Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Nikon D610 vs Canon 6D ( with 50mm/1.4)
Автор: kvakioh   
Дата:   20-10-14 12:36

Aз съм все още за Д610, различно е от 6Д-то и има и дава в повече. И въпреки че може и да не съм в час, Д610 със 50/1.4D ще е в повече от 6Д.
А тези със Сони, Сонибойз, фенчета и подобни- отново показахте, че колкото и да хФалите четирите букви самите вие сте все още доста недоволни от каквото е там в марката и трите им ФФ апаратчета (едва ли има повече от 1-2 със 7s, няма и да има). Голям хаос, все още едва 2-3 човека тук ползват нормално или ненормално апаратчетата. Показателно е как на световно ниво масово се ползват телцата ФФ, но най-вече със скъпи адапатори, за да може да се слагат масово добрите и достъпни обективи от Никон и Канон...Щото може би имат 2-3 свестни и достъпни като цени обективи. Как и защо за Канон и Никон няма адаптори за Сони ФФ обективи???
Да не се обиждат, но като си имат цял форум, и там активността не е хич голяма, така ще се насаждат тук в която и да е тема, нарочно. Каквото и да ми каже hotsnail (единствен решителен и ползващ тук, има и още 1-2), че съм недобре, това е истината. Още дълго, поне 3-4 години няма да са толкова купувани ФФ на Сони, или пък само телата, но с адаптори.Ако ще са снимат на 1000000 ИСО като хората. Докато не излезе нещо ново. И тогава ценичките на 7чките ще падне до 500 евро (колкото реално е, за 7s да е 1200-1500), и ще стане масово. Показателно е некс 7 как може да се намери на доста места за по 450 евро с 18-55 като подарък. A e aпарат само на 3 години. Но пък му се разлепят гумите като Никон на 10 години. Ако ще и 100 пъти да ги подменят.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D610 vs Canon 6D ( with 50mm/1.4)
Автор: Ruskia_bg   
Дата:   23-10-14 12:42

сони а99+обектив сони28-75 .2.8 заслужава ли се да се обмисли? За тялото прочетох добри неща , но за обектива не мога да се ориентирам. Как се представя спрямо Канон 24-105/4 примерно?

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D610 vs Canon 6D ( with 50mm/1.4)
Автор: kvakioh   
Дата:   23-10-14 14:18

При вси положения 2.8 е по-добре от бленда 4. Нивото на поостарелия вече А99 е стабилно, има и обективи. Вече дори идва А99 мк2, така че ще има развитие и там занапред. Колко е пред Канон, с кое тяло точно, може би са на едно ниво, с разлики в цифрите (това броячите и гледачите ще кажат "точно").
Според мен системите ФФ са по-завършени откъм количество обективи, за разлика от кроп. Широк , 24-70 или 28-70, един теле 70-200 и макро и дотука. Може и без твърди да се мине, макар че може и само с твърди. 14, 35, 50 и 85 или 105/135, това са комбинациите. Не е толкова заплетено.
Има хора, които снимат само с 24-70 и това е достатъчно за красиви и доходни резултати. И по този начин има почти еднакви възможности при марките- Канон, Никон, Сони.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »