няколко човека от това. Аз самия бях на 2 пъти с по 1 месец с температура 37 като ходих от болница на болница и без да разберат какво ми е непосредствено след казармата. Преди това не бях боледувал.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   10-02-15 11:28

h_bio ходил съм там пансион е хахаха аз имам 13 карула зимата през ден ... че взех теглих една майна на заместника на поделението хахаха
Аз бях на 22 в казармата след колежа ... Враня си беше тежко място за повечето ... особено тия по посолствата дето мръзнеха или се пържеха ...
Аз като син и племменик на полковници от БА съм пообиколил разни поделения ... простотията беше пълна + мизерията (Карлуково, Драгоман ..)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 11:36

След наряд като влизах в опърдяното спално бях сигурен, че бактерията убила откривателите на Тутанкамон съществува.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-15 11:40

Не се явих на повиквателна.Тъкмо завърших университета,намерих си добра работа.И фуражките ми викат "Влизай!".Аха ,ей сега веднага ще си зарежа работата, живота и жената и ще отида да изпростея и да ходя по гайдата на някой червеноврат тиквеник.Три години се гонихме,зплашваха ме с военен съд,нямало да мога да излизам извън страната (не само,че излизах няколко пъти,ами един път направо от континента излязох) дрън-дрън.И накрая взеха,че я отмениха.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: deerstalker   
Дата:   10-02-15 11:42

[smile]



Публикацията е редактирана (10-02-15 20:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-15 11:51

Половината ходихме като Швейк. Аз бях в Плевен и висшистите ни сложиха калпаци септември на 30 градуса за назидание, другите с шапки. Имаше едно хитро копеле буйстваше първия ден и му сложиха бяла риза... като в шибан филм. Не го взеха :)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: CDman   
Дата:   10-02-15 11:54

Смятах казармата за загубено време.

Ползите от нея осъзнах на много по-късен етап от живота си . [smilie7]



Публикацията е редактирана (10-02-15 11:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: krist   
Дата:   10-02-15 12:08

Аз пък бях на първото НАТО-вско учение в Граф-Игнатиево, в прес-центъра "програмирах" на Word и Photoshop, включително и оправях някои снимки на репортера от военния вестник. За капак ме интервюираха като "професионален" военен по темата има ли нужда България да влезе в НАТО, тъй като нашите професионални военни не можели да вържат две изречения[smilie8] .


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за казармата
Автор: EvaJor   
Дата:   10-02-15 12:19

Не съм мъж, ама като майка на момче.....по-голяма глупост от тази публикация например, рядко съм срещала в родното уеб пространство:

текст


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »