Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 00:29

Здравейте, казвам се Емилия и съм на 20 години. В момента живея в Велико Търново. Предлагам услугите си като фотомодел, ако сте заинтересовани и тъсите повече информация моля пишете ми на лично. ☺️☺️☺️
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 16:49


http://media.snimka.bg/s1/4140/034523910.jpg



http://media.snimka.bg/s1/4140/034523911.jpg



http://media.snimka.bg/s1/4140/034523912.jpg




Публикацията е редактирана (16-12-14 01:34)
 Re: Фотомодел
Автор: iasen2   
Дата:   14-12-14 17:31

Много красива и стилна!
Препоръчвам ти да си направиш профил в сайтове, които са за модели . например http://www.modelmayhem.com
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 19:54

Благодаря много :))
 Re: Фотомодел
Автор: marrio31   
Дата:   14-12-14 20:16

За съжаление само красива...не стига,трябва да си е професионалист модела,много по-лесно е за фотографа [cool] и разни от сорта..ама сега е студено или сега е рано и не мога,или сега не ми се плаче.



Публикацията е редактирана (14-12-14 20:31)
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 20:55

така е, но смятам, че до сега съм се справяла добре и все пак се тръгва от някъде
 Re: Фотомодел
Автор: marrio31   
Дата:   14-12-14 21:07

Пожелавам ти успех! В Бълария е трудно...
 Re: Фотомодел
Автор: asahi   
Дата:   14-12-14 21:26

Хубавка си. Виж изкарай някой курс да се поошлайфаш и дано попаднеш на свестни фотографи. В очите ми приличаш на една Венета от Габрово. Да не ти е рода?
 Re: Фотомодел
Автор: deerstalker   
Дата:   14-12-14 21:38

[smilie5] да вдигна темата [smilie3]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 22:08

Не ми е рода, но съм от Габрово
 Re: Фотомодел
Автор: eXecuteR   
Дата:   15-12-14 23:07

просто най-красивото момиче което съм виждал !!! уникална във всичките значения на думата!
 Re: Фотомодел
Автор: realnoncho   
Дата:   15-12-14 23:19

И си направи нова регистрация за това, съмнителна работа... [smilie5]

Аз не виждам от снимките да личат някакви особени качества на фотомодел, нека първо засили портфолиото си.
 Re: Фотомодел
Автор: sathv   
Дата:   16-12-14 01:09

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 01:35

Ами благодаря ти. :))
 Re: Фотомодел
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-12-14 02:01

"Първо на зъболекар, после да засилва портфолиото си"

Това е супер цървулско изказване !!
Начи, тя зъбите може още утре да си ги оправи,обаче ти ще си останеш вечно прост!
 Re: Фотомодел
Автор: hotsnail   
Дата:   16-12-14 02:08

Последните няколко поста преди fast-a определено прекрачват нирмите на нормална дискусия и отиват към чиста простащина и заяждане.

Бих посъветвал авторката да игнорира тъпизмите относно заложбите и денталното здраве. Видно пишещите сами не се отличават с особени интелектуални заложби и вероятно се характеризират с разклатено ментално здраве.

Късмет на модела има и някои идеи дето ми звучат смислено, макар че нямам никаква идея от кариерно развитие като фотомодел. В града ти знам че има добри фотографи. Пък и някой от пишещите като Ясен не живеят толкова далеко. Мога да пожелая успешна съвместна работа.
 Re: Фотомодел
Автор: iioorrddaann   
Дата:   16-12-14 02:36

Скоро чух интересна мисъл:
Защо в България не можеш да правиш секс на обществено място?


Защото всеки дава акъл!
И тук така, поне да беше полезен. [smile]
--------
Та така, браво на модела! Всяко начало е трудно, но за съжаление нищо не е почнало без начало. Това е правилният начин. Успех за напред! [shtrak]

ХА! И един съвет от мен: Търси и гледай в световно пространство(интернет) за уроци и мурафети. Във всяко нещо си има тънкости и е много по- добре, ако ги прочетеш някъде предварително. [smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 13:00

Благодаря за хубавите думи и насърчението !!
 Re: Фотомодел
Автор: fraction   
Дата:   16-12-14 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-12-14 14:03

Истина е, че снимките на са съвършенството, което може да има в едно представяне. Но пък много от пишещите забравят, че това е форум аз любителска фотография и точно тук е мястото за въпроси и мнения, които биха изглеждали абсурдни в професионелен такъв.

Имал съм удоволствието да работя с модели, които никак, ама никак не изглеждат такива на улицата. Всеки, който снима в жанра знае, че си има техники, способи и прочее методики за получаване на желаната визия. Нямало е кой да кажа на младата дама кое и как да се направи. Сигурен съм, че при подходящ фотограф може да получи много хубави фотоси...

Тук се появяват няколко нарисувани модели, заради които ме е страх да отворя и папката с пейзажи, защото може и там да ги видя. Да, ама аз емоция не получавам от тях, а фотографията е емоция.
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 17:39

[smile] [smile]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   16-12-14 17:47

Очаквам снимки на мацето във форума [smile].

 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-12-14 18:17

Логично е даже.
Само да добавя - винаги съм снимал и ще продължавам да снимам само непрофесионални модели. Много по-естествено излъчване имат и правят това, което фотографа иска от тях, или поне се опитват да го направят.

Поздрави на пейзажистите и на макро-снимащите ... [shtrak]
 Re: Фотомодел
Автор: goldstar   
Дата:   16-12-14 18:49

AndreyIst [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 20:59

[smilie24] [smilie24]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.