Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: juslen   
Дата:   30-01-15 11:02

mitku защо трябва да отвинтваме винтчета и да разкачаме кабеляци като маймуни( отделно, че замисъла е да се отваря само в сервиз) когато хорат са го направили простичко и културно-сваляш капачето, махаш батерийката-слагаш нова-затваряш капачето за 5 секунди [smilie5]

Защо да сме маймуни като може да сме хора е въпроса [smilie5] Извода-не си купувайте телефони правени за маймуни [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: Daniel_P   
Дата:   30-01-15 11:06

От година и половина всеки ден точа по 2 батерии защото използвам много телефона и капака ми не е мръднал пък и да мръдне след още 2г употреба, ще купя нов които струва скромна сума!Така че смяната за 30 сек въобще не ме притеснява нито рискувам да го оставям някаде да се зарежда, а ти си носи power bank :) На работа по цялден само чувам някой да има зарядно за Iphone?

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: juslen   
Дата:   30-01-15 11:17

Капаците вече ги правят от мека и гъвкава пластмаса, неслучайно във всяко ревю на телефон ги огъват умишлено но това се прави точно за да не се чупят и цялата процедура е елементарна а ако вземе да пипне майсторан да отваря Айфона не се знае какви ще ги свърши и дали Айфон изобщо ще запали отново [smilie5]

Note 4-чудесно качество за телефон дето е всеки ден с теб


http://s020.radikal.ru/i700/1501/b8/5cca716ef4a3.jpg





Публикацията е редактирана (30-01-15 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: georgioiv   
Дата:   30-01-15 11:27

CaracolStudio [smilie24]

Ето и снимка с моя Самсунг, в началото грешно написах 4, всъщност е ноут 3



http://lenses-bg.com/forum/download/file.php?id=873&mode=view/20150130_092017.jpg





Публикацията е редактирана (30-01-15 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: georgioiv   
Дата:   30-01-15 11:33

Стига с тия батерии, вие български нали четете - спорове само за снимки и камери на тия две марки.

Всички които продължат да пишат глупости ще ги блокирам.

Ще отворят хората форума да гледат снимки и ще четат как единия не знаел, че се продават външни батерии, с които можеш спокойно да заредиш своята батерия два пъти, а другия не знае как да смени за 5 мин. батерия на айфон... Като не знаете - има си специализирани форуми. Батерия на Айфон 5 се сменя за 2 минути, аман от чукчи.

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: ioana-foto   
Дата:   30-01-15 11:34

mitku. явно не схващаш това което исках да кажа... я ми обясни как ще разбереш че на шит-фона му се е надула батерията ? Ще го разбереш чак когато пръсне дисплея или се разпори от вътрешното налягане.
А отностно сменянето , 99.99% от потребителите едва ли ще могат да си сменят сами батерията на шит-фона , по тая логика с 1 отвертка, малко тех. познания ти и екрана може да си смениш, говорителите...абе направо отваряш сервиз , пък аз на самсунга без отвертки,без тех. познания ,с помоща на 1 нокът и минимално усилие свалам капака и сменям батерията. "
Би ли "еУементарно" (що за речник) ми[smile] обясни поне 1 предимство на iphone 6 примерно пред Note 4 ?


Daniel_P правя същото с моя Note , аз батерии на зарядно рядко зареждам, разцъквам и като падне сменям, понякога нямам време и удобство да зареждам тъй че за мен сменяемата батерия е

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung
Автор: sayman   
Дата:   30-01-15 11:38

Ай стига бучахте! Пускайте снимки [shtrak]

Galaxy S4

http://i.minus.com/im9PuUawkN3hs.jpg



На всички е ясно, че iPhone е качествен като изработка телефон и има стабилна система. Само че качествени телефони вече колкото щеш, а стабилноста на системата е за сметка на орязаните екстри. Често връзвам апарата с телефона през NFC на места където няма WiFi. На другия апарат непрекъснато ползвам управлението през IR. Непрекъснато прехвърлям и снимки от апаратите на телефоните или таблетите и оттам препращам с NFS или OTG или Bluetooth към други устройства ... е всички тези екстри ги няма на iPhone щото Aple ги е страх да не им се заразят устройствата от некой джепег ... пък после системата била стабилна.
Ами точно заради прекаленото многото ограничения на тая система аз лично не я ползвам.
Свят шарен, за всеки влак пътници, но аз предпочитам свободата пред някой вирус (въпреки, че за толкоз години ни един не съм барнал).
[beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (30-01-15 11:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: georgioiv   
Дата:   30-01-15 11:48

Samsung Note 3


http://lenses-bg.com/forum/download/file.php?id=875&mode=view/2014-05-01%2012.46.39.jpg




http://lenses-bg.com/forum/download/file.php?id=876&mode=view/2014-08-09%2016.31.37.jpg





Публикацията е редактирана (30-01-15 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: Daniel_P   
Дата:   30-01-15 12:26

Ок преключваме с споровете все пак всеки сам решава какво му харесва и как да си похарчи парите! А както казаха по горе възможностите на камерите са сходни и добри!
Ето ето два кадъра с Samsung Galaxy S4

тук

тук



Публикацията е редактирана (30-01-15 12:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: georgioiv   
Дата:   30-01-15 14:56

Daniel_P - снимките са микроскопични, не се виждат добре

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: victory13   
Дата:   30-01-15 15:09

има по-голям размер по-долу [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: Daniel_P   
Дата:   30-01-15 16:47

Gorbi - от доло има full size и цък :) [beer] Не съм на ясно особено как мога да ги кача в по голям размер в темата!:D



Публикацията е редактирана (30-01-15 16:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: Lycan   
Дата:   31-01-15 02:37

както някой вече спомена, рендера е от значение












Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: victory13   
Дата:   31-01-15 03:05

@HTML, iOrigin, а [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Apple vs. Samsung в снимки
Автор: Lycan   
Дата:   31-01-15 03:52

ориджин ориджин
6+, виж екзифът тук таме

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »