Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: iavorianev   
Дата:   27-11-15 12:44

За мен най-дразнещ е факта че при серийно снимане мени белия баланс. От 4 снимки например,втората е розовееща, а другите 3 са с нормален бял баланс. Ама така си беше и при старото ми тяло (Д7000). И нещо встрани от темата - как може това инженерно недоразумение- няма индикатор на батериите на СБ910,разбираш че си заминават като се чудиш що са ти недоекспонирани снимките. Мислих че ще го фикснат с някой ъпдейт,ама нъц [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23].
Не мога да приема факта че висок клас светки на трети производители я имат тая "екстра"

Иначе тялото е супер,но като минус ми е малко пластмасово и тоя горен дисплей е труден за преживяване [smilie9] [smilie9] [smilie9]



Публикацията е редактирана (27-11-15 12:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: Бонд   
Дата:   27-11-15 12:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: PhotoBo   
Дата:   27-11-15 13:08

Това за горния дисплей и аз съм го казвал, не знам дали в тая тема точно, но е най-отвратителното нещо в тялото поне за мен!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: jivkojj   
Дата:   27-11-15 13:25

разбираш че си заминават като се чудиш що са ти недоекспонирани снимките.

Едно време СБ-600 когато не можеше да насмогне със зададената сила (разбирай недоеспониране) индикатора за готовност (червената лампичка) мигаше след снимка. А иначе се усеща "на слух" - когато батериите са нови, изпищява за 1-2 сек и утихва, а когато паднат, това пищене продължава доста по-дълго, дори и да свети индикатора за готовност. Друг е въпроса, че ако си на някой джумбуш, пищене няма как да чуеш [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: iavorianev   
Дата:   27-11-15 13:39

jivkojj , аз съм и хванал цаката,като стара любовница ми е...Да и тука мига,показва ти с колко е недоекспонирана снимката. Аз имам и друг начин - вечерта преди събитието я слагам на М и и задавам пълна мощност,щракам няколко пъти и според скоростта на презареждане я определям накъде е. Но оня ден ме изненада като я ползвах отделена от тялото. То е ясно че начини има,ама що като си дал 800 лева трябва да изпадаш в такива методики? Иначе ще пиша на Никон да си включат тея методики в юзър менуала, щото май не се споменава какви са симптомите на заминаващи си батерии [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d750 - Тема за похвали и оплаквания
Автор: sohk   
Дата:   27-11-15 13:41

Надявам се при новата SB-5000 дето казаха, че се разработва в съобщението за Nikon D5, туй да са го измислили :) ...



Публикацията е редактирана (27-11-15 13:47)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »