Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Кличко или Кобрата ???
Автор: performar   
Дата:   15-11-14 18:09

Моля споделете мнение за мача тази вечер.

От мое име пожелавам успех на нашето момче ,дано го победи с нокаут за да няма съдийска подкрепа за Кличко .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: peter_m   
Дата:   15-11-14 18:16

Боксът (на това ниво) е най-уреденият спорт. Прочетох един коментар (не е мой) в който се казваше, че Кобрата ще победи само ако организаторите са решили че реванша (който е по договор) ще генерира повече приходи.

Стискам палци на нашето "момче"



Публикацията е редактирана (15-11-14 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: myphotos   
Дата:   15-11-14 18:39

Без или с победа Кубрат е номер 1, само трябва да издържи до края. Успех Кобра [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: шдфдшд   
Дата:   15-11-14 18:41

...и аз му стискам , ама нещо не ми е спокойно....[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Raffito   
Дата:   15-11-14 19:00

Кличко е по-висок и с по-дьлги рьце [smilie11]
Пулев е по-як и по-набит.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: asahi   
Дата:   15-11-14 19:22

Kличко ще падне от по-високо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: MauMyHa   
Дата:   15-11-14 19:25

5-6 рунд Кличко ще бъде в нокаут [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-11-14 19:33

Сърцето за Кубрат ,разума за Кличко.

На мен ми е достатъчно да знам ,че не сме аутсайдери никак даже.
Това ми дава надежда ,че можем да победим или поне да се представим достойно.

Каквото и да стане това вече е постижение за България и Кубрат само по себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-11-14 19:54

Кубрат има много по-голям стимул да победи, сигурен съм, че ще се представи достойно и се надявам на победа! Това което ме дразни в Кличко е че отказва допинг проба и не знам до колко е вярно това с ръкавиците, но би било спортменско да даде чифт от същите на Кубрат, с които той да се качи на ринга.
Въпреки всичко желая успех на Кобрата - ще е страхотно, ако Кличко отпадне с нокаут [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: шдфдшд   
Дата:   15-11-14 20:06

.."страхотно" е малко да се каже...вулкан ще избухне!...като 94та...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Raffito   
Дата:   15-11-14 20:54

Преди малко по BTV чух ,че независимо от това дали Пулев ще бие или падне ...ще получи едва 20% от 7милиона и нещо.
80 % взима Кличко. ГОЛЯМА СПРАВЕДЛИВОСТ-няма що.[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-11-14 20:58

Това е справедливо в предвид ,че Кличко е 10 години непобедим.

Относно допинг контрола вече си е чиста проба неравенство ,което всъщност е нещото към ,което трябва да се насочим.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: MauMyHa   
Дата:   15-11-14 21:02

кви феноменални кадри бих направи ако съм там[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: landstar   
Дата:   15-11-14 22:03

Обективно или патриотично да отговаряме?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   15-11-14 22:05

Обективно шансовете на Пулев са минимални...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: tvk75   
Дата:   15-11-14 22:06

на мен лично ми е все тая кой


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   15-11-14 22:17

Стискаме палци нашия да му тегли един хубав бой.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: caspin   
Дата:   15-11-14 23:05

дано ти стигнат силите.Огън Кубрат[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: gbdesign   
Дата:   15-11-14 23:36

Единственото смислено писание по темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: chepkata   
Дата:   16-11-14 00:30

За съжаление не успя!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   16-11-14 00:31

Еми това е положението... Вижте лицата на Кличко и на Пулев и то си става ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: toc   
Дата:   16-11-14 00:35

Нивата им просто са различни..., чудя се как изобщо си е помислил, че може да го победи...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: deerstalker   
Дата:   16-11-14 00:35

Класа.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ioana-foto   
Дата:   16-11-14 00:39

На В.Кличко му трябва един Майк Тайсън на младини , но това никога няма да се случи. В тази форма може да държи титлите поне още 10 години. Кличко е променил и маниера си на игра, атакува мълниеностно . Пулев на се движеше и беше обречен още в началото, трябваше да влиза отдолу и да търси близък бой, а той се опита да надиграе Кличко в неговата игра от дистанция

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 00:43

Кличко много бърз,силен и коварен с лявата ръка .Невероятно бърз за най-тежката категория.

Пулев бавен,тромав .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   16-11-14 00:46

Като се обърне колата пътища ново. Кобрата е голям!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   16-11-14 00:47

То още от първия рунд се видя каква ще е ...


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: GOSPODIN   
Дата:   16-11-14 00:47

Разлика, като между форума и 35фото.ру [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: landstar   
Дата:   16-11-14 00:55

Поне сме самокритични.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: guciguci   
Дата:   16-11-14 00:57

Продължаваме напред....

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-14 00:59

Браво на Кубрат. След двата нокдауна в първия рунд, да издаяни почти до края на петия, си е героизъм. За Кличко няма какво да говорим - класата си личи.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 01:25

Баси левия!Нашият падна тактически,трябваше да е повече офанзивен,а разчиташе повече на издръжливостта си за по-дълга игра.Разлика в класите има,но не е чак толкова драстична.Просто липса на опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: performar   
Дата:   16-11-14 01:27

Браво на нашето момче държа се мъжката въпреки загубара, Кобрата вече е в световната боксова история.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: 5co   
Дата:   16-11-14 01:29

Винаги има по-голямо и по-добро.
Качественият човек цени, уважава и подкрепя своите.
Могат да заслужават уважение и без да са на върха.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 01:29

И друг път да му е обица на ухото,да не дрънка толкова много преди подобни мачове!Верно маркетинг,ама после срам.Трай си,ако вземеш, тогава дрънкай. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   16-11-14 01:32

Адреналина му дойде в повече по време на интервюто.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: M_D   
Дата:   16-11-14 01:40

Ял бой - нормално и очаквано. Жив и здрав, от загубите най-много се научава.
По-неприятно е срамното поведение и на състезателя, и на публиката ни. Доста залци има да изядат, докато се научат на уважение към противника.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: шдфдшд   
Дата:   16-11-14 01:42

...гардът му беше ниско през цялото време...разчиташе на рефлекс...и аз мисля , че беше превъзбуден...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   16-11-14 01:43

Мисля, че Кубрат не беше готов за този мач. Два нокдауна още в първия рунд са си доста. После имаше и трети нокдаун. Не говоря за силова подготовка, а за тактика и подценяване на противника. Формално съдията можеше да прекрати мача заради трите нокдауна. А опитният Кличко след всяко по-тежко попадение го блъскаше с две ръце. Така успя да постигне трите нокдауна. Но нокаутът си беше съкрушителен. Ще му е за урок на Кубрат, надявам се. Все пак това е първата му загуба, да не забравяме това.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 02:01

Тежка загуба за Пулев. Еуфорията се сблъска с реалноста.
Това е един велик момент за Българския спорт.

Технически яде много бой тва е...мъжки не мъжки...много прости и недопустими грешки може би дължащи се на тежките удари в първия рунд и прекалената еуфория и неопитност.

В тежка категория един удар рашава мач. А да допуснеш толкова чисти удари от Кличко е меко казано недопустимо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ve_sselin   
Дата:   16-11-14 03:58

Това е първа загуба на Кубрат. Нищо кой знае какво не е станало! Това е просто опит. Изгледайте 3те пъти когато Кличко е губил и колко бой е изял, бих казал доста повече от Кобрата днес. Не мисля че можеш да станеш истински шампион без да си опитал вкуса на загубата преди това. Гордея се с Кубрат и му желая успех занапред!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: EvaJor   
Дата:   16-11-14 06:38

gbdesign, [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: e-mil   
Дата:   16-11-14 09:04

gbdesign [smilie23]

В статията на Андреев има една-единствена смислена идея - това, че не мога да си присвоя гордост от успехите на някой българин, след като нямам никакъв принос към тях.
Останалото за съжаление е буламач, особено глупостите за "мускулното натрупване" и "грубата сила". Можеше да минат, ако ставаше дума за щанги, ама в бокса тези неща изобщо не са важни. И това е казвано много пъти от състезатели и треньори. Дори да не е фен, то поне малко е трябвало да се запознае с материята за която пише.

Тъпото е, че все по-често се срещат статии в уважавани издания (не само в Дойче Веле), където много от коментарите са по-смислени от текста на автора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: IDA   
Дата:   16-11-14 09:13

За сметка на това, видяхте ли как се представиха българските дечица на детската Евровизия в Малта?

Поклон пред Крисия, Ибрахим, Хасан, музикалните им педагози и музикантите от Куку бенд! Невероятен успех за България!!!

Личното ми мнение е, че нашите деца напълно заслужаваха първото място. Песента им беше изпипана до перфекционизъм във всяко едно отношение. Докато италианчето, спечелило наградата, въпреки забележителния си глас, не пееше, а буквално се дереше на сцената.

Що се отнася до българския спорт, той отдавна предаде Богу дух - още когато помириса големите пари. Жалко, наистина, за някогашните ни големи спортни таланти, които прославиха България по света.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: scaramouche   
Дата:   16-11-14 09:24

e-mil

Най-забавното в статийката е , че българо-германски журналист оплюва българо-германски боксьор.А за българската редакция в Дойче Веле, коментарът задължително трябва да бъде спестен.
За мача - по реакциите на двамата преди началото му си мисля, че нашия прегоря и не беше концентриран, за разлика от противника си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: georgivelev   
Дата:   16-11-14 09:39

Докато италианчето, спечелило наградата, въпреки забележителния си глас, не пееше, а буквално се дереше на сцената.

Отново националния ни комплексизъм. Дерял се на сцената. Италиянеца, арменчетата и нашите бяха най-добрите във вечерта и заслужено заеха първите три места. Други дечица получиха сценична треска и не можаха да покажат най-доброто от себе си. Трети пък се опитаха да впечатлят с къси поли, крака, дупе - съвсем неуместна хореография за такова издание. Кичозните костюми на други. Има много какво да се коментира. На мен пък ми направи впечатление, че миналогодишната победителка бледнееше пред повечето от тазгодишните изпълнения.

Никак не харесвам Слави Трифонов. От чалга-фюрер, сега се опитва да пробие чрез деца. Това е нещо като Николай Бареков, до вчера бях десен, от днес съм ляв. А от по-вдругиден - пак с Бойко. Простата истина е, че в България само Слави Трифонов има достатъчно добра база, за да произведе нещо по-значимо, и затова дечицата припкат да пеят при него. Защо не откриха Крисия в някое друго предаване, примерно, България търси талант?

Не ще и дума съмнение, че догодина чичо Славчо пак ще подготвя дечица за евровизията и няма лошо - човекът си е намерил начин да си печели парите - прави го. Пряк свидетел съм, как в други държави на децата-изпълнители им се подлива вода по най-грозния начин, в България няма чак такава конкуренция. Но няма и пазар.

Надявам се Крисия да намери своята певческа реализация на запад, ако иска с това да се занимава. Да си певачка на Слави Трифонов не е бог знае какъв престиж.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: EvaJor   
Дата:   16-11-14 10:13

e-mil, това е така още от времето на гладиаторите насам:
"Но откъдето и да го погледнеш, всъщност става дума за насилие. Насилие, което се легитимира и насърчава от рекламодатели, спонсори, политици, медии и огромна публика и в крайна сметка тежко развращава особено по-младите зрители"...Източник: същата статия.

Пропуснал е само да добави, че насилието е факторообразуваща на властта... А си мислим, че човекът еволюира....

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Bumerang   
Дата:   16-11-14 10:32

Дълги ръце ,по стегнато и мускулесто тяло,височина,сила.Това са предимствата на Кличко.Пулев никога няма да може да го бие .Ама НИКОГА.Пък и Андреа не му помага много много[smilie7] :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 11:07

Ти си моя победител !

Андреа

Колко е умствения багаж на един мъж най-лесно се разбира като видите заниманията на приятелката му.

Никой не може да прескочи себе си ...


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: EvaJor   
Дата:   16-11-14 11:24

"Ти си моят победител"...естествено, 1,4 млн долара са си добри пари по целия свят [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   16-11-14 11:33

Кобрата говори повече от колкото трябва след загубата,но той расте като характер. Като яде бой на олимпиадата такива глупости говореше след ринга, но израстна. Боя изгражда както се казва [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 11:40

мен ми е чак гадно как Пулев беше премазан... мисля, че чисто психологически нашия не беше адекватен. да подцениш противник като Кличко води само то такъв резултат, пълно пребиване.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Slivenski   
Дата:   16-11-14 12:24

Аз също много исках Кубрат да победи, но снощи оня просто го направи смешен. Три пъти го повали за пет рунда - като на шега. Накрая нашият беше буквално със сменена физиономия, а Кличко дори не се беше изпотил много... Тъжно. Кубрат наистина приказва повече, отколкото трябва, и така създаде някаква илюзия за себе си, че може да бие в този мач.

[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Slivenski   
Дата:   16-11-14 12:30

Може би наистина трябваше да влезе силно за бърз нокаут - и каквото стане, а не да се надиграва с Кличко. Кубрат успя да му вкара няколко удара и се видя, че и оня може да омекне. Но нашият просто не посмя да рискува докрай.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: tuizzl   
Дата:   16-11-14 12:47

Кобрата трябваше още няколко годинки да се боксира в тежка категория за да натрупа опит. Видя се, че Кличко е класи над него. Първи рунд два нокдауна. Изгледах последните мачове на Кличко, няма толкова бързи нокдауни и край на мача в 5-ти рунд.



пс. България е страната с най-много медали за "достойно представяне". До кога?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 12:53

достойно е да загубиш по точки. това си беше жалко предатавяне, да те бият като тупан и да говориш за мафия...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 12:57

След два тежки удара първия рунд Пулев не беше Пулев.
Мача се реши още тогава. След това и двамата играеха за нокаут. Видя се ,че мача няма да се проточва. Кличко също неше инструктиран да търси нокаут понеже Пулев беше слаб но агресивен.
Резултата е на лице.

За всички като Мартинов ,които хейтват Кубрат мога да им кажа ,че тва е първия в историята ситгащ до мач за световна титла. И то само за 5 години. От тук нататък Пулев ще става само по-добър.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-14 13:00

Професионалният бокс е част от шоубизнеса, като кеча, мма въобще "Хляб и зрелища". Всички приказки, пози простотии и шарении са част от сценария. Няма приказки повече от колкото трябва, всичко е премерено от специалистите по рекламата, а и в края на краищата, ако казваше че ще падне, щеше ли да гледаш?
В първия и в четвъртия рунд, Кубрат имаше възможност да нокаутира Кличко, не знам притесни се да го довърши ли или сценарият е бил такъв. Като цяло обаче през целия мач Кличко беше по-спокоен, по-бърз, по-техничен и по-уверен. Пак казвам браво на Кобрата, не всеки излиза срещу Кличко, не всеки се изправя и продължава да се бори след три нокдауна в тежката категория.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 13:00

дано не се пречупи и откаже! определено има потенциал, но има още много път да извърви, че и да се научи да говори по-малко. втори мач с кличко определено няма да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: e-mil   
Дата:   16-11-14 13:04

Автор: EvaJor
Дата: 16-11-14 10:13
"e-mil, това е така още от времето на гладиаторите насам:
"Но откъдето и да го погледнеш, всъщност става дума за насилие... тежко развращава особено по-младите зрители... А си мислим, че човекът еволюира..."


Не. Щеше да е насилие, ако някой принуди мен или теб да излезем на ринга срещу някой шампион. Тогава картинката щеше да е грозна. В случая обаче става дума за напълно доброволно единоборство. А възпитаване на умението да се биеш датира не от гладиаторите, ами отпреди хората на тая земя. Огледай се наоколо! Докато всички нормални хора осъждат военното нападение над някоя държава, никой не протестира срещу изграждането на отбрана, която включва същите бойни умения.
Какво да кажем за курсовете по самоотбрана за жени? Нима те възпитават насилие?
Да отгледаш детето си в саксия без да му обясниш, че навън може да му се случи случка, означава да проявиш престъпно бездействие. А що се отнася до травмите, за които някои лекомислено натякват, то трябва му забраниш да тренира баскетбол, колоездене, футбол, хокей, скейтборд и т.н. Боксът не е в класацията на 10-те най-опасни спортове. Впрочем много хора не знаят, че в дори в такова мирно занимание като балета (и въобще танците) травмите са толкова чести, колкото и в атлетическите спортове.

Не знам кои сте вие дето стоите на топло вкъщи и философствате, че човекът може да еволюира. Реалният свят не се е променил много за последните 10 млн години и няма да се промени в следващите 10.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-14 13:09

Няма да се откаже, той е на ринга от дете, баща му е боксьор, брат му е боксьор млад е има и потенциал и на кого да се облегне, а и след вчерашния мач достатъчно пари за рехабилитация. Не го мисли, след няколко месеца пак ще го видим на ринга.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: k7   
Дата:   16-11-14 13:30

А аз това , което видях снощи бе че Кубрат изобщо ама изобщо си нямаше на идея срещу какво се изправя.
Изненадах се от слабото представяне наистина. След толкова приказки и натрапване на това , как излиза и го пребива ..... нищо общо с истината!
Кубрат се представи доста по-зле от някои от "подбраните" опоненти на Кличко. Очаквахме кобрата да не се бие като "подбран" опонент, но уви!
Наистина , на идея си нямаше срещу кого излиза! Не показа нищо с което да затрудни поне малко шампиона.
Другото което ме ядосва са българските медии : "достойно представяне" , "падна достойно" , "би се мъжки" и още една камара!
Как се би достойно - удари в тила , в бъбреците , 3 нокдауна в 3 рудна , нокаут в 5-ти рунд, никакво противопоставяне - за какво говорим?
Докато другите медии излизат със заглавия - "Брутален нокаут" , "лесна защита" , то през нашите очи все едно за мааалко да имаме шампион!
Аз лично чаках мача дълго време, стисках палци за кобрата , обаче очаквах повече от него , поне да си покрие част от приказките изговорени преди мача!
И след снощи , не стана ясно кой точно си подбира противниците. Явно досегашните на кобрата са били от толкова ниска класа , че в един момент , Кличко изглежда като ..... извънземен!
Желая му късмет, успехи ,повече тренировки и по-малко приказки!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 13:32

Бе, за милион и половина и аз излизам да ми надуят канчето.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   16-11-14 13:40

Може би наистина трябваше да влезе силно за бърз нокаут - и каквото стане, а не да се надиграва с Кличко.

А за какво излезе според теб, да се крие по ринга 9 рунда като оня руснака ли?
Пулев излезе за да победи от първата минута, не да се надиграва. Затова и загуби. Но загуби с достойнство и мъжка игра.
Изправи се и продължи след 2 нокдауна, и се опита да се изправи след зверски директрен удар в лицето.
Надявам се има тук хора, тренирали изобщо бокс някога.
Ако не - попитайте, ще ви обяснят какво се случва след подобен удар.
Респект към Кобрата за представянето му!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 13:44

Пулев изкара много голям късмет.

Остана жив...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   16-11-14 13:52

Вижте това , държа се като пълно леке след загубата на олимпиадата, но това беше поврат в кариерата му. Мисля че сега отново ще вземе много поуки кобрата. А за нокдауните, той така си падаше и предните мачове пък победи с нокаут. Вярвах в победата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Slivenski   
Дата:   16-11-14 14:08

Автор: vkk1
Дата: 16-11-14 13:40

Може би наистина трябваше да влезе силно за бърз нокаут - и каквото стане, а не да се надиграва с Кличко.

А за какво излезе според теб, да се крие по ринга 9 рунда като оня руснака ли?

-----------------------------------


Ами, според мен не беше достатъчно агресивен. Аз бокс не съм тренирал и не разбирам много, но така ми се струва.

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: IDA   
Дата:   16-11-14 14:25

"Отново националния ни комплексизъм."

Велев,

Ако имаше елементарна музикална култура и вместо да зяпаш по "краката, късите поли и дупетата" на мацките, се беше вслушал внимателно в техните изпълнения, щеше сам да се убедиш, че единствено българската песен беше на ниво и изпипана до съвършенство. От първата до последната секунда тя излъчваше талант, професионализъм, замисъл и перфекционизъм. Освен децата, също и много други хора бяха вложили най-доброто, на което са способни в тази песен, дори и Плевенската филхармония, изготвила в упорита работа с децата и цялостния музикален акомпанимент. Нито едно от другите изпълнения не можеше да се похвали с подобен задълбочен подход към представянето на техните деца, повечето от които безспорно бяха не по-малко талантливи.

Да се възхищаваш на постиженията на сънародниците си не е признак за национален комплексизъм, а за национална гордост и достойнство - категории, които за огромно съжаление, са отдавна забравени по нашите земи. Националния комплексизъм го прояви именно ти, оплювайки онези свои сънародници, които правят добри и достойни неща за страната си.

Във време, в което българският президент гръмко пропагандира в медиите, че най-високото постижение на българската демокрация била свободата на младите хора да учат, работят и живеят където си искат по света, (докато България загива, гърчейки се в агонията на демографската криза, б. а.), във времето, в което за срам и позор на българската история и култура, българските училища и детски градини успешно замениха Празника на българските будители с маските, тиквите, ужасиите и безвкусната шарения на Хелоуин, във времето, когато "цивилизована" Европа превръща в официална своя политика пропагандирането на хомосексуализма, гей браковете, мастурбацията и кръвосмешението, дори и сред невръстните дечица в детските градини, именно в същото това време, екипът на Слави Трифонов издири най-талантливите деца на България, положи огромни усилия, за да ги подготви и обучи и в крайна успя да ги изстреля до върховете на европейските културни традиции. Не знам, колко от вас са в състояние истински да се замислят и осъзнаят този факт, но това е едно от много малкото истински добри неща, които се случиха на страната ни през мракобесните години на прословутия ни преход. Затова, Слави и неговият екип заслужават адмирации, а не оплюване. Кой друг в България може да се похвали с подобно постижение - дали съсипаната ни образователна система, дали Министерството на културата, дали медиите, неправителствените организации или някой преуспяващ бизнесмен?

Аз също не харесвам Слави Трифонов. Не харесвам нито учиндолския му манталитет, нито маниерите му, нито чалгоподобното му изкуство, ако въобще може да се нарече такова. За това, което той и екипът му правят за България обаче, и особено за талантливите български деца, шапка му свалям. В това отношение, именно те са днешните български будители.

Тъй като тази тема е за боксьори, обърнете внимание на още един съществен факт. За своята загуба, Кубрат Пулев ще получи 1,4 милиона долара. За блестящото си представяне, Крисия, Хасан и Ибрахим няма да получат нито стотинка - на тях ще им остане само 5-минутното възхищение на техните сънародници и споменът, че са направили нещо добро и достойно за страната си. Тази горчива ирония показва, че не парите, а само силата на българския дух, е способна да твори чудеса. Затова, пазете жив българския дух, пазете и неговите носители и защитници, а не ги оплювайте! Това е единственият начин да се съхраним като нация!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 14:28

Пулев загуби мача преди да се качи на ринга.

Кличко успя да го изкара от равновесие .

Кличко победи Пулев първо психологически ,а после и физически.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Bumerang   
Дата:   16-11-14 14:29

Сега ако иска Кличко може да го кани всеки месец на мач и да си взима по 6 мил.Мисля ,че дори някои пернишки биячи щяха да се представят по добре.Сега Андреа ще му похарчи бързо милиончето[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: lorddemonic   
Дата:   16-11-14 14:41

Бори се човека, не му се получиха нещата и загуби. Няма драма голяма според мен, ясно му е било, че шансовете не са му толкова големи. А относно говоренето преди мача, най-нормално си е да се надъхва и него и хилядите фенове (уникална атмосфера в О2!!! Браво българи!). Според мен онази измислена контузия бе просто Кличко да има време да се подготви за мача физически, химически и както там ги подготвят в днешни дни световните шампиони ... Факта , че българин се изправи и би цели 5 рунда със световен шампион и хегемон през последните 10 години е повод за национална гордост разбира се. Кубрат не е от онези щангисти дето се продадоха на различни държави. Не милион сега, а много милиони можеше да направи ако се беше продал, както се продават нашите политици, спортисти и какви ли още не дребни душици в тая клета майка България ... Ще го уважавам, ще го подкрепям дори 20 загуби да му предстоят! Защото българин, който на днешните трудни дни за България се гордее със страната си и се труди за успехите си е достоен за уважение ... уважение от скалата на Стоичков ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   16-11-14 14:50

"Бе, за милион и половина и аз излизам да ми надуят канчето.[smilie18]"

Мен и за без пари са ме били повече [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-14 14:52

IDA, струва ми се, че малко са ти объркани понятията.
""цивилизована" Европа превръща в официална своя политика пропагандирането на хомосексуализма, гей браковете, мастурбацията и кръвосмешението, дори и сред невръстните дечица в детските градини"

"екипът на Слави Трифонов издири най-талантливите деца на България, положи огромни усилия, за да ги подготви и обучи и в крайна успя да ги изстреля до върховете на европейските културни традиции."

Към тези ли точно върхове на европейските културни традиции трябва да водим децата си?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Bumerang   
Дата:   16-11-14 14:57

Е ..заради родолюбието и патриотизма трябва да се уважава,ама ако му предстоят 20 загуби нека си стои в къщи по добре щото не е много здравословно[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: landstar   
Дата:   16-11-14 15:13

Е, пак сме добре вчера - и Крисия и Пулев са на второ място. Ако не беше чалга коммпозитора и чалга-треньорите можеше и на първо да сме.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 15:15

То за без пари всички са ни били.Кой е будалата тогава? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   16-11-14 15:32

Кобра!



Публикацията е редактирана (16-11-14 17:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: dfxos   
Дата:   16-11-14 15:35

To това си му е стилът на игра, но Пулев го принуди да промени из основи играта си след 1-вия рунд - Владимир винаги се бута в клинч и натиска опонента си надолу с предмишници и лакти, защото е по-висок от него. Опонентът се опитва стои изправен и използва енергия за това, което го уморява по-бързо. Тук, обаче, Пулев имаше предимство, защото ги делят 4см във височина, отделно, че като му се бутнеше в клинч, ползваше неговите номера - удари в тялото, главата и тила, което прави именно Владимир постоянно. Накратко - играеше с неговите номера и го накара да започне да го гони. Успя да го извади от равновесие, да го накара да се бие, вместо да се прегръщат постоянно, както протичат обикновено мачовете на Владимир.
На Пулев не му достигна опит, според мен. Би се добре, разклати го, държа се мъжки и показа, че има потенциал. Владимир е в профи бокса от 1996-та, Пулев - от 2009-та. Владимир има 3 пъти повече мачове, отколкото има Пулев. Ще се види в следващия му мач дали си е взел поука от това поражение.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ogogogo   
Дата:   16-11-14 15:41

Ето мнението на двама души които не се притесняват да кажат истината по медиите. И двамата с огромен опит.

http://www.btv.bg/…/…/concho-kolev-za-macha-na-godinata.html

http://www.sportal.bg/news.php?news=518599


Който разбира поне малко от бокс му е ясно как стоят нещата.
Да гледат и четат тези които този спорт не им е много ясен.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: D.S   
Дата:   16-11-14 16:06

Кобрата изяде шамарите. Каквото и да си говорим намаше тактика. Излезе да се бие като равен с равен, но за жалост не е. Още с началото на мача взе украинските чукове и вместо да се стегне той се прави на Кобра [smilie25] Накрая беше подут, о оня изглеждаше сеедно не се е бил :D

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   16-11-14 16:21

е как да излезне? В тежка категория как се боксира? Целта е да изядеш повече тупаници ли и да издяниш 100 рунда!

Много добре си направи Кобрата, дано пораженията не са много тежки и да се възтанови бързо.

А онзи аматьора от линка по горе да не говори много, щото не е свалял каската [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-14 16:32

Каквото и да си говорим, за съжаление това е положението.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ogogogo   
Дата:   16-11-14 16:46

shamelessEyes ,ако под "аматьора от линка" визираш Серафим Тодоров явно не знаеш нищо за него и не отбираш нищо от този спорт.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   16-11-14 16:55

така е! Но така пише ;) вчера не гледах .., а сега гледам за пореден път и почва да ме хваща яд.
навярно ми е трудно да разбера, че бокса е шах [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   16-11-14 18:30

Няма за какво да се ядосваме - вчера на боксовия мач излязохме втори а украинците ЕДВА предпоследни [smilie18]

Все едно гледах състезание между Москвич и Лада Самара [smilie3]. Иначе Москвич-а доста ревеше преди състезанието !


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 18:45

Автор: pmartinov
Дата: 16-11-14 13:44

Пулев изкара много голям късмет.

Остана жив...




Martinov,

Много си прост мой :)) тука в тая тема ми падна в очите.
Как се изказваш за неща до които не си се докосвал...в фото тема не ти личи простотията ама тука лъсна.

Имаш свободно от мен.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: viktorio009   
Дата:   16-11-14 18:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 19:13

[smilie5]

Да ти пусна Андреа ли искаш ?

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 19:18

За Pd


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   16-11-14 19:27

За тези, които не са гледали двубоя:

Кличко срещу Пулев

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   16-11-14 19:35

pmartinov,с цялото ми уважение....ама ти кой си бе?
Непознат някакъв...Пулев,както и да се е представил,заслужава
цялото уважение за това че се изправи срещу 10 ГОДИШЕНИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН!
Гледай нокаутите със които го биха НЕ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ Кличко,и ПОВЯРВАЙ че всички РАСТЕМ от грешките си!
Аз съм тренирал бокс,и ти казвам че като такъв,наистина с ПЪРВИЯ СИ УДАР Пулев разклати краката на Кличко!

Аре със здраве[beer]

P.S Боя се прави със мозък,там някъде се объркаха нещата с Пулев

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=302756153182288&id=113105428814029



Публикацията е редактирана (16-11-14 19:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 19:36

cvetanvas

Станахме двама ,които знаят за какво говорят.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 19:49

първите секунди Пулев почна добре мача и отби атаките на Кличко и опитите за бъра победа, нанесе му няколко добри удара, а не пое нито един, което някак му двъхна много голяма увереност и както се видя миг невнимание срещу такъв противник и общо взето мача вече беше решен.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   16-11-14 19:55

Pd..serjy[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rapesco   
Дата:   16-11-14 19:58

А само 20 сек. преди нокаут-а, Пулев успя да му изхака едно здраво кроше.
Но при професионалистите е така, само за миг невнимание и с един единствен удар може всичко приключи.
Днес дори писаха, че още снощи бил приет в Болница по искане на лекаря на ринга. Не знам обаче, дали е достоверно.



Публикацията е редактирана (16-11-14 20:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: radikyokushin   
Дата:   16-11-14 20:23

Да попитам двамата, "които знаят за какво говорят" и всички, които не престават от снощи да превъзнасят представянето на българския боксьор - на вас ясно ли ви е, че Пулев издържа до 5-ия рунд, само защото Кличко не посмя, заради хилядите зрители в залата и милионите пред телевизорите да сложи край на шоуто още в началото на първия рунд.
Ако на това му казвате "достойно представяне", аз дори не искам да си представям какво трябваше да се случи, за да кажете простата истина, че двамата на ринга са от различни измерения.
Не разбирам също как може да се нарича "подкрепа" освиркването от страна на българската публика в залата, на една жива легенда в бокса, само защото срещу него застава наш сънародник.
В бойните спортове противникът трябва преди всичко да се уважава, ако искаш да го победиш.
Кличко на няколко пъти преди мача и след него показа уважение към Пулев, докато втория не го направи нито веднъж, с което аз лично, като българин не се гордея особено.



Публикацията е редактирана (16-11-14 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 20:24

Току що казаха ,че е имало съмнения за сътресение и чупен нос, скула но всичко се оказало наред и няма проблеми.

Много тежки удари понесе. Да речем удари застрашаващи здравето не само мача. Добре ,че всичко е наред и нямаме нищо счупено и трайно повредено.

В тежка категория такива удари са меко казано недопустими. Но това е друга тема. За сега инфото е ,че всичко е наред с Пулев.

За съжаление ще са му нужни още 2-3 години успехи за да претендира за титлата отново.

Кличко ще набие още 2-3 ма палячовци и на 40 ще се отегли като непобедим. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: viktorio009   
Дата:   16-11-14 20:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sentel   
Дата:   16-11-14 20:34

Кличко ще набие още 2-3 ма палячовци и на 40 ще се отегли като непобедим.

Е кого да набие? Кубрат и той ли е палячо?
Фенове, българи сме, ок, ама как пък не казахме обективно - да, Кличко е друга класа. Все другите бият палячовци, само нашия се бие с велики боксьори...
Много исках Кобрата да победи и да смъкне усмивката от лицето на Кличко, но нивата бяха различни, факт. Поне на този етап.
И наистина - след мача украинецът поздрави нашия боец за достойната игра, нашия - съдии, ръкавици, мафия, късмет...
И публиката - как може да освиркваш чуждия химн???

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   16-11-14 20:39

radikoyshin,
Как разбра че Кличко го е оставил до 5 рунд?Кличко дойде на уше да ти го каже ли?
Четете всички които сте спортували,ПРЕДСТАВЕТЕ СИ САМО ЧЕ ИЗЛИЗАТЕ САМ СРЕЩУ СВЕТОВНИЯ ЧОВЕК,не ми казвайте че няма да се насерете.
Всеки РАСТЕ и се УЧИ във това което прави,ако силно го желае.
Вяравам точно след този мач,че във Пулев има хляб...просто има най важното,което тренирани мишки НЯМАТ!

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 20:43

но се видя и друго, нашия много деяни на бой в главата, трудно пада. Клично понесе много по-малко удари, а на моменти все беше омекнал, нашия не трябваше да изпуска тези моменти, НО вече беше поел два-три нокдауна и реакциите му бяха много бавни.

но наистина Пулев не показа уважение и не поздрави Кличко, не е спортсменско така!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: radikyokushin   
Дата:   16-11-14 20:50

написа:

> radikoyshin,
> Как разбра че Кличко го е оставил
> до 5 рунд?Кличко дойде на уше да ти
> го каже ли?
> Четете всички които сте
> спортували,ПРЕДСТАВЕТЕ СИ САМО ЧЕ
> ИЗЛИЗАТЕ САМ СРЕЩУ СВЕТОВНИЯ
> ЧОВЕК,не ми казвайте че няма да се
> насерете.
> Всеки РАСТЕ и се УЧИ във това което
> прави,ако силно го желае.
> Вяравам точно след този мач,че във
> Пулев има хляб...просто има най
> важното,което тренирани мишки
> НЯМАТ!
>
> Поздрави

Ами то не е нужно да дойде Кличко или който и да е да ми го прошепне - просто гледайте мача!
Важното е обаче, като гледаш да можеш и да виждаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 20:50


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/wccj8871.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/qkxt3354.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/txig2823.JPG


http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_2420396.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   16-11-14 20:57

Всички разбирачи....я гледайте загубите на Кличко!
ПОВТАРЯМ той тогава не се биеше срещу световни шампиони!
ГЛЕДАЙТЕ И КОМЕНТИРАЙТЕ...
Ако някой не е разбрал...Пулев падна заслужено,но има СЪРЦЕ НА ШАМПИОН,казвам това като каякар тренирал 8 години във комунизма със спукано кану и счупено гребло,бореийки със 'ВРЪЗКАРЧЕТАТА',със своите малки победи,изгонен от ЦСКА и след това 4 години във боксовата на "Дескрим" сам отказал се,защото разбрах че вече е късно да почвам този спорт.

Аре Мир, Пулев заслужава уважението ми![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: stanimakis   
Дата:   16-11-14 20:58

Не знам колко "деяни" на бой в главата, но Кличко е имал доста по издръжливи съперници от нашия, понасящи не 4-5 удара, ами петорно повече, но пък ниски и слаби откъм ниво. Жалко защото Пулев имаше някакъв шанс, като габарити си подхождаха. Трябваше да се пази малко повече, авно му дойде в повече адреналина. Подразни ме и мен това освиркване и циркаджийските номера след първия нокдаун. Не трябва по този начин, но това се насажда и от волейбола и от футбола - освиркванията на чужди химни и неуважението на противниците ... Няма спор обаче, че Кличко си е атлет от една по-висока класа, като изключим съмненията за допинг и останалите мръсни номера които се случват по време на игра.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: radikyokushin   
Дата:   16-11-14 21:01

Не. За съжаление точно сърце на шампион няма Пулев.
Амбиции - да, но сърце - не.

Именно от това ми остана неприятното чувство след снощния мач. Не от загубата.



Публикацията е редактирана (16-11-14 21:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   16-11-14 21:02

Не разбирам от бокс но, Пулев ми падна в очите , като гледам, че и преди след поражение не поздравява победителя ! Те го спукаха от бой - той - мафия, съдии, ала бала ...Ами ако Кличко беше застанал над него и кажеше - "Сега кой е женчото ?" А той го обяви за добър боксьор и не слезе на нивото на нашия !!! Дано Пулев си вземе поука от това поражение !


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   16-11-14 21:05

https://vine.co/v/O56KvUBLuEL



Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vladis   
Дата:   16-11-14 21:06

Ясно е, че Кличко победи категорично.
Големият успех за Кубрат е, че изобщо беше допуснат до среща за световна титла. Във времената на американска доминация, да беше извънземен, нямаше и да се мисли за такова нещо. Дори сега, ако не тренираше и играеше в Германия, този мач щеше да е само в кръга на фантазиите.
Но с това плюене, скоро и той и другите една шепа останали наши добри спортисти, скоро ще излизат под звуците на чужди химни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: veselinhristov   
Дата:   16-11-14 21:06

Един цитат от социална мрежа, който много точно описва абсурда на държавата в която живеем: "Давай Кобра, Обий ги на тая евровизия". Жалко.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Ivan_A   
Дата:   16-11-14 21:23

Де да можеше всеки от нас, в областта, в която работи, да е втори - непосредствено след Първия!

... и страната ни да е втора ...


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 21:23

На предишните си мачове по подобен сценарий падат опоненти на Кличко. В петия-шестия рунд. В интерес на истината се държат дори повече от Пулев:
http://www.boxovazala.com/item/vladimir-klichko-opozori-i-leapai

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1963223

http://www.dnevnik.bg/sport/2012/07/08/1861735_video_vladimir_klichko_otkaza_tompsun_s_nokaut_v/


Горе-долу има по около мач на година. Интересно е, че нашите медии ги насират, как ги бил отказвал в шестия рунд, а нашият е герой, че е устискал на боя цели 5 рунда.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-11-14 21:25

Само Поветкин му се е опънал повече и е издаянил 12-те рунда

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-11-14 21:49

В близкото минало най-много му се опъна Дейвид Хей ,който загуби по-точки и то не с много. Хей е класи над Пулев но това не означава ,че не си харесваме Пулев нали? :)))

Просто има нужда от още опит и ако има дупе след 2-3г ще го гледаме пак на такъв мач. Да е жив и здрав.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   16-11-14 21:58

fast_eyebrow: ти като пусна линковете погледна ли видеата, или само четеш заглавия.
Я виж пак и сподели - Кубрат така ли изглеждаше на ринга - глуха защита и боксов чувал до смазване?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   16-11-14 22:03

Ето и едно от паденията на Кличко. Тук той изглежда доста по-зле от нашия Кубрат Пулев сега. Струва си клипчето да се изгледа до край.
Коментаторът говори същите приказки за Кличко, които сега казаха по адрес на Кобрата - има потенциал, трябва да се развива и се нуждае от нови треньори с ново виждане.

Владимир КЛИЧКО - Кори САНДЕРС



Публикацията е редактирана (16-11-14 23:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   16-11-14 22:13

Очевадно е за мен,че в тая тема,коментират хора които въобще си нямат НИКАКВА ИДЕЯ под какво НАПРЕЖЕНИЕ Е ПОСТАВЕН ВСЕКИ СПОРТИСТ,ОСОБЕННО НА МАЧ КАТО ТОЗИ!
Пожелавам на всеки от 'критиците'да имат 'ШАНСА'и 'ДОКАЖАТ' КОЛКО СА ПО ГОЛЕМИ от Пулев!
Винаги съм се радвал на Българските успехи...няма начин!
С най голямо удоволствие,ще се радвам/подкрепям и вашите...'критици'!
ПРОСТО...ГО НАПРАВЕТЕ[smilie24]
ОГРОМЕН РЕСПЕКТ,И КЪМ ХОРАТА В ЗАЛАТА..верно е...все едно беше в София!
И като човек дет е поработил в Европата,хич не си мислете че 'тия' са по толерантни от Нас![thankyou]

P.S aldygreen[beer]
Това помолих 'критиците',да коментираме моментите във които Кличко беше ДОЛУ на ринга от НЕ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ!



Публикацията е редактирана (16-11-14 22:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Hiron   
Дата:   16-11-14 22:47

Браво на Кобрата , че издържа толкова време на канонадата от гюлета
на видимо по -добрия Кличко . Останалото не е за коментар .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   16-11-14 22:51

кво да издържи, първия нокдаун беше доста курвенски удар на Кличко, все едно зад гърба на съдията. по-натам вече беше до време, след такива удари никой не може да издържи на свежи и бързи атаки от неуморен боксьор.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Hiron   
Дата:   16-11-14 23:45

къв курвенски номер на такъв мач , като си тръгнал да ставаш световен шампион в такава категория трябва да си готов на всичко , даже и с твоя номер да си преди другия , да си по - добър тактически и физически , да го изненадаш с нещо , но не би . Кобрата затова е герой , че издържа с тази тактика толкова .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   16-11-14 23:55

Пулев ще иска реванш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Bumerang   
Дата:   17-11-14 02:13

Нека иска .Кличко пак ще изкара някой лев[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: prozium   
Дата:   17-11-14 02:15

Аз като човек, който не чатка много от бокс видях нашият как яде бая бой и ми е странно, как разни статии взеха че изкараха Пулев победител. Наистина ли имаше голям шанс, защото за мен това не беше очевидно ?
Много ми стана тъпо и когато чух освирквания на химна и флага на Украйна :( Много ниско и елементарно поведение е, не зная как някой може да има уважава себе си, когато не уважава другите.
След боя го чух Пулев да разправя, че Кличко е имал късмет, докато той е нямал - късметът и шансът безспорно винаги играят роля, но пак питам по-разбиращите ( защото явно ги има тук ), Кличко късметлия ли беше в този мач или просто по-добрият опонент?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   17-11-14 07:40

Бе Кличко си е явление в професионалния бокс.Освен това има огромен ресурс,ползва едни от най-добрите треньори,тренира в щатите,меката на профибокса,освен талант още доста неща трябват,за да го бие някой.Пулев го има таланта,но..
Не му били акредитирали антуража,ми кой ше пусне разни незнайни шушляци до големите пари,няма как да стане.Еля па чалгабаницата жена му.Боксьор-небоксьор,стилът си е стил.Както и манталитета.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sauron69   
Дата:   17-11-14 09:45

Световният шампион по бокс Владимир Кличко заяви, че досега не се е бил с по-голям простак от Кубрат Пулев.
"Такъв простак като Кубрат Пулев досега не бях имал за съперник. Честно ви казвам, такова поведение, такива несъответстващи с реалността жалби, такива изказвания, които, извинете ме, но не желая да повтарям, никога не бях виждал и не бях чувал досега. И изобщо не очаквах да видя и да чуя в изпълнение на Пулев", заяви украинецът пред "Советский спорт".

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mbs   
Дата:   17-11-14 10:20

Аз от всички изговорени приказки преди мача бях останал с впечатление, че Кличко е някакъв страхлив, подъл и пр. женчо, който в паника търси къде да се скрие от великата Кобра... Ама след двата нокдауна като почна нашия коментатор да брои секундите до края на рунда си викам - стига бе... тя работата съвсем друга. А като изслушах и коментарите на нашия човек след мача вече съвсем се разместиха пластовете. Едно се питам - ако се оплаква нашият, че онези били мафия, защо се бута между шамарите?

В края на краищата и мафия да са извън ринга, между въжетата нещата са очевидни към днешна дата.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: делчо   
Дата:   17-11-14 10:40

Всъщност медиите направиха "звезда" от Пулев, а за това помогнаха и германските му мениджъри.

Истината е била ясна много преди мача за хората с "боксово" око, ама кой да чуе?
http://www.sportal.bg/news.php?news=518240

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   17-11-14 11:30

^Га каруцата се обърне - пътища много, ама нито един не е до Рим[smilie18]
Кличко се оказа не лъжица , а направо черпак за Пулев. Най-грозното бяха тоновете простии които се изписаха и изговориха, ама такива сме си ние - едно време бяхме е***чите на света , после най-умните и талантливите , сега най-простите.....важното е да има Най [smilie3]
Обаче да си представим другия фантастичен сценарий - Пулев бие , е тогава що неща щяха да се изпишат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   17-11-14 11:40

Как всички почнахте да разбирате от бокс..умирам от смях.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rimohit   
Дата:   17-11-14 11:41

Определено украинецът беше по мъдрия играч , за жалост надхитри Кобрата . Но и не съдете Кубрат за приказките му . Според мен е мек даже, защото само той си знае какво му се е изсипало ...
http://www.sportal.bg/news.php?news=518633

А е напълно възможно всичко да върви по сценарий...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mbs   
Дата:   17-11-14 11:44

Автор: sherbit
Дата: 17-11-14 11:40

Как всички почнахте да разбирате от бокс..умирам от смях.


...

Бе не разбираме, ама понеже ни го вмениха за национална кауза, та затова... :)


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   17-11-14 11:45

Как всички почнахте да разбирате от бокс..умирам от смях.
Викаш - щом разбираме от фотография, няма начин да разбираме и от бокс.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   17-11-14 11:46

От жени и коли също... И от футбол [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   17-11-14 12:14

Абе имайте си мнение, но изказвания от спортно-технически характер са нелепи. Да си гледал 10 профи мача по телевизията и турнира "Странджа" по БНТ не стига.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: CDman   
Дата:   17-11-14 12:22

> Обаче да си представим другия
> фантастичен сценарий - Пулев бие ,
> е тогава що неща щяха да се изпишат
> [smilie5]

За вестниците не знам, но Плуев сигурно щеше да напише книга "Аз и бокса" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: benisio   
Дата:   17-11-14 12:29

Мисля, че това е театър - нещата са по сценарий, приказки, снимки, самия двубой. Даже хонорарите на артистите са известни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Rusinov   
Дата:   17-11-14 12:38

От бокс разбирам колкото и от колоездене, тенис и пр., т.е. като телевизионен фен, не като спортист.

НО, има едно голямо НО - не трябва да си шампион по бокс, че да имаш поглед върху нещата. Колкото не разбирам от бокс погледнато от половината на Пулев, толкова не разбирам от бокс погледнато от половината на Кличко.

Но много внимателно гледах мача, на голям и калибриран монитор и изключително детайлно видях, че Кличко надигра нашето момче във всяко едно отношение. Бързина, техничност, сила, а и в коментарите след мача. Защото още за първата телевизия, която взе интервю пред ринга, Кличко каза, че много се радва за победата, но трябва да се отдаде и заслуженото на Кубрат, който бил силен противник.

Нашето момче, с което ние всички безспорно се гордеем и в което ние много вярваме (това не го казвам изобщо с ирония), трябваше просто да каже "Да, за съжаление не бях готов за това ниво! Има още доста да тренирам, но аз няма да се откажа". А той първо не поздрави Кличко, напротив - обясни как зад гърба му била цяла мафия, съдията бил подбран, залата била подбрана и пр. Е това е вярно, ама на ринга си се видя огромното преимущество на украинския боксьор.
А и защо трябваше година по-рано да се започне с коментарите "Оня се крие", "Женчо", "Страхливеца го е страх", "Той виждал ли е българин" и пр.
Има цял щаб народ, който е проучил секунда по секунда всички мачове на Кличко. От 10 прегледани видеа в youtube аз още миналия месец останах с особеното чувство, че нямаме работа там, поне за сега. А къде бяха треньорите? Или всичко беше въпрос на пари и имидж, пък ако стане, още по-добре. Театъра на милионерите е важен... Не знам. [smilie11]

P.S. Въпреки, че бях песимистично настроен, от толкова говорене и медийна подкрепа, в последния момент в мен назря някаква нездрава надежда. И ми се стовари като камък на главата разликата в класите. Очаквах да играят като равностойни противници 10 рунда и до последно да не се знае кой кого, да има тръпка, емоция. Не успях да асимилирам как за 50 секунди го свали в два нокдауна....[smilie10]



Публикацията е редактирана (17-11-14 12:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   17-11-14 12:46

>>>>>Викаш - щом разбираме от фотография, няма начин да разбираме и от бокс<<<<<<<<<<

Кой пък казва че разбираме от фотография? Важното е че разбираме от бокс [smilie18] Или биеш или те бият - толкова е просто [smilie6]

P.P. Простотиите обаче продължават - мафии , специялни конференции. Сега остава Коби да окачи ръкавиците на стената, понеже целия свят бил срещу него едва ли не.
http://gong.bg/oshte-sport/drugi-sportove/kobrata-v-sofiia-klichko-ne-zasluzhava-uvazhenie-305423




Публикацията е редактирана (17-11-14 12:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: IsoIv   
Дата:   17-11-14 12:53

Едно време беше интерсна тежката категория,от 10 години насам мачоете нямат този заряд като преди.Едно време гледахме бокс,сега гледаме дебнене и клинчове!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sauron69   
Дата:   17-11-14 13:10

http://www.youtube.com/watch?v=uPLrP50g5l0


По-добре гледайте това, ако ви се гледа бокс [smilie7]

П.С. Да не говорим и че негрите с костюми и шапки от антуражите, стоят много по-готино от сегашните тулупи с анцузи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   17-11-14 13:19

Бокса е това.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: IsoIv   
Дата:   17-11-14 13:31

sauron69 Ей това е истината [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: k7   
Дата:   17-11-14 13:41

https://vine.co/v/O56KvUBLuEL



Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: tuizzl   
Дата:   17-11-14 14:15

На този етап само Bermane Stiverne и Deontay Wilder могат да спрат Кличко. И мисля, че Bermane Stiverne първи ще се изправи срещу него, поне така се говори. А кобрата след 5-6 години сериозна подготовка ако има късмета да се изправи срещу Кличко ще го отнесе като прани гащи. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Rusinov   
Дата:   17-11-14 14:27

написа:

> На този етап само Bermane Stiverne и Deontay
> Wilder могат да спрат Кличко. И мисля,
> че Bermane Stiverne първи ще се изправи
> срещу него, поне така се говори. А
> кобрата след 5-6 години сериозна
> подготовка ако има късмета да се
> изправи срещу Кличко ще го отнесе
> като прани гащи. [cool]

А, ето това е вярната посока. Още две-три години здрава работа и тогава трябваше да се изправя срещу Кличко. А повече няма да има тази възможност. Кличко е почти на 40. Според мен е въпрос на много малко време да се откаже и да слезе от ринга, още докато е на върха. Няма да чака да стане на 50 и да го бие някой.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   17-11-14 14:39

според мен, Кличко искаше още сега да се откаже от бокса, след тежката и трудна победа над Пулев. за съжаление Пулев се оказа слаб противник и въобще не върви Кличко да се отказва след такъв мач.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   17-11-14 14:41

Ама как спокойно си ги приказвате тия приказки. Кубрат Пулев сега е на 33 години. Той съвсем не е млад боксьор. Сандерс, който се бие с Кличко в клипа, който дадох по-напред, е бил на 38 години и непрекъснато говореха за възрастта му като пречка за по-активна игра. Затова се би активно в началото, свали два пъти Кличко в нокдаун още в първия рунд и го нокаутира във втория. А тогава, преди 11 години Кличко е бил на 27 години. На Пулев му остават 2-3 години за някакво развитие и толкоз.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 14:50

Точно !

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   17-11-14 15:13

^Кобрата получи уникален шанс , за съжаление не беше готов за него , това е. Едва ли ще има друг шанс да се бори за титлата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   17-11-14 15:19

Холифилд и Форман си пердашеха съперници на по 50 години ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   17-11-14 15:38

Беше пуснат и по-рано, нека го чуем пак http://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/concho-kolev-za-macha-na-godinata.html
и още нещо http://btvnovinite.bg/article/sport/klichko.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   17-11-14 15:51

Чудя се защо във фотографски форум се обръща повече внимание на този злощастен за националната ни гордост "кютек", а не на онези три слънчица дето просълзиха останалият нормален български народ, че и други народи. Когато си гъделичкаме самосъзнанието требе да помним , че исторически сме били предимно нация духовна, а кютека сме го умеели достатъчно. Днес май като да са ни понамаляли топчиците, та се вдъхновяваме като пияна ловна дружинка след закриване на сезона......[smilie5]

Мартинов, Ида....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 16:05

Пулев ще остане на професоналния ринг с прозвището

Простака от България

А защо толкова много хора му импонират се подразбира от само себе си.



Публикацията е редактирана (17-11-14 16:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   17-11-14 16:21

Свекъра ми е украинец, заслужил майстор на спорта по бокс в Украйна при аматьорите, единия от шуреите ми също е заслужил майстор на спорта в Украйна. Имат зала и тренират деца и юноши. Понеже имат зет българин гледаха мачовете и на Пулев и имат добро мнение за него. Когато се разбра, че ще има мач Кличко – Пулев ги попитах за мнение, а те с прискърбие ми заявиха максимум 5 рунда и нокаут.



Публикацията е редактирана (17-11-14 16:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   17-11-14 16:25

Защото на мен лично ми е жал за децата, субективното ми мнение е че бяха най-добрите, но леко ни ощетиха. Въпреки това, под крилото на Слави, на къде ще се ориентират, аз залагам на най купувания в България жанр, затова и не смея да говоря за духовност, за култура, за изкуство....
И спортът и изкуството бяха погребни след началото на "демократичния преход" като емблематични за тоталитарното време. На тяхно място се настани пошлостта в лицето на мутро-чалгарската действителност.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: reincarnation   
Дата:   17-11-14 16:28

Daniela Radeva - Бях на боксовия мач в Хамбург. Кубрат излезе самоуверен и решен за победа. Получи изумителна подкрепа от хилядите наши сънародници дошли от цяла Европа. Поне половината зрители в залата пяха Мила Родино и развяваха българския флаг. Украинците бяха нищожно малко спрямо нас. ВСИЧКИ германци викаха за Кличко. В Германия братята Кличко са не просто големи спортисти, а знаменитости. За Хамбург, да не говорим.
Кубрат демонстрира изключително неуважение спрямо съперника си. Не спря да подскача и да се прави на палячо докато свиреха украинския химн. Това, явно, не са го показали камерите, защото арогантността не се приветства никъде, дори и на боксовия ринг. И да,за огромно съжаление, голяма част от българите в залата освиркваха не само химна, но и въобще изявите на Кличко.
Но категорично, не всички. Не малка част изпратихме победителя със заслужени аплаузи. Да се обобщава, че българите били невъзпитани, намирам за манипулативно и обидно.
За мача, всички видяха - пет рунда, в които Кобрата получи три тежки нокдауна и унищожителен нокаут в петия. Кличко доминираше над Кубрат - технически, тактически и силово. Още в началото на третия рунд германците викаха, че с Пулев е свършено.
Накратко, да си смел и безстрашен често е предимство срещу повечето боксьори в тежка категория, срещу Кличко обаче, това беше абсолютно недостатъчно условие за оцеляване.
За Кубрат Пулев е важно да се възстанови от загубата и да продължи, до колкото може, напред. С по-малко приказки и напомпано самочувствие. И сериозно да преосмисли възможностите си.
„ Който побеждава другите, е силен. Който побеждава себе си, е могъщ.” - Лао Дзъ, древно-китайски философ.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 16:29

Децата представиха България много по-достойно от Пулев.

Не беше най-страшното че Пулев падна ,а това че престави България по много просташки начин.

В спорта простащината място няма .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: anjsan   
Дата:   17-11-14 17:20

Бе той и Кличко не е толкоз морален и вежлив . Той също обижда , ама по-интелигентно някак . Отлага мачове , прави номера ,пресконференции , ръкавици , ултиматуми ... Използва нечисти удари в боя също ; единия нокдаун май е с лакът и избутване .... Безспорно е много добър боксьор и не случайно е световен шампион . Игра по-добре тактически и технически , движи се добре с краката , използва финтове и бързи удари . Опитен е доста . Физически як и издръжлив , атакува светкавично с комбинации , убийствени крошета .... В защита добре играе също - усеща ударите откъде идват , спазва дистанция когато трябва , уклони ...
Нашия носи на бой , силен дух , но технически не е на ниво , статичен като цяло . Опит не му достигна явно . Гарда му прекалено разкрит и самоуверено подходи , не се пази както трябва . Треньорите не му помогнаха за противодействие на крошетата ... Спецовете казват , че има потенциал , но още трябва да се учи !
Все пак се гордеем с него !

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: D.S   
Дата:   17-11-14 18:22

Aйде сега Кобрата дайте да го правим национален герой и ББ да го вкарва в парламента. Стига бе ... Мача беше като м/у Спортист и Побойник. Хубаво, българин е, бие се за България, но до тук. Веднага се сещам за Стоичков - може да е простак и всичко, но се е доказал по цял свят и хората го уважават за това, което е показал. А на тази голяма глава светът и ръкавиците са му виновни.



Публикацията е редактирана (17-11-14 18:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 18:29

Световен шампион срещу Балкански Простак


Това беше мача.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 22:31

Пмартинов, що за човек си?
От къде намираш този хейт във себе си?
Много ми е любопитно,не казвам че съм прав...но така си те представям..Сдухан чичка,безформен..разбирай човек без никаква лична култура към спорта..още повече...БЕЗ НИТО ЕДИН СПАРИНГ в бокса..но все пак,АБСОЛЮТНО КОМПЕТЕНТЕН и ВЕЩ по темата.
Нямам нищо против да се видим...честно..любопитен си ми[thankyou]

П.С по темата..казах че видях първия удар на Пулев,не аз само мисля така по въпроса:

https://m.facebook.com/OfficialPageAndrea/photos/pb.133401303355287.-2207520000.1416236650./951613028200773/?type=1

Хубава вечер[beer]



Публикацията е редактирана (17-11-14 22:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 22:46

[smile]

Не,въображението ти Цветане е тръгнало в много погрешна посока.

Да,може би трябва да се видим за да разбереш колко много те е подвело въображението ти.

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 22:50

Възможно е...ше ти драсна едно лично:-)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   17-11-14 22:51

Досрамя ме, че някакъв си "женчо" според думите на Кубрат го свали 4 пъти на земята а Кубрат не намери сили и достойнство да поздрави победителя а публиката - тя просто освиркваше химна на една държава , която въобще не заслужаваше това. Срам ме е за простащината и на Кубрат и на публиката - как да ни уважават другите , като ние не ги уважаваме. А Кличко (въпреки нападките на Пулев) каза - той е добър боксьор ... колко малко е необходимо да бъдеш над дребнавостите ... Но НИЕ сме ВЕЛИКИ ... как така ще поздравяваме някакъв си украинец "той виждал ли е българин" ... а виждали ли сте този същия "велик" българин как слезе от подиума на олимпиадата преди години и каза , че ще убие съперника си ако не били на ринга ... значи нрава си не мени ...кожата може !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 22:59

Пулев го играе мачо в живота много по-добре от колкото на тепиха.

В бокса не думите,а ногдауните и финалният нокаут говорят много повече от думите.


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/qppw2479.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xltg8436.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/dzin7918.JPG


http://www.segabg.com/pic/11644/726507-l.jpg




Публикацията е редактирана (18-11-14 21:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 23:07

Пусни малко снимки на нокаутите, на Кличко,от безформените НЕ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ ДЕТО МУ НАБИВАХА КРАТУНАТА.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 23:09

http://www.zasada.bg/wp-content/uploads/2013/10/кличкоото.png

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 23:12

Световен шампион без бой никой не е станал .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 23:13

http://www.shakesville.com/2008/06/rudy-giuliani-knocks-out-vitali.html?m=1

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   17-11-14 23:16

Пулев отнесе доста грим за спомен от женчото...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 23:20

Това казвам и аз!
Пулев сега влиза,и ако си ме чел,щеше да си разбрал написаното от мен.
Всички растем от загубите!
Пулев показа сърце,и аз вярвам,че ако смени екипа си,и мисли както каза/тренира'продължавам напред'има шанс да зарадва всички нас![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mbs   
Дата:   17-11-14 23:32

Сърце показа Крисия. Остана втора и поздрави победителя.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   17-11-14 23:39

мбс...Евровизия...и там са едни 'ИСТИНСКИ' победители...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: MarinY   
Дата:   17-11-14 23:39

Да си кажа усещането за момиченчето и братята-пианисти. [smile], като то не засяга уменията им, които си бяха на чудесно ниво, за тази възраст.
- Претенциозна и неподходяща за тази възрастова група и опит за внушение сценография и гардероб. Песен и аранжимент малко над гласовите и артистични възможности на лапето. Т.е. Възрастните участници в групата са се престарали да покажат собствените си възможности, а не в най-добрата светлина за децата. Визуално, леко в стил на известна българска музикална компания. [smilie3]



Публикацията е редактирана (17-11-14 23:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mbs   
Дата:   18-11-14 00:01

Да бе да... знаем, че и там са "мафия". Но като става дума за сърце, детето постъпи като мъж - поздрави победителя.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: georgivelev   
Дата:   18-11-14 00:14

Хих. От малката Крисия до Кубрат Пулев има около 100кг разлика и също толкова точки в интелекта.

Колкото и да не харесваме песента, "туалета", преиграването на юначетата на пианото, всички останали участници бяха поне също толкова зле в кичозно отношение. Мен най-ме издразни грузинската трупа - ужас - пък солистката една такава очарователна сладурана, на 10 го перка английския със самочувствие - с крадената песен ги приземиха.

То и на Крисето песничката не е съвсем оригинална. Разбра се, че мелодиката на куплета е заимствана от песен на Бекстрийтбойс (те са май в нафталина), но грузинската песен си имаше заемка от текуща и известна песен на Майли Сайръс.

Децата са само кукли в цялото това тържество на посредствеността.

В бокса кой кого не поздравил, ако знаеш, че другият не се бори честно, няма що да го поздравяваш. Истината може и да не е такава, каквато ни я представят медиите. Но, честно казано, проблемите на нацепените батки ич не ме интересуват.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 00:32

Все пак има поука за тези дето му се кефиме на Кобрата, че тряба да поумнеем и в никакъв случай да не сме простаци.

За съжаление титлата простак звучи много яко от устата на световен шампион.

Като начало мисля да зачета "Отсъствието на героя" от Чарлс Буковски.

Ако някой има по-четливо предложение, моля да сподели [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: D.S   
Дата:   18-11-14 01:02

Не толкова кой простак и кой не :) Нали е мъжки спорт. Как така ще падаш цял мач по ринга, леко подут и да ми говориш за Мафия [smilie25] Като са те набили, признаваш си и толко.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 01:17

ми то кой отрича. Да, би го ..и даже в интервю за евроспорт в стил стойчков, потвърждава, че "Владимир е добър боксьор".

Кличко е прав да търси уважение относно спорта, защото е безценен опит, но думи от сорта, "исках да го нараня, защото ме извади извън равновесие" си е просташко също, а и невярно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 01:36

Източни бойни изкуства съм тренирал няколко години като малък.Там уважението към опонента е издигнато в култ.Няма да чуеш подобни простотии.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Lycan   
Дата:   18-11-14 02:21

Тайсън казал, че по-тъп мач в тежка категория не бил гледал...
Аз много не разбирам и за първи път гледах мач на Пулев.

Руснаците искали да се разследват ръкавиците щото от плезенето натам май не успя да слезе от черешата


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/pjds7584.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/eiht4282.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/kpsg1817.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/lkva6580.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/wlap3803.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/yurt8131.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: deerstalker   
Дата:   18-11-14 02:31

facebook

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 02:56

Майк Тайсън ще е член на Съюза на руските писатели покрай издаването на "Тайсън, Безпощадната истина".

явно е безпощадно, ... но какво ли мислят другите спортове по въпроса

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: localhost   
Дата:   18-11-14 06:50

Другия път Кобрата на Евровизия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: jino   
Дата:   18-11-14 07:26

Абе като са намесени пари в спорта не ми го фали.
Тва професионалните спортисти не са нищо повече от бакали човече.
Глеам то не беа чупки не беа финтове.
Футбола същия .
То не са прически не са дрешки, женици разни [smilie18]
Спорт, аре бегай, зрелище некво.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   18-11-14 08:31

Верно, да си гледаме фотографията вече. Стига с тоя бокс!
Я вижте днес каква хубава снимка има на първа страница.
Като допълнение към онзи крайно безвкусен и дори несглобен добре колаж от миналата седмица. Друго си е. Да се наслаждаваме на кардите. Хубава работа, да коментираме някакъв си варварски, че и мъжки спорт даже! Пфу!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rapesco   
Дата:   18-11-14 08:33

Първото нещо, което трябва да направи Пулев е да изхарчи някой долар за добър PR или ментор от спорта. Но навярно вече го е направил (харченето) но е било за чалга.
Цялата ни държава е една чалга. Лошо няма - стил в музикалната ни е, но що ли ни води в погрешната посока. Говоря за нацията ни, Пулев вече е ясен. Голям срам беше... с химна, с освиркването на ПОБЕДИТЕЛЯ, с липсата на уважение и поздрав към него. Абе, Алеко го е прозрял преди век.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: victory13   
Дата:   18-11-14 08:53

Оставам с натрапчивото чувство, че на Кубрат му е било обещано нещо друго. В процеса на мача обаче договорките са се променили, още даже от първия рунд, който протече изключително зле за нашия боксьор. Първите 2 минути пък на 4-я рунд предрешиха близкия край.
Като цяло обаче кардиналната грешка е на мениджмънта на Пулев. Изобщо не трябваше да се изправя срещу Кличко поне 2 години още, а да си млати там разните лимони около подстъпите, даже и някоя загуба да получи. Загубите винаги са поучителни в спорта, иначе се получава като уевски и цецка преди, бият по 30 кръга, и накрая в европата ги ползват за тренинг и утвърждаване на анонимници.
Кубрат няма да стане по-слаб, за съжаление минава в историята с този мач... Не вярвам да залагат много на него от тук насетне.

Респект за Крисия и близнаците [smilie24] , макар че заслужават съвсем отделна тема и не знам какво се сравнява тук между двете съботни случки...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 09:24

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   18-11-14 09:40

Доколкото си спомням втория мач между Тайсън и Холифийлд беше прекратен и заради отхапване на ухото и присъден на Холифийлд. Интересно би било ако след този тежък удар с лакът нашето момче неможеше да стане....Щеше да е голям скандал в бокса, щото съдията това се направи, че не го вижда.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: naskonerva   
Дата:   18-11-14 10:13

Като гледам тука големи разбирачи има! След като бокса ви е много неясно и далечно същество що се пънетеда правите коментари кое е тъпо и кое културно. Откакто съществува профи бокса е нормално да има нападки и обиди преди мача в медиите. Ненормалното е тва че Кличко се прави на прима балерина и търси култура в спорт без култура. Това го прави вероятно за да прикрие мошенгиите който прави с цел запазване на короната.
А за тези дето мислят че нашия е бил зле, нека видят Кличко срещу Кори Сандърс в мач за същата титла и тогава да говорят. В тази категория един удар-първия удар решава нещата - просто трябва да бъде твой. След това всичко е ясно - мача е твой. Нашия устиска 5 рунда.... а Кличко срещу Сандърс само два.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   18-11-14 10:22

http://www.youtube.com/watch?v=SQ9Un79qIt4




Публикацията е редактирана (18-11-14 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boxer   
Дата:   18-11-14 10:31

Най-умното нещо, което съм прочел по темата е от НеНовините:

Ръкавиците на Кличко са били тайно осветени от български поп-предател. Роден свещеник е заблудил Бог, че ги освещава за Кубрат, но накрая са дадени на Кличко.

Психотронно оръжие е било насочено към Пулев. Оръжие, ползвано при сраженията в Донбас.


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rx   
Дата:   18-11-14 11:45

Понеже тук има умни люде, пък и си признавам, че на тема бокс знанията ми клонят към нула, може ли някой да ми даде смислено обяснение защо някой би бягал от тест за допинг, особено ако не е надрусан до козирката със зоб? Други въпроси нямам. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: reincarnation   
Дата:   18-11-14 11:50

Владимир Кличко дарява 5.7 милиона след мача с Кубрат Пулев на семействата на загиналите от небесната сотня на Евромайдана. Влага в изграждането на болници и детски домове.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Rand   
Дата:   18-11-14 11:54

За да покаже на противника, че правилата за него не важат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-11-14 12:53

И Владимир се цели в политиката..след врем.

Пулев играе подобна игра. Със сигурност ще се обвърже политически след време.

В България таива герои лесно стигат до политически постове и там пиара е лесен и предвидим.

Но това извън темата.

Спреда да пишете глупости. Тва беше един мач в ,който се търсеше нокаут. Пулев беше на светлинни години от Кличко. Лесен мач за него.


Какво повече коментирате? Това е спорт и е грешно да се намесват лични нападки...кой ква жена имал прочие.

Андреа не ми е идеала за жена но тя е с Пулев още когато беше аматьор и нямаше 5лв в джоба ,което рядко се случва тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   18-11-14 12:58

някъде има ли видео на втория нокдаун, че на всички записи, които гледах, все го няма този момент?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   18-11-14 13:27

Чалгата не е лична нападка Веско.

Чалгата е въпрос на личен избор.


Пулев и сега е обвързан политически!


С най-големите популисти...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 13:37

Чалгата е въпрос на манталитет

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   18-11-14 13:56

serjy ето тук има повторение на 4:06. Според мен този втори нокдаун не би трябвало да бъде отчетен.



Публикацията е редактирана (18-11-14 13:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 14:17

Не е и нужно да бъде отчитан, също и другите два, както и точките, все пак срещата завърши знаете как.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   18-11-14 15:12

да, не го бях гледал.... истината е, че ако нашия не беше пусналл така глупаво първия тежък нокдаун, можеше да се получи интересен мач, с голям шанс са Кобрата. и ако сега имахме победител, друго щеше да се говори.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 15:42

Автор: fast_eyebrow
Дата: 18-11-14 09:24

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

[smilie24]

само му трябва една пайнерка и до 10 ще ги пребори

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: demiman   
Дата:   18-11-14 18:46

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: мускус   
Дата:   18-11-14 18:53


Бригс: Кличко наби едно жалко момченце и събра смелост за мен

Бившият световен шампион по бокс Шанън Бригс се надява да се срещне на ринга с Владимир Кличко през март или април догодина.

"Мениджърът му Бернд Бенте ме уведоми, че те не изключват възможността Кличко да се бие с мен през март-април. Ще избере измежду няколко кандидати, имената на които нищо не ми говорят. Изглежда, шампионът събра смелост, след като нокаутира едно жалко момченце, което се беше боксирало само 20 мача", написа Бригс в своя Инстаграм.

Скандалният американец е седми в ранглистата на WBA и Кличко има право да го избере за съперник. В същото време предположенията, че провокациите на Бригс срещу Кличко са нагласени от двамата и са с рекламна цел се увеличиха, след като украинецът пусна видео с подготовката си за мача с Пулев и от самия бой. https://www.youtube.com/watch?v=TSrtW50noMc&list=UUCQ3Tp3Qn5b0byhH1rvCjLA%29.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: nikton1954   
Дата:   18-11-14 19:17

А бе, не се ли връзваме като дечица!?Пулев взе 1.6 милиона, а Кличко 5.6 милиона.Баси Цирка!А, че го смля като маче от дирек няма какво да спорим, пълен Нещастник.Все едно аз бях на ринга.То не бяха Надувки, то не бяха Мафия, айде у лево смляха те, стисни му ръката и си признай няма нищо срамно!Чувствам се супер обиден и употребен.Вие не знам.


[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: laa4   
Дата:   18-11-14 19:48

[smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   18-11-14 20:57

Въпреки че Кубрат Пулев никога не ми е бил особено симпатичен, особено с просташкото си поведение, но ще кажа няколко думи в негова полза.
Непосредствено след края на двубоя също останах с впечатление, че "набиха Паниковски". Но впоследствие, като прегледах на спокойствие мача 2-3 пъти, идвам до извода, че Пулев не е бил съвсем без шанс срещу Кличко и физически е бил достатъчно подготвен. Самият Кличко се изненада доста, като видя нашия как бързо стана след първия нокдаун. Да не забравяме, че при свръхтежката категория и една грешка може да е фатална, заради зверската сила на ударите при нея.
Затова по-долу давам линк към запис от срещата Кличко - Сандерс, когато Кличко пада както нашия "херой" и запис от срещата Кличко - Пулев. Можете да сравните сами.

Владимир КЛИЧКО - Кори САНДЕРС

Кличко срещу Пулев


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   18-11-14 20:59


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xibt1983.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/fnoa5631.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xysc8135.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/ljff5307.JPG


http://www.badculture.net/wp-content/uploads/witali-klitscho-shannon-briggs-514-436x297.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   18-11-14 22:10

За ралика от 5 рунд,Кличко падна във втория рунд и то ЯКО!
Кво говереха руснаците...тогава...гледайте...анализирайте...
грамотни хора сте!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 22:52

Ти също си грамотен и знаеш, че нокаутът е пълна победа дори в случай, че нямаш нито една точка преди това. Какво има да се обсъжда повече? Да Кубрат е отличен боксьор, сред най-добрите в света(за съжаление видяхме, че като спортсмен е кръгла нула) имаше шанса да играе със най-добрия, по време на мача имаше шанс и за победа, но го проигра. Оттук нататък няма какво да търсим под вола теле.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 22:54

от тоя много тряя се пазиме , пълен простак и пръв приятел на Кличко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   18-11-14 22:57

Птиченцето на късмета каца само веднъж на рамото.

Втори шанс няма да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sentel   
Дата:   18-11-14 22:57

Сега това ли е новото - оправдаваме Пулев със загуба на Кличко отпреди 10 години?
Гледайте Кличко-Поветкин. 12 рунда яко млатене. Поветкин не мръдна общо взето. Падна не веднъж, но ставаше без проблеми. Нашият е герой, че е станал след нокдаун в първи рунд? Е то оставаше и да не стане...
Сигурен съм, че и Кличко е стискал палци да стане...
Ама явно Кличко не е взел достатъчно допинг срещу Поветкин...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 23:04

shamelessEyes, представи си че спре токът по време на мач, хептен няма да разберат отде им е дошло.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetomir   
Дата:   18-11-14 23:08

Странни хора сте много от форумците. Преди мача на първа страница тук имаше една много хубава снимка на Кубрат и под нея валяха позитивни пожелания и възхвали. Като падна, то повечето от вас се обърнахте срещу него - простак бил, чалгаджия....
А колко други българи стигнаха до мач за световната титла в някоя от категориите? Колко стигнаха в най-престижната категория - тежката. Някой друг българин да е победил 20 професионални боксьори поред? Дори и нищо повече да не направи в бокса Кубрат /аз мисля, че ще направи/ ще остане велик български боксьор.
В мача с Кличко той излезе и се би мъжки. Без тактика, без мисъл за отстъпление. Би се като луда глава, която не я е страх, че ще падне от раменете. По същия начин е излязъл някога Ботев с четата, по същия начин са вдигнали Априлското въстание. Да и тогава не са участвали всички българи, а по-малката част от тях. И тогава е имало такива като вас, които са били против своите и са ги предавали. Нищо ново. Но историята /не само българската/ върви напред благодарение на такива луди глави, които възстават срещу статуквото и понякога успяват.
Кубрат тръгна срещу Кличко като Хектор срещу Ахил от Илиадата. Опита се да се надиграва с него в открит бой без да търси слабото му място и като забрави, че той е надарен с изключителна сила и бързина. Е, загуби. И това не бе изненада. Не загуби обаче своя дух и желание пак да се бори, което може да бъде пример за нас.
Като коментирате как Кобрата е паднал и колко далеч бил от класата на Кличко защо не погледнете кой е Кличко. Човека през последните 10 години няма загуба и с играта си показва, че поне още 5 може да остане на световния връх.
Според мен в този мач се срещнаха много добър и гениален боксьор. При такава среща вероятността много добрия да победи гения е малка. За да се случи точно това, то трябва гения да не е във форма, много добрия да има голям шанс с някой изненадващ удар, да има правилна тактика срещу превъзхождащия го съперник....Нито едно от тези неща не беше налице. И почвам да се питам дали Кубрат не постъпи по-правилно като заложи не на тактика а на принципа "каквото сабя покаже.... и честта майко юнашка"?!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: tvk75   
Дата:   18-11-14 23:23

хайде хайде,,,,празни приказки

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sentel   
Дата:   18-11-14 23:26

Кубрат и.... Ботев... Хектор?!
Това вече в повече идва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: komentator   
Дата:   18-11-14 23:42

Да, вярно е! На празни глави "празни приказки" им идват в повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 23:49

Ако преди мача приемах приказките на Кубрат за част от шоуто, непосредствено след мача, за резултат от ударите по главата, то поведението на нашия герой на летището ми дойде малко повече. Да добър боксьор е, но велик, с подобно отношение към опонентите, не, не е.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: шдфдшд   
Дата:   19-11-14 00:02

Автор: cvetomir
Дата: 18-11-14 23:08

...[smilie24] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-11-14 00:03

то Кличко има късмета, че е красавец иначе си хвърлям якето в кофата..., а и боксерките [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   19-11-14 00:19

Цветомире,мисля,че е време да прибереш ракията и да си лягаш вече[smile]
Пулев,та Ботев, Хектор.[smilie18] Те тоя ти пост отиде във "Вицове за добро утро "

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-14 00:20

Само Давид и Голиат липсват [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Lycan   
Дата:   19-11-14 00:26

докато печелиш показваш много по-малко какъв си всъщност, отколкото докато губиш или поне докато не се научиш

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   19-11-14 09:37

cvetomir, да сравненията може би не са съвсем точни, но цялостната ти идея е правилна и аз я подкрепям!
Пък нека да е виц, за мен тука много хора са виц, но не ги коментирам.



Публикацията е редактирана (19-11-14 09:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: GZS   
Дата:   19-11-14 09:38

vkk1 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 10:02

Преди да се научи един спортист да печели трябва да се научи да губи.

На този етап Пулев показа,че има да учи още много.

Да държиш на бой съвсем не значи,че си готов да си победител.

Не случайно няколкото възможности които се откриха на Пулев бяха проиграни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 10:13

pmartinov това е професионален бокс. Това е шоу - заканват се, гледат се лошо, правят скандали, бият се на ринга не само боксьорите, а целите екипи. В това се влагат толкова пари, че да вярваш какво става на ринга на 100%, е като да вярваш в интригата в кеча.

Някога профи бокса е бил повече бой, ръкавиците са по-малки, един боксьор за кариерата си е достигал 180 мача. Забрави ги сега тези чест, достоинство и други идеали.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 10:23

Парите превърнаха спорта в театър който става все по-измъчен.

Знам,че цялото театро е за да се получи шоуто което ще докара мангизите.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Ivo55   
Дата:   19-11-14 10:36

Е, в този театър все пак има място и за малко спортсменство, СЛЕД мача.
При Кобрата имаше хленчене. [smilie7]
Не показа самоуважение.
За това сега - на тези, които викаха "осанна" преди мача, им е много по-лесно да викат "разпни го".

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: something   
Дата:   19-11-14 10:41

Из руската преса:
Братът на киевския кмет жестоко преби българин в центъра на Хамбург.
Както и го да погледнеш е самата истина.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: anjsan   
Дата:   19-11-14 10:46

Въпреки всичката помия покрай мача и по-конкретно с Пулев , някои спецове казаха , че Кобрата е изиграл най-добрия си мач досега . Кличко съшо е бил провокиран да покаже най-доброто от себе си по отношение на бокса . Така , че всичко е в реда на нещата и тепърва ще се анализира ... Пулев има доста материал за размисъл .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 19:15

Кобрата играе ама по дискотеките.. Но пък даде 6 пъти допинг, а оня кавал нито един. Кобрата е номер 3 в класацията на категорията си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: marrio31   
Дата:   19-11-14 19:25

http://media-bg.eu/?p=24046&oid=17913

Това ако е вярно..дали ще промени нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Mogila   
Дата:   19-11-14 20:01

something Не е в центъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   19-11-14 20:24

>>>>>>>>Това ако е вярно..дали ще промени нещо?<<<<<<<<

Вярно на 100% , Пулев е шампион служебно [smilie18]
http://sportove.net/%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%87%...



Кубрат най-сетне честити на Кличко - бил късметлия
http://sporta.bg/?load=OtherSports::Article&sportId=13&id=1098845




Публикацията е редактирана (19-11-14 20:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 21:23

Всички видяхме кой е късметлията след три ногдауна и един нокаут.

Да излезеш на собствен ход след всичко това е много голям късмет.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   19-11-14 21:53

Шербит..няма смисъл да обясняваш,неща непознати на хора които не са били в зала дори,не са помирисали ръкавици...
Има причини за загубата на Пулев...и те въобще не са свързани с него...дразни ме,че СЕГА хората плюят по него единствено.
Липсва ми твоето присъствие в другия форум,честно:-)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   19-11-14 22:30

Ако Кобрата(май не се държа като Кобра а като Слон) беше поздравил победителя и бе казал нещо от рода на : "Вярно, загубих но има още много опит да натрупам и един ден аз ще бъда на върха" - тогава щеше да получи уважението не само на всички българи но и на целия свят а той с просташкото си държание и приказките за неуважение към победителя, за мафия и т н - изгуби уважението поне на половин България !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: komentator   
Дата:   19-11-14 22:49

Не било вярно това за допинга, пуснали го сайтове, после го изтрили...
Ама е вярно, че Кличко удряше не само зверски силно, но и адски бързо. Аз направо не можех да му проследя ударите по телевизията. Гледам двамата прави и в следващия момент Кубрат паднал. За нокаута видях как замахна, стори ми се, че го удари в тялото, но то е било в главата. Все едно снимат с някакви евтини бавни камери,а съм сигурен, че са снимали с най-добрите.
Като видях колко е бърз си мисля - този или е изключително надарен човек или е взел допинг. Как иначе ще удря толкова бързо? Кой може да избегне такива удари? Вероятно човека си е много талантлив и заради това 10 години няма кой да му се опре, но все пак съмнението остава като не е дал проба.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 23:11

За пореден път българина доказа, че е ибрик който заслужава съдбата си. Идеалистите са за присмех в тая кочинка.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   19-11-14 23:16


Голямо плюене...

По този повод един виц:

Събрали се франсе, янки и българин да се надебават. На стадион. С публика.

Хамериканецът взел микрофона и обявил - аз ще оправя 25 жени. Наредили му 25 и ги почнал... 1,2,3,5,15,20...25! Публиката реве: You are hero! Bravo! The one! Мексикански вълни...

Ред е на франсето - аз ще задоволя 50 "дами"... Наредили му ги и почнал - целува ръка на 1вата и я оправя, целува на втората и я оправя, 3,5,15,20,30,45,46.., 47..., 48....., 49.... ПЕТДЕСЕТ! Публиката в екстаз: Tu est magnifique, incroyable, parfait! Хвърчат рози...

Нашия казал - аз ще отупам 100 кифли! И ги почнал без да им цепи басма - 1,2,3,4,5,6,7,8, 10, 30, 50, 60, 70, 90, 95, 97..., 98....., 99........ И дотам... Не можал 100...

... А публиката: УУУУУ, свирене, педерааааааааас, смотаняяяяяккк...

И те така...

Ма не го бил - колкото може -> толкова се боксира. Ако можете повече от него - ей го де е ринга. Като не - 'тар 'тата (затваряй устата)... Онзи е 1ви, Кубрат е 2ри. Не е срамно да паднеш от първия, срамно е да храчиш от страни...

Бахти държавата, бахти населението - а уж се имаме за умни и интелигентни хора...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:21

Не ми хареса поведението на Кубрат около тоя мач, не беше за умни и интелигентни хора. Толкоз.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 23:32

Нончо това е само щото Кобрата не излезе на ринга под звуците на плешиви дърти метъли.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:35

Точно пък ти да говориш за идеализъм и да се чудиш къде да тролиш. Айде марш обратно в дупката си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   19-11-14 23:37

И на мен не ми хареса поведението му, но я Нончо си представи, че си на мястото на Кубрат... И те тестват за допинг 10 пъти, където те хванат. Обаче опонента ти не дава нито веднъж проба и никой не може да го застави. Елементарната логика говори, че ако си чист няма от какво да се притесняваш нали? Обясни ни сега, ще приемеш ли това спокойно без да протестираш? Аз ще ти кажа, защото знам, че имаш силно развито чувство за справедливост - няма да го приемеш и ще вдигаш повече гири и от Кубрат...Ще си просто бесен, защото ще сметнеш, че се ебават с тебе и те правят на маймуна и другата страна е над правилата...
Така че колкото и да е паднал Кубрат, колкото и простотии да ръси, колкото и да е по-добър Кличко, колкото и мазно (според мен хитро и лицемерно) да говори, остава едно тъмно петно... ЗАЩО не даде допинг проба ако всичко му е ОК?
А, сетих се, трябва да му боцнат пръста, пък той не може да гледа кръв, лошо му става.

Или като онея дето играли покер на джентълменска дума без да свалят картите и на нашия като му тръгнала една ръка....

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 23:43

Съмнението за Кличко остава!

Ако всичко е ок сам щеше да предложи контрол.

Това е спорта днес надлъгване между химиците и допинг контрола .

За съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:44

Този спорт не е чист отдавна, Бони. Кубрат го знае по-добре от всички нас и се е съгласил с участието си там.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   19-11-14 23:47


Бокса не е само допинг. Няма хапчета срещу млатене в главата...

Ако беше му направил нокдауните в 6тия рунд да кажеш че от допинга е по-издръжлив и т.н., ама в 1вия рунд да го просне - какъв допинг, какви 5 лева.

Търсим под вола теле...

Има 2 варианта - или мача е бил нагласен и Кубрат си падна по план, или не е бил нагласен и си падна достойно...

В двата варианта Българите трябва да са доволни. Едва ли скоро някой друг български боксьор ще се бори със 1вия в света...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 23:48

Аз не мога да разбера само едно .

Защо контрола не е задължителен за двамата ,а само за претендента ?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetomir   
Дата:   20-11-14 00:15

imitev [smilie24]
Наистина голямо плюене. А забравиха, че Кубрат стигна до мач за световната титла. Все едно български отбор да стигне до финал на шампионската лига и там да падне от някой гранд с 0:5. И после да ги посрещнем с тояги тук на летището, а по форумите да ги скъсаме от критика. Като забравим, че преди да стигнат до финала са отстранили няколко силни отбора, а ние сме им се радвали.

Като не дава проба за допинг какво да му признава? Ако беше чист сам щеше да иска да даде. И аз като повечето от вас мисля, че Кличко в този момент е по-добрия боксьор, много по-добрия, но съмнението остава.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   20-11-14 00:16

Ей това ме удивява и мене!!! От къде на къде няма да дава допинг контрол? Според мен това е скандално:) И то много по-скандално от приказките на Кубрат.
Като на Лютви Местан - едни благи приказки за евроатлантизъм, чак да ти се приплаче от умиление, а отзад всички знаем какво правят с феодализма по места...



Публикацията е редактирана (20-11-14 00:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 00:25

Най-вероятно химиците са го прокарали това шампиона да отказва допинг контрол .

Така те си осигуряват сигурен пазар и финансиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: itilien   
Дата:   20-11-14 00:44

ДОколкото разбрах, двамата се състезават за две различни федерации с различни правила. Федерацията на Пулев има правило, че може да му искат допинг проба по всяко време. Федерацията на Кличко може да иска допинг проба след мача.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ivjordan   
Дата:   20-11-14 01:09

Точно така е. според правилата на Кличко, проба се дава само след мача. Разбирай, когато вече се е изчистил.
При нашия е малко по-различно, могат да го проверяват винаги.
Но какво значение има това, дори Кличко да е бил назобен до козирката, това не се е отразило на мача. Разликата беше в пъти и класи. Тук не говорим за два сантиметра при високия скок, говорим за качествена разлика, която беше очевидна за всеки.
Кличко е няколко класи над Кубрат. Тъжно, но факт.
Може би, с много късмет и много пари, Кубрат след 5 години ще може да достигне нивото на Кличко, но едва ли. Физиката не му го позволява. Той е сравнително нисък, набит и тежък. Кличко е висок, стегнат и бърз.
Двамата са типично олицетворение на двата "лагера" в тежкия бокс. Тежки "бабанки" като Кубрат и бързи атлети като Кличко. Не може да се каже кои са по-добри, просто са различни.
В случая, атлетът победи. И да му даде реванш, пак ще победи. Разликата е огромна.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   20-11-14 01:44

А физиката... Чичо Кори (лека му пръст) с леко шкембенце го преби от бой навремето, а Кличко и тогава си беше атлет.

https://www.youtube.com/watch?v=SWfYrJaVCkw


И извинявай, но ако е бил назобен до козирката това се отразява на мача. Много повишава издръжливостта, бързината и силата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: kote   
Дата:   20-11-14 02:25

ако е назобен с нещо от сорта на первитин този човек получава много голямо предимство
прякото действие на препарата е че спира умората и болката
така ставаш бетон
така че има голямо значение дали даваш допинг тестове или не
доста пряко влияе върху представянето
первитина е само пример има много други препарати

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   20-11-14 07:41


Нали като даде пробата след мача ще се види какво е вземал в близкия месец...

Общи приказки са това...

И какво - боцкаш 2 инжекции первитин, излизаш на ринга и още първия рунд 2 нокдауна?!? Вярвате ли си, като ги пишете тези неща?

Кличко в момента е по-добър от Кубрат. Това е истината...

Ако мислите че Кубрат не се боцка, значи вярвате и в дядо Коледа...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 07:51

Само желязото Нончо!

Видя се че освен бокс тук са експерти и по допинг. Ако покажат състезание по петанка по телевизията и всички го гледат ще следя с нетърпение експертните оценки на техниката на състезателите във ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   20-11-14 09:09

кафето допинг ли е? че на мача Кличко ми изглеждаше като ударил 3 кафета, а нашия като ударил 3 ракии...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rapesco   
Дата:   20-11-14 09:11

Автор: da.fo
Дата: 19-11-14 22:30

Ако Кобрата(май не се държа като Кобра а като Слон) беше поздравил победителя и бе казал нещо от рода на : "Вярно, загубих но има още много опит да натрупам и един ден аз ще бъда на върха" - тогава щеше да получи уважението не само на всички българи но и на целия свят а той с просташкото си държание и приказките за неуважение към победителя, за мафия и т н - изгуби уважението поне на половин България !!!

ясно и точно.[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Досега не съм се интересувал от този спорт и последните години покрай Пулев започнах да го следя. За приказките преди мача добре разбирам - играта е игрива. Ама половин зала да освирква химна на противника и да не го поздравиш след това, съжалявам но е жалка история. Може и в първия рунд да загубиш с нокаут, пак никой не би посегнал на достойнството ти, ако сам не си го отнемеш с държанието си. А точно това направи Кубрат. Изправи се, кажи - не бях готов, може би липса на опит, бях пренавит и прегорях, след година ще съм още по-добър и искам реванш....
Иначе си е постижение само това да стигнеш до мач за титлата и никой не го оспорва като факт.
Аз ако съм се издънил така, ще се кача на самолета и ще отида да му стисна ръката като пич.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: J0R0   
Дата:   20-11-14 09:26

И в тази тема става като във всички други по една проста причина - хората имат различна ценностна система и различни приоритети.

Едни поставят по-високо професионализма, други - човешките взаимоотношения.
Пулев е голям професионалист, въпреки че падна в тоя мач.
Пулев се изложи с изключително тъпи и неуместни приказки и преди и след мача.

Стоичков е класа във футбола.
От друга страна Стоичков псува съдии и противици, показва средни пръсти, арогантен е и не зачита правилата.

Същото го има и тук във форума, има хора на които ми е изключителен кеф да им гледам снимките... докато не им прочета коментарите.

Та така. Всеки оценява нещата според собствените си ценности. Няма как да се уеднаквят критериите.
Моето лично мнение е че язък ти за професионализма, ако ти липсват културата, човещината и възпитанието (най-общо казано).

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: horacio24   
Дата:   20-11-14 09:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 09:45

Как ги говорите тия неща за изчистването от стероиди само.[smile]
Стероидите са мастни в-ва,като такива тесе свързват силно с рецептори и плазмени белтъци,попадат в мастни депа на организма."Остатъци" от тях могат да се намерят до месеци след употребата им.Няма как един спортист вземал стероиди до седмици преди мача си изведнъж да се "изчисти" от тях веднага след мача.Абсурд.Освен това ако си мек и извън форма няма да ти помогнат да станеш терминатор изведнъж.Стероидите ще ти помогнат само ако си в добра форма и добре трениран,останалото е ала-бала.Теоретични ако Кличко го е бил на стероиди,това означава,че е щял да го бие и без тях.Това е логикат.Стероидите помагат за подготовката,а не за самото съзтезание,където предимство няма как да дадат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 10:21

fast_eyebrow със сигурност си може би най-компетентен по темата с медикаментите тук.

Проблема е че на нашето момче са му взимали проби 6 пъти последния месец, включително са го издебнали в ресторант в града, а Кличко с клауза е уредел нещата да не му се взима допинг преди срещата, а след самата не кръвна проба, а урина. Специалисти вече се изказаха , че Кличко би могъл да взима забранени медикаменти повреме на подготовката си и да се изчисти за срещата и в урината да не може да се хване. Дали това е вярно не коментирам. Състезателите не са равнопоставени!

За ръкавиците да не говорим... това е единственото техическо средство, което се ползва и влияе на играта. Пак не са с равен старт. Всеки би бил недоволен от неравния старт мисля.

Като се вземе пред вид факта, че компанията на Кличко и тая на Пулев не се обичали много и имат разни закачки помежду си...Нашето момче на кантара беше с брат си, а оня с 10-15 човека екип. Спортистите не се избират по интелигентност и добродетели. Като участваш в мач за милиони, може да се даде някой лев на PR да говори вместо теб или те ориентира как да се държиш. Тоя човек от щаба би му дал и съвет да не говори 5 в неадекватно, превъзбудено състояние, в каквото беше след боя.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: anjsan   
Дата:   20-11-14 10:22

Украински коментатор: Пулев потресе Кличко и разкри слабите му места, постъпиха абсурдно с екипа му :
Цък


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   20-11-14 10:35

Шефът на немската боксова федерация:

"Владимир би бил тестван постоянно, но като гражданин на света, той често пътува и е трудно да каже местоположението си месеци напред. Това просто не е практично – каза Пютц.

От немския вестник "Берлинер Моргенпост" обаче не се хванаха на, меко казано, странните обяснения на шефа и попитаха: "А как се решават тези проблеми за други граждани на света като изключителния спринтьор Юсейн Болт и звездите в ските?"

[cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (20-11-14 10:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   20-11-14 10:39

А Пулев е гражданин на селото [thankyou] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 10:48

Ми полуживотът на тия медикаменти в организма обикновено е между 36-48 часа след последен прием, това може да се хване в урината. След това вече трябва кръвен тест. Но няма никакво значение за самия мач, ся да не се повтарям пак

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: wizli   
Дата:   20-11-14 10:50

Бой Кличко-Пулев показа добър рейтинг на HBO
http://allboxing.ru/news/20141119-1226/boy-klichko-pulev-pokazal-horoshiy-reyting-na-hbo

това е причината за "травмата" на Кличко, която бе коментирана че бил се уплашил от Кобрата,
просто през това време е сключил сделка с HBO и спечели допълнително не малко пари...
Добър бизнесмен е, затова всички се натискат да се бият с него - не че могат да го победят - ама по 1 милион никой друг не дава.
Той пък печели по 8-10 за бой.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 10:51

[smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   20-11-14 10:54

Ако всичко беше така както го казвате, защо Австрийците преследват Пулев да дава постоянно проби? Защо ще го правят ако пробата след мача 100% би доказала има или няма допинг?

Явно има фактори, които ние не знаем и само си чешаме езиците!



Публикацията е редактирана (20-11-14 10:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 11:01

Ми сигурно им изглежда рисков

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   20-11-14 11:04


За да може да пишем глупости по форумите, затова са тези "правила"...

За пари да си дойдем на думата...

Кличко, Кобрата, Кличко, Кобрата... Ако стане скандал - още по-добре => че падне некой леф на медиите...

Всичко е пари, много пари...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 11:06

За мача няма значение това е безпорно, но има значение за подготовката и има начин да се освободи тялото от това... затова и го правят спортисите... справка при кмета.


Изобщо не искам да оправвам Пулев за мача, но смятам че едно състезание трябва да се провежда при равни условия за двамата състезатели.

Сгига плюхте "простака" Пулев. "Достойния" шампион подхрърли детски ръкавици на откритата тренировка преди боя...

Човека акцентираше на националното ни знаме, намерил широка трибуна каза добри неща за България... повтори "продължаваме напред" 10 пъти .... не беше в кондиция.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 11:07

Тая работа с пробите по принцип е малко преекспонирана.Не мога да виня,че някой иска да изкръшка от нея.Това си е намеса в най-интимните кътчета на личния живот.А това са известни и популярни личности.Представи си,че пие някакви медикаменти за заболяване,или има някакъв медицински проблем.На никой не му е приятно да го раздухат после пред целия свят.Край на кариерата,спорта,репутацията,договорите.Да раздаваш проби наляво и надясно не е майтап работа.Четат те като отворена книга,и то могат да те прелистят с месеци назад в лабораторията.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 11:20

Четох интервю на треньора на Пулев.

Първият нокдаун с лявата ръка на Крючко е обърнал този мач в посоката в която се разви.

Пулев се изправи,не се предаде,но вече не беше себе си.

Психически и тактически не беше това което е.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   20-11-14 11:56

За мача, предполагам, всички сме на едно мнение, че от това което се вижда Кличко би Пулев и то много здраво.

Всички други фактори, елементи, закачки, ръкавици, допинг и т.н. някак са невидими в очите на зрителя. Да, ние ги виждаме и коментираме просто защото Пулев е от България, но другите народи не следят за тези подробности, а и в техните информационни източници те и не попадат. Те сядат, гледат 15 минути мач и си правят заключенията. Дори сигурно ще има и зрители, които не са видели нито един удар на Пулев. Напълно нормално. Скросотта на ударите при бокса е малко както скоростта на шайбата в хокея. Трудно разбираш какво се случва в критичните моменти дори и след повторение.

Все си мисля, че и дори Кличко да започне да дава допинг проби пак ще бъде под обстрел за това, къде и кой проверява тези проби. Винаги този, който е осветен от прожекторите отнася най-много и в отрицателен и в положителен аспект.

Закачките на Пулев преди мача имаха своя ясна цел и тя бе постигната. Кличко излезе извън равновесие, което е нож с две остриета. Дори Кличко се извини след мача на феновете за това си поведение на ринга. Някой коментатори изявиха опасение, че ако Кличко продължава така да се поддава психически ще загуби титлите.

Това обаче не помогна на Пулев, защото Кличко не сгреши, въпреки яростта. Много анализатори и коментатори обаче бяха изненадани от силният ляв прав, който Пулев вкара на Кличко в първите секунди на мача, а също така и от агресията и смелостта така да тръгнеш срещу Шампиона. След това дойде нокдауна и в очите на обикновения зрител както и на всички останали дори и Кличко мача беше свършил, но уви не.

Анализатори, коментатори и дори Кличко сами признаха изненадата си от това, че при този удар Пулев се е изправил. Въпреки всичко у българина си остава горчивината че Пулев е на земята, а не сладостта че се е изправил и завършил рунда без нокаут.
Така е защото очакванията бяха много големи заради тактиката за изваждане на Кличко от равновесие. Незнам дали обърнахте внимание на щаба на Кличко, на брат му колко бяха щастливи. По време на мача през цялото време на заден план се виждаше в публиката един от главните мениджъри на Кличко. Този човек беше през цялото време като обезумял от напрежение и се молеше във всяка една секунда Кличко да победи.


Според мен мача не беше нагласен. И двамата се хвърлиха много здраво един срещу друг, а когато така се случва срещите са много кратки. Рунд два най-много. Или както казва Майк Тайсън "всички сметки приключват при първия сериозен удар". Сам Кличко заяви, че Пулев ще става по – силен и ще има победи над имените съперници. Времето ще покаже кой прав кой крив и то много скоро.



Публикацията е редактирана (20-11-14 12:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rx   
Дата:   20-11-14 12:12

Интересно ми е тези дето омаловажават допинг контрола какво ли мислят за Ланс Армстронг. В крайна сметка в сериозните спортове, където се набляга на спорта, а не на сеира, дори съмнението за допинг може да те прати в трета глуха, пък ако щеш бъди най-добрия в галактиката. Тук не става въпрос за това дали въпросния си е помогнал и е спечелил благодарение на химия, а, че човек, който си помага така изобщо няма място в спорта. И в този тон, приказките за "спортменство" изобщо не отиват на човек, който не се знае дали е чист.



Публикацията е редактирана (20-11-14 12:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 13:00

Няма такъв,който да не си помага по този начин в спорта.Да вярваш в противното е все едно да вярваш в Дядо Коледа.Най-добре това си личи по жените спортистки.



Публикацията е редактирана (20-11-14 13:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 13:16

"Всички други фактори, елементи, закачки, ръкавици, допинг и т.н. някак са невидими в очите на зрителя. Да, ние ги виждаме и коментираме просто защото Пулев е от България, но другите народи не следят за тези подробности, а и в техните информационни източници те и не попадат. Те сядат, гледат 15 минути мач и си правят заключенията. Дори сигурно ще има и зрители, които не са видели нито един удар на Пулев. Напълно нормално. Скросотта на ударите при бокса е малко както скоростта на шайбата в хокея. Трудно разбираш какво се случва в критичните моменти дори и след повторение".

Нелепо изказване като цяло. Гледай повече бокс и други мъжки спортове и ще разбереш тая игра.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: wizli   
Дата:   20-11-14 15:54

"Скросотта на ударите при бокса е малко както скоростта на шайбата в хокея. Трудно разбираш какво се случва в критичните моменти дори и след повторение"
ХЕ–ХЕ–ХЕ, ако не можеш да видиш ударите в тежка категория, какво остава за леките? Полет на бръмбара - яко блър...
Тази събота е Пакиао-Алгиери, ето тук се очаква скорост!
[thankyou]
P.S. За хокея съм съгласен... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 15:59

Абе всеки има мнение за всичко [smilie18] [smilie18] така сложиха министър на спорта, който си призна че никога не е гледал спортно събитие на живо! Липсва ми тая жена, здраво ме забавляваше.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: nyamago   
Дата:   20-11-14 16:56

Има Министър на Спорта??!? [smilie10] [smilie11] [smilie22]

Едно време им викахме 'министър без портфейл' - нали няма спорт?..



Публикацията е редактирана (20-11-14 16:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 21:38

Спорт може да няма,но има още много пари за крадене...

Спортни имоти,почивни бази,стадиони.


Те не спят...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: krist   
Дата:   20-11-14 21:44

Нищо не разбирам от бокс, не ме и интересува. Дълго преди мача ми беше смешно напъването на нашия - така не се прави, особено смешно става, като накрая загубиш по такъв начин. ОБАЧЕ не мога да приема такава загуба при наличие на допинг, очевидно различни ръкавици и удари с лакти - колкото и да простее нашият, май има основание за оплаквания.. Дано истината победи!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: nyamago   
Дата:   20-11-14 21:46

Стадионите не са ли приватизирани още? Очаквам като Пловдивския Панаир скоро да станат на молове, казина, увеселителни паркове или високо оградени комплексчета от китни скъпи къщурки с по две липи отпред..)

Това се прави 'за спорта' [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 21:57

Краденето се превърна в национален спорт !

Само,че политиците взеха да поставят препятствия пред народа да не ги изпревари .

Сега дисцилината е крадене с препядствия.

Участниците са винаги повече от обектите.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 22:23

Темата изпростя много.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 22:32

Да пуснем Андреа да вдигнем малко нивото ?


[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 22:36

Шансовете са пулеви :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   21-11-14 07:22

Вместо финал...


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Slivenski   
Дата:   21-11-14 08:08

Спортът не е само пари, кръв и победа на всяка цена...


[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: CDman   
Дата:   21-11-14 08:14

nyamago написа:

> Има Министър на Спорта??!? [smilie10]
> [smilie11] [smilie22]
>

Има и на културата [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   21-11-14 08:47

не мога да намеря това видео, дето показва, че нокаута Кличко го е направил с лакът? то и затова пораженията по лицето на Пулев бяха такива...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ioana-foto   
Дата:   21-11-14 09:12

На кривата ракета и космоса и е крив !
Едно време Тайсън не се плезеше а ги размазваше като презрели круши. Дребните номерца вървят само когато нещата са на кантар, при явно превъсходство нищо не може да ти помогне.
Дано Пулев помъдрее, да стане по добър и да получи някога още един шанс за мач за световна титла.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   21-11-14 09:21

ioana-foto Тайсън има мозък колкото на врабче, повярвай ми заканваше се много. Има повече загуби от Кличко и Пулев взети заедно. В момента е на възраст, в която големи боксьори са печелили световни титли, но той не играе щото яде бой. След първия пердах от Холифийлд по-вереме на втория мач в безсилието си му отхапа ухото. Стиха помия. Кривата ръкета има 20 победи и 1 загуба от световен шампион. В класациите към момента само Кличко и Поветкин са пред него.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vicking   
Дата:   21-11-14 09:56

Кличко

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: peter_m   
Дата:   21-11-14 09:57

https://www.youtube.com/watch?v=IxWhaFrBz64

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   21-11-14 11:06

Автор: sherbit
Дата: 20-11-14 13:16

Нелепо изказване като цяло. Гледай повече бокс и други мъжки спортове и ще разбереш тая игра.


Не мога да не те поздравя за това твое изказване ![smilie24]

Изключително точно, интелигентно и без закачки и заяждане обръщение.
Няма как да не се съглася, че темата изпростя [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   21-11-14 11:47


Venny не е било заяждане. Ако има сърказъм в думите ти и се чувстваш обиден не ми е била такава целта.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   21-11-14 11:56

sherbit, не се притеснявай, мен могат да ме обидят само най-близките ми хора [beer]

Да, има сърказъм в думите ми защото ако си искал да кажеш нещо сериозно съм сигурен, че можеше да го направиш далеч по-интелигнетно и обосновано. Та за това ми беше и реакцията. Иначе нищо лично [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   21-11-14 12:13

Ми допинга не влияел на спорта ....смятам го за нелепо.

Това за ударите, които не се виждали на тия 100+ килограмови мъже..какво да го коментирам. Ако бокс се гледаше от много неразбиращи какво се случва биха сложили проследяване на ударите по ТВ като в хокея, който ти спомена.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Mogila   
Дата:   21-11-14 12:17

Пускаш новини- насилие, пускаш филм- насилие, пускаш игри- насилие, пускаш спорт- насилие. Че пък трябва и да разбираш[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   21-11-14 12:40

Автор: sherbit
Дата: 21-11-14 12:13

Ми допинга не влияел на спорта ....смятам го за нелепо.


Ми то и аз го смятам за нелепо [smile], споменал ли съм нещо различно?

Както и да е пазете си силите за след пресконференцията, че пак ще се вихрят спорове.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-11-14 13:09

Ми то никой тук не е казвал,че допингът не влияе на спорта,аз поне такъв пост не видях.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   21-11-14 14:57

Едно е сигурно: Пулев непосредствено след мача с Кличко изглеждаше по-добре от настоящата мисис България [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-11-14 15:04

[smilie18]
Тя ми е позната.Като по-млада изглеждаше доста по-добре.Тя и сега не изглежда толкова зле наживо,колкото тия снимки,дето се завъртяха напоследък.Но категорично съм съгласен,че не става за подобни конкурси.С Киро Скалата нещо завъртяха няква далавера покрай тоя конкурс и тя се класира.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   21-11-14 15:16

За успокоение на страстите ли вчера пуснаха
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/upqs5506.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ymrz2896.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xnzw3495.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/aggy7454.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/mbxd5076.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/dkve4589.JPG


http://feq.blog.bg/photos/47065/original/apes.jpg

Планетата на маймуните.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   22-11-14 17:46

Мисис България е достойна за тема във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   22-11-14 18:14

темата май взе да става реална и се насочва към истинската битка [smilie5]

ето предложение за следващите 10 претенденти [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   22-11-14 18:24

Мога глас Walls of Jericho .


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: тьма   
Дата:   22-11-14 18:43

Само да отбележа, не че чета темата, но ми се наби едно сЪрказъм

сАрказъм, господа, Сарказъм [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: CDman   
Дата:   22-11-14 21:23

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&t=1476505&i=1476505&offset=0


[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Posledenzalez   
Дата:   22-11-14 21:44

[smilie10] Нокаутьорки!


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-11-14 13:31

Нашият нали е много умен, Кличко го съди за клевета, заради изцепките на Пулев, че вземал допинг. И на нашия умник сега ще му се наложи да доказва, че Кличко е приемал допинг. И като излезе експертиза, че Кличко е чист, бай-бай милион и половина хонорар. Щото съм абсолютно убеден, че Кличко точно за толкова ще го съди. Ми това е гениално направо- начи Кличко договаря високи хонорари с HBO, изнервя Пулев, нашият започва да дрънка за допинг, Кличко само това и чака. Опердашва го, и после му взема и хонорара в съда, за клевета.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   26-11-14 15:07

С HBO незнам какви са, но виж тук.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-11-14 15:16

Американците са луди.Там бойните спортове са намбър уан по популярност последните години.Чък Норис и Стивън Сегал с това се занимават-откриват и менажират бойци.Прайм тайм по телевизии и кабелки,залози по казина,цели холивудски продукции по тематиката.Всичко-бокс,кикбокс,муай тай,джудо,джу джицу и много мераклии откъде ли не,да си счупят главите.И много много пари !!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   26-11-14 15:20

С тия двамата като прецъкаш каналите по тв в щатите винаги има филм, който дават. Бокса като цяло губи, че гала вечерите в тежка категория са с Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   26-11-14 16:41

Те за това ги правят в 10 вечерта...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »