Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Организация на форума
Автор: daniil-k   
Дата:   22-10-14 18:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Организация на форума
Автор: Twingo   
Дата:   22-10-14 19:31

Лично аз не намирам голяма разлика между D800 и D700, примерно, че да имат отделни раздели. Това не е форум за телефони!
 Re: Организация на форума
Автор: Gecata   
Дата:   22-10-14 20:01

Във форум за ревю на камери и обективи ли трябва се превърне фото форум - много ялова идея?!
Не е ли по важно какво има на снимката отколкото с каква камера е снимано?
Разрешената големина на снимките (която всепак никак не е малка) едва ли ще ти даде ясна представа за възможностите на една камера, но пък е напълно достатъчна да оцениш възможностите на задапаратното устройство [smilie3]
 Re: Организация на форума
Автор: ilcoin   
Дата:   22-10-14 21:33

Gecata [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Организация на форума
Автор: realnoncho   
Дата:   23-10-14 09:22

Gecata ++

На мен ми липсват повече теми за фотография, не ми липсват емнайсе раздела за техноразправии.
 Re: Организация на форума
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-10-14 09:26

Бе, вие може да искате много неща,но факт е, че в тоя сайт се обсъжда повече електроника.Така че има резон в темата.
 Re: Организация на форума
Автор: ilcoin   
Дата:   23-10-14 09:31

Трудно е да се избяга от технологичните теми, но техно-разправиите са безкрайно досадни от един момент нататък ...

Аз затова и не влизам и не пиша толкова, колкото преди. Отегчителните дискусии с радиото за едни и същи неща ме отегчават сериозно.

може би е по-добре да се направи някакъв технически раздел, за да не потъват интересните неща всред морето от теми: "Какъв апарат да си купя" и "Кой обектив снима по-добре".
 Re: Организация на форума
Автор: Admin   
Дата:   23-10-14 09:34

Идеята не съвпада с нашите виждания за сайта.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена