Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Съвет за снимки в дискотека
Автор: deerstalker   
Дата:   24-09-14 19:23

enduro - браво, харесва ми това, което си показал [smilie24]
Има я атмосферата в дискотеката, светлини и цветове. :) Правил ли си опити на iso от типа на 1600/1250. [smilie3]
Ползваш отворени бленди, което си е голям плюс. И фиксирания обектив е най добрия избор :)



Публикацията е редактирана (24-09-14 19:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за снимки в дискотека
Автор: enduro   
Дата:   25-09-14 00:36

@mmjm да това е наистина голяма мъка но се свиква, понякога не знам даже и на кого е чалга-концерта когато снимам, в някои дискотеки е по-добре има поп и хип-хоп изпълнители .

deerstalker Благодаря, ами за 1600/1250 е тъмница не мога да хвана фоновото осветление и атмосферата с лазерите и хеад трейсарите . Когато ме уцели някой хеад трейсър всичко е гръмнало и снимката не става когато ползвам високо исо ..
Поздрави [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за снимки в дискотека
Автор: george_todoroff   
Дата:   25-09-14 10:57

Малко снимки и от мен: последното което съм снимал

Като цяло скоростите на които снимам са от 1/5 до 1/120, бленда от 2.8 до към 5,6 (зависи от силата на светлините), ISO от 400 до 6400 [smile] Светкавицата задъжително отразена в таван/стема/колона/каквото [smilie3]

Иначе още кадри тук в секция CLUBBING



Публикацията е редактирана (25-09-14 11:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за снимки в дискотека
Автор: enduro   
Дата:   26-09-14 00:57

Пробвай с директна/през минисофтбокс или дифузер/ светкавица не с отразена , понеже като е отразена светва много силно и "убива" слабата дискотечна светлина . Снимките са ти много добри но пробвай да вкараш още от цветната дискотечна светлина дигни исото и намали скороста, най вече скороста :)
Поздрави !!![shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за снимки в дискотека
Автор: george_todoroff   
Дата:   26-09-14 10:11

Когато е отразена, светлината е по-мека, превръща се в голям източник. Мини софтбоксовете не ги харесвам по тази причина [smile] стоят ми плоски [smile] мое мнение разбира се [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »