Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   31-10-14 20:24

За съжаление крадците не спят както се казва, днес излязох в 7 сутринта и като се прибрах към 14 часа вратата беше отключена. Взели са ми и настолния компютър без монитора и няколко спортни якета което е направо смешно, има и други ценни неща но те не са за форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   31-10-14 20:29

Серийния номер на фотоапарата е 05233059. На 16-35/4 е 2000004208, а на 135/2 го нямам защото съм го взимам от форума и не съм го записал.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: dimidumi   
Дата:   31-10-14 20:39

Якетата са ги взели за да увият компютъра и техниката, да не бие на очи, като че ли носят някакви дрехи...Копеленца мръсни, тия са за трепане...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: metodiev_martin   
Дата:   31-10-14 21:15

Еми mbtutu, успех тогава с прокуратурата и каналния ред. Дано ти върнат техниката. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: pmartinov   
Дата:   31-10-14 21:47

Peter_Angeliev

Следен си,наблюдаван си кога излизаш кога се връщаш и определено са знаели какво търсят.Изчакали са те да заминеш на работа и са тарашили в твое отсъствие.

Много е възможно инфото им да идва и от твой познат.

Това не е случаен удар !

Трябва да си припомниш също кой си канил на гости от както имаш нещата.Не е задължително да е самият той ,само да спомене на неподходящо място пред неподходящи хора е достатъчно.



Публикацията е редактирана (31-10-14 22:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   31-10-14 22:00

Ами най вероятно е така, макар че по скоро са търсили пари и са попаднали на друго, защото пари не държа в къщи, но със сигурност не е случайно и според полицаите. Между другото забравих да спомена че кражбата е в Пловдив и в местните медии чета че последните дни има бум на кражби от жилища. Така че ако някой от Пловдив чете темата да го има в предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Тед   
Дата:   01-11-14 09:41

Това е група и са се ориентирали по по-скъпи врати и ключалки.
Не може в един и същи ден да организират няколко кражби предварително.
Проверяват и каквото стане.
Обикновено не вземат техника, а търсят злато и пари. Техниката ги затруднява много.
Но тези не са се задоволили.
Ако продължат = ще ги хванат.

"Шест сигнала за кражби от жилища в Пловдив са били регистрирани вчера в полицията. Около 19.40 часа във Второ РУ се оплакал 54-годишен пловдивчанин, че заварил разбита входната врата на дома си, от където липсвали златни накити и плазмен телевизор на обща стойност около 700 лева.

Други двама жители на града съобщили в Шесто РУ за кражби по идентичен начин от апартаментите им. От тях апашите общо отнели таблет, фотоапарат, отоплителна камина, маркови слънчеви очила и чифт маратонки.

Същия ден подобни посегателства установили и трима собственици на жилища на територията на Четвърто РУ. В два от случаите извършителите действали с взлом, а в третия – чрез отключване, и общо откраднали лаптоп, два цифрови апарата, отоплителна камина и златни пръстен и колие.

Работата на разследващите полицаи по установяване авторите на престъпленията продължава
"

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: 798099   
Дата:   02-11-14 21:38

Аларма, СОТ, нищо не споменавате, колега?!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Sentel   
Дата:   02-11-14 23:24

Споменал e, но четене требе:

Колега за съжаление имам и сот и скъпи брави и нищо не е помогнало, дори касата ми е отворена



Публикацията е редактирана (02-11-14 23:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: hotsnail   
Дата:   02-11-14 23:37

Много жалко. Дано ги изловят ама...

Днес мен ми думнаха ДПФ-а на джипа...спрях да си купя храна в Карфура на Цариградско и така....

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   02-11-14 23:54

Ами за съжаление взехме да се връщаме във времена които уж бяха отминали, преди една седмица обраха избите на кооперацията ни, преди 2 обраха мой приятел В друга кооперация. Преди месец на мой приятел му откраднаха колата(застрахована в армеец). Краде се всичко, дпф филтрите на колите сега са на мода. Взехме да слагаме скрити бутони на колите като преди 20 години, не върви на добре държавата, все си казваме че сме стигнали дъното а все по надоло отиваме.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: hotsnail   
Дата:   03-11-14 00:03

Прав си последните две години затъваме много бързо.

Проблема е, че не удрят разпространението и продажбата на крадени стоки. А ако има пазар ще има все някой, дето ще иска лесни пари.



Публикацията е редактирана (03-11-14 00:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: MauMyHa   
Дата:   03-11-14 09:24

pmartinov

това са хора на сот, че да им станеш клиент. Нищо случайно няма колкото и нелепо да изглежда

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: pmartinov   
Дата:   03-11-14 15:34

Ефирния СОТ се преодолява с лекота...



[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: 798099   
Дата:   03-11-14 20:07

Извинете, това за СОТ-а не съм го прочел, защото не съм почнал темата от първа страница! Това вече е лошо! Много лошо!!!
Вече на никого не можеш да имаш доверие, а това, според мен, е началото на края в човешките отношения.

Искрено съжалявам, колега!



Публикацията е редактирана (03-11-14 20:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: ce_christov   
Дата:   03-11-14 20:28

Малко ме смущава това, че е взет и настолния компютър. Аз (хипотетично) ако влеза да крада някъде, няма да помъкна навън едно от най-обемните неща в къщата. Бих взел например монитора, който е по-ликвиден като реализация. Не знам какво работиш и с какво се занимаваш, но дали това не е било основата на влизането у вас. Не искам да съм лош пророк, но дали фото техниката не е била за камуфлаж. Може да се помисли и в тази насока.


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   03-11-14 23:11

Ами според мен влизането е с цел пари, на компютъра ми има само снимки, 90% от ползването му е за фотография. Просто като не са намерили пари и са почнали да взимат от яд неща, които изобщо не им трябват. А за компютъра, полицаите казаха че от две години не са имали кражба на настолен компютър.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: asahi   
Дата:   04-11-14 00:01

Тамън беше калибриран, деа...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: compur   
Дата:   04-11-14 13:12

не е по темата...

Прибира се един човек от работа и гледа вратата му разбита. Влиза вътре и какво да види - стоят двама мъжаги насред хола. Почнали да го бият и накрая само успял да попита:

- Момчета, ама защо ме биете?

- Как да не те бием?! - Телевизор 'Велико Търново', печка 'Мечта', хладилник 'Мраз', пари няма, злато няма, нищо няма - от какъв зор си сложил тази блиндирана врата, ами решетките?! Ти защо лъжеш хората?!

успех с намирането на техниката!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   04-11-14 21:46

[smile] Asahi беше калибриран перфектно, но уви :), сега ще трябва пак калибриране на новия комп.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника..
Автор: asahi   
Дата:   06-11-14 09:52

Имаш го, безплатно в гаранционния срок.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »