Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Черен петък за фотографите
Автор: sakuraki   
Дата:   27-11-14 19:06

Колеги, здравейте! Имате ли представа дали павилион или синтезиса ще пускат разпродажби,че emag нещо не вдъхва доверие, пък и няма голям избор на тела. Другия вариант е нещо отвъд океана да взема.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sathv   
Дата:   27-11-14 19:18

Emag не вдъхвал доверие? Щото павильона и синтезиса внасят стоките от луната. И понеже са много добри търговци, а не обикновени лапачи утре промоции няма да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: джъмбо   
Дата:   27-11-14 19:18

я да видим... срещу хелуина и цветивълентина вой до небето, че били американска гнъс... ма за утрешният църен петък анатеми за тез търговци дето няма да участвЪт ;))))))))

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sakuraki   
Дата:   27-11-14 19:23

Имам вземане-даване с емаг и не искам да поглеждам изобщо там + това както казах нямат голям избор на фотоапарати

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: pmartinov   
Дата:   27-11-14 19:25

Я раздуй похватите на Емаг точно срещу черния петък може да спасиш доста хора от удавяне!

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sakuraki   
Дата:   27-11-14 19:32

Ами от миналия черен петък мога да дам поне 5 примера с проблемна техника, която беше отказано да бъде поправена, защото "не влизало в гаранцията" или "проблема е бил от нас". Купиха си телефон от там на 2рия ден телефона не спираше да се рестартира и да губи обхват, монитор с разбито гнездо, готварска печка, която започна да пуши на 3тата седмица и т.н. Имаше и доволни разбира се

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: pmartinov   
Дата:   27-11-14 19:35

Ясно,достатъчно,благодаря !

Явно промоцията е на принципа за да спечелят едни трябва да загубят други...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: PieroBG   
Дата:   27-11-14 19:50

Варианта всички да са доволни е трудно постижим, почти граничи с фикцията за нашите географски ширини. Да не забравяме, че хитър Петър е почти национален герой.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: imitev   
Дата:   27-11-14 19:50


В емаг може да върнеш стоката до 15 дни без да се обясняваш...

Емаг препродават стоки. Те са само лицето...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sakuraki   
Дата:   27-11-14 19:57

Мда разправяй се с тях, че телефона се рестартирал и губи обхват, но според тях нямало проблем, а за печката каква дандания беше, но пак казвам имаше и доволни.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: imitev   
Дата:   27-11-14 20:24


Аз си бях купил някакъв таблет. Не ме изкефи и след седмица го върнах.

Питаха ме защо - не ми харесва. И ми върнаха парите...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-11-14 20:30

Емаг дават странни фактури от Румъния и счетитата отказват да ги признават, а отделно поръчаните стоки от черния петък дойдоха след 2 седмици.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sakuraki   
Дата:   27-11-14 20:31

били са на кеф [smilie18] . Иначе единственото смислено тяло виждам никон д7000, което може да му падне цената малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: juslen   
Дата:   27-11-14 20:59

Aз пък от миналия Черен петък в emag останах много доволен, Xperia Z и Ipad mini взех много тънко и досега си работят отлично. Доставиха ги бързо, може пък да съм извадил късмет [smile] Утре пак ще атакувам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: deerstalker   
Дата:   27-11-14 21:03

Имат интересни предложения, който в момента са с прекалено завишени крайни цени. И при условие, че emag имат доста продадени артикули, който след това са проблемни - се обезсмисля поне за мен ядосването с този търговец. Телефон, който при тях е 700, а във Варна, в магазин е 525 лева. Обектив струващ при тях 700 лева, а при наши търговци е 575 лева. Всичко това говори предостатъчно за emag.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: yakumo   
Дата:   27-11-14 21:07

Идеята на черния петък е да се пазарува, не да се мисли; най-добре да се пазарува без да се мисли.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: Twingo   
Дата:   28-11-14 00:36

Някой спомня ли си миналата година към колко часа пратиха брошурите?

Edit: Намерих я. http://s1.emagst.net/layout/bg/newsletter/2014_11_28_NL_BG_Black_Friday_Products/



Публикацията е редактирана (28-11-14 00:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: rapesco   
Дата:   28-11-14 08:43

Нищо интересно не ми грабна погледа. Тази година Черния Петък в ЕМАГ е на ниво формалност. Щом към този момент повечето обяви стоят или хората нямат средства или има много неудовлетворени клиенти откъм сервиз.
Миналата година си взех две неща. И двете ги скопосаха децата. Таблета (румънска марка Allview, произведен в Китай) два пъти летя по метър и нещо към пода и един харддиск, на който кабела висеше от секцията и малкото реши да види какво има от другата му страна та пък падна от два метра и си работят безупречно. Ама явно съм имал късмет.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: murrey   
Дата:   28-11-14 09:06

Този петък завърши преди да е започнал... Гледам преобладаващо "Разпродаден"...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: джъмбо   
Дата:   28-11-14 09:10

то е най-лесно да избримчиш 80% отстъпка и веднага с това табела разпродадено... отделни мяташ няколко хилядарки за реклама и по този начин се оказва, че си адски вървежен...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: burningice   
Дата:   28-11-14 09:17

Този път, "черния петък" е по-скоро сив (16%). [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: hotsnail   
Дата:   28-11-14 09:48

Черен Петък означава деня в годината на който търговците минават на печалба. Един вид оборота им стига да си покрият разходите и от тук насетне правят пари до нова година.

В тоя смисъл черен Петък за фотографите би трябвало да е подобен ден в който сватбения или моден фотограф си е покрил годишните разходи и почва да печели малко.

А промоции в синтеза и павилиона има достатъчно и в други дни. Нали има дни на феновете на марките и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: tweeg   
Дата:   28-11-14 09:59

Аз не издържах на изкушението 18-140 за 499 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: Нели   
Дата:   28-11-14 10:19

emag не са българска фирма, и затова не са длъжни да спазват българските закони.
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=5597


Нарочно са си избрали домейн .bg за да заблуждават хората, че са българска фирма; служителката на телефона също говори на български, сайтът е изцяло на български, пишат в рекламата си "3 500 000 българи ни посетиха"... всичко това с цел да се подведат хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: metodiev_martin   
Дата:   28-11-14 10:30

Уникални са им намаленията на емаг

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/klz1417163286j.JPG


И сега въпросният е намален с цели 56%, и от "РЕДОВНАТА" му цена от 729лв е намален на ултра-космическата от 319лв.
Така реално повечето неща са намалени с по 10-15%...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »