Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: snim4o   
Дата:   22-10-14 16:26

Преди имаше сервиз на ул. Ангелов връх 8. Фирмата май беше интер системи или нещо такова. Преди около 1,5-2 години от там ми обясниха че техниците им избягали и не могат да ми кажат къде са:) Съвсем сериозно, колкото и да е тъжно. Повече не съм се обаждал там и по-скоро се интересувам дали някъде има читав сигма сервиз или ако някой знае къде са отишли въпросните техници...

Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: marves   
Дата:   22-10-14 16:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: van4o61   
Дата:   23-10-14 08:53

0886316410 -Цвети сервиз Сигма

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: hristol83   
Дата:   23-10-14 12:00

Какво му е на обектива?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: snim4o   
Дата:   23-10-14 15:19

По принцип е за настройка но когато го носих на ул. Ангелов връх 8 ми казаха че е с РОМ версия на платката и ще опитат да намерят друга за настройки. После обаче техниците вече не бяха там и нещата останаха така.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: hristol83   
Дата:   23-10-14 15:42

Аха разбрах ти искаш да го калибрираш. Пробвай с представителите на сигма за българия Inter Data Systems Ltd. Не знам дали имат севиз имат сайт който не работи [smile].

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: v100ev   
Дата:   23-10-14 16:14

http://photosystems.bg/ - "Официален дистрибутор за България и оторизиран сервиз на продуктите на Sigma, Lowepro, Joby, Acme Made." Пращал съм им една Сигмичка - занимават се с ремонт. По телефона трябва да се говори с момиче - то е най свястното там :)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: hristol83   
Дата:   24-10-14 09:14

За калибрация ти трябва ето тази дажаджа за 50$ http://www.ephotozine.com/article/sigma-usb-dock-review-22170
Ако има нужда от речипване на стара сигма аз имам един преправен и работи успешно ( от време на време през 100- 200 снимки дава грешка но се оправя с рестарт).

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: snim4o   
Дата:   24-10-14 11:12

А как става това преправяне/речипване на стара сигма?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: hristol83   
Дата:   24-10-14 12:21

Слага се един допълнителен чип за промяна на комуникацията с тялото. Прави се за канонските тела и вече могат да командват блендата.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде ремонтират/настройват обективи Сигма?
Автор: compur   
Дата:   24-10-14 13:11

следващата седмица, във Фотосинтезис Арт център, е седмицата на Сигма - въпроси, тестове и т.н. Имаше тема някъде - виж я![beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »