Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Почина Желю Желев
Автор: falcon   
Дата:   30-01-15 09:56

Спорна личност, но със своите заслуги за установяване на демокрацията. Мир на праха му!
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/pochina-zheliu-zhelev-6030889


 Re: Почина Желю Желев
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   30-01-15 10:01

Лека му пръст.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: dimidumi   
Дата:   30-01-15 10:49

Мир на праха му! [beer]
 Re: Почина Желю Желев
Автор: джъмбо   
Дата:   30-01-15 13:40

комунист, агент на ДС и човека съсипал първото демократично правителство след 89 та... няма прошка за такива!
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: джъмбо   
Дата:   30-01-15 13:45

изживял съм това време и си заставам зад думите защото го помня и ако не бе тая л@@@щина дето направи сега може би щяхме да сме по-добре!!!
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 13:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: джъмбо   
Дата:   30-01-15 13:50

кой направи боянски ливади? кой назначи беров и с това разчисти пътя на виденов??? плитък ви е акъла нещо... ама аз помня какво започна 92 ра и до къде стигнахме 97 ма... [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 13:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: ioana-foto   
Дата:   30-01-15 14:00

Абе свикнали сме все некой да ни " оправя " , чакаме месията да дойде . Желев не ни е виновен , и той слугуваше както всички. Единен народ никой не може да победи , а стадо овце всеки който поиска и има 1 грам кураж.
Мисля майка България отдавна е в менопауза , прегорела е и не ражда вече достойни синове.
Влизам по руски форуми и гледам как ни се подиграват , и с право , само чета че ме е срам да пиша и да кажа от къде сам.
Там пишат много българи, искат помощ от Русия , знаете ли какво казват онези , сами да си помогнем ! Не мразя руснаците , мразя нашите скотове които ни управляват вече толкова години безнаказано , мразя и себе си за това че не ми стиска да извадя оръжие !

А за Желю , мир на праха му , толкова си можеше човека,толкова и направи , типичен сънародник и нищо повече.



Публикацията е редактирана (30-01-15 14:02)
 Re: Почина Желю Желев
Автор: джъмбо   
Дата:   30-01-15 14:01

заставм си зад думите защото са верни от моята камбанария и това какво съм преживял и загубил... всеки е свободен сам да изрази своето мнение
тук няма специалисти, тук има исторически факти и желев (нарочно с малка буква) даде магистралата на дпс (доган) и бкп (луканов на който му видяха сметката) да съсипят България
АМИН ЗА БЪЛГАРИЯ но не и за гробарите и
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 14:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: falcon   
Дата:   30-01-15 14:05

Така е, просто сбърка в преценката си, затова и казах противоречива личност.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: джъмбо   
Дата:   30-01-15 14:06

агентите на ДС са винаги в един кюп те са народни предатели са собствени облаги съсипали живота не на един и двама инакомислещи
после лесно по заповед на партията ставаш дисидент... за да спасиш партията и още повече да съсипеш
 Re: Почина Желю Желев
Автор: nyamago   
Дата:   30-01-15 14:08

Съгласен съм с @fraction за нуждата от такт в такива моменти, иначе уводният пост започва със 'спорна личност' - но не призовава към спорове за нея тук и днес.

Иначе личното ми мнение е, че на никоя единична фигура - нито на още по-спорния Бай Тошо, нито дори на безспорните Хитлер и Сталин - не е редно да се приписват еднолично всички беди на цели народи (нито всичките им блаженства, ако ги имат). Всеки от тях е имал обкръжение от съратници, още по-голямо обкръжение от послушници, а понякога (винаги?) и кукловоди. Изобщо историята и живота са по-сложни, отколкото ни се иска да си ги представяме.

Мир!
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 14:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: nsirakov   
Дата:   30-01-15 14:15

Много фотографска тема....[smilie23]
 Re: Почина Желю Желев
Автор: icikonti   
Дата:   30-01-15 14:39

За пръв път да се съглася с Джъмбо.
Прошка за такива НЕ![smilie23]



Публикацията е редактирана (30-01-15 14:40)
 Re: Почина Желю Желев
Автор: h_bio   
Дата:   30-01-15 14:49

ЗА умрял или добро или нищо! Лека му пръст и бог да го прости!
Беше добър човек, демократ и президент.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: tuizzl   
Дата:   30-01-15 15:44

Подкрепям думите на "Джъмбо".
Точно тогава ДПС се намърда във властта за съжаление.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: sherbit   
Дата:   30-01-15 15:45

Желев е виновен, че не можахте да станете сватбжени фотографи по време на соца?!
 Re: Почина Желю Желев
Автор: dimidumi   
Дата:   30-01-15 15:47

Съгласявам се с горенаписаното от Джъмбо, преживял съм го този период и ми е още ясен спомена ...ама за умрял или добро или нищо!...от мен нищо...[beer]
 Re: Почина Желю Желев
Автор: fraction   
Дата:   30-01-15 15:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: h_bio   
Дата:   30-01-15 15:50

Да си благороден в нашата политика явно е грях. Желев направи определени компромиси, защото не предполгаше, че си има работа с хора, които не заслужават компромоси. Сега плюете по него, правейки услига на тези, които злоупотребиха с добрата му воля.


В политиката ДПС влезе не заради Желев, а заради електоралната подкрепа, която получи и продължава да получава. Всичко друго е ала бала. Никой не спира другите партии да се борят за електората на ДПС, ама не се борят.
 Re: Почина Желю Желев
Автор: quazimodo   
Дата:   30-01-15 15:51

Мир на праха му!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.